Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.

ΕΛΕΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΖΩ PHYSIOMER BEBE, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΝΑΡΟΦΗΤΗΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.

ΑΛΕΚΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ, ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.

ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΡΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΛΙΑ !!! ΕΤΣΙ ΡΟΥΜΠΗ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΝΕΑ ΑΚΟΥΩ!!!!

ΡΕΝΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΝΑΡΟΦΗΤΗ! ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΥΞΑ ΒΓΑΖΩ ΕΓΩ ΑΝ Κ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ???????????? ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ!!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΣΙΟΜΕΡ!!!!???? :oops:

ΜΑΡΙΝΑ ΟΝΤΩΣ ΧΑΝΕΣΕ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ :lol::lol::lol::lol: ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΒΗΧΑ Κ ΒΡΑΣΙΜΟ ΧΟΥΡ ΧΟΥΡ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΒΟΥΡ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΕΜΑΣ ΝΑ ΛΕΜΕ! ΜΗΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ?????? ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑ!!!!! ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ 11,30 :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΔΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΕΜΕΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!!!!

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ :arrow: ¨ΗΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΚΑΚΑΣ(Ε ΑΦΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΛΕΜΕ ΔΕΣ) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!! ;););););););)

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!! ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΛΥ ΟΡΑΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΑΣ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΛΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΣΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΡΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΟΡΓΟΝΑ!!!! :P:P:P:P:P

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΤΟ ΚΟΥΤΟΡΝΙΘΟ ΑΣΤΟΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΣΤΟ "ΜΑΓΚΑΚΙ" ΜΗ Χ.....Ω!!!!!!!

ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ?

ΕΛΕΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΧΟΛΙΑΚΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΟΝΟΜΑ!

ΞΕΥΤ-ΗΛΙΑΣ Η ΡΕΖ-ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΛΕΓΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΤΕ!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΟΟΟΟΛΟ ΑΥΤΙΑ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Συμπεθέρα είμαι ροκού και μέταλ όπου πρέπει!!! χαχαχαχαχαχχαχα Μου αρέσει να βλέπω τα κοριτσάκια με φρου φρου, παγετίτσες κλπ!!!! Σαν νεραϊδούλες!!!

Θάλεια μου μια χαρά!!!! Ευτυχώς ήρθαν όλα όπως τα ήθελες!!!

Μαρία μου και τα δύο είναι ωραία!!! Αν διαλέξεις το ροζ νομίζω ότι η νεράιδα δεν ταιριάζει με τα υπόλοιπα καρτούνς σαν θέμα (καλύτερα να βάλεις κάτι άλλο στη θέση της!!!) Φυσικά αυτή είναι η γνώμη μου και μόνο!! Το θέμα είναι να αρέσει σε εσένα!!!

Μαρίνα μου το είπα και πιο πριν!!! ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΟΡΕΣΤΟΥΛΗΣ ΜΑΣ!!!!

Ρουμπελίτσα μου το ΜΑΛΑΚΟΠΗΤΟΥΡΑΣ/ΗΛΙΑΣ πώς σου φαίνεται? Επίσης καλό είναι και σαβουρ.γα.ηλίας αλλά και το κουτορν-Ηλίας!!!! Βρε άντε @$%@^&*&@$%@&&$(%!%$$@% που μπήκες και να μας διαβάσεις μ...κα!!!!!!

Ουφ τα είπε και ξαλάφρωσα... Επίπεδο τώρα κορίτσια, επίπεδο!!! χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΞΕΥΤΗΛΙΑΣ???????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol:

ΡΕΖΗΛΙΑΣ????????????????ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ΡΕ ΡΟΥΜΠΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!!

ΑΝΤΕ ΘΑΛΕΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΞΑΝΑ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΨΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops::oops: ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙΣ :oops::oops::oops: ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ ΛΙΓΟ ΧΥΜΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ (ΔΩΣΕ ΘΑΡΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΑΤΗ ΔΕΝ ΛΕΝΕ?) :mrgreen:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΕΞΙΓΕΙΣ :oops::oops:

ΡΟΥΜΠΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΤΟΣΕΣ ΣΕ ΡΩΤΙΣΑΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Η ΘΑ ΜΑΣ ΚΣΑΣΕΙΣ X(X(:lol::lol::lol::oops: ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΙΧΙ

ΚΑΛΕ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΥΜΕ :idea: ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΟΞΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ MAMMY ΙΣΑ ΙΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΚΩΔΙΚΟ ΝΑ ΞΕΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΒΡΙΣΧΕΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Η δΑΝΑΗ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕ 38,5 ΤΗΣ ΕΔΟΣΑ ΝΤΕΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΛΑ :roll::roll:

THALIA ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΦΕΞΕ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete!!!!

nai nai thena mou mia xara ola irthan kateyxin pou lene!!!

apo to kalokairi kai meta vlepoume pali!!!

eseis ti nea ti kanete ?

ti na sas keraso apopse???

bre koritsia mia kopelitsa zoerzet nomizo ti legane ti kanei?

ayti den ekane ta pota kathe bradi?

xathike i ego ta xo xasei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ξενυχτιαρησες μανουλες!!! Κοριτσια δεν αντεχω αλλο μες στο σπιτι αν και δυσκολευτικα να βρω παρκιν στο κεντρο κατεβηκα χθες και ψωνισα της μικρης και μαλλον θα κατεβουμε και σημερα να κοιταξω και εγω για παπουτσακια με τη νονα της!!! Οταν εχει ηλιο δεν μπορω να κατσω μεσα....

Θαλεια μου η ζορζετ πραγματικα χαθηκε και δεν εχω περασει απο τη καφετερια που δουλευε μηπως ξαναπιασε δουλεια. Αντε μια χαρα και με τη αδεια δεν θα χριαζεται να αγχωνεσαι

Κοριτσαρες μου εγω να σας μαλωσω? Εγω σας αγαπαωωωωωωωωωω!!!! :x:x:x

Ρενατα υποχρεωτικα να παρεις αναρροφητηρα για τη μυτη. Εγω εχω απο το φαρμακειο τον otrisal και μου ειχε δωσει εκτος απο ορους το βραδυ οταν ειναι για υπνο το otrivin για μωρα αλλα μονο για 7 μερες μονο το βραδυ

Μαρινα μου μπραβο του ο ορεστης μεγαλος και τρανος! Κοιμαστε ή οχι ακομη???

Πες μας Ρουμπι το εμαθε ο αντρας της????? ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μια ερωτηση : Εσεις που εχετε κανει ηδη βαφτιση ποσο σας κοστισαν τα γλυκα??? Θελω να δω στο περιπου για να υπολογιζω και τις τιμες εδω που ειμαστε φαρμακειο. Αν δεν συμφερει θα παρω γυαλακια και θα βαλω τη μανα μου να κανει γλυκο του κουταλιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας.............Αλέκα το προσκλητηριο δεν παίζεται!!!!!!!!!!!!!!!ΑΨΟΓΟ!!!!!!!!!!!!!!Εγώ αυτό έκανα με τα γλυκά..........πήρα βαζάκια 0.35 σεντ και τα γεμισα με γλυκο της μαμάς!!!!!!!!Τζαμπα.........μούχτι που λεμε κ μεις.............Αφού τα έτοιμα είχαν 1.10-1.20...............Τρελλή είμαι?????Και όλοι σχολίαζαν τα γλυκά..........ότι ήταν πολύ πρωτότυπο γιατι δεν το συνηθίζουμε στην Κύπρο!!!!!!!!!!

Διστυχώς μια κοιμόμαστε και μια όχι!!!!!!!!!!!!!!Ψες ήταν το οχι!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε σημερα πως ειναι τα αγγελουδια μας ?

εμεισ σηκωθηκαμε σχετικα κεφατοι τωρα παιζουμε με την μαμα που σημερα αδειαθετησε και ειναι τεζα

χααχχχαχαχααχαχαχχααχαχχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον τελεια η αμαξα αλεκα πολυ φοβερη

εγω ειχα κανει για γλυκακια εκλερακια με κουτια μικη μαους και τετοια και βγηκαν 0.90 ;););););) ολα τα αλλα απο 1.10 και πανω!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

φιλακια σε ολες εδω τριγυρω θα μαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA K ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΕΠΗΘΕΩΡΙΣΗ :lol::lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΟ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ....ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΜΟΡΦΟΠΟΙΗΣΑ ΟΠΩΣ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΔΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΥΠΩΣΟΥΝ! ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ Κ ΠΑΝΕ ΡΩΤΑ ΤΙΜΕΣ!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΝ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΑΜΑΞΑ ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙΚΕΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΕ ΣΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ Κ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΤΗΝ ΤΥΠΩΣΕΙ ΜΕ 0,30!!!!

ΕΓΩ ΕΨΑΧΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ Κ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ!

ΠΑΤΑ ΣΤΟ ΓΚΟΥΓΚΛ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ ΑΜΑΞΑ Κ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΩ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΕΣ!

ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΗΤΑΝ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙ ΝΤΙΣΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕ 0,80

ΝΑΙ Η ΖΟΡΖΕΤ ΧΑΘΗΚΕ Κ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΚΙΛΙΤΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΤΑΚΙ????? ΤΙ ΚΟΥΤΑΚΙ ????? ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?????

ΜΛΛΟΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ! ΑΥΤΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΑ Η ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΑ!!!!

ΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟ ΣΚΕΛΟΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ :lol::lol::lol::lol: ΕΚΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΝΤΙΣΝΕΙ

:lol::lol::lol::lol::lol: ΞΑΝΘΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι παρομοιο γινεται και στο αλλο που εβαλα το πρωι φωτο αλλα δεν την εχω σε δειγμα την περιμενω να μου την στειλουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΓΙΝΕΤΕ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ Κ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!!!!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΜΟΝΟΚΑΡΤΟ Κ ΤΟ ΚΑΝΑ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ! ΚΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΕΝΙΟ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ

ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ ΟΠΩΣ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩςΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ ΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ΦΙΟΓΚΟ ΚΤΛ....ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΦΑΚΕΛΟ....ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΣΤΥΛ ΠΑΠΥΡΟ ΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΕΣ! ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ Τ ΚΑΝΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...