Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Ναμαι και εγω τωρα καταφερα να παρω το λαπτοπ απτα χερια του μπαμπα. Αποκτησαμε και το πρωτο μας καρουμπαλο στο κεφαλι(αφου κωλο δεν βαζει κατω) αλλα δεν εκανε μελανια ευτυχως.

Ελενα στη Ροδο δεν ξερω ακομη τιμες επειδη εχουν την εκθεση και μου ειπαν να περιμενω δηλαδη μεσα φεβρουαριου θα τσεκαρω τιμες. Βρηκα ενα σαιτ απο κρητη και μου εδωσε τιμες σε ολα τα πραγματα και με στολισμο κολυμπηθρας 700ευρω και ολα φυσικα στολισμενα ετοιμα και τα λοιπα εκτος απο το φορεμα. Το κακο με τα μαγαζια εδω ειναι οτι την μπομπονιερα αμαξα δεν την εχουν και ισως να παραγγειλω μονο τις μπομπονιερες απο τη κρητη και τα υπολοιπα απο εδω. Τα μεταφορικα για ολα τα πραγματα (κουτια λαμπαδες μπομπονιερες λαδικα) απο κρητη ειναι 60ευρω. Πες και ενα τριακοσαρι το φορεμα και πεντακοσαρι ο σταυρος μια χαρα θα τους βγει των κουμπαρων.

Μαρινακι τι τραβας και εσυ πολυ ξενυχτης ο Ορεστης... Εμεις ευτυχως κλαει μεν στον υπνο της αλλα την ξαναπερνει ο υπνος μολις βρισκει τις πιπιλες της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τσιμπιμενεσ οι τιμουλες αλεκα μου! ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΜΗΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΣΑ! ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΓΕΙ ΟΝΤΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ. ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΕ ΠΑΡΟΥΣΑ.

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΝ. ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟΥΛΗ ΤΟΥ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ 20 ΜΗΝΩΝ ΚΙ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ. ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΕΠΕΞΕΛΘΟΥΝ.

ΕΛΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΙΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΟΥ ? ΜΗΠΩΣ ΕΒΓΑΖΕ ΜΩΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ? ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΛΑΙΝΕ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ, ΟΥΡΛΙΑΖΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΑΠΟΨΕ ? ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΔΗ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΧΘΕΣ ΣΤΙΣ 11.30 ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΙΣ 7.30 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΤΣΙ. ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΑΤΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσουδες!!! Συγνωμη που δεν μπηκα χθες αλλα απο το πρωι πλακωιηκα με δουλειες, μετα πηγαμε και φαγαμε στο μπαμπα μου και οταν επιστρεψαμε λιγο να ταισω το μωρο λιγο να το κανω μπανιο περασε η ωρα χαμπαρι δεν πηρα την επεσα για νανι...

Ρενατα μου τι εγινε πηρες τα χαπια τελικα για το στηθος???

Ελενα εγω τους ξεκαθαρισα οτι αυτα που θελουν ειναι ακριβα και μου ειπαν κανενα προβλημα αρα καλα να παθουν!!!

Κοριτσια κοριτσια εχω ερωτηση : Η Σαντυ δεν πινει το γαλα της το βραδυ. Πινει 100μλ με το ζορι και κοιμαται μεχρι το πρωι. Τι να κανω? Δεν πρεπει να το πινει ολο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ !!!!!! ΕΔΩ ΡΟΔΟ ΒΡΟΧΗ, ΧΕΙΜΩΝΑΣ!!! ΕΧΩ ΘΕΜΑ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ. ΕΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΡΙΖΕΙ, ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΩΡΑ. ΠΡΩΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛ Κ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΣΕ ΜΙΑΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΒΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ Κ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΣΟ ΑΥΤΗ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 16 ΜΗΝΩΝ....ΓΙΑ ΠΕΙΕΤ ΕΚΤΩΣ ΑΠΟ ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Κ ΝΙΝΑΚΙΑ! ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΤΟΤΕ ΜΗ ΣΚΟΤΙΖΕΣΑΙ. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΜΑΡΙΑ1984 ΜΕ ΒΡΗΚΕΣ ΣΤΟ Facebook, ΧΑ ΧΑ! ΑΝΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου μην σε πιανει φοβος και αγχος για τη μικρη. σου λεω οτι τις πρωτες μερες θα εισαι με το τηλεφωνο στα χερια να το ξερεις αλλα μετα θα ειναι ολα ρολοι ασε που το μυαλο σου θα ξεκολλησει απο το σπιτι και θα λες και καμια αλλη κουβεντα εκτος απο τα μωρουδιστικα!!!

ψαχνω στο νετ για φορεμα αλλα τιποτα δεν μου αρεσει.αυτα που μου αρεσουν ειναι τα πολυ κοντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΓΑΜΟ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΚ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?

ΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ 1 ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΗ 1 ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 1 ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ 1 ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΑΚΗ 1 ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ 1 ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΗ ΚΤΛΠ

ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΠΟΥΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!1 ;);););););)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KOYKLOMANES!!!!!

ΑΧ ΘΑΛΕΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΑΑΑΚΙ Κ ΣΤΟ ΜΕΛΙΝΑΑΑΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ!!!!

ΜΙΚΑ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΣΤΟ FACE!

ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ PHOTOBOOK ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ!!!! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΠΑΝΗΛΘΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΡΥΘΜΟΥΣ!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΒΟΟΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια λετε να αγορασω εσωρουχο κορσε και να βλεπω να φορεματα ενω εχω φορεμενο το κορσε απο μεσα??? εσεις τι λετε???

ελενα καλη δυναμη με το photobook σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τη κοιλια ρε μαμωτο αλλα απ'οτι βλεπω δεν υπαρχει κορσες επισημος για να το ταιριαξω με μια φουστα απο ακτω. Ετσι λεω να παρω εσωρουχο κορσε και να παρω ενα στενο φορεμα κοντο που μαρεσουν και πιο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ

ΑΑΑΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΑΛΕΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΤ ΤΗΣ ΑΜΑΞΑΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΦΟΥΞΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ,ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΣΤΕΝΟ ΚΥΚΛΟ...ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΞΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΣΤΥΛ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ..

dsc00823y.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΗΓΕ ΧΤΕΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΑΠΡΙΛΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΠΟΝΗΣΟ 11ΑΠΡΙΛΗ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΕΤΣΙ ΒΑΦΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΑΜΑΞΑ :D:D ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΗ....ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ;) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΗ Η ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑ ΣΟΥ.

AΛΕΚΑ ΕΙΣΑΙ SEXΥ MAMMA ΒΛΕΠΩ ;):lol::lol: ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΝΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΤΣΙ!!!!!

ΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΟΒΕ Κ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ NOULAC Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΠΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Κ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ;) .ΜΑΘΑΝΕ ΣΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ Κ Η ΣΚΟΝΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΙΑΧΧΧΧ Κ ΕΠΙΝΕ ΟΥΤΕ 100ΓΡ Κ ΤΩΡΑ ΠΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΑΛΛΑ ΦΤΕΕΙ Κ Η ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΜΑΣΣΑ ΑΝ ΜΠΟΥΚΩΣΟΥΝ ΔΕΝ ΠΙΝΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΓΩ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΙΣ ΠΟΣΣΟΤΙΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ 10,5ΚΙΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΚΩΤΟΣ :shock: .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΙΚΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω νομιζω επειδη τρωει αρκετα το απογευμα αλλα γκρινιαζει για μαμ η σκατουλα. σημερα θα της φτιαξω ρυζογαλο ετσι να αλλαξει τη διατροφη της. μου ειπε να τη κρατησω κανενα μηνα ακομη με τη σκονη και μετα να την βαλω στο νουλακ γιατι βυζαινε τοσο καιρο.

Μαρακι πολυ χαρηκα που οι κοριτσαρες μας βαφτιζονται την ιδια μερα!!! Θα σου βαλω φωτο τις τελικες μας αποφασεις που πηραμε με τους νονους. Ποσα σου κοστισαν συνολο???

post-12053-13873936056961_thumb.jpg

post-12053-13873936057277_thumb.jpg

post-12053-13873936057332_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης αντι για φορεμα που δεν βρηκα στο νετ να μου αρεσουν βρηκα και αλλες μπομπονιερες αμαξες αλλα δεν μπορω να εντοπισω τους κατασκευαστες για να τσεκαρω τιμες. Σας βαζω φωτο

post-12053-13873936057406_thumb.jpg

post-12053-13873936057495_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΤΟ ΣΕΤ ΒΑΠΤΙΣΤΗΚΩΝ ΚΟΣΤΙΣΕ 650ΕΥΡΩ ΚΑΙ 500ΕΥΡΩ ΣΤΑΥΡΟΣ..ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΚΟΣΤΙΣΑΝ 300 ΕΥΡΩ...ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΡΤΑ 300ΕΥΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα!

δεν σας ξεχνω! :)

εγω ακομα δεν ξερω για την βαφτιση μας λεπτομεριες ςτσι οπωσ εγιναν τα πραγματα.... :shock::cry:

την ημερομηνια την εχω αλλα τπτ αλλο... :cry:

τεσπα θα δουμε σας εχω και εξελιξεις αλλα δεν γραφω τπτ γιατι φοβαμαι μηπως μπει ο αντρας μου και διαβασει... ;)

θα σασ πω οταν ειμαι σιγουρη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ...ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΗΡΕΜΗΣΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΓΩ...ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΑΠΕΞΩ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΒΑΛΩ Η ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ Κ ΟΛΑ Η ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...