Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

αυτοσ ο βηχασ ειναι απο το καλοριφερ ,μηποσ το εχεισ μπουμπουνισει λιγο :D:D ,βαλε μια πετσετα κατο απο τη βρυση να γινει μουσκεμα κ ασ την πανω στο καλοριφερ κ να αφυνεισ την πορτα του λιγο ανοιχτει ,ξερενεται πολυ η ατμοσφαιρα ισοσ αυτο να φταιει κ εμενα το παθαινουν οπωσ κ εγω σαν μικρο παιδι που ειμαι χιχι.παω για τριψιμο καληνυχτα κ οπωσ ειπαμε. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα αρρωστουληκες μανουλες και μωρακια. Εμεις μονο μια μικρη γκρινια εχει στα δοντακια και ξυπναει το βραδυ αλλα μολις της βαζω αλοιφουλα σταματαει, βγαινει και το αλλο γιαυτο.

Ρενατα μου και μεις εχουμε εμβολιο οταν χρονισει αν δεν κανω λαθος. Μη σε πιανει αγχος με τα εμβολια.

Ελενα κανε αυτο που σου ειπε η Θενα πιανει(δηλαδη να κανεις υγρασια στο χωρο). Εμεις εδω στο νησι εχουμε αρκετη υγρασια και ετσι πηραμε αφυγραντηρα για να ερχεται στα κανονικα επιπεδα η υγρασια.

Μαλλον με κολλησατε και μενα. Εχω πονο στη κοιλιτσα μου και μυξουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια............άλλη μια εφιαλτική νύχτα κουτουλάω από τον ύπνο..............6-7 φορές ξύπνησε και φωναζε και μουρμουρουσε..............Ψες θα εβαζα σε εφαρμογη το βιβλιο αλλά ήρθε η αδερφή μου και το αναβαλα..........σήμερα δε λέει γιατι θα ναι σπιτι ο αντρας μου και δεν το μπορει............Από αύριο πια..............

Θενα μου το βιβλίο λέει ότι πρέπει να μάθουμε στο παιδί να κοιμάται μόνο του χωρίς αγκαλιές στο κρεβατάκι του.............μέχρι να το καταφέρει αυτό μπαίνεις στο δωματιο κάθε λίγο και βγαινεις για να καταλαβει οτι δεν το εγκατελειψες και φυσικά αυτό κλαίει...............την πρώτη φορά που το έκανα κοιμήθηκε στη 1,5 ώρα τη δευτερη μερα στα 20 λεπτα και την 3η μερα αμέσως και δεν ξυπναει καθόλου........μετά μας τα χάλασε...........ο αντρας μου δεν αντεχε να τον ακουει να κλαιει κι αρχισαμε τα τραγουδια για να κοιμηθει................και επανηλθαμε στις 10 φορές ξυπνηματος καθε βραδυ............

Ελενα μου τι αλλο να κανω??????????Προσπαθω..............Αδιαθετησες??????????

;);););)

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΜΠΑ ΤΙΠΟΤΑ :cry::cry::cry::cry: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ! ΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΛΗΜΑΚΤΙΡΙΟ? :lol::lol::lol:

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΦΑΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!! ΦΙΛΟΥΡΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΞΑΝΑΒΓΑΛΑΜΕ ΤΑ ΣΠΥΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΕ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΠΗΓΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΛΑ ΓΑΜΟΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΑΡΤΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΙΟ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΦΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα μαρη Ελενα μην περνας κλιμακτιριο απο τωρα....

Μαρινα μου μην στεναχωριεσαι, καντο οπως το βιβλιο εμενα παντως επιασε, απλως τωρα με τα δοντια ειμαστε ανυσηχες

Μαρια τι θεμα διαλεξατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Περαστικουλια στις αρρωστούλες, τη συμπεθερούλα μου και τη Θένα!!! Περαστικούλια και σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια μας!!!!

Έλενα αφού έχει πολλές μυξούλες θέλει και καλό "χτύπημα" στην πλατούλα!!!

Εμείς είχαμε αρκετό βήχα και γι'αυτό του έδωσα σιροπάκι! Μου είχε πει ο γιατρός ότι σε αυτές τις ηλικίες είναι πολύ εύκολο να πάθουν λαρυγγίτιδες και φαρυγγίτιδες (που μπορεί να εξελιχθούν και χειρότερα)...... Ο μπόμπιρας έβηχε όμως πολύ!!!

Βρε Μαρινάκι μου τι ταλαιπωρία κι εσύ έχεις!!!!!!! Δοκίμασε ξανά το βιβλίο και απαγόρευσε σε όλους (ακόμη και τον μπαμπάκα σας) να παραστρατήσει από τους κανόνες!!!! Μια-δυο θα ηρεμήσει ο μικρούλης!

Εμείς ευτυχώς κοιμόμαστε όοοοολο το βράδυ και (φτου να μη μας ματιάσω και μας γρουσουζέψω) δεν ξυπνάει καθόλου πλέον!!!!!! Το μόνο κακό είναι ότι δεν κοιμάται εύκολα!!!! Τις περισσότερες φορές θέλει κούνημα στο καρότσι για να κοιμηθεί.... αλλά δεν με ενοχλεί και τόσο.... Τον κουνάω, κοιμάται και μετά από λίγο τον.... μεταφέρω στο κρεββατάκι του!!!!

Μαρινάκι μου κοιμάται αποκλειστικά στο δωμάτιό του!!! Ούτε μια φορά δεν τον έφερα στην κρεββατοκάμαρά μας από τότε!!! Αυτό το παιδί παρόλο που τη μέρα μπορεί να μου κάνει τη ζωή κόλαση :lol::lol::lol: τουλάχιστον είναι εύκολο το βράδυ στον ύπνο!!!!

Μαρία 1984 με το καλό κι εσείς η βάπτιση!!!

Έλενα μη στεναχωριέσαι καλή μου!!!! Όλα θα είναι μια χαρά!!!!

Να σας πω την αλήθεια, έμαθα για μια γνωστή ότι είναι έγκυος και... ζήλεψα!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Βέβαια νιώθω ότι είναι ακόμα νωρίς για μένα (ο μπόμπιρας είναι πολύ απαιτητικός)!!!! Το κακό είναι ότι ο άντρας μου ούτε να το συζητάει δε θέλει...... :( Ελπίζω ότι άμα μεγαλώσει λίγο ο Γιωργάκης θα αλλάξει γνώμη.... Ετσι κι αλλιώς θέλω μετά από 1-2 χρόνια να προσπαθήσουμε.... Θα δείξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALEKA ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΠΕΡΟΔΟ Σ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΚΡΑΤΑ ΕΣΥ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΕΩ ΓΙΑ ΚΛΙΜΑΑΚΤΗΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΥΛΑ!!!! ΕΛΠΙΖΩ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ!ΠΕΜΠΤΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ Κ ΕΓΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ !!!!

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΘΑ ΔΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ 1 ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ!!!! :(:(:(:(:(:(:(

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΧΕΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΒΕΒΕΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

ΓΙΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΑΝ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΓΛΥΦΕΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΓΙΑ ΜΑΜΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ :(:(:(:(:(:(:(:( ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΑΠΑΙΧΤΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ ΜΕ ΤΟΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ!!!!!!!

ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ!!!!

ΤΗΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΠΟΙΟΝ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΕΧΕΙΣ?

ΕΓΩ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΒΡΑΣΤΗΡΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΒΗΝΕΙ!!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 38.5 ΝΤΕΠΟΝ ΑΛΛΙΩΣ ΟΧΙ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟΝ ΦΕΥΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ!!!

ΕΛΕΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΚΛΙΜΑΚΤΗΡΙΟ ΧΑΑΑΧΑΧΑΑ

ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ 2ο ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΑΓΡΙΜΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΒ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 38 ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ. ΨΙΛΟΑΓΧΩΘΗΚΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΜΠΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ.

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ. ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΛΑΙΕΙ. ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΤΑΤΟ ΥΠΝΟ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΙ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΙΣΕΙ!!!!!!!! ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!

ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΕ Κ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΡΕΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ!!!

ΤΩΡΑ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!! ;);););)

ΔΗΛΑΔΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ???? ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΩΣΕ???????

καλησπερα φιλεναδιτσες! :)

ελενατσακ οχι ουτε η περειπετεια τον εφερε ποιο κοντα! :cry::cry::cry:

τι να πω ειμαι πολυ στεναχωρημενη.... :cry::cry:

δεν μπαινω πολυ συχνα στο μαμμυ γιατι περναω κατι περιεργες φασεισ με κλαμμματα και μηδεν διαθεση για το οτιδηποτε... :cry::cry::cry:

σκεφτομαι οτι στην βαφτιση της μελινας δεν θα μπορουμε ουτε να τραβηξουμε φωτογραφιες ολοι μαζι και σκαω.... :cry::cry::cry:

ελπιζω να ειστε ολες καλα και να μου φιλησετε τα νινακια σας!!!

αλεκακι τι ειναι αυτα που λες βρε θηριο???

λες να κανεις αδερφακι της σαντουλας?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rubela με ολο το θαροσ απ οτι καταλαβα ο αντρασ σου ηθελε να φυγει :roll::roll: δοστου λιγο χρονο ισωσ μετανιωσει ,καμια φορα την επιλοχια καταθλιψη την περναν οι αντρεσ :roll::roll: μπορει να το μετανιωσει εκτοσ κ αν ειναι κατι πιο σοβαρο τι να πω μακαρι να μπορουσαμε να σε βοηθησουμε με καποιον τροπο ,αν θελει να σωσει παντοσ το γαμο του θα ζητουσε καπια βοηθια απο ιδικο :roll: τεσπα εσυ να εισαι καλα κ το κοριτσακι σου κ ολα θα παρουν το δρομο τουσ ;) αυτοσ θα χασει τισ στιγμεσ με το μωρο του τισ πιο συμαντικεσ.....

ελενα μην το σκεφτεσαι θα ερθει ειναι ο μηνασ περιεργοσ ολεσ οι φιλεσ μου ειχαν καθηστεριση αυτον τον μηνα παραξενο αλλα ειναι αληθεια :D

αυτο με τον υπνο θα το δοκιμασω αν κ εμενα ειναι με τα φεγγαρια το παιδι μου αν κ νομιζω εχει το συνδρομο τησ εγκαταληψησ αυτον το μηνα κ δεν με αφυνει απο το ματια του κ ολο θελει αγκαλια απο μενα :?

υγραντιρα εχω εναν απο τα jumbo κ εχει κανει καλη δουλια,εχω κ εναν τισ κίκο αλλα πολι θοριβο κ βγαζει κρυουσ υδρατμουσ ειναι για καλοκαιρι .

αυριο θα τον παω στο γιατρο τον μεγαλο γιατι εχει παααρα πολυ βηχα δεν κοιματε το παιδι απο το φλεμα εχει ευεσθησια ενο η μικρη δεν καταλαβαινει τπτ :shock: αρρωστενει μονο μια μερα αυτο το παιδι :mrgreen:

αυτα ειμαι στη δουλεια τωρα κ βαριεμαι δεν παταει ανθρωποσ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι χαλια.οι ατιμες οι αναγουλες δεν λενε να με αφησουν (οχι τιποτε αλλο θελω να παω για καφε και δεν θα μπορεσω να πιω). Αχ περιοδος μαλλον ειναι ετσι που ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τί κάνετε?

Εγώ σήμερα πήγα για ψώνια..πήρα 2 τζην και 2 μπλουζάκια απλά,καλοκαιρινά..αλλά θα πάω και μια βόλτα αύριο...δε μπορώ άμα έχει πολύ κόσμο..θέλω να είμαι με την ησυχία μου...ιδιοτροπία ε??

Αλέκα συμφωνώ με τη Θένα...αναγούλες στην περίοδο?μήπως είναι νινάκι???

Θένα μου περαστικά στα παιδάκια σου..είσαι καλύτερα εσύ?

Ρουμπέλα μου ..υπομονή..τέτοιες στιγμές δένουν την οικογένεια..μακάρι να κατάλαβε το λάθος του και να μετανιώσει..όντως,δώσε του λίγο χρόνο..μπορεί να πιέστηκε και αυτός..τί να πω?? Η Θένα έχει απόλυτο δίκαιο..αυτός θα χάσει..περάσατε τόσες δυσκολίες μέχρι να κάνετε μωράκι και τώρα θα λυγίσετε?

Περαστικά και σε όλα τα υπόλοιπα αρρωστούλικα μπουμπουκάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΕ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΛΕΙΨΑ Κ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ??????????

ΑΛΕΚΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!!!! ΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ!

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΣΙΡΟΠΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΙΝ ΤΟ 38! ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ :oops::!::!: ΜΗ ΜΕ ΜΑΛΟΩΝΕΤ :oops::oops::oops::oops:

ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΡΟ!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΟΡΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΒΗΧΑΣ ΘΑ ΔΩΔΩ ΑΕΡΟΛΙΝ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Ο ΒΗΧΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ! ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΟΛΛΥ ΒΡΟΓΧΙΤΙΔΑ ΛΕΕΙ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 74 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ 9750 ;);););) ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΓΟΜΑΡΙΑ!

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΖΥΜΑΡΙΚΑ Κ ΦΑΡΙΝΑ Κ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ!!!!! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΛΕΘΩ ΤΑ ΖΥΜΑΡΙΚΑ :cry: (ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΑΕΙ)ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ Τ! :idea: ΜΕΤΑ ΤΟΝ 10 ΜΗΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ :cry:

ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΨΩΜΑΚΙ!!!!!!!!!!!! ΠΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΡΙΖΟΛΑ!! :lol::lol:

ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΟΧΙ Κ ΧΥΜΟΥΣ ΟΧΙ!!! ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟ ΜΕ ΝΕΡΟ!

ΤΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΠΑΤΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!!!!!!!! ΤΣΙΡΙΔΑ :o:o:o:o ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ 2,5 ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΗΙΚΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΙ..... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΔΙΑΚΡΙΤΕΣ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΗΡΘΕ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ.... ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΡΟΣ Σ! ΟΠΟΙΟΣ Κ ΝΑ ΕΦΤΕΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΔΥΑΛΙΘΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΝΙΩΣΕ ΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΝΙΩΣΕΣ ΕΣΥ ΠΙΕΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΝΑΙ ΠΟΛΕΜΗΣΕ ΤΟ!

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Κ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΤΛ!

ΓΙΑ ΤΙ ΦΟΤΟ ΩΣΤΟΣΟ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!! Κ ΑΝ ΔΕΝ ΜΙΛΙΕΣΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Μ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ! ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΗΜΕΡΑ :lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΤΕΣ.... ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!! ΠΗΓΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΜΕΤΑΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!

ΠΗΓΑ ΖΑΡΑ ΚΙD ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΔΗΘΕΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ Κ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ(ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ) ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΤΡΙΣΑΘΛΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ!!!!!

ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΣΑΝΤΥ Κ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... ED%2BDRESS ΤΥΧΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ (((ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΜΕ ΤΑ DAY ΕΙΧΑΝ ΟΛΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ) ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΑΠΟ ΣΠΡΙΝΤΕΡ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟΤΟ!!!!

ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΦΑΛΕΝΑ :lol::lol::lol::lol: ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΜΟΥ??????

ΑΛΕΚΑ ΕΠΙΜΕΝΩ........ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΗΝ [ΠΕΡΙΟΔΟ Σ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!

ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!!!!! ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΑΚΤΙΝΟΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΠΗΡΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΑΠΙΑ! ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας αρρωστουληδες!!! Χθες η μαμα δεν εβαλε κωλο μεσα στο σπιτι αφου απο καφε σε καφε ημουνα με τη μικρη φυσικα. Ο νουνος της εστειλε benetton ρουχαλακια για τη κυρια και ετσι πηγαμε στη μαμα του(ειναι η νονα της μαζι μανα και γιος θα την βαφτισουν) για να την δω και να παρω και τα ρουχα χαχα. Της εδειξα στο νετ τα πραγματα που μου αρεσαν (και αρεσαν και στη αλλη νονα) και ξετρελαθηκε. Τελικα η αποφαση παρθηκε. Αμαξα κουτι με πυργο πριγκιπικο για λαμπαδα και μπομπονιερα αμαξα, προσκλητηριο αμαξα και ολα σε ροζ και φουξια τόνους ωστε να ταιριαζει με το δωματιο της. Τωρα σημειωνω τα τηλεφωνα απο τα σαιτ που βρηκα τα πραγματα να μου κάνουν συνολο ωστε να ξερουμε αν συμφερουν να τα παρουμε απο εδω. Παντως σιγουρα το φορεμα δεν θα το παρουμε απο το νετ.

Σημερα θα περασω απο το ξενοδοχειο που δουλευω για να κανονισω το ωραριο μου. Εεε οχι σαν και περσυ 7-1 το βραδυ να το ξεχασουν. Πρωι και αμα θελουν. Ο αντρας μου θα ειναι και αυτος πρωι, η σαντυ στο παιδικο και το απογευμα ολοι μαζι θαλασσα.Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα. Αν θελει ναρθει καλως ναρθει αλλιως να προσπερασει....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα λεγεται τεστ εγκυμοσυνης, το κανεις το πρωι την ωρα που κανεις πιπι μολις γινει ροζ η ταινιουλα μπροστα το κλεινεις, συνεχιζεις το κατουρημα και μεχρι να σκουπιστεις και να ξαναβρακωθεις βλεπεις στο παραθυρακι αν ειναι θετικο ή αρνητικο. Αν ειναι θετικο περνεις μια βαθια ανασα, ετοιμαζεις να αφησεις το Χρηστακη στο μπαμπα του και πας και κανεις ενα αιματολογικο τεστ ωστε να σιγουρευτεις. Μετα απο 2 ωρες εχεις τα αποτελεσματα χαχαχα. Εγω αυριο εχω περιοδο ειδομεν.... Παντως τελειο το φορεματακι θα παω να το τσακισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ο Χρηστακης σου ειναι θρεφταρι (ενω εμεις μινιον). Οσο για τα ζυμαρικα που λες και εμενα χθες εφαγε κριθαρακι αλλα της το αλεσα γιατι πνιγοταν η σκατουλα. Της δινω κριθαρακι, ρυζι και τραχανα τα τσακιζει ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...