Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ΕΛΑ ΡΕ ΑΛΕΕΕΕΚΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!! ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!! Μ ΑΡΕΣΑΝ Κ ΤΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑΑΑΑΑ....ΟΠΟΤΕ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝ ΔΕΝ ΕΦΤΙΑΧΝΑ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΜΟΥΝ ΗΣΥΧΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!!

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ :lol::lol:

ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ! ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ ΣΑΝΤΥΜΠΕΛ :D ΘΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΟΛΟΙ!!!!!!!! Κ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΛΥ ΒΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΜΙΚΡΕΣ ΝΥΦΕΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΑΔΙΚΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!

ΠΑΝΕ ΧΤΥΠΑ ΖΑΡΑ ΑΛΕΚΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!! ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΖ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑ!!!!!! ΑΝ ΕΙΧΕ Κ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ;)

ΑΑΑΑΑ Κ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!! ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ??? ΣΚΕΤΑ ΝΕΡΟΜΠΛΙΑΧ? ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΣΥΝΤΑΓΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ 3 ΠΑΚΕΤΑ ΜΑΡΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ 1 ΠΑΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΞΑ ΟΛΑ ΣΕΤ ΤΟ 2 ΕΙΝΑΙ ΠΑΚΕΤΟ ΠΥΡΓΟΣ ΚΑΣΤΡΟ ΜΕ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΕΣ ΟΛΑ ΣΕΤ ΚΑΙ 3 ΕΙΝΑΙ ΠΑΚΕΤΟ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΝΑ ΠΡΩΤΟΔΙΑΛΕΞΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΒΡΗΚΑ 2 ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΦΟΥΞΙΑ ΚΑΙ ΣΚΙΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΡΟΖ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΛΑΤΗ ΠΙΣΩ ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΕ ΡΟΖ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΑ ΝΑ ΔΕΝΕΙ ΠΛΑΤΗ ΤΡΕΛΑ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ :D:D ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ...ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟΛΑ.... ;)ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΥΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΥΛ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕ ΚΑΘΡΕΦΤΗ Κ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ Η ΑΜΑΞΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΠΑΟΥΛΑΚΙ...ΚΛΕΙΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ 2 ΠΡΩΤΑ ΕΣΕΙΣ?ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΕΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ Η ΑΛΕΚΑ! ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ?????

Η ΑΜΑΞΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΑΛΛΑ Η ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΟΙΟ ΧΡΗΣΙΜΗ! ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ! ΓΥΡΝΑ ΚΑΝΑ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΙΣΩ Κ ΔΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΛΕΚΑ :lol::lol::lol::lol:

ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΠΤΩΣΗ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΩΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ ΔΕΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ :lol::lol::lol:

ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΝΙΝΙ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΧΕΙΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα βρε κοριτσακια μου!!!!!

Αχ φιλεναδες μου φαινεται οτι δεν μου μπηκε καλα η χρονια.....επαθα λουμπαγκο βρε κοριτσια θα τρελαθω....εμεινα στο πατωμα προχθες.....πονουσα και εκλεγα και δεν μπορουσα να κουνιθω μολις εκανε ο αντρας μου να με σηκωσει τον ελεγα με φωνες να με παρατησει γιατι δεν αντεχα απο τον πονο πλακωθηκα στα παυσιπονα και εβαλα και εμπλαστρο και ειμαι λιγο καλυτερα...ειμαι συνεχεια ξαπλα γιατι οταν καθομαι μετα απο λιγο ποναω πολυ....διαβαζω ομορφα πραγματακια Αλεκακι...μακαρι να εισαι εγκυος αφου το θελεις τοσο πολυ....Ελενα καλως την δεχτηκες την κυρια περιοδο και φτου φτου στο γομαρακι σου φανταζομαι οτι ειναι για δαγκωμα........Ρουμπελακι υπομονη κοπελα μου οτι ειναι να γινει θα γινει.....κοριτσακια πρεπει να σας αφησω γιατι αρχισα να ποναω πολυ φιλακια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εμεις με τη νονα της θα παρουμε την αμαξα. Εμεις απλως πηραμε μια ιδεα απο το νετ και αυριο θα κανουμε επιδρομη στα μαγαζια της ροδου. Ετσι και αλλιως το φορεμα πρεπει να το παρουμε απο εδω. Και εμεις τα χρωματα που θελουμε ειναι ροζ και φουξια. Παντως αν εχεις πολυ χωρο παρε την τουαλετα. Φωτο να βαλεις να περνουμε ιδεες....

Ελενα μου τι να σου πω συγχαρητηρια για τη περιοδο σου :lol::lol::lol::lol: Μακαρι να μου ερθει το κουριερ σου και να μην ερθει πρωτα και η δικια μου περιοδος.

Στελλιτσα περαστικα κοπελαρα μου. Και εγω τοχα παθει στη δουλεια, με βαλαν στο αυτοκινητο και πηρα τηλ το νοσοκομειο και με περιμεναν να παω για να με βγαλουν απο το αυτοκινητο και να μου καθησουν την τριπλη την μυοχαλαρωτικη ενεση για να σιαξω(μεταφραση να ερθω στη ευθεια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....

ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ. ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΖΗΛΕΥΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ. ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΕΣ. ΚΑΛΕ ΘΗΡΙΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ.

ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ? ΧΘΕΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ. ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ. ΚΑΘΕ 3 ΜΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ. ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΙΣΟ ΠΡΩΙ, ΜΙΣΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΕ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΣΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΑΝ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ. ΤΙ ΧΑΠΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ? Ή ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΣΑ! ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ Η ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ!

ΡΕΝΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ???

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας μανουλίτσες απο τη συννεφιασμένη Ρόδο. Μόλις κοιμηθει η κυρια κοκοπικου θα παω για ανεργεια και μετα βουρ τα μαγαζια για τα βαφτιστικα με τη νονα της. Το καλό είναι οτι βρήκα τι δώρο θα της παρω ρολοι roberto cavalli μου αρεσε υπερβολικα και πραγματικα το αξιζει ενω στη αλλη τη νονα (που τωρα θυμηθηκε) ενα απλο σβαροσκι μενταγιον και εξω απο τη πορτα ενω στο νουνο μας (σαν μοναδικο αντρα) λαπτοπ. Τα δικα σας τωρα....

Ρενατα μου δεν επηρεαζει το χαπι τη εγκυμοσυνη ετσι μου ειπε ο γιατρος. Εγω πηρα το dustinox αν δεν κανω λαθος που ειναι για 2 μερες με ενδιαμεσο το πρωτο με το δευτερο χαπι 12ωρες. Εγω περασα ενα μηνα και το γαλα δεν σταματαγε γιαυτο τα πηρα κιολας τα χαπια.

Παντως εχετε δικιο εχετε ελλειψη τα αγορακια σε ολα τα πραγματα ενω για εμας τις τσαχπινογαργαριαλες ολα τα λεφτα χαχαχα

Ελενα πως ειναι ο Χρηστακος παει καλυτερα???

Μαρια τελικα τι εγινε παλι με τα σπυρακια που εβγαλε η Νομικη??? Εδω παντως στη Ροδο δεν εχει αλλεργιολογο για μωρα, πρεπει ναρθει απο Αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα καπο μασ τα αρρωσταρικα ααααψουυυυυ,αχ κοριτσια χαλια ειμαι ααααααψουυυυυυυυυυυυυ δεν πολυ μπαινω να μην σασ κο κο κο αααααψουυυυυ κολλησω :shock::cry:

τελικα τα αγορια αντιβιοση πηγαμε στο ικα χθεσ κ ο γιωργοσ εχει ακροαστικα κ ο ιασονασ κοκκινο το ενα αυτι αν κ παντα το εχει λιγο κοκκινο αλλα για να προλαβουμε τα χηροτερα γιατι κ αυτοσ εχει μυξα κ φλεμα κ βηχα. :cry::cry::cry:

ειχα παρει κ εγω τα χαπακια τα δυο ,εγω ειχα λιγο γαλα εβγαζα λιγο 30γρ.την ημερα οταν τα πηρα ,εβαλα κ στενο πολυ σουτιεν αλλα στον ιασονα με πονουσαν οι ρογεσ κ εσταξαν λιγο κ δεν ηξερα τι να κανω (ενο ειχα παρει τα χαπια)τελικα μου ειπε να βγαλω λιγο κ να μην το ξαναπιραξω κ τελικα ολα οκ δεν ξανα γεμισε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια............χτες σας εγραψα αλλά μου τα σβησε το βλαμμενο και δεν ειχα χρονο να τα ξαναγραψω.............. [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Συγχαρητηρια Ελενακι για την περιοδο.........περιμένουμε τα νέα της Αλέκας τώρα.............Υπάρχει καμιά κοπέλα που δεν εχει δει περιοδο ακομα ή μοναχα εγώ είμαι????????Να ανησυχήσω?????????

Και ψες κοιμηθηκαμε λιγο καλυτερα........μόνο 2 φορές ξυπνήσαμε!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Στελλίτσα και Θένα περαστικά σας!!!!!!!!!!!Μαράκι ότι και να διαλέξεις τέλειο θα ναι!!!!!!!!!!!!

Εμείς τα αγόρια είμαστε κρίμα............ :(:(:( Μα τίποτα να μην μας φτιάχνουν???????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Έλενα συγχαρητήρια για την επίσκεψη!!!!

Άλεκα άντε να έρθει γρήγορα το δέμα της Έλενας!!!Εύχομαι να σου το έστειλε με κούριερ!!

Στέλλα μου περαστικά!!!Αχ ρε κοπέλλα μου,τι έπαθες και εσύ...

Θένα περαστικά και στα παιδιά και σε σένα..

Μαρία μου για κοίτα..αυτά που έλεγε και η Αλέκα είναι τα πραγματάκια ε?? Εγώ το είχα πει..ξετρελλάθηκα με όλα αλλά μια μικρή προτίμηση στην άμαξα την είχα..μπορεί το μπουντουάρ να ειναι πιο χρήσιμο αλλά δεν ξέρω..η άμαξα μου κάνει πιο ουαου!!!!! :lol:

Μαρίνα μου μπράβο στον Ορέστη μας που κοιμήθηκε!! Εφάρμοσες τη μεθοδο ή από μόνος του??

Εμείς καλά είμαστε..ο δικός μου είχε μπόλικη γκρίνια χθες..συνέχεια κλάμα και ιδιοτροπία και δεν ξέρω τί είχε..πυρετό δεν είχε..δόντι δεν έβγαλε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!!

Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ!!! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΦΛΕΜΑΤΑ! ΑΥΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΙΡΟΠΙ!!!!??????????

ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΚΟΛΗΜΑ!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ!!!!! ΓΙΑ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ! ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΠΛΕΟΝ! ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Κ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ !!! ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΥ ΜΕΙΝΕΙ????????????

ΒΕΒΕΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ Κ ΖΗΜΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ!ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΙΣΕΙ ΠΟΛΛΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΑ!!!ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΗΚΑ! ΛΟΥΜΠΑΚΟ ΣΑΝ ΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΘΑ ΠΑΘΩ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΧΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ! ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ- ΚΟΥΠΕΠΕ-ΕΛΑ ΕΛΑ-ΒΥΕ ΒΥΕ-ΠΛΑΘΩ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ!!!!! ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ???? ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ Τ!

ΘΕΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΡΝΙΖΕΣΕ ΠΑΝΩ ΜΑΣ Κ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!! ΞΟΥ ΞΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΙΚΡΟΒΙΑ :lol:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ! :D:lol::lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πηρα την ανεργια και πηγα να δω βαφτιστικα. Τελικα η νονα της δεν ηρθε αλλα μια χαρα ημουν και μονη μου. Οτι βρηκα στο νετ τα βρηκα και στα καταστηματα εκτος απο τη μπομπονιερα αμαξα. Αφηστε που πηγα σε μια και μου ελεγε μαμακιες οτι μπορει να μου βρει την μπομπονιερα και αλλα τετοια κουλα. Καλα μωρη αν δεν την δω πως θα ξερω αν μου αρεσει οεο??? Πολυ σπαστικια μιλαμε. Τελικα βρηκα αρκετα φορεματα αλλα αλλοι θα αποφασισουν, ολα φανταστικα. Τωρα εχει εκθεση με βαφτιστικα ειδη και ετσι θα τα παραγγειλουμε τελος φεβρουαριου ολα τα αξεσουαρ της πριγκιπισσας. Και βαφτιζομαστε 2 Απριλιου αφου τα πεθερικα μου ειπαν στον αντρα μου οτι οποτε και να την κανουμε τη βαφτιση θα ερθουν. Το απογευμα θα επικυρωσω την ημερομηνια με το νουνο της και αυριο στο παπα για να οριστικοποιηθει.

Βρε Μαρακι ποιο παλατι ειδες??? Τρια ηταν απο την ιδια εταιρια που εβαλα φωτο και 2 απο μια αλλη εταιρια. παντως αν με συμφερει απο το νετ θα τα παρω απτο νετ να ειναι και η μπομπονιερα αυτη που θελω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!! ΕΒΑΛΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΚΑΙ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΜΗ ΠΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ. ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΟΛΟ ΜΑΜΑΚΙΕΣ ΜΕ ΒΡΗΚΑΝ , ΕΠΑΘΑ ΤΕΝΟΝΤΙΤΙΔΑ, ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΔΙΑΣΤΡΕΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟΥΜΠΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ. ΣΑΡΑΒΑΛΟ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ..ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ.. ΜΑΡΙΑ1984 ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ Η ΑΛΕΚΑ. ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΟΚ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ...ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΣΟΥ. ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΡΟΛΟΙ BOSS ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΡΟΛΟΙ DKNY ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΙ??? ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ.. ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΗΛ. ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ. ΘΕΝΑ, ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?? ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Κ ΜΕΝΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΥΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΛΟΛΗ (ΤΡΕΛΗ ΕΝΝΟΩ) ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΤΟ GUMMY BEAR ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΛΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...ΑΛΕΚΑ ΚΟΨΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΤΡΩΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΟΝΟ.ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΤΕΣΤ ΠΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΖΙΡΤΕΚ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΥΓΟ Κ ΨΑΡΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΟΥΝΤΩΣΕΙ Κ ΤΡΕΧΟΥΜΕ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΠΥΡΓΟΣ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΑΣΠΡΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΤΡΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΡΟΖ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ,Η ΑΜΑΞΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΡΟΖ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΝΩ ΜΕ 2 ΑΛΟΓΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΝΕΤ...ΑΥΡΙΟ Η ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δυστυχως με επισκεφτηκε και εμενα η κυρια περιοδος, δεν πειραζει (ο αντρας μου στεναχωρηθηκε αλλα τι να κανουμε) τον επομενο μηνα πιο εντατικα!!!

Με πηρε τηλ η κουμπαρα μου (η αχαιρευτη νονα της μικρης) και μιλαγαμε 1 ωρα για σταυρους,εβλεπε και αυτη και εγω μεσω νετ και λεγαμε τι μας αρεσει. Σας βαζω φωτο να τον δειτε και ακουω γνωμες.

Μαρια ναι ναι θελω φωτο!!!!!!

post-12053-13873936052339_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιαααααααα ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΗ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ! ΚΛΕΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ!!!! ΛΕΠΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ! ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ!

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΕΥΡΙΑΣΑ Μ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!! ΚΡΙΣΗ ΕΠΑΘΑ!

ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ??? ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!!! ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΛΥ!!!!! :cry::cry::cry::cry:

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΤΡΙΑΝΤΟΣ! ΤΕΤΟΙΟ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ! ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας μανουλες μου τσιτωμενες!!!

Ελενα μου υπομονη και η δικια μου χθες εκλαιγε ανα μια ωρα στον υπνο της. Που θα παει φαση ειναι θα την περασουν τα σκατουλακια μας. Του εδωσες λιγο ντεπονακι μπας και ηρεμησει???

Μαρινα μου μπραβο σας αντε και συνεχομενο υπνο. Και πηγαινε να δεις τι συμβαινει με τη περιοδο σου.

Θενα μου και σε σας περαστικουλια σας. Μαλλον εχετε καραντινα στο σπιτι!!!

Μαριαχαρ υπομονη και εσυ θα σταματησουν καποια στιγμη την γκρινια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα για λιγο τρεχω σημερα απο τισ 7:30 στο ποδι κ τορα ηρθα σπιτι να ξεκουραστω η μανα η συναχομενει :cry:

εγω τα ιδια ,τα παιδια καλυτερα τελικα ειπα να παω στη πνευμονολογο μου κ τελικα δεν εκατσα ειχε μια ουρααααααααααα τι να πω κ ολεσ με τη μασκα στο προσωπο :?

πηγα που λετε σε ενα φαρμακειο ανοιχτω με ουρααααα κ αυτο γιατι οπωσ ξερετε ειναι κλειστα απεργουν ,κ πηρα ενα αυγκμεντιν κ τελιωσε η υποθεση οχι θα κατσω να περημαινω στισ ουρεσ ,θα μου πεισ τωρα ..τι..οτι να ναι πηρεσ? αυτο το εχω ξανα παρει για τα ιδια συμπτωματα αρα κατι θα κανει ...θα δουμε στη νεκροψια :lol::lol::lol:

το πρωι εκανα επιτελουσ το τεστ παπ κ μετα πηγα για δουλεια γιρισα πηρα το γιωργο για λογοθεραπεια κ μετα λιγο γυμναστηριο κ ηρθα διαλημενει τι το ηθελα ετσι πωσ ειμαι τεσπα...

ελενακι μακαρι να κανω λαθοσ αλλα ισωσ να την ποναει το αυτι γιατι κ εμενα ετσι εκανε,τελικα στο γιατρο πηγατε?

αλεκα ο σταυροσ ειναι υπεροχοσ ...προτιμω οι αλυσιδεσ να ειναι με λευκοχρυσο η μισο μισο

να το φορεσει κ με σπορ ντισιμο μεγαλωνοντασ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε θενα ακομα αρρωστοι εισται????

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΔΗΑΛΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΒΕΒΕΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΗ!

ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΝΑΝ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ! ΜΟΛΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!

ΣΑΣ ΕΙΠΑ???? ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ!!!! :lol::lol::lol: ΘΑ ΒΡΩ ΗΣΥΧΕΙΑ!!!!!

ΜΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ??? ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας μανουλες γριπιασμενες. Το απογευμα εχω μιτινγκ με τη νονα της μικρης για την τελικη αποφαση των βαφτιστικων της μικρης.

Θενα μου και εγω περνω οτι ναναι οταν αρρωσταινω γιατι δεν μπορω να περιμενω στις ατελειωτες ουρες αλλα παντα υπαρχει στο φαρμακειο του σπιτιου μου μια χιλιαρα αμοξιλ.

Ελενα μου αντε να γινεται καλα μπας και σταματησει η γκρινια του μικρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!Περαστικά..........πότε θα περάσουν οι αρρώστιες να ησυχάσετε?????????

Εμείς τα ίδια.........και ψες δεν κοιμηθήκαμε και είμαι σαν το ζόμπι!!!!!!!!!! [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!Ερχονται βροχες εδω!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΤΣΙΡΙΔΕΣ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ!!!!

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΡΙΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!! ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΝΞΩ :?::oops:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΞΕΝΥΧΤΗΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ!!!! ANIMAL PARTY ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ!!! ΠΡΟΠΟΝΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ! :lol: ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ! ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΕΚΕΙ??? ΠΟΣΟ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΣΕΤ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...