Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΒΛΕΠΩ ΕΤΟΙΜΕΣ ΕΙΣΤΑΙ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!! ΤΑ ΛΑΤΡΕΨΑ! Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΛΕΚΑ!

ΑΛΕΚΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ Κ ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΝ ΦΟΡΕΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΡΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ! ΟΧΙ ΜΕ ΚΟΡΣΕΔΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ Σ ΚΑΝΕΙ ΚΛΙΚ!!!

ΑΛΕΚΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΤΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ! ΤΙ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ????? ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΣΤΗ ΣΑΝΤΥ?????????????????????????????????????? ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ(ΑΧ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΩ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΑΣΚΑΛΑ ΣΤΟ FAME STORY ME TA FTERA KAI POYPOYLA) XAXAXA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια. Εδω βροχη κρυο σκατοκαιρος με λιγα λογια. Σημερα εχω ραντεβου στο ξενοδοχειο να μιλησω με το διευθυντη για να αλλαξω ωραριο να μπω δηλαδη πρωι.

Ελενα μαματα ειναι τα φορεματακια αυτα σαν μικρες μπαλαρινοπριγκιπισσες!!! Εμενα μου αρεσουν σου ειπα ειμαι ψωναρα!!!!!!

Μαρια ακομη δεν ξερω αν θα στολισω απεξω την εκκλησια παντως εκει που θα κανω το τραπεζι για τις οικογενειες θα στολισω. Πηρα ιδεες απο αυτο το σαιτ ριξε μια ματια http://www.happyevents.gr/index.php/201 ... diakosmisi

Καλε που πηγατε ολες???? Νεοτερα μετα! Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!

δεν ειμαι και πολυ στα κεφια μου σημερα! :cry:

εχω τρελαθει ...πρεπει να αρχισω να ψαχνω και τα πραγματα τησ βαφτισης και δεν εχω ορεξη... :shock::?

αλεκα πολυ ομορφα τα πραγματακια σας και ειδικα το κουτι μου αρεσει παρα πολυ!

τα φουστανακια δεν τα ειδα....σε ποια σελιδα ειναι? :|

ασχετο αλλα νιωθω ασχημα ρε κοριτσια...ολο τα ιδια σκεφτομαι! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!!!!!

Καλέ τι ωραία πραγματάκια είναι αυτά!!!!!!!! Συμπεθέρα, Μαρία μου υπέροχα όλα!!!!!!! ΑΑΑΑ Συμπεθέρα μου άρεσε πολύ η άμαξα-κεράκι!!! Είναι τόοοοοσο παραμυθένια!!!

Ρουμπελίτσα μου υπομονή καλή μου!!! Είμαστε όλες δίπλα σου!!! Μπορείς να στείλεις pm σε όποια θες για να ανοίξεις την καρδούλα σου να ξελαφρώσεις!!!!!

Χθες πήγαμε γιατρό!!!!

8 μηνών και 1 εβδομάδα είμαστε 75,5cm πανύψηλοι!!! και 11,800kgr πάνχοντροι (καταλαβαίνεις τι σηκώνω Θένα μου κι εγώ!!!) χαχαχαχα :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol: Ο μπόμπιρας μας είπε είναι ΤΕΛΕΙΟΣ!!!! Έσκασε και ο ένας πάνω κοπτήρας και μέσα στην εβδομάδα μας είπε να περιμένουμε και τον δεύτερο!!!!! Μέσα σε δέκα μέρες και τα δύο διπλανά!!!!!

Αρχίζουμε αυγουλάκι 2 φορές την εβδομάδα αντί κρέμας (μόνο τον κρόκο βρασμένο 3-3,5 λεπτά ανακατεμένο με τυράκι και ψωμάκι) και σε 15 μέρες μου είπε να αντικαταστήσω την κρέμα (τις υπόλοιπες 5 φορές την εβδομάδα) με γιαουρτάκι!!!!! (αν έχει να προτείνει κάποιο καμιά σας ας μου πει!!!) Σε ένα μήνα θα μπορεί να τρώει ότι κι εμείς!!!!!!!!

Ο μπόμπιρας στέκεται όρθιος και μου είπε ο γιατρός ότι όπως τον βλέπει σε 1 μήνα θα τον κρατάμε από το χέρι και θα περπατάει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!

ΤΟ PHOTOBOOK ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΜΑΤΟ!!!! ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ! ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 150 ΦΩΤΟ Κ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ!

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ! ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ 10 ΑΛΜΠΟΥΜ!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΖΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ! ΕΙΜΕΙ ΤΟΥ ΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟΥ ΕΓΩ! ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΟΥ! ΑΜΑ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!

ΡΟΥΜΠΙ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΑ! ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ!

ΔΕΣ ΤΟ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ......ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ! ΒΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΔΕΣ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΔΗ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ!!!!! ΒΟΗΘΙΣΕ ΠΟΛΛΥ Η ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ! ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ!

ΜΠΡΑΒΟ Ο ΠΑΣΣΑΣ!!!!! ΚΑΙ ΜΠΟΙ ΚΑΙ ΚΙΛΑ! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΤΟ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΦΑΦΟΥΤΗΔΕΣ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!! ΠΟΙΕΣ ΔΙΝΕΤΕ ΖΥΜΑΡΙΚΑ?????? ΤΑ ΤΡΩΝΕ??? Ο ΔΙΚΟΔΣ ΜΟΥ 5 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...ΑΛΕΚΑ ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ :roll: ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ ΟΡΘΙΟΙ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΙΣΑ ΙΣΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΤΡΑΤΑ ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ... :lol::lol: ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΒΕΤΕ... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.

ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΖΥΜΑΡΙΚΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ. ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΦΗΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟ ΝΑ...ΠΟΥ ΛΕΜΕ. ΤΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ. ΕΒΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΣΧΑΡΙ ΕΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΑΡΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΤΟ ΖΟΥΜΑΚΙ ΕΡΙΞΑ ΑΣΤΡΑΚΙ. ΜΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΑΛΕΣΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΙΞΑ ΩΜΟ ΛΑΔΑΚΙ. ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ?

ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΕΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ. ΤΥΧΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΠΙΛΟΓΕΣ. ΚΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ Η ΑΜΑΞΑ ΚΕΡΑΚΙ.

ΜΙΚΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.

ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ. ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΣΕ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ. ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΣΟ ΤΣΙΤΩΜΕΝΗ.

ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΚΟΜΗ. ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ 3 ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΑ. ΕΙΠΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΑΡΑΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΟΣ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΠΡΗΖΟΤΑΝ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΣΩ ΜΕ ΓΑΛΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ 150ΓΡ Κ ΤΕΛΟΣ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαστε και εμεις!!! Η μικρη κοιμαται ηδη και εγω μπηκα να σας πω μια καληνυχτα.

Συμπεθερα ο πασας μου παιδαρας. Η Σαντυ τρωει το δικο μας φαγητο αλλα επειδη τρωμε και τηγανητα της φτιαχνω ακομα τα δικα της δηλαδη μοσχαρι κοτοπουλο και αρνι με λαχανικα ζυμαρικα και ρυζι. Αυγο ακομη δεν τρωμε στον ενατο μαλλον οπως και τα οσπρια. Θελουμε τον αντρα στυβαρο!!!

Ελενα οπως ειπα και στη συμπεθερα τρωει καθε μερα ζυμαρικο. Ρυζι-κριθαρακι-τραχανα-μακαρονια. Ακου συνταγες:

Κοτοπουλο με τραχανα : βραζουμε το κοτοπουλο,κραταμε το ζωμο,ριχνουμε ντοματα κρεμμυδι καροτο(σε οτι ποσοτητα θες) και μετα το τραχανα.Μολις βραζουν πεταγμα στο μπλεντερ με λιγο ωμο λαδι και ειναι μουρλια. Επισης μπορεις να προσθεσεις και πατατα στη βραση.

Μοσχαρι με κριθαρακι : το απλο καλο μας γιουβετσακι κοκκινιστο

Αρνι με ρυζι (μπουτακι και ναναι καθαρο απο λιπακι) : εγω το κανω με κολοκυθακι και καροτο και οταν πιει ολα τα ζουμια προσθετω στο μπλεντερ και μια κουταλια ασπρο γιαουρτι δικο μας με χαμηλα λιπαρα.

Μοσχαρι με ρυζι : κολοκυθακι, φασολακι, σεσκουλο, σπανακι, ρυζι

Χοιρινο με μακαρονακι κοφτο : χοιρινος κιμας κοκκινιστος με μακαρονακι κοφτο

Ολα τα φαγητα τα κραταω σε αλατι και πιπερι και φυσικα τα περναω απο το μπλεντερ αλλα κραταω και λιγα ζυμαρικα απεραστα γιατι καμια φορα βλεπει εμας που τρωμε κανονικα και θελει και αυτη. Φυσικα σε ολα της τα φαγητα της δινω φετουλα ή ανθοτυρο. Ελπιζω να σε βοηθησα!!!

Μαρια μου με τη Σαντυ δεν ειχα προβλημα, επιασε το μπιμπερο το ηπιε μονη της οσο ηθελε αυτη και μετα υπνο. Τις πρωτες μερες αν με εβλεπε με το στηθος εξω ναι εκλαιγε και ετρεχε κοντα μου για βυζι τωρα ομως οχι. Για να καταφερεις αν πραγματικα το θελεις να την κοψεις πρεπει καποιος αλλος να την κοιμησει ωστε να μην σε βλεπει εσενα, δηλαδη αλλος να της δωσει το γαλα και να την κοιμησει εσυ απλως εξαφανισου να μην σε βλεπει ουτε ομως και να σε ακουει.Η μικρη μου ετσι επιασε το μπιμπερο που ηταν κολλημενη συνεχεια πανω μου.

Ρενατα για ενα μηνα που ειχα σταματησει να την θηλασω ουτε ειχα πρηστει ουτε πονουσα απλως πιεζα το στηθος μου και εβγαζα ακομη γαλα γιαυτο απελπιστηκα και πηρα το χαπακι.

Θενα μου ακολουθησα τη συμβουλη σου και της πηρα σημερα ενα κουτι νουλακ να της το δοκιμασω. Λοιπον της εφτιαξα 100+100μλ. Ηπιε τα 160μλ!!! Θα το συνεχισω για ακομη 3μερες(μεχρι να τελειωσω το κουτι) και αν ειναι θα καθιερωσω το βραδυ να πινει νουλακ και το πρωι σκονη. Σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΕΜΙΣΕ ΜΙΚΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ!!!!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΓΑΜΟΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟ! ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Μου λείψατε πολύ!!

Δεν είχα ιντερνετ από την Παρασκευή..Γίνονται κάτι έργα εδώ δ'ιπλα και προκάλεσαν ζημιά στη γραμμή και μαζί με μας,επηρεάστηκαν όλοι όσοι έπαιρναν από αυτή τη γραμμή..ούτε τηλ.σταθερό είχα...αποκλεισμένη αλλά είχα την ησυχία μου...ξέρετε από ποιούς εννοώ!!!! ;)

Εμείς όλα καλά..εγώ είμαι λίγο περίεργα σήμερα..με πονάει ο λαιμός μου..βασικά έχω ξερόβηχα..νιώθω σαν να έχω κάτι στο λαιμό μου και θέλω να βήξω να φύγει αλλά δε φεύγει!!

Για τον Κωνσταντίνο μου έχω ευχάριστα νέα!! Μπουσουλάει κανονικά και κρατάει από όπου βρει για να σηκωθεί!! Στέκεται με τη βοήθεια μας και του κάνουμε στράτα στρατούλα και προσπαθεί να κάνει βηματάκια!!Κάνει έλα έλα και σήμερα φάνηκε το πρώτο μας δοντάκι!!!! :ymparty::ymparty: Η μυτούλα φυσικά και με τσιμπάει όταν το αγγίξω!!!!!

Οι φώτο από τη βάφτιση ακόμα δεν είναι έτοιμες... μμμ..τί άλλο νέο έχω? Α!Αλέκα και εμένα που θηλάζει ακόμα,δεν θέλει γάλα το βράδυ...τί να του κάνω? φυσικά ξυπνάει πιο μετά και θηλάζει αλλά μετά δε θα του μείνει συνήθειο???

Λοιπόν, Αλέκα τέλειος ο σταυρός και τα φορεματάκια!! Και φυσικά η άμαξα κερί!!!Πολύ εντυπωσιακή!!

Μαρία μου πολύ ωραία και τα δικά σας πραγματάκια!!!Μπράβο,πολύ καλή επιλογή!!!Εγώ θα θηλάζω για ακόμα λίγο καιρό..θα δω πότε θα το κόψουμε και αν...!!!! :oops::oops:

Γεωργία μου,μπράβο στο Γιώργο μας!! Έτσι,αντράκι γερό και δυνατό να είναι πάντα!!

Θένα μου περαστικά σου!

Έλενα μου μπράβο στο Χρηστάκο μας που περπατάει!!!Τελικά έκανε καλό η περπατούρα ε?? Πού φτιάχνεις το photobook?Πες λεπτομέρειες γιατί νομίζω έχασα επεισόδια!!

Ρουμπέλα μου κοίταξε να ετοιμάσεις τα της βάφτισης και να δεις που θα "ξεχαστείς" και θα νιώσεις καλύτερα..μακάρι όλα να πηγαίνουν προς το καλύτερο!

Κάποια ρώτησε για τη δουλειά..να πας και να ξαναπάς!! Εγώ δεν σαράντησα και δούλευα..δε με έφταναν οι ορμόνες που έκαναν τρελλό πάρτι,τα ρούχα μου που μου έφταιγαν στην κυριολεξία,είχα και τη δουλειά..αλλά δεν το μετανιώνω..φυσικά είχα τη μαμά μου,και το μωρό κοντά μου αλλά αν δεν είχα-έχω τη δουλειά να αλλάζω παραστάσεις θα βάραγα το κεφάλι μου στον τοίχο..και όντως έρχονται δύσκολες εποχές..άμα έχεις ευκαιρία για δουλειά,άρπαξε την!!

Κάποιες άφησα πίσω...συγνώμη κορίτσια..προσπαθώ να θυμηθώ.. :oops::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΜΠΡΑΒΟ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ! ΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΡΕΧΕΙ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΠΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΝΤΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ! ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΣΚΙΣΕ ΕΝΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΡΙΞΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ!

PHOTOMEMMORIES.GR MPES NA DEIS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κορίτσια το Σάββατο ήταν και η έναρξη του καρναβαλιού στην Πάτρα!!!

Πανικός λέμε!! Ήθελα να τον βγάλω να δει πυροτεχνήματα και χαμό αλλά έβρεχε και έκανε κρύο...

Τί θα τα ντύσετε τα ζουζούνια σας? Εγώ κοίταγα στο ίντερνετ αλλά κάτι ωραίες που βρήκα είναι από Αμερική και είναι ακριβές..οπότε θα δω και εδώ τοπικά τί μπορώ να βρω...!!!

Ευχαριστούμε Έλενα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καημερα σας κοριτσαρες.

Ελενα μαλλον στοματιτιδα ειναι. Παντα να εχεις σπιτι μελανι και μια αλοιφουλα που δεν θυμαμαι το ονομα της. Τι εγινε τελικα ο Χρηστακης???

Μαριαχαρ welcome back στο τρελαδικο μας. Συγχαρητηρια για το Κωνσταντινο μας, αντε και να περπατησει σε λιγο.Εδω στη Ροδο δεν κανουν εκδηλωσεις για τις αποκριες και γιαυτο δεν θα την ντυσω καρναβαλο (ειμαστε απο μονες μας!!!)

Κοριτσια θα σκασω αν δεν βρω αυτο που μου αρεσει σε φορεμα μπαμ θα κανω. Πρεπει να παω επειγοντως για ψωνια εχω παθει στερηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί θα τα ντύσετε τα ζουζούνια σας? Εγώ κοίταγα στο ίντερνετ αλλά κάτι ωραίες που βρήκα είναι από Αμερική και είναι ακριβές..οπότε θα δω και εδώ τοπικά τί μπορώ να βρω...!!!

Μαράκι μου, εμένα μου έδωσε μια φοβερή ιδέα ένας φίλος αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να βρω τέτοια στολή....... Σκέφτομαι να τον ντύσω.... σκελετούλη!!!!! χαχαχαχχαχαα Δεν θα έχει πολύ γέλιο!!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..............Χάθηκα λίγο..............Σας διάβαζα όμως απλά δεν προλάβαια να σας γράψω..........Γεωργία μου παίδαρος ο γιος σου!!!!!!!!!!!!Μπράβο στα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!Να τρώνε όλο το φαί τους να μεγαλώσουν!!!!!!!!!!!!!Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ το ξαναπαμε είναι πολύ δυνατή ομάδα............

:lol::lol::lol::lol: Και θα περπατήσουν και γρήγορα!!!!!!!!!!!!!

Ο Ορέστης ξέρει 3 λέξεις!!!!!!!!!!!!!!!Τα παλαμάκια, όταν του πεις κάνε παλαμάκια ξεκινάει!!!!!!!!!!Το φιλάκι, όταν του πω δωσε φιλάκι στη μαμα σκύβει και μου δίνει στον μπαμπα όμως δε δίνει!!!!!!!!!!!Τσιμπάει!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Και το αεροπλανακι.........του λεει ο Νικος και πέφτει στα χέρια του να τον κάνει αεροπλανάκι.........πολύ γέλιο μιλάμε!!!!!!!!!!!!Επίσης κάνουμε στρατα τον κραταμε και παει και τωρα δεν θελει να καθεται θέλει να περπατάει όλη μέρα!!!!!!!!!!!!Η μαμα μου εχει αυτομολήσει που τον κραταει ολη μερα και γυριζει το σπίτι!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αυτά τα νέα μας!!!!!!!!!!!!Θα πάμε και γιατρό μάλλον την Παρασκευή..............και θα σας πουμε τα νεα!!!!!

Αλέκα μου και οι 2 μπομπονιέρες τέλειες!!!!!!!!!!!!!Παραμυθένιες!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!! ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΩΧΟΡΗΣΑΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ! ΟΙ ΜΥΞΕΣ ΟΜΩΣ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑΝ! ΚΑΚΟΥΡΓΕΣ ΜΥΞΕΣ ΤΥΡΡΑΝΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΤΑ ΣΠΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΠΗΓΟΥΝΙ ΣΤΟΜΑ ΜΑΓΟΥΛΑ!!!!! Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ Μ ΕΙΠΕ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ! ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΙ ΤΟ ΤΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΤΟΥ!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ!!!! ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΘΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΘΕΝΕ Κ ΚΑΤΙ ΝΕΟ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΧΝΕΤΕ Κ ΑΛΛΑ! ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ ΣΤΟ ΠΙ Κ ΦΙ! :)

ΝΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΠΑΙΔΙ ΤΑΜΑΜ ΓΙΑ ΣΚΕΛΕΤΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΤΟΛΗ ΚΑΜΠΙΑ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΛΑΧΑΝΙ ΕΜΕΙΣ!

Α ΑΛΕΚΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΕΡΙΑΞΕΙ! ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΕ Κ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ! ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ Η ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΜΠΑΣ Κ ΕΧΩ ΔΕΙ Κ ΣΕ ΒΟΗΘΙΣΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι κοριτσια βρηκα φορεμα. Φυσικα δεν το εχω δοκιμασει ακομα γιατι χριαζομαι επειγοντως ξυρισμα (στα ποδια εννοω) αλλα το πηρα και ειναι φανταστικο οπως και φανταστικη ειναι η τιμη του 50ευρω. Μετα βουρ για παπουτσια και ειμαι ετοιμη σεξι μανουλα!!!!

post-12053-13873936095368_thumb.jpg

post-12053-13873936095664_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Αλέκα τέλειο το φόρεμα σου! Αέρινο και με ωραία χρώματα!! Και με τέλεια τιμή!!! Όταν το δοκιμάσεις βάλε μας φώτο να το δούμε και φορεμένο! Εμπρός για παπούτσια τώρα!!!

Έλενα πώς είναι ο μικρούλης? Πήρες καθόλου το γιατρό τηλ.?

Γεωργία μου και εγώ από αυτά δεν ενθουσιάστηκα και πολύ!! Είχα δει στο σαιτ το αμερικάνικο στολή μαιμουδάκι και μου άρεσε πολύ,θα δω μήπως βρω κάτι παρόμοιο εδώ!! Ο άντρας μου πάλι θέλει να τον ντύσουμε νυχτεριδούλα!!! :shock::?

Τέλοσπάντων θα κοιτάξω και στα μαγαζιά της Πάτρας γιατί εδώ ζούνε για το καρναβάλι..θα δω και τιμές και θα αποφασίσω..ε δε θα δώσω και 40-50 ευρώ για μια στολή που θα τη βάλει για μια μέρα..

Α Γεωργία,κάπου είδα στολή σκελετούλη!!...θα κοιτάξω ξανά..μην είναι στο αμερικάνικο σαιτ...

Μαρίνα μου, και η μαμά μου έτσι γκρινιάζει που δεν κάθεται ο Κωνσταντίνος!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...