Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ΑΧ ΚΑΛΕ ΤΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ !!! ΟΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΕΜΕΝΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΜΑ ΨΑΞΕΙΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΦΘΗΝΕΣ ΛΥΣΕΙΣ. ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΜΕΛΗΣΕΙ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΝΑ ΦΑΜΕ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ.

ΜΠΡΑΒΟ ΘΑΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΙ ΕΣΥ.

ΠΑΙΔΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 .15 ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 11 ΠΑΡΑ 20. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΚΙΑ ΝΥΧΤΕΣ. ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΕΡΓΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΦΕΤΟΣ ΦΑΝΑΤΙΚΑ. ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΗΝΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΡΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΤΙ. ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΓΩ. ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ. ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟΨΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα αγορομανες που μου δινετε τα φωτα σας!!!! Σημερα δεν θα παω πουθενα γιατι θα ερθει αυριο η μαμα μου και πρεπει να συμμαζεψω λιγο τα ασυμμαζευτα...

Ναι ελενα τα ειδα αυτα επισης ειδα και τα κεκακια φανταστικα αλλα ειναι λιγο τσιμπιμενα και δεν ξερω αν τα κανουν εδω.

Ρενατα μου ολα θα γινουν μην αγχωνεσαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΒΛΕΠΩ ΒΑΖΕΤΕ!!

ΠΑΙΡΝΩ ΙΔΕΕΣ.... :D:D:D

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΚΩΝ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΚΕΦΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΡΟΖ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕΣ! ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΕ ΦΥΣΤΙΚΙ? :roll:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ.... :)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΚΑΚΙ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ρουμπελακι μου πολυ ομορφο σε κοριτσακι εχω δει και το πορτοκαλι αλλα και το μωβ που ειναι πολυ της μοδας. ...Φιλακια στο μελινακι μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΒ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΙΔΕΑ!

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΕΥΚΟ ΜΕ ΙΣΩΣ ΛΙΓΑ ΣΤΡΑΣΑΚΙΑ ΣΕ ΑΣΗΜΕΝΙΟ.... :D

ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΦΩΤΟ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα ροζ με φουξια λεπτομεριες... ενω εγω μωβ με πρασινο!!! Πηγαινε σελιδα 49 να παρεις ματι το φορεμα της κοκοπικου

χθες που κατεβηκα κατω στα μαγαζια και κοιταζα για τη μικρη ειχαν πολυ το μωβ. Σε βαφτιστικα βρισκεις και σε ασπρο με ασημι μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.............

Ψες πάλι δεν κοιμηθήκαμε............. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Θέλω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...........τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!

Αλέκα όλα είναι τέλεια!!!!!!!!!!!Θα ναι πολύ ωραία η βάφτιση σας!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμασ!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΥΡΝΟ Η ΣΕ ΕΝΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΡΟΥΜΠΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΩΒ ΛΙΛΑ (ΦΕΥΓΑΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ) ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΣΕ ΛΙΛΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΟΥΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ! :D

ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΣΗΜΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΠΩΣ :? ....ΠΡΟΤΙΜΩ ΠΟΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το μωβ λιλα ειναι μαματω για κοριτσακι συμφωνω και ειναι και πολυ της μοδας. το καλο ειναι οτι επειδη ειναι κοριτσακι μπορεις να βαλεις οτι χρωμα θες δεν δεσμευεσαι!!!!

ηπια ενα καφε στα γρηγορα με τη νονα της και τωρα παλι σπιτι

ελενα λες να φτιαχνουν και εδω περα τετοια κεκακια???

post-12053-13873936122488_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΑ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???? ΚΕΙΚ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΛΑΣΣΟ! ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛ Η ΣΕ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΤΕΦΟΥΡΑΚΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ! ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΕΝΑ ΔΥΟ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΡΩΤΑ! ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΘΑ ΤΟΥΗΤΑΝ Κ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ!

ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΚΕΚΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΜΦΘΗΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΛΙΝΤΛ Η ΝΤΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕ ΓΛΑΣΣΟ! ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΔΕΣ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΣΙΠΑΝ Κ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΔΕΝ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ!

http://www.narlis.gr/new_site/catalog/i ... 457161f23d

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!!!!

ΕΥΚΟΛΑ ΦΕΝΟΝΤΑΙ! ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ

http://www.youtube.com/results?search_q ... akes&aq=1m ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΔΕΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκτος απο ξανθια ειμαι και ασχετη στη ζαχαροπλαστικη.μονο μαγειρευω δεν μπορω με τιποτα να φτιαξω γλυκα γιατι δεν εχω υπομονη για ζυγισματα και τετοια.οσο για τη μαμα μου θα τα καταφερει ειμαι σιγουρη αλλα αλλο να τα παρεις ετοιμα. ελπιζω να κανουν εδω στη ροδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΠΩΣ ΕΚΟΒΑ ΤΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ, ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΨΑΛΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΞΟΦΑΛΤΣΑ. ΕΒΓΑΛΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ. ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΛΙΓΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ. ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΕΙ ΤΟ ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΠΡΙΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΑΡΕΘΩ. ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛ :cry::cry: ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΡΘΙΑ.ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΒΛΕΠΩ...ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σου μαρακι και να θυμασαι παντα με μασκα στη μικρη...

πολυ νωρις δεν ειναι για δικαστηριο???τοσο γρηγορα βγαινουν τα δικαστηρια??? ουαου εντυπωσιαστηκα!!!

ρενατα μου καλα στα λεει η ελενα μπεταντιν καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!

Σήμερα το απόγευμα φτιάχτηκε η βλάβη..μου είχε ξανακοπεί το ιντερνετ και ήμουν αποκλεισμένη!!!

Καλέ πόσα γράψατε?!!!!

Εμείς καλά είμαστε, αν και έχει 2 βράδια τώρα που ξυπνάει και έχει όρεξη για παιχνίδια! Κάθεται και βαράει παλαμάκια! Προχθές ξύπνησε στις 2.30 και κοιμήθηκε στις 5 και χθες το βράδυ στις 3.30 και έμεινε μέχρι τις 6...είμαι λίγο κομμάτια! Λέτε να είναι το άγχος του αποχωρισμού? Τον βάζω για ύπνο και πλαντάζει.. στο καρότσι το ίδιο.. στο πάρκο ούτε που να το πλησιάσουμε..θέλει κοντά μας και να παίζει!

Ας ελπίσω ότι και να 'ναι να μην κρατήσει πολύ! Σας είπα ότι βγάλαμε και 2 δοντάκια? Βγήκαν μαζί σχεδόν!

Κατά τα άλλα καλά..δουλειά και ρουτίνα!

Αλέκα μου πολύ όμορφα τα πραματάκια σας! Και το φόρεμα μου άρεσε..μόνο σε εμένα θυμίζει μπαλαρινούλα?

Μαρία μου εμένα μου άρεσε το προσκλητήριο με τη θάλασσα γιατί όπως είπε μια κοπέλα είναι πιο ολοκληρωμένο.Περαστικά σου Μαράκι μου! Να πας στο γιατρό, μην το αφήσεις..

Γεωργία μου καλά είναι ο άντρας σου? Σίδερα είναι το αμάξι, την υγεία σας να κοιτάς.Κάνε και κανένα αγιασμό, ευχέλαιο..κάποια κοπέλα το ξανάπε..Θα δω το site με τις στολές που έβαλες..πάντως εγώ δεν έιχα ιντερνετ και δεν κατάφερα να κοιτάξω πού είδα τη στολή που λέγαμε..θα κοιτάξω και θα σου πω!

Μαρίνα μου πούρεκκος ο Ορέστης μας! Μπράβο του ύψος!Λεβέντης θα γίνει!

Εντομεταξύ έχουν να λένε, μου το είπε και ο γιατρός, ότι τα αγόρια παίρνουν από τη μαμά στο ύψος..και γίνονται 10-14 εκ. πιο ψηλά από τη μαμά!!

Ρενάτα μου και εγώ otrisalin αναρροφητήρα έχω και κάνει ..χρυσές δουλειές!!Πάντως αυτό που λένε οι γιατροί ότι δεν κάνει συνέχεια είναι ο ορός με το θαλασσινό νερό..και το φυσιομέρ αν δεν κάνω λάθος είναι τέτοιο..για αυτά λένε 3-4 φορές τη μέρα..μου το είπε και μένα ο γιατρός κάτω στην Κύπρο το καλοκαίρι..εδώ και οι 2 γιατροί που έχω μου είπαν φυσιολογικό ορό άφοβα..να γράφει πάνω 0.9% ή ισότονο διάλυμα..να φανταστείτε της συννυφάδας μου της είπε ο γιατρός της κάθε μια ώρα να βάζει ορό στο μωρό.. :shock: εντάξει και μένα μου φάνηκε υπερβολικό αλλά θέλω να σας πω ότι δεν είναι κακός ο ορός..απλά όχι συνέχεια αναρροφήσεις γιατί η μύτη έχει βλεννογόνο (που πρέπει να υπάρχει) και με τις αναρροφήσεις επηρεάζεται..

Συγνώμη αν ξέχασα κάτι ή αν άφησα πίσω κάποια...

αλλά σας γράφω και το μυαλό μου τρέχει στα επόμενα...

last but not least Ρούμπη μου!! Διάβασα τις εξελίξεις σου και έμεινα άφωνη..καλά έχει το θράσος να βγαίνει και από πάνω? (δεν πειράζει άστον να το χαρεί λίγο το από πάνω..γιατί με το κέρατο που θα φάει από την καλή του σε λίγο καιρό, δύσκολα θα μπορεί να ξανασηκώσει κεφάλι!!!) :lol::lol::lol: Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με την Έλενα! Να το πεις έτσι, άνετη και χαλαρή και να είσαι υπεράνω..και καλύτερα να τους πετάξεις τη σπίθα και να κάτσεις πίσω να δεις πώς θα πάρουν μπουρλότο!!Εγώ θα του έκανα και μεγάλη ζημιά του ίδιου σωματική... :twisted::twisted: ..αλλά μετά λέω γιατί τόσος κόπος και χαμένη ενέργεια για κάποιον τόοοοσο ξεφτίλα? Άσε που θα μπλέξεις...Η καλύτερη εκδίκηση είναι η αδιαφορία και ο οίκτος.. Κοίτα την κορούλα σου, φρόντισε το αγγελάκι σου και από δω και να πάει κοίτα την Ρούμπη και μόνο αυτή..Αυτόν άστον να το παίζει μαμιάς με το ξαναζεσταμένο φαί ....... που έμπλεξε... Πώς και τόσο νωρίς δικαστήρια? Και όσο για το ότι μπήκε εδώ και διάβασε, και να αλλάξεις κωδικό, μπορεί να μπαίνει και σαν επισκέπτης και να διαβάζει αυτά που γράφουμε..δε χρειάζεται να είναι μέλος.. Τί μπήκε να δει? Που κλαίς για το τομάρι του και σου συμπαραστεκόμαστε να μην κόψεις καμιά φλέβα, ή που του βρίσκουμε δίκαιο που διέλυσε την οικογένεια του για μια δευτεράντζα?

Άντε συγχύστηκα βραδιάτικα τώρα.... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΙ ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ? ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΔΗΛΑΔΗ.

ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΑΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΦΡΑΚΤΗΡΑ. ΠΗΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΗΣ CHICCO ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΕΣΥ ΕΛΕΝΑ. ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΕΥΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ. ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΦΙΛΤΡΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΣΟΥ. ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ. ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΙΑΤΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ. ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας χαζομανουλες μου!!! τι κανετε??? εγω περιμενω ναρθει η μαμα μου απο το αγρινιο, λογικα οπου ναναι θα εχει φτασει το καραβι και θα εμφανιστει να δει τη σαντυ. Ο καιρος ειναι χαλια, εφτιαξα μπολικο καφεδακι, αναψα και το τζακι και αφου συμμαζεψα το μπουρδελο ειπα να καθησω στο καναπε να χαλαρωσω με το διαολακι να παιζει στο χαλι διπλα μου.

ρουμπελακι περιμενουμε νεα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...