Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Kαλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!

Κάνω υπομονή...........τι να κανω????????????

Ψες είχαμε έξοδο.........πήγαμε επίσκεψη σε ενα φιλικό μας ζευγάρι που έχει ένα μωράκι σαν εμάς.........πολύ ωραία περάσαμε!!!!!!!!!!!!!!Έβλεπε ο ένας τον άλλον πολύ περίεργα........πλάκα είχε..........

Περαστικά Μαρία μου και προσοχη μην κολλήσεις τη μικρή..........Ρούμπη ψυχραιμία και όλα καλά θα πάνε.........Πάρτου και τα σώβρακα του ξεφτίλα!!!!!!!!!!!!

Αλέκα μου υπερπαραγωγή τα γλυκάκια!!!!!!!!!!!!Πολύ ωραία..........Πήρα και το γιατρό μου για το θέμα της περιοδου και μου πε οτι δεν υπαρχει φυσιολογικό όταν θηλάζεις........μου πε ομως να παω να δει μηπως είμαι έγκυος!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση!!!!!!!!!!!!

Καμιά μανούλα που δεν έχει αδιαθετήσει ακόμα????????????Μόνο εγώ έμεινα????????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φιλες μου τι κανετε?

παλι να απολογηθω που λειπω τοσες μερες? βαρετη θα γινω!

θα πω απλα οτι σας διαβασα πολυ στα πεταχτα γιατι ειστε χειμαρος!!!

λοιπον να απαντησω σε οτι θυμαμαι...

κατι γλυκακια εβλεπα, ολα μου αρεσαν δεν μπορω να πω το ενα περισσοτερο το αλλο λιγοτερο

ολα ηταν ωραια

και ενα προσκλητηριο αμαξα ειδα, και αυτο πολυ ωραιο

το φουστανακι λιγο εκτος του γουστου μου αλλα και παλι ομορφο ηταν

ρενατα για το μωρο σου μπεταντιν οπως σου ειπαν και τα αλλα κοριτσια

ρουμπελα οταν λες οτι ειχε μπει ο πρωην σου, μηπως ποσταρε στον κεντρικο τοιχο του μαμμυ?

ή εσυ ησουν που αφησες το μηνυμα που λεει οτι ο αντρας σου πονεσε πολυ?

μαρινακι για περιοδο δεν ξερω να σου πω...εγω ειχα απο τον δευτερο μηνα

τα νεα μας

μεγαλωνουμε δοξα τω θεο, κοιμομαστε ακομα χάλια δυστυχως, βγαλαμε δοντακια και περιμενω πως και πως να παμε στη γιατρο την αλλη βδομαδα μηπως αρχισουμε να τρωμε τραχανα.

για την βαφτιση δεν κανονισαμε ακομα τιποτα γιατι η μια κουμπαρα μου παντρευεται και τρεχουμε με το γαμο της και οταν τελειωσουμε θα ασχοληθουμε με τα της βαφτισεως

κατα τα αλλα ρουτινα κοριτσια μου, και πολυ τρεξιμο

οταν αποκτησετε δυο παιδακια θα με καταλαβετε.

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΙΑ ΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.....Κ ΧΗΡΟΤΕΡΑ

ΚΟΛΛΥΣΕ Κ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΟΓΚΑΓΙΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΦΤΑΣΕ 40

Η ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΑΥΤΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ...ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ....Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΧΕΙ ΙΩΣΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΓΡΙΠΗ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΒΗΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ....ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΛΥ ΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑΚΟ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΕΧΕΙ Κ ΜΥΞΕΣ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΙΣΩ ,Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΥΦΑΛΙΟΣ ΑΑΑΑΑ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ

AYTA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι παθατε ολες??? πολυ ιωση κυκλοφορει στο μαμμυ!!!

θενα μου περατικα τι να σας πω και υπομονη.... που θα παει ολα θα καλυτερεψουν

διδυμομανουλα μου γλυκια ελπιζω να εφτιαξες γλυκο για τα δοντακια!!!

μολις εφυγε η μαμα μου, ο αντρας μου λειπει, η μικρη κοιμαται και εγω πινω ανεμελη το καφεδακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Αμάν βρε Θένα μου!!! Περαστικούλια σε όλους σας και υπομονή!!!

new mammy μου καλώς ήρθες!!!! Σε χάσαμε!!! Ελπίζω να μη χαθείς πάλι!!!

Κορίτσια εμείς με τον ύπνο είμαστε μια χαρά!!! Δεν πα να γίνεται σεισμός!!! Εμείς το βράδυ κοιμόμαστε!!!

Συμπεθέρα με το καλό να δεχτείς τη μανούλα σου!!!! (το έγραψα πριν ανεβάσεις το ποστ και το αφήνω!!!)χαχαχαχαα

Μαρινάκι μου εμένα μου ήρθε περίοδος μόλις 40ντησα! Βέβαια δεν θήλασα και πήρα και τα δύο χαπάκια που λέγαμε για να κοπεί εντελώς το γάλα....

Ρενάτα μου μη στεναχωριέσαι και ατυχήματα γίνονται!!!

Χθες ξεντύναμε τον μπόμπιρα με τη μαμά μου... Της λέω:"τον κρατάς?" , "ναι" μου λέει και πάω να του βγάλω την μπλούζα (τον είχαμε όρθιο) και σκάει με το κεφάλι πάνω στο αυτί μου..... γκρρρρρρρ..... Αυτός δεν κατάλαβε Χριστό.... Εγώ είχα τρομερό πονοκέφαλο και βουητό στο αυτί όλο το βράδυ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Γερή κασίδα ο μπόμπιρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σασ! :)

thena ποιοσ ειναι ο αηδονης? :roll:

διδυμομανουλα καλωσ μασ ηρθες και παλυ! και εγω χανομαι καθε τοσο αλλα ολο εδω γυρναω τελικα!

γεωργια γερο κεφαλι ο μπομπιρακος! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα καλα και εμεις με τα πεσιματα συμπεθερα ειμαστε αναισθητοι... τι κεφαλια εχουν ακομη δεν εχω καταλαβει!!!

κοριτσια κοιταξα αυτα τα τικερακια που ειναι για τις γονιμες μερες και σημερα ειναι η γονιμη μου!!! θα τον ξεσουμηξω τον αντρα μου οταν ερθει χαχαχα. λετε να τα καταφερω αυτο το μηνα???μακαρι!!!

μαρινακι εγω αδιαθετησα 4 μιση μηνων.πηγαινε στο γυναικολογο σου να σε δει ισως να στην εσκασε ο αντρας σου και σε ξαναφουσκωσε!!!

ρουμπελακι καλημερα πες μας τι εγινε!!! ο αηδονης ειναι ο αντρας της θενας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι συμπεθέρα μου!!! Σου το εύχομαι ολόψυχα!!!

Τα νέα μας:

Την Κυριακή κουρευτικαμε για πρώτη φορά!!!! Ο μπόμπιρας απαθέστατος!!! Σαν να μη συμβαίνει τίποτα!!!!

Επίσης, χθες πήγαμε και πήραμε στολές για τις απόκριες!!! Πήραμε τον πρίγκιπα και τον κουρσάρο!!! Βάζω φωτό να μας δείτε!!!

post-9464-13873936122899_thumb.gif

post-9464-13873936123051_thumb.gif

post-9464-13873936123201_thumb.gif

post-9464-13873936123323_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου ο πασας μου κουρευεται!!! εμεις τωρα αρχιζουν και πυκνωνουν τα μαλλακια μας και εχω τρελαθει. το καλο ειναι οτι της βαζω κορδελες και τις δεχετε δεν τις βγαζει...αλλα για κουρεμα ουτε λογος

πανεμορφος ειναι πριγκιπας και η δικια μας πριγκιπισσα και θαναι ταμαμ. εκει κανετε εκδηλωσεις για τις αποκριες? γιατι εδω δεν κανουν τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα συμπεθέρα τίποτα δεν κάνουν κι εδώ....

Υπάρχει περίπτωση να πάμε στην Πάτρα! Είναι η θεία μου εκεί... Δεν είναι σίγουρο όμως γιατί κάνει κι αυτή χημειοθεραπείες και ίσως θα πρέπει να είναι Αθήνα (εκεί τις κάνει) Ας είναι καλά και θα δούμε!!!

Καλέ να έρθουμε στη βάπτιση με την άμαξα να σας παραλάβουμε!!!! Τι γέλιο που θα είχαν!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αμα πατε πατρα θα περασετε καταπληκτικα θα χαρει και ο πασας μου με τοσο κοσμο γυρω του!!!

αχ μακαρι ολες μας να ειμασταν κοντα να πιναμε καφεδακι ολες μαζι και τα μωρα μας να επαιζαν...

ο μπαμπας σου πως ειναι παει καλυτερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωματικά είναι καλά!!! Ψυχικά καθόλου.... Ήτανε στραβό το κλίμα...το έφαγε και ο γάιδαρος...

Την έχει τρελάνει τη μάνα μου... Της συπεριφέρεται χειρότερα κι από δουλικό.... Όλα τον πειράζουν... και καλά δεν μπορεί να φάει (λόγω του λαιμού και τον ακτινοβολιών που έκανε) .... Γενικά συμπεριφέρεται σαν κακομοίρης.... Τι να πω... δεν ξέρω....

Ας τα αφήσουμε όμως αυτά!

Όντως μακάρι να είμασταν κοντά.... Τώρα θα είμασταν αραχτες σε κανένα σπίτι ή καφέ με το καφεδάκι, χαλλλλλαρά που λέμε κι εδώ!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα τοχα απορια γιατι αναποδιαζουν οι ανθρωποι οταν αρρωσταινουν??? ακομα τοχω απορια....

καθομαι και κοιταω τα κεκακια για τη βαφτιση της κοκοπικου αλλα ειναι ακριβα ρε γαμωτο. εσυ τι γλυκο εβγαλες στη βαφτιση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα προφιτερόλ μέσα σε κουτάκι Disney!!! με τον Mickey!!! Τα κουτάκια ήταν μέσα σε μεγάλο κουτί το οποίο και κράτησα ένα για ενθύμιο (θα βάλω μέσα πραγματάκια του μπόμπιρα!!!) Τα έκανα σε γνωστό (μη χέσω) ζαχαροπλαστείο και κόστιζε 1,40€!!! Ήταν πεντανόστιμο!!! και ενθουσιαστηκαν όλοι! Νομίζω και η Έλενα το ίδιο έκανε! Είναι και εύκολο να το φάνε οι καλεσμένοι (με κουταλάκι, να μη λερώνονται) στο βάζω φωτό...

Υπάρχει σαφώς και σε ροζάκι!

post-9464-13873936123615_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ φαίνεται και το κουτί που είναι μέσα

Κάθε πλευρά του είναι και διαφορετικό χρώμα (ροζ, γαλάζιο, πράσινο και πορτοκαλί)

post-9464-13873936123891_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΣΟΥ !!!!

Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΟΛΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ. ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΤΟΥ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΘΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ. ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΟΜΩΣ. ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΠΟΛΥ ΛΙΓΟ. ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ. ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ, ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ. ΤΟ ΓΛΥΚΑΚΙ ΣΑΣ ΑΚΡΙΒΟ.

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΧΑΝΕΣΑΙ. ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εδω σε οποια βαφτιση εχω παει αυτα τα κουτακια εχω δει ειναι πιο οικονομικα απο τα κεκακια αλλα τα σκατουλικα τα ερωτευτηκα και ειναι και λιγο ασυνηθηστα για βαφτιση. εχω στριμωχτει λιγο οικονομικα γιατι ειναι και τρεις οι νονοι τρια δωρα δηλαδη και δεν μπορω να τους κανω μαλακιες δωρα αφου οι δυο τουλαχιστον ξεσκιζονται για το μωρο. χθες η νονα της της πηρε μπουφαν grant για να μην κρυωσει στη βαφτιση που θαναι με τη σατεν καπα... ακου να δεις

καλα εκανες και τα κρατησες τα κουτια χριαζονται αφου τα παιχνιδια τους ειναι ατελειωτα

καλημερα ρενατα μου. εγω γεμιζω τη καφετιερα απο το πρωι και την κραταω ολη μερα. ο καφες ειναι η πιο αγαπημενη μου συνηθεια.αφου να φανταστεις και οταν ημουν εγκυος επινα ντεκαφεινε ολη μερα. και αν πηγαινα σε σπιτι να πιω καφε επερνα το βαζακι του ντεκαφεινε μαζι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανες!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ!

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΞΟΔΟ :ymapplause: ΠΑΡΚΑΡΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ Κ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΙ ΚΑΙ ΚΡΑΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΠΟΛΛΥ ΦΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΙΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΤΟ ΠΟΛΛΥ ΚΕΦΙ!!!!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΓΩ ΕΤΣΙ ΜΟΝΗ!!!!!

ΑΛΕΚΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕ 0,85ευρω! ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΣΚΑΤΟΛΟΙΔΙΑ ΜΕΣΑ :lol:

WELCOME BACK MAMMY ΚΑΙ ΜΑΡΙΑΧΑΡ!!!!!!!!!!!

Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ! ΗΠΙΑ ΠΟΛΛΥ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες χτυπαω δυο φορες!!

χαχα!! λοιπον... θενακι περαστικα ευχομαι σε ολη την φαμιλια..και σε ολα τα γιαννενα

και γρηγορα!

γεωργια ο μικρος σου ολο και πιο κουκλος γινεται, με γεια σας και οι στολες σας!

τα γλυκακια ολα υπεροχα ετσι μου ερχεται να τα φαω

αλεκα ποιο γλυκο επρεπε να κανω? εμεις δωρο αγορασαμε (για τα δοντια λεω)

ρουμπελακι δεν μου απαντησες εσυ ησουν η ο αντρας σου στον τοιχο που αφησες μηνυμα?

ρενατα μου σου στελνω τα φιλακια μου

τι αλλο? αυτα για τωρα δεν θυμαμαι κοριτσια παω γιατι η κορη ουρλιαζει κυριολεκτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΚΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΠΝΙΑ. ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΠΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΧΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΕΥΣΗ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ. ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΘΑ ΔΩ. ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.

ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΓΟΡΟΜΑΝΕΣ ΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΣΤΙΣ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ ?

ΘΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελακι λεω το σαββατο που εγραψες στον τοιχο του μαμμυ οτι ο αντρας σου πονεσε πολυ

εσυ το εγραψες η αυτος?

βασικα δεν το ειχα προσεξει αλλα μου το εδειξαν τα κοριτσια απο τις διδυμομαναδες και το ειδα

και μετα διαβασα που εγραψες οτι σαββατο μπηκε αυτος

και λεω μηπως το εγραψε αυτος

καλα ειχα αφησει αλλο ενα μηνυμα νωριτερα αλλα δεν υπαρχει πουθενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ .....ΖΩΩΩΩΩΩΩ :shock:

Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΤΕΛΙΩΤΗ

ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΤΕΡΟ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΥΩ ΟΛΟΥΣ... :roll:

ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ :?

ΡΟΥΜΠΙ

1)Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΖΙΞ

2)ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ(Κ ΕΓΩ ΕΠΙΜΕΝΩ)ΑΝ Ο ΚΕΡΑΤΑΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΜΙΣΙΑ...ΚΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ Κ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

3)ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΛΑ? :shock::lol::lol::lol:

ΓΙΩΡΓΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ γΙΩΡΓΑΡΟ ΑΠΕΧΤΗ Η ΣΤΟΛΗ :D

Κ ΕΓΩ ΓΛΥΚΑ DISNEY ΕΙΧΑ ΜΕ 90 ΛΕΠΤΑ ;)

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια

πώς είστε?

Εγώ τα γλυκά τα έκλεισα από ζαχαροπλαστείο κάποιου γνωστού μας, τσίμπαγε λίγο η τιμή αλλά επειδή μας ήξερε μας έκανε καλύτερη..ήταν γλυκάκι σε σφηνάκι..έτσι το ονόμασαν και ήταν σε πλαστικό διάφανο τετράγωνο σαν πυραμίδα ανάποδη κάπως..σε όλους άρεσε..

Ρενάτα μου ευχαριστώ πολύ! Αλήθεια μοιάζουν? Το φορμάκι του Άγιου Βασίλη από τα jumbo με βόλεψε πολύ!!!

Γεωργία μου κούκλος ο Γιωργάκης! Φτου φτου!!

Αχ κορίτσια είδα το θέμα με τις καμπύλες ανάπτυξης στα βιβλιάρια και έπαθα πλάκα...για αυτό και ο γιατρός μου δεν ασχολείται καθόλου με τις καμπύλες...αχ όλα και όλοι πωλούνται βρε παιδί μου... :?

Θένα μου περαστικά σας!

Εγώ σήμερα κράταγα τον Κωνσταντίνο και χοροπήδαγε πάνω στην κοιλιά μου και τώρα το βράδυ με έπιασε πόνος στην περιοχή της μήτρας..πονάω σε σημείο που δε μπορώ να περπατήσω καλά και να ισιώσω το κορμί μου..λέτε να μου κανε καμιά ζημιά?

Σήμερα κατάλαβα τί μυθιστόρημα σας έγραψα χθες... :oops::oops: αφού είχα πολλά να σας πω και να σχολιάσω...!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...