Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιστευω να ηρεμήσουμε λίγο να περάσουμε ωραία Χριστούγεννα με τις οικογένειες μας και τα μπεμπάκια μας αγκαλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εχουμε υγεια και αυτο ειναι το πιο σημαντικό!!!!!!!!!!!!!!

Ελενακι σου βγαζω το καπελο!!!!!!!!!!!!Τετοια θελουν νομίζω απειλές και φοβέρες!!!!!!!!!!!!Της ιδιας σχολής είμαστε................ [smilie=wav.gif]

Ρενατα μου απο τη μια θα σου λεγα κανε τοπο στην οργη για 2 μερουλες να περασετε καλα μερες που ειναι...........αλλά εγώ αν ήμουν στη θεση σου δε θα πηγαινα πουθενα....θα τον εστελνα στην οικογενεια του και θα μενα σπιτακι μου με το γιοκαρο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!Για να καταλαβουν κι αυτοι οτι πικραθηκες............Και μην το πεις εσυ στους δικους σου ΑΥΤΟΣ να το πει που τα κανε σκατα!!!!!!!!!!!!!!!!Δε ντρεπεται λεω γω..............Να πας στους δικους σου και να τον αφησεις μονο του να κανει γιορτες και να ακυρωσεις και τη βαφτιση μεχρι νεωτερας!!!!!!!!!!!!!!!!Παλι βγηκε η δρακουνα απο μεσα μου.............Αφου με κοροιδευουν οτι θα βαλουν πινακιδα εξω απο το σπιτι μου ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΚΥΛΑ :lol::lol::lol::lol:

Καλα να περασετε κοριτσια θα τα πουμε τη Δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά στα πριγκιπακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα γλυκιές μανούλες του Μαίου..

Πώς είστε?

Ρενάτα μου κοίτα να ηρεμήσεις όσο γίνεται και να χαλαρώσεις..Εξάλου το μπουμπούκι σου νιώθει όλο αυτό το στρεςς και την ένταση και σίγουρα δεν θέλει τη μανούλα του χάλια..Κάνε ένα time out για αυτές τις μέρες και στην τελική πέτα και ένα "Ου μέχρι τη βάφτιση βλέπουμε" όπως είπε και μια κοπέλα, για να κερδίσεις χρόνο!

Σε όλες τις υπόλοιπες που δε θα ξαναμπούν μέχρι τη Δευτέρα εύχομαι Καλά Χριστούγεννα, καλά να περάσετε με τις οικογένειες σας και να έχετε ΥΓΕΙΑ πάνω από όλα..εγώ εδώ τριγύρω θα 'μαι οπότε θα τα πούμε και πριν τη Δευτέρα!!

Ωραίο το mammyland...Μες το κλίμα και αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΤΖΑΜΠΑ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.....ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΟΥ ΟΕΟ????ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ! ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΕΚΑΤΣΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ......ΟΥΦ ΠΕΘΑΝΑ....ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ!!!!!!!

ΜΙΚΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ

ΜΑΡΙΝΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ! :lol::lol: [smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif]

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΛΑΜΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ :lol::lol: ΣΚΥΛΕΣ ΕΝΟΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΗΚΙΜΕΝΕΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΛΕΝΤΗΣΕΤΕ!!!!

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

(ΕΞΕΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ :lol::lol: )

ΦΙΑΛΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares

χρονια πολλα σε ολεσ τισ μαγιομανουλεσ κ τα μαγιωπαιδακια κ του χρονου διπλεσ :lol::lol::lol: εσεισ γιατι εμενα περασε η ημερομηνια ληξεισ :lol::lol:

μου τον σφυριξε κ εληξα αχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: τελοσ (καλα μη λεω κ μεγαλεσ κουβεντεσ :shock: )

να περασετε καλα με την οικογεννια σασ κ μη φατε πολυ κ βαρινετε :D:D

μαρακι οταν κατεβουμε θα σου πω να βρεθουμε ;)

ρενατα κουραγιο πισω εχει η αχλαδα την ουρα,αληθεια δεν μασ ειπεσ πωσ τον λεν τον πεθερο :?:

εμεισ εχουμε θεμα με τον παπου του αντρα μου στο χωριο εχει καταχουφτωσει τισ βουλγαρεσ που του πηγαινουμε να τον κοιτανε κ πεφτει ξυλο κ πηγαινοερχεται η πεθερα η ερμη στο χωριο ,τωρα τισ λαδωνει για να του καθοντε να τισ πιραζει (υποψην ο παπουσ ειναι 89 χρονων) :shock::lol::lol::lol::lol:

αυτα αντε κ παλι καλα χριστουγεννα :x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με υγεία, ευτυχία και αγάπη!!!!

Έλενα να σου ζήσει ο παίδαρος!!!! Να τον χαίρεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρόνια Πολλά,καλά και με ΥΓΕΙΑ κορίτσια μου!!

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και τους ανθρώπους που αγαπάτε και σας αγαπούν!! ;)

Έχετε την αγάπη μου και τις ολόψυχες ευχές μου..

Έλενα μου πάντα γερός και δυνατός ο Χρηστάκος μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! :cry::cry::cry:

ΧΩΡΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΑΥΡΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ......ΥΜΑΡΤΟΝ.... :cry::cry::cry:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΥΤΟΝ.... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! :cry: :cry: :cry:

ΧΩΡΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΑΥΡΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ......ΥΜΑΡΤΟΝ.... :cry: :cry: :cry:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΥΤΟΝ.... :cry: :cry: :cry:

TI EΠΑΘΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ :|:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου χρονια πολλα σε ολες!

ηθελα να μπω απο χθες αλλα δεν τα καταφερα!

σας ευχομαι σε ολες και στα παιδακια μας και στις οικογενειες ολων μας ΥΓΕΙΑ!!!!!!!

ολα τα αλλα θα τα ρυθμισουμε σιγα σιγα!!

ρουμπελακι ευχομαι να ειναι ολα καλα και να ηταν απλα μια κριση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ......ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΓΙΟΡΤΑΣΑΜΕ ΓΛΕΝΤΗΣΑΜΕ ΜΑΣΑΜΕ ΚΑΜΙΑ 50 ΔΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΦΕΡΝΑΝ ΑΠΟ 2-3 ! ΧΑΖΕΨΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΟΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ! ΧΟΡΕΥΕ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ ΕΚΝΑ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΦΙΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΛΕΣ Κ ΗΞΕΡΕ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ!!

ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΤΟΥ ΒΑΛΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΛΙΓΟ ΖΟΥΜΑΚΙ ΑΠΟ ΤΑ ΨΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΡΠΑΖΕΙ ΕΝΑ ΠΑΛΤΣΕΤΑΚΙ Κ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΤΟ ΕΓΛΥΦΕ :lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ! ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!! ΒΕΒΕΑ ΕΓΙΝΕ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΩΣ ΚΑΤΩ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΟΥ!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΗΔΙΕΣ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΡΩΤΕ ΤΑ ΚΑΛΑ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! :cry: :cry: :cry:

ΧΩΡΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΑΥΡΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ......ΥΜΑΡΤΟΝ.... :cry: :cry: :cry:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΥΤΟΝ.... :cry: :cry: :cry:

ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ!!!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ???? ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ????

ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ! ΕΞΑΛΟΥ ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΕΣ ΞΕΣΠΑΣ Κ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΣΕ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΡΙΣΗ(ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΕΤΟΙΕΣ)

ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες...Χρονια πολλα με υγεια αγαπη και χαρα!!!

Ελενα χρονια πολλα και στον Χρηστακο μας!!!!

Αμαν βρε κοριτσακια μου με στεναχωρισατε πολυ βραδιατικα...δεν ξερω τι να σας πω....πραγματικα ευχομαι να λυθουν ολα τα προβληματα σας και να ξεκινησει η καινουργια χρονια μονο με χαρουμενα γεγονοτα!!!!!

Εμεις περασαμε πολυ ωραια....ειμασταν συνεχεια απων αλλα τι να σας λεω τωρα εσεις εχετε και τα δικα σας...Σας στελνω ολες απο μια τρυφερη αγκαλια και ενα ζεστο φιλακι σε σας και στα αγγελουδια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις ήρθα σπίτι.....

Ρουμπελίτσα μου τι έγινε κούκλα μου?!?!?!?!?!

Ελπίζω όλα να είναι καλά και να ήταν μια κρίση των γιορτών... Είμαστε όλες κοντά σου, ότι κι αν χρειαστείς καλή μου!!! Όλες μαζί μια γροθιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σας λεω τωρα ρε κοριτσια.....δεν εχω κλαψει ποτε τοσοοοο πολυ.... :cry::cry::cry::cry::cry:

τεσπα θα δειξει.....μην σας φωρτωνω χρονιαρες μερες.... :)

θα ξαναμπω καποια στιγνη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera !!!!

ΡΟΥΜΠΙ ΜΟΥ......ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΩΡΤΩΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΟΝΟ....ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΜΗΛΙΣΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΘΑ ΜΗΛΙΣΕΙΣ Κ ΠΟΙΟ ΑΝΕΤΑ Κ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ...ΜΙΑ ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΠΟΙΟ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΠΑΡΕ ΔΥΝΑΜΗ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!! ΘΥΣΙΑΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΙΤΣΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕ ΙΧΝΟΣ ΧΑΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ.....Κ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ Κ ΕΣΥ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια............Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!!!!!!!!!!!!Πάντα με υγεία..............Να χαιρομαστε τα μωρακια μας.............

Ρουμπελιτσα μου πολυ στεναχωρεθηκα.............ευχομαι να ναι κατι περαστικό και να τα βρειτε τελικά για σας και για το Μελινάκι σας............Μα τι μπορεί να σας χωρήσει τώρα που σας συνδεει μια ψυχούλα??????????Μακαρι να τα βρειτε καλη μου.........

Εμεις ησυχα περάσαμε οικογενειακά.............Ντυθήκαμε και Αγιοβασιλάκια το Σάββατο είχε πολλή πλάκα...............Σημερα επιστρέψαμε στη δουλεια :(:(:(:(

Ελενάκι να σου ζησει ο πουρεκκος!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΠΟΙΟΣ?????? ΠΟΥΡΕΚΑΚΟΣ???? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ???????

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ! ΤΕΤΟΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΜΑΤΑΔΕΙ :? ΟΥΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΥΤΕ ΒΟΛΤΕΣ ΟΥΤΕ ΧΑΔΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΣΥΧΑΖΕ ΣΗΜΕΡΑ!!

ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ :shock::shock: ΚΑΤΙ ΠΡΟΤΑΚΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ ΑΛΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!

Και εμέίς περάσαμε ήσυχα και οικογενειακά..Και εμείς ντυθήκαμε ΑγιοΒασιλάκια και ξετρελλάθηκαν όλοι μαζί μας!!

Ετοιμάζω και το βιβλίο ευχών,βρήκα και γόβες και μόλις τα καταφέρω θα σας βάλω φώτο να τα δείτε..

Έλενα, πουρέκκι είναι Κυπριακό παραδοσιακό γλυκό (πάαααρα πολύ ωραίο) και την έκφραση τη χρησιμοποιούμε και για να χαρακτηρίσουμε κάποιον/α όμορφο,γλυκό..

Ρούμπι μου τί έγινε κοπέλα μου..Έυχομαι και εγώ ολόψυχα να είναι μια κρίση και όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια εμείς είμαστε εδώ για να μιλήσεις, να ξεσπάσεις και να ηρεμήσεις..Κοίτα τη Μελινούλα σου και πάρε δυνάμεις καλή μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! χρονια πολλα και παλι!

ρουμπελακι αμα θες μας λες αμα θες μη λες και τιποτα και να σου πόυμε εμεις τα δικα μας να ξεχνιεσαι???? η να μας λες για την κορακλα κανενα κατορθωμα και οταν νιωσεις καλυτερα το συζητας,παντως ευχομαι πραγματικα να ειναι κατι το περαστικο.

ειναι πολυ πιο εντονο οτι νιωθεις τωρα που ειναι και οι γιορτες,ευχομαι τα πραγματα να φτιαξουν αμεσα.

ελενα ξερεις τι επαθε ο χρηστος σου???? ματιαστηκε!!!!!! εγω πιστευω στο ματι δεν ξερω εσεις κοριτσια.... αλλα αμα τρωει και μεζεδια το παιδι και το κοιτανε τοσα ματια, πιστευω οτι το ματιασαν...αλλη φορα τα κοψιδια μονο του!

στελλα κι εμεις βολτιτσες!! αλλα ηρθαν και ανεπιθυμητοι στο σπιτι, ετσι για να μην χανουμε την σειρα μας!

σας φιλω, καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.................ΠΟΥΡΕΚΚΟΣ Ελενακι ΠΟΥΡΕΚΚΟΣ!!!!!!!!!!!!Για να μαθαινεις και Κυπριακά!!!!!!!!!!!!!!

Ο δικός μου ξυπνάει το βράδυ 3-4 φορές και θελει να κοιμαται μαζι μας!!!!!!!!!!!!Χτες ομως δεν του κανα το χατηρι γιατι με πονεσε η μεση μου που δε μας χωραει το κρεβατι.............Ετσι του τραγουδουσε ο αντρας μου μεχρι να κοιμηθει...............Δεν ξερω τι παθαινει σαν κοιμαται και αρχιζει κλαμα................

Σημερα εχουμε γιατρο και εμβολιακι............θα σας ανακοινωσω τα κατορθωματα μας μετα!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Και πάλι Χρόνια πολλά!!!

Ρουμπελίτσα μου, είμαστε όοοολες μαζί σου!!! Όποτε θες (αν θες φυσικά κούκλα μου) μπορείς να μας ανοίξεις την καρδούλα σου!!! Προσπάθησε να πάρεις δυνάμεις από την κοριτσάρα σου!!!

Έχω πολλά πολλά νέα να σας πω!!!

Την περασμένη Πέμπτη πήγαμε γιατρό!!!! Τον βρήκε τέλειο!!! Κάναμε εμβολιάκια (2) και 7 μηνών είμαστε 73 cm και 11,300gr!!!! Μας είπε ότι ξεκινάμε άνετα όοοοολα τα κρέατα (μάλιστα μου είπε να του δώσω από το γιορτινό τραπέζι!!!!), όοοοολα τα φρούτα και μπορούμε και να φάμε τραχανά, κουσκουσάκι κλπ!!!! Τον επόμενο μήνα θα προσθέσουμε αυγό και γιαουρτάκι αντί κρέμας!!!!!

Για τις γιορτές ήρθαν η θεία μου και η ξαδέρφη μου από Πάτρα!!! Χάρηκα πάααααρα πολύ που τις είδα!!! Η ξαδέρφη μου του πήρε και ένα αυτοκίνητο!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!! Σας το βάζω φωτό να το δείτε!!! Τον βάλαμε μέσα και αυτός ασχολιόταν με την κορδέλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Το ωραίο με αυτό το αυτοκινητάκι είναι ότι μπορεί μεν να το οδηγήσει ο ίδιος (πιο μεγάλος βέβαια) αλλά έχει και τηλεχειριστήριο για να το οδηγάμε εμείς!!! (Σε περίπτωση που ο μπόμπιρας ξεφύγει!!!!) χαχαχαχαχαχαχα

Με τον άντρα μου μια από τα ίδια.... αλλά δεν ασχολούμαι πλέον..... Δεν μπορώ, κουράστηκα!!!

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Το πεντόλιρο τελικά έγινε λίρα!!!!χαχαχαχαχαχαχα Του έδωσε που λέτε ο πεθερός μου μια λίρα και το παρουσίασε λες και του αγόρασε διαμέρισμα στο Manhatan!!! Και επειδή νομίζει ότι είναι το πρώτο χρυσαφικό του μωρού γύρισα κι εγώ και του είπα "Αυτό το παιδί έχει πιο πολλά χρυσαφικά από ότι θα έχω εγώ στη ζωή μου!!!!!"χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! Σωστή? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...