Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Καλέ συμπεθέρα, τέλειο το φόρεμα!!!!

Η νυφούλα μου πριγκίπισα κι εσύ η καλή της νεράιδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με γεια!!!!!!!!!!

Μαράκι μου πες μου αν τη βρεις γιατί αυτή που βρήκα εγώ είναι για 0-3 μηνών........ Θα του πάρω δύο στολές!!! Μια οικογενειακή φίλη είπε πως θέλει να του πάρει κι αυτή μία!!!!

Έλενα, λένε ότι τις Απόκριες μας βγαίνουν τα αποθημένα μας και ντυνόμαστε κάτι που μάλλον δεν θα τολμούσαμε να είμαστε.... γι'αυτό κι εγώ θέλω να τον ντύσω σκελετούλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Άσε με τη μάνα να το ζήσω κι αυτό!!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

Μαρίνα μου σε καταλαβαίνω κι εσένα και τη μανούλα σου! Σκεφτείτε όμως κι εμάς που ο μπόμπιρας είναι και κοντά 12 κιλά!!!!!! Τα έχουμε παίξει!!!! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!

Και ναι λοιπον η μεγαλη ωρα εφτασε :twisted::twisted::twisted::twisted: !!!!!!!!!

Μπορω πλεον να πω με σιγουρια οτι Ο (πλεον πρωην) ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ!!!!!!

Και σαν να μην εφτανε αυτο ετσι για να ξερετε....ναι ναι ηταν και γνωστη μου μιας και ειναι παντρεμενη και καναμε παρεα σαν ζευγαρια με τον αντρα της και τον δικο μου!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ρε κοριτσια ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Η ΒΡΩΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ :twisted::twisted::twisted:

Πολυ καιρο τους παρακολουθω και εχτες επιτελους καταφερα να τους πιασω την ωρα που χαμουρευοντουσαν μεσα στο αμαξι!!!! :twisted::twisted::twisted:

Μια συμβουλη λοιπον απο εμενα ειναι (ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ :shock::shock: )

Αρκετα σας επριξα.... :oops:

τα υπολοιπα θα σας τα πω μετα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!

Πες τα βρε Ρουμπελακι βγαλτα κοριτσι μου απο μεσα σου να ξεθυμανεις...Το Μελινακι μας ναναι καλα και μαμα τον αυτον.

Συμπεθερα οταν το'πες για σκελετουλη αυτο σκεφτηκα!!!

Ελενα εμεις λεμε για μελισσουλα αλλα εδω δεν κανουν τιποτα για να την ντυσω και να την παω. Να την κανω μπουλα για να την βλεπω???

Μαρινακι μου εμεις δεν χρησιμοποιησαμε ουτε μια μερα περπατουρα και ευτυχως σωθηκαν οι γωνιες και τα επιπλα του σπιτιου μου. Οσο για τα κιλα της ειμαστε κοκετες και δεν εχουμε πολλες αγκαλιες.Ετσι και αλλιως οπου θελω εγω να πηγαινει η μικρη πηγαινει μονη της ειτε ορθια τοιχο τοιχο ειτε μπουσουλοντας. Δεν με απασχολει αν θα περπατησει γρηγορα ή οχι δε βιαζομαι να μεγαλωσει!!!

Λοιπον οσο για το φορεμα. Παω στο κεντρο της ροδου μονη μου και ξεκιναω να βλεπω ολα τα αμπιγε καταστηματα. Βρηκα ωραια με 150ευρω. Οπως επεστρεφα στο αυτοκινητο αφησα ενα ακομη μαγαζι να δω το οποιο ειναι παρα πολυ παλιο εδω στο νησι και φερνει μονο τετοια φορεματα αλλα λιγο πιο παλιο στυλ, δηλαδη για τις μαμαδες μας. Περναω απεξω και σταμπαρω αυτο το φορεμα χωρις να δω την τιμη. Μπαινω μεσα το βλεπω απο κοντα και παθαινω πλακα. Ψαχνω λιγο εκει μπας και το βρω σε αλλο χρωμα ή καποιο αλλο φορεμα τιποτα ολα μακρια και παρα πολυ βαρια (χαντρες, πουλιες, πετρες...). Μου λεει αυτη "σου κανει φορα το" και της λεω δεν θα το φορεσω αφου δεν εφερα κορσε (ηταν και η τριχα καγκελο) θα το παρω οπως ειναι απλως πες μου τιμη. Λεει αυτη 100ευρω και αρχιζω τα παζαρια οτι απο σενα ψωνιζω συνεχεια και κανε κατι καλυτερο και τετοια και το περνω 50ευρω. Φευγω και παω στη νονα της μικρης να δουμε τι θα πει αν της αρεσει, το βλεπει και παθαινει πλακα χωρις ακομα να το εχω φορεσει πανω μου. Ερχομαι σπιτι το δειχνω στο μπαμπα μας (του αρεσε) και το βαζω και ειναι επανω μου κολλητο και δεν φαινεται η κοιλια καθολου, διακριτικο μινι αφου πεφτει μυτη στη μια μερια και καλυμμενο επανο ωστε να μην ειναι το στηθος με ντεκολτε και δεν συμμαζευεται. Τωρα ξερετε το αλλο μου αγχος ειναι το παπουτσι λεω να ψαξω για peep toe σε μωβ χρωμα μιας και δεν εχω και μωβ παπουτσι.Εσεις τι λετε???Πρεπει να παρω και τσαντα για τη βαφτιση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

ετσι μπηκα να δω τι κανετε και επεσα 1. στο φανταστικο φορεμα αλεκα, καλοφορετο!

και 2. στην ρουμπελα! ρε συ ρουμπελα κουραγιο κοριτσι μου, τωρα που ξερεις τι πραγμα ειναι μακρια του!

καλα δεν ειχε δειξει τιποτα σημαδια πριν ρε γμτ?

τελοσαπντων..

ελπιζω και ολες οι υπολοιπες να ειστε καλα και ακομα καλυτερα τα μπεμπιδια σας.

με την ελενα τα ειπαμε και λιγο στο chat

φιλια σε ολες

(μαρινακι καλα εισαστε?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπέλα μου πλάκα κάνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γλύτωσες κοπέλα μου!!!! Άκου την π...η!!!!!! Αλλά και αυτός ...μεγάλος παπ..ας!!!! Δε το πιστεύω Χριστέ μου....... "Χαιρέτα" τον τον βλάκα κι άσ'τον να κουρεύεται!!! Αυτός έχασε... Όσο γι'αυτήν τι να πω.... Θα το βρει μπροστά της!!! Σίγουρα!!!! Εσύ έχεις το πιο γλυκό πλασματάκι του κόσμου και αυτό δεν θα σε αφήσει ποτέ ποτέ ποτέ! Θα είναι πάντα δίπλα σου!!! Δεν μας έπριξες καθόλου! Εμείς είμαστε εδώ για 'σένα και την κουκλίτσα σου!!!!

Συμπεθέρα και μωβ αλλά και μπλε θα ταίριαζε πάρα πολύ!!!!! Όσο για την τσάντα, δεν νομίζω ότι θα σου χρειαστεί! Εγώ την άφησα μέσα στο αυτοκίνητο και δεν έπρεπε να το κάνω ούτε αυτό γιατί συνέχεια είχα το νου μου μην την ξεχάσω!!!! Βέβαια τώρα που έχει εκπτώσεις καλό θα ήταν να πάρεις για να την έχεις σετάκι με τα παπούτσια!!! (Αχ κορίτσια έχω πολλά νεύρα τώρα......με αυτά που μας είπε η Ρουμπελίτσα)

Κορίτσια και το διαβολάκι είναι πολύ ωραία στολή!!! Αφήστε που μας ταιριάζει ...γάντι!!!!! Βέβαια για να παίξουμε κόντρα ρόλο θα πρέπει να τον ντύσω αγγελούδι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!!!!!!!

Ρουμπελίτσα χέστον τον μ.....α τετοιος που ειναι..............Ντροπή του.............Αυτος θα χασει τα καλυτερα και θα χαλασει τη ζωη του με μια π.....α!!!!!!!!!!!

Αλεκα μου ΤΕΛΕΙΟ το φορεμα σου και με μωβ παπουτσι θα ναι ακομα πιο τελειο!!!!!!!!!!!!!Πρεπει να το παιρνεις μαζι σου για παπουτσια να ταιριαξεις το χρωμα!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς παλι δεν κοιμηθηκαμε ψες ειχε και καταιγιδες εξω χαμος γινόταν........αστραπες βροντες κεραυνοι!!!!!!!!ΧΑΜΟΣ..........Στις 2 επεσε ενας κεραυνος νομισα επεσε διπλα μας!!!!!!!!!!!!Και κοπηκε το ρευμα..............πως να κοιμηθει και ο Ορεστης??????????

Τελοσπαντων.........φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΔΕ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΑΛΕΚΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ΛΕΓΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ Κ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟ ΤΕΛΛΕΥΤΑΙΟ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ! ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΜΙΑ 300 ΑΝ ΔΕ ΒΡΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ!!!!!! ΡΟΥΜΠΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΖΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗΝ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΟΙΕΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΥΜΠΙ ΤΑ ΨΗΛΟΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ Κ ΤΙΣ ΥΠΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ Η ΧΑΖΗ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΤΙ ΑΓΑΘΟ ΚΑΝΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ! ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΡΟΥΜΠΙ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΜΕ ΤΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΡΟΜΠΑΣΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΤΗΝ ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ! ΠΑΛΙΟΓΥΝΕΚΟ ΜΑΜΟ ΤΟΝ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΖΑ! ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΣΥΓΧΗΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ!!!!!!

ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΥΠΟ! ΑΜΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑΑ ΠΑΛΙΟΓΥΝΑΙΚΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΚΑΚΑΣ! ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ!

ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕΣ???? ΣΕ ΕΙΔΑΝ???

ΑΠ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ! ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΕΚΑ ΟΝΤΩΣ ΜΩΒ ΘΑ ΤΕΡΙΑΖΕ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΝΑΝ ΦΑΚΕΛΟ ΤΟΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ! ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!

ΟΤΑΝ ΚΑΘΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΑΜΗΧΑΝΗ??? Ε ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΟΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΕ Ο ΠΑΠΑΣ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ! ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ ΜΕ ΤΑ 2 ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΜΗΧΑΝΑ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑ ΚΑΤΩ! ;);)

ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΗΓΕΝΕ ΠΟΛΛΥ Κ ΤΟ ΔΙΑΟΛΑΚΙ :lol::lol::lol: ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΡΕ ΜΑΜΟΤΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΣΤΟΛΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ! ΠΡΩΤΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ! ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΣΤΟΛΕΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΟ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΧΕ! ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟΥΛΗ!! ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΠΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΔΑΡΟΥΣΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΗ!

ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΕΣ!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΑΚΡΙΒΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΛΙΓΟ! ΑΥΤΗΝ ΕΙΧΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15 ΕΥΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας!!

Λοιπόν ένα έχω να πω.. Ρουμπέλα μου σε πληγώνει και σε πονάει αλλά τέτοιος που ήταν μη σπαταλίσεις ούτε ένα δάκρυ για τον βλάκα..ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ!Υπάρχουν άντρες,υπάρχουν και ...αντράκια. Αυτός θα χάσει και θα ντροπιαστεί στα μάτια της κόρης του για τη μαμακία του..μπορεί και να μετανιώσει και να θέλει να ξαναγυρίσει αλλά πάειιιιιιιιι να του πεις! Το πουλάκι πέταξε! Καλά όσο για την άλλη την αντροχωρίστρα και την πρόστυχη,θα το βρει από αλλού.. Δεν υπάρχει ούτε σεβασμός ούτε φιλία...Τους βάζεις στο σπίτι σου, τους ανοίγεις την καρδιά σου και κοιτάνε να σου διαλύσουν την οικογένεια..Θύμωσα πολύ..Καλά Ρούμπι μου,κοίτα τη Μελίνα σου εσύ και άστους να το παίζουν ερωτευμένα πιτσουνάκια..έχει ο τροχός γυρίσματα.......

Αλέκα μου τώρα που είναι εκπτώσεις πάρε και μια τσάντα να την έχεις σετ! Εγώ είχα πάρει μαύρο φάκελο και δεν την κράταγα καθόλου..την είχα δώσει στη μαμά μου..αλλά σε περίπτωση που ξαναφορέσεις το φόρεμα να την έχεις..Θα το ξαναφορέσεις κάπου αλλού ε? Έστω και πιο μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ !!! ΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΜΑΞΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΚΕΣ!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ !!!!

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15-20 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΕΛΕΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ Η ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ (ΚΑΛΕ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΤΡΕΧΕΙ Ε ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ)!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΕ!!!!! (ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ)

ΜΑΡΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΜΑΣ

ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΟΛΟ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

Α ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΜΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟ ΖΟΡΟ ΚΑΙΜΠΟΙΣ ΚΑΙ ΜΠΑΤΜΑΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΤΥΝΕΤΑΙ!!!!

ΣΤΟΛΗ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ

ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΡΩΜΑ ΣΚΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΕΙ!!!!

ΑΜΑΝ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΦΙΛΗ ΦΙΔΙ ΗΤΑΝ!!!!

ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!

ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΤΡΙΜΗΝΑ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ !!!!!!

ΑΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΟΑΕΔ? ΕΜΕΝΑ ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΡΕ ΕΣΥ ΘΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!! ΠΟΛΛΥ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΗ ΦΑΤΣΑ!

ΑΧ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΘΩΕΣ ΜΑΝΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΛΕΜΕ ΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΕΚΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΚΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΑ!!!!

Ε ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΝΤΥΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ.......... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΡΟΥΜΠΙ….ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΨΕΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ(ΣΕ ΒΡΙΣΙΕΣ) :evil: ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΠΛΕΥΡΑ…ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝΑΝΔΡΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ,ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ…Κ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ Κ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ….ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ. ;)

THALIA ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ Κ ΚΑΤΙ ΜΑΓΟΥΛΑ ΠΩ ΠΩ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ :lol::lol:

ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ 9/2 Κ ΜΕΤΑ ΜΑΛΩΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ. :cry::cry:

ΕΛΕΝΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΕΦΥΓΑΝ?

ΑΛΕΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΣΑΝΤΑ ΣΤΑ 2 ΠΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΑΚΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΝΙΑΣΑ …ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ…ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ Κ ΟΛΑΣ ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΥΜΠΙ ΤΑ ΨΗΛΟΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ Κ ΤΙΣ ΥΠΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ Η ΧΑΖΗ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΥΧΑΖΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΤΙ ΑΓΑΘΟ ΚΑΝΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ! ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΡΟΥΜΠΙ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΜΕ ΤΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΡΟΜΠΑΣΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΤΗΝ ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ! ΠΑΛΙΟΓΥΝΕΚΟ ΜΑΜΟ ΤΟΝ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!! ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΑΠΙΖΑ! ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΣΥΓΧΗΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ!!!!!!

ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΥΠΟ! ΑΜΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑΑ ΠΑΛΙΟΓΥΝΑΙΚΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΚΑΚΑΣ! ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ!

ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕΣ???? ΣΕ ΕΙΔΑΝ???

ΑΠ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΕΣ ΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ!!! ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΕΙΔΑΝ!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΤΡΟΜΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΕΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΜΑΜΑΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????????

ΣΥΖΗΤΑΓΑΜΕ ΛΕΕΙ...... :lol::lol::lol:

ΑΛΛΑΞΕ 1000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΟΡΘΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΠΕΣΕΕΕΕΕ :lol::lol::lol::lol: ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΙΤΣΑ ΟΝΟΜΑΤΙ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ Ο ΜΑΜΑΚΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΠΙΝΙΑΡΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΑΝ ΜΟΥΡΛΟΣ.... :lol::lol::lol::lol:

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΝ ΔΥΟ ΑΛΒΑΝΟΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol:

ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΦΟΡΟ..... :lol::lol::lol:

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΨΕΥΤΗΣ ΕΙΝΑΙ...... :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!

ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΤΡΟΠΑΡΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΑΓΡΙΑ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΛΕΙΝΑΜΕ ΕΝ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ..... :lol::lol::lol::lol:

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ?????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΓΛΥΤΩΣΑ!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου μηχανοβιες!!!!

Καλα τον εκανες ρουμπελακι καλα τον εκανες τον μπασταρδο! Εεεε τι να πει λεει μακακιες μπας και καλυψει τα ασυμμαζευτα. να παει απο κει που'ρθε και ακομη παραπερα...

Θαλεια μου τι ζουζουνακι ομορφο μεγαλο ειναι ο μικρος σου? Κουκλακι ζωγραφιστο

Θενα μου μαλλον δεν θα παρω τσαντα μαζι μου στην εκκλησια, αλλα θα παρω για να την εχω ασορτι με τα παπουτσια!Παντως σευχαριστω για τη συμβουλη σου με το νουλακ, 170μλ ηπιε χθες και εκανε νανι απλως το πρωι εξακολουθω και της δινω τη σκονη.

Σημερα εχω σκατοκαιρο. Θα παω να παρω φρουτα για τη μικρη για ξεμεινα και μαλλον θα κανω και καμια βολτα να δω παπουτσια, σημερα θα την κανει μπειμπισιτινγκ ο μπαμπας της.Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...................

Rubelitsa καλα του κανες και χειρότερα του αξίζουν του βλακα.........Γλύτωσες από τα χέρια του και καλα κανεις και εισαι χαρούμενη!!!!!!!!!!!!!!Να δεις τι ωραία που θα περάσει με την π....τσα του!!!!!!!!!!!!!!Ο άντρας της το ξέρει????????Εγώ θα τον ενημέρωνα πάντως για τα χαίρια της Περσεφόνης!!!!!!!!!!!!!!!

Αλεκάκι και μεις βροχερό καιρό έχουμε.................Και χιόνια στα ορεινά!!!!!!!!!!Την Κυριακή σκεφτόμαστε για εκδρομούλα στα βουνά αλλά φοβάμαι μην αρρωστήσουμε πάλι και τρέχουμε.............

Πήγαμε γιατρό σήμερα.............όλα μια χαρά........κάναμε εμβόλιο για μηνιγγίτιδα και είμαστε σχεδόν 10 κιλά και 76 εκ........Τώρα μπορούμε να τρώμε και κρέας!!!!!!!!!!Τον είδε που περπατούσε και μου πε ότι είναι πολύ νωρίς και να μην τον βάζω πολύ μήπως κάνουμε κακό στα ποδαράκια μας.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΛΕ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ :lol::lol: ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΤΑ ΧΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΤΕ ΠΟΥ ΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΡΩΝΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ!!! :lol::lol: ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΤΟ ΧΕΙ...ΘΕΛΕΙ Η ΤΑΤΙΑΝΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ρουμπελίτσα μου συμφωνώ με την Μαρίνα!!! Αν δεν το ξέρει ο άντρας της καραπ....νάρας να τον ενημερώσεις!!!! Ελπίζω να τα πάρει στο κρανίο τόοοοοσο πολύ που να τους ρίξει και ένα χέρι ξύλο!!! Έτσι για το γαμώτο!!! Ακούς εκεί ο παπάρας που έχει και μούτρα και μιλάει!!!!! Ε ρε π....η μου....

Να κάνω και λίγο μαύρο χιουμοράκι? Έπρεπε να τους πιάσεις όταν...... έτσι να τρομάξουν και να κολλήσουν!!!!!!! Και να δεις μετά τι θα έλεγε ο δικηγόρος του.... Τον μαλάκα...... Τον άχρηστο!!!!! Και αυτή η τσουλάρα...... Συγγνώμη κορίτσια αλλά μόνο που το σκέφτομαι μου ανοίγει ο οχετός!!!!!

Έτσι έτσι Συμπεθέρα μου!!!! Πάρτην να υπάρχει!!! Να φανταστείτε ότι τα παπούτσια που φορούσα στην βάπτιση του μπόμπιρα τα είχα πάρει όταν ήμουν 6 μηνών έγκυος!!!! απλά μου άρεσαν και τα πήρα (είχαν και 200€ και τα πήρα 18!!!!!!) Λέω, ας βρίσκονται!!!!

Μαρινάκι μου, καλέ τι παίδαρος είναι αυτός!!!! Ντερέκι και ο Ορεστης μας!!!! Φτου φτου φτου!!!

Όσο για το περπάτημα κορίτσια, την περπατούρα μου την απαγόρευσε ο γιατρός (όχι ότι θα του έπερνα δηλαδή - σιγά μην τον άφηνα να μου καταστρέψει το σπίτι!!!χαχαχαχαχαχαχχα τέτοιες ταλιμπάν που είναι!!!)

Θάλλεια μου κούκλος ο μπόμπιρας!!! ΘΕΟΣ!!!!! Νομίζω ότι είναι ίδιος εσύ!!! Σωστά?

Κι εγώ έχω πάρει το εξάμηνο και υποτίθεται ότι πρέπει να επιστρέψω στις 3 Μαρτίου... Μάλλον θα μπω όμως ταμείο ανεργίας... Δεν θέλω να επιστρέψω με τίποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΛΕΜΕ! ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΥΜΠΙ! ΤΟΝ ΞΕΣΚΕΠΑΣΕΣ ΤΟΝ ΛΟΥΣΤΗ :lol::lol::lol::lol: ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ!!!!!!!

ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΣΩΠΟ ΛΕΜΕ! ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΡΑΚΟ!!!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΜΑΡΙΝΑ Κ Η ΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΩΝΑ ΤΟΥ :lol:;);)

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΑΤΙΑΝΙΕΣ!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΑΠΟΤΟΜΟ ΜΠΟΙ ΠΗΡΕ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ??????????? ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!

ΤΟ 6 ΜΗΝΟ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 9/2 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΑΔΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΓΥΡΝΑΩ 24/2

ΟΥΤΕ ΜΗΝΑΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΙΑ :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia sas eyxaristoume gia ta kala sas logia!!!!

bre roympi moy ti diavazo to epeze kai touristas o ................ mi xeso kala den ntrrepetai ligo kai na leei kai psemata mpravo mia xara tous kseskepases tous atimous simfono me oso eipan ta koritsia (gia tous xaraktirismous) kai nai na to peis kai ston antra tis ta xairia tis tatianas tou!!!

san den ntreponati ligo kai oi dio tous

toulaxiston katalabes me ti anthropo exeis na kaneis !!!!

kalitera koritsara mou sou aksizoun ta kalitera kai se sena kai sto ageloudi sou !!!!!!

nai georgia moiazei se mena !!!! oloi etsi lene an kai kai ston mpampa mas na emoiaze einai oraios antras giayto ton pantreftika axaxxaxaaxaxaxaxaxaxxaax :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ego einai na epistrepso stin douleia 1 martiou alla tha sinenoitho an katafero na paro adeia mazamenio kai na pao kapou sto kalokairaki!!!!

marinaki popo o orestis mpoi mpoliko axaxaxxaaxxaax na to xerese kouklitsa!!!!

emena o nikolas koritsia eixame paei sto paidiatro 5-1 giati eimastan arostoylides kai eixe ginei 73 ek kai 10.300 den eixame parei baros mono 300 gr kai ton proigoumeno mina pali mono 300 gr eixe parei malon etsi tha pigainei apo do kai pera e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...