Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ΞΕΧΑΣΑ..ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ Κ ΕΓΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Κ ΞΕΧΝΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ???????? ΟΥΤΡΟΓΚΕΣΤΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΚΟΜΗ, ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΟ ΛΕΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Κ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΠΑΚΩΝΕΣΑΙ ΑΔΙΚΑ? ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ!!!! ΚΟΡΙΣΤΣΙΑ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟ ΔΕ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΜΟΥ. ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!! ΡΟΥΜΠΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ Η ΜΕΛΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!! Μ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ, ΗΡΕΜΗΣΕ ΛΙΓΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια. Η μικρη ηθελε να με τυρρανησει αποψε και ξυπναγε ανα 2ωρες και ξανακοιμοταν.

Ρουμπελιτσα μου αφου ειναι μια χαρα η μικρη ολα καλα θα πανε, μη αγχωνεσαι η Μελινα ειναι πανω απο ολα.

Μικα μου για πες μου εσενα τι σου αρεσε απο τα βαφτιστικα μας???

Μαρια απο τη Κω συγχαρητηρια για τη βαφτιση σας. Οτι κανεις θελουμε φωτο για να περνω και εγω ιδεες.

Κοριτσια προεκυψε θεμα. Ειδατε που σας ειχα πει οτι ο πεθερος μου εχει κανει εγχειρηση στο ποδι και ειναι κρητη. Τωρα παρουσιαστηκε κατι στα χερια του και θα χριαστει εγχειρηση. Το θεμα ειναι δεν ξερει ποτε θα την κανει. Αρα η βαφτιση της μικρης ακυρωνεται επ'αοριστον. Παντως αν γινει θα γινει 2 απριλιου (το ονομα το ξερετε!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΤΡΩΩ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΚΕΙΚ, ΜΟΥΡΛΙΑ ΗΤΑΝΕ! ΠΙΝΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ Κ ΚΑΦΕΔΑΚΙ! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΣΟΥΠΑ ΜΟΣΧΑΡΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΜΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΝΟΥΕ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ. ΑΛΕΚΑ Κ Η ΑΜΑΞΑ ΩΡΑΙΑ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΝΤΟΥΑΡ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΗΝ ΑΜΑΞΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΙΖΕΤΑΙ Η ΣΑΝΤΥ!!!!!!! ΡΟΥΧΑ ΔΕ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕΣ?ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΤΙ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ Η & Μ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΦΕΡΑΝ ΑΛΛΑ Η ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΔΗΛ ΓΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΓΩ ΤΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΣΙΜΠΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ! ΦΙΛΙΑ!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!

ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ Κ ΒΗΧΑΛΑΚΙ! ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ !

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ! ΒΕΒΕΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry:

ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ ΕΚΑΝΕΣ Ε????????? ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΠΑΡΤΟΝ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΠΕΣ ΜΑΣ.ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρυφο.... (δεν το λεω ολο) σκανταλιες εεε?λες και δεν θελει ο κωλος σου Ελενα! αν περνας ή περασες προσφατα κρυωμα θα σου αργησει ναρθει. Αν και παρε και κανενα clearblue για καλο κακο!

Μικα μου σκεφτηκα αν τελικα επιλεξει η νονα την αμαξα να παρω τηλεφωνο αυτους που τα κατασκευαζουνε και να μου φτιαξουν και ενα καθρεφτη παλατι στα ιδια χρωματα με τη αμαξα. Τι λες καλη σκεψη??? Εσυ τελικα τι θα κανεις?

Τωρα τελειωσα το σιδερωμα της μικρης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!

Αλέκα μου πολύ καλή ιδέα..έτσι θα χεις όλο το σετ!!

Έλενα τί ακούω? άλλες προσπαθούν από αλλού θα μας προκύψει? :lol::lol::lol:

Μίκα μου μια χαρά η μικρούλα τώρα με την αλλεργία ε?

Μαρία μου ωραία ονοματάκια..το Νομική δεν το ξανάκουσα..πώς θα τη φωνάζεις? αποφάσισες?

Εμένα ήρθε η ξυνή επίσκεψη με την πεθερά μου..ήταν μες τα μέλια και τις γλύκες..πέταξε και κάτι μπηχτές..έκανα πως δεν κατάλαβα..πέταξα και εγώ..το ίδιο έκανε και αυτή...τα αισθήματα είναι αμοιβαία και άστον άντρα μου να πιστεύει που του λέει ότι με αγαπάει..Πήγε για ψώνια και ψώνισε 51 ευρώ καλλυντικά (πήρε 10 πινελάκια για τις σκιές στο μάτι λες και είναι μακιγιέζ) αλλά δώρο του μωρού δεν έβγαινε να ψωνίσει.... :twisted::twisted: Από την άλλη καλύτερα γιατί δε θέλω ούτε τα δώρα της,ούτε τίποτα...αλλά αυτός που πρέπει να τα βλέπει,δεν τα βλέπει...Δεν τρώγομαι ρε κορίτσια με τα ρούχα μου..αυτή με φουντώνει κάθε φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΚΡΥΩΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ <<ΑΤΥΧΙΣΕ>>>

Κ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΤΙ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ!!!!! ΑΣΕ ΟΟΥ ΚΑΘΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΔΩ!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!! ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!!

Κ ΓΙΤΙ ΒΡΕ ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΠΙΝΕΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ :lol::lol::lol::lol: ΑΙ ΤΗΝ ΞΥΝΙΑΡΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ???

Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?

ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΗΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ Η ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΣ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Ο ΕΝΑΣ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ :shock::shock::shock::shock::shock:

ΕΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΨΗΝΟΤΑΝ ΗΔΗ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΠΥΡΕΤΟ 39.7 ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! :shock::shock::shock::shock:

ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΑ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΠΕΦΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΚΟΜΠΡΕΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ

ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΑΛΑΚΩΣΕ Ο ΒΗΧΑΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΕ ΣΑΣ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΑΚΙ ΤΟΥ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΓΥΡΙΣΕ ΣΕ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΟΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΙΡΟΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΠΝΟΕΣ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΜΕ!!!!! ;);););)

ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλίτσα μου σε πεθυμήσαμε!!! Περαστικά στο Νικόλα μας!! Εύχομαι να είναι στην ανάρρωση τώρα..τέρμα οι αρρώστιες...

Έλενα μου ηρέμησε για να σου ρθει..όσο αγχώνεσαι τόσο καθυστερεί...και εγώ σε περίπου 2 χρόνια θέλω το 2ο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου.............

Θαλεια μου καλωστηνε κι ας αργησε............που χαθηκες καλε?????Και η marianicolas εξαφανιστηκε.........δε μας θελουνε :(:(:(:(

Περαστικά σας Θαλεια μου............

Ελενακι μην απογοητευεσαι..........οτι ειναι να ρθει θε να ρθει.............Νομιζω όσο πιο σύντομα τοσο το καλύτερο.........μετά που θα περπατήσουνε και θα σπάνε τα πάντα δεν θα θέλουμε άλλο....... :lol::lol::lol:

Κορίτσια...............είμαι να τρελλαθώ.................δεν κοιμάται ο γιος μου και είμαι με το δίκανο έτοιμη να αυτοκτονήσω (με τον σσιπέττο να παιχτώ)............Δεν αντεχω αλλο...........δεν κοιμότανε όταν αρρώστησε και μας έμεινε κουσούρι.............τι να κάνω????????Σκέφτομαι να ξανακάνω τη μέθοδο...........καμιά συμβουλή??????????ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μαρία μου μην ασχολήσε με την ηλίθια.................αστην να παίρνει πινέλα και συ να μην παιρνεις τιποτα στα μωρα της...............αντε πια............η καθε κομπλεξικια...........ζηλευει που της πηρες τον αδερφο!!!!!!!!!!!!!και που εισαι ομορφη και καλη κοπελλα............εχει πολλες τετοιες!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΘΑΛΕΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ..ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΣΑΝ ΟΝΟΜΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΗΝΟΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΟΝΤΑ ΗΛΙΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!!!!

Μαρία 1984 με το καλό η βάπτιση!!!

Ρουμπελίτσα μου πολύ χαίρομαι που ακούω ότι η μικρούλα μας είναι μια χαρά!!!!!! Μη σκας για τίποτε άλλο!!! Μόνο η ζουζούνα σου αξίζει!!! Κανείς άλλος!!!!!

Συμπεθέρα μου, θα συμφωνήσω με τον άντρα σου!!! Η άμαξα είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!!!! Θα συμφωνήσω όμως και με τα κορίτσια!!!!! Το μπουντουάρ είνα πολύ πιο χρηστικό......

Από τη μιά όμως μπουντουάρ μπορείς να βρεις πολλά (ΙΚΕΑ, της Barbie κλπ) ενώ άμαξα???? Δεν ξέρω, τι να σου πω... Και τα δύο είναι υπέροχα!!! Να σου πω και κάτι? Μήπως να βάλεις τη Σάντυ μας να διαλέξει?!?!?!?!?!

Έλενά μου περαστικούλια στον κούκλο μας και υπομονή σε σένα..... Αυτές οι μύξες ειδικά είναι πολύ εκνευριστικές... Εμείς έχουμε λίγο βηχαλάκι και το παλεύουμε με spiropent σιροπάκι... Όσο για το άλλο θέμα... ελπίζω να σου έρθουν όλα όπως επιθυμείς!!!

ΜΙΚΑ μου πανύψηλες κι εσείς!!! Μπράβο η κοριτσάρα μας!!!!!

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω μαζί σου για τα ζώα..... (ελπίζω να μη σε πειράζει, άλλωστε όλοι είμαστε διαφορετικοί και έχουμε διαφορετικές απόψεις) Ο δικός μου ο μπόμπιρας μεγαλώνει με σκύλο μέσα στο σπίτι! Και φυσικά δεν έχει πάθει τίποτα!!! Κάθε άλλο!!!! Να δεις τι πλάκα που έχουν μαζί!!!!! Βέβαια την κακομοίρα την τσουρομαδάει (άμα πιάσει μαλλί ο μπόμπιρας δεν το αφήνει με τίποτα χαχαχαχαχαχαχαχα) Έρευνες δείχνουν ότι μωράκια 0-6 μηνών που μεγαλώνουν με σκύλο στο σπίτι γίνονται πιο κοινωνικά μεγαλώνοντας, έχουν περισσότερο αυτοσεβασμό και αυτοεκτίμηση, μαθαίνουν πιο εύκολα να σέβονται τους γύρω τους και τα άλλα ζώα και το ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!!!!!! Έχουν 60% λιγότερες πιθανότητες να αναπτύξουν αλλεργίες και κυρίως αλλεργικό άσθμα!!!!!

Θαλίτσα μου περαστικούλια στον Νικόλα μας!!! Αμάν βρε παιδί μου!!!! Όλο περιπετειες!!!!

Μαράκι μου, άστην ξυνή να κουρεύεται και τον άντρα σου να....ονειρεύεται!!!! χαχαχαχαχαχαχα Μη δίνεις σημασία!!!!!! Να σας πω ότι κι εμένα η συνυφάδα μου το παίζει καλή όταν είμαστε με όλους και από εκεί και ύστερα ούτε ένα τηλέφωνο!!!! Εγώ την έπαιρνα πριν γεννήσει και την πήρα και αφού γέννησε 2-3 φορές και αυτή τίποτα! Εννοείται ότι τα έκαψα κι εγώ!!!! Έχει μια εβδομάδα που της έστειλα το μπανάκι που είχε ο μπόμπιρας (αυτό της fisher price) και ακόμα ένα τηλέφωνο δεν με πήρε να με ευχαριστήσει........ Και άμα ακούω και την πεθερά μου να λέει ότι η συνυφάδα μου κουράζεται φουντώνω!!!!!!!!!!!! Όλη μέρα είναι η μαμά της με τον πατέρα της στο σπίτι (πηγαίνουν για να προσέχουν όοοοολοι μαζί την μπέμπα, οπότε μαγείρεμα καθάρισμα κλπ όλα γίνονται), τα βράδυα στα ξενύχτια ο κουνιάδος μου είναι απίκο (αφού και όταν την θηλάζει και την ταΐζει είναι μαζί της και ο κουνιάδος μου!!!!), γυναίκα της καθαρίζει το σπίτι κάθε εβδομάδα, έχει ένα μωράκι που εγώ ακούμα δεν έχω ακούσει τη φωνή του (πραγματικά τόοοοοοοοοσο ήσυχη είναι κορίτσια) ΚΑΙ ΚΟΥΡΆΖΕΤΑΙ!!!!!! Εγώ δηλαδή τι να πω!!! Που είχα ένα μωρό που ούρλιαζε 5 μήνες από τους κολικούς και δε θέλει να είναι μόνος του ούτε για 5 δευτερόλεπτα!!! Και ήμουν και είμαι και ολομόναχη!!!! Τι να πω δεν ξέρω.... Όποτε βρισκόμαστε (σε τραπέζια πχ την Πρωτοχρονιά) μπροστα σε όλους μου λέει:"Έλα καμιά μέρα από το σπίτι για καφέ, δεν έρχεσαι....."!!!!!!!!!!!!

Τη βουτάς από το λαιμό ή δεν τη βουτάς?!?!?!?!?!?!?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου με έπιασε το παράπονο και ξέχασα να σου απαντήσω....

Μάλλον θα πρέπει να ξαναρχίσετε την μέθοδο του ύπνου που κάνατε...... Άμα βγουν από τη "σειρά" τους άσ'τα βράσ'τα.... Κι εμένα μου κάνει νούμερα στο πώς θα κοιμηθεί.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου.............ξαναδιαβάζω το βιβλίο!!!!!!!!!!!!!Αφού δεν αντέχω άλλο.......ψες ξυπνησε 8 φορές και τις 2 έκανε παλαμάκια και φωνεζε..............εμείς ράκος!!!!!!!!!!!!!!!Αυτή η αρρώστια φταίει..........μας τα χαλασε................

Ο Γιωργος κοιμάται στο δωμάτιο του??????????Γιατί εμείς τον επιστρέψαμε στο δωματιο μας............αλλη βλακεια κι αυτή αλλά πόσες φορές να τρέχω δίπλα?????????

Αλέκα μου είναι όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!Εμείς τα αγόρια είμαστε παραμελημένα............:(:(

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ ΣΟΥ.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΝΑ ΜΑΣ.

ΡΟΥΜΠΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΣΟΥ !!!

ΘΑΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΣΟΥ !!!

ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΣΑΣ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...ΠΩΣ ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ?

ΜΙΚΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΨΗΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !!!

ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 71 ΠΟΝΤΟΙ ΚΑΙ 8800 ΚΙΛΑ. ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΟΣΗ ΤΟΥ ΠΝΕΥΜΟΝΙΟΚΟΚΟΥ. ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΙΟΝ 13ο ΜΗΝΑ. ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΚΙ ΕΣΑΣ ? ΑΠΟ ΤΟΝ 9ο ΜΗΝΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ 13ο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Μαρίνα μου υπομονή..αν μπορείς και όντως είδες αποτέλεσμα με τη μέθοδο ξανακάνε την..εγώ πήρα το βιβλίο,το διάβασα,και παρόλο που διαφωνούσα σε κάποια θέματα το δοκίμασα..μαύρισε από το κλάμα και δεν άντεξα...και τη δεύτερη μέρα που είπα να είμαι πιο σκληρή,ήταν ο άντρας μου που μου έβαλε τις φωνές ότι θα πάθει τίποτα από τόσο κλάμα..οπότε το άφησα..τώρα κάποιες φορές ξυπνάει,κάποιες όχι...Ίσως και γιαυτό επαναπαύτηκα..αν ήμουν στη θέση σου με τον Ορέστη να έχει ορέξεις για πάρτυ κάθε βράδυ θα 'παιρνα και εγώ δραστικά μέτρα!!!!Της όξινης δυστυχώς δε μπορώ να μην της ξαναπάρω δώρο..βλέπετε έχω και τον άντρα μου και δε θέλω να τσακωθώ..αλλά θέλω πάντα να είμαι και από πάνω..άμα γίνει τίποτα να έχω λόγια να την στολίσω...όσο για τα παιδάκια της..δε μου φταίνε τίποτα τα καημένα...

Γεωργία μου και εγώ έχω τη μαμά μου,και το λέω ότι από τότε που ήρθε δεν κουράζομαι..Κουράζομαι μεν αλλά όχι πολύ..αφού οι δουλειές μοιράζονται..σκέφτομαι πώς θα μουν άμα δεν την είχα...Και πετάχτηκε σήμερα η ξυνή να πει ότι κουράζεται και γύρισε η πεθερά μου και την έκανε ρόμπα..ότι δεν κάνει τίποτα και τέτοια!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΑΝΕΒΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ 37,7 ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ Κ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΣΙΡΟΠΑΚΙ!!!!!

ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ςΧΩ ΚΑΤΑΤΥΡΑΝΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΔΕΧΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΤΑΞΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ :cry::cry: Ε ΜΑ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΙΑ!!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΔΩΣΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ??? ΕΙΧΕ ΜΕΡΕΣ ΒΗΧΑ ΠΡΙΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ!?? ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΗΞΕ ΚΑΝΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ!!

ΝΑ ΧΕΡΕΣΕ ΤΗΝ ΣΥΝΗΦΑΔΑ Σ Κ ΕΣΥ :lol: Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΞΑΝΑΔΩΣΕΙΣ ΠΡΑΜΑ!! ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ???? ΑΥΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΚΑΟ ΑΔΕΡΦΟ Κ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΠΡΟΝΟΜΙΑ?>????

ΜΑΡΙΝΑ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΕΣΥ........ΣΗΚΩ ΧΟΡΕΨΕ Κ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΠΕΤΑ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ!ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΤΥ!!! :lol::lol::lol::lol: ΣΤΟ ΠΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΣΚΛΗΡΑΔΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΑΕΙ!

ΜΙΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΟΙ(ΟΠΙΑ Κ ΑΝ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ....ΨΗΛΗ ΘΑ ΝΑΙ) :lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΑ ΟΝΤΟΣ ΠΩΣ ΣΑΣ ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΚΑΙΡΟ ΒΑΦΤΙΣΗ???

ΡΕΝΑΤΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΚΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!

ΣΕ ΑΛΛΑ ΤΑΜΕΙΑ Η ΣΕ ΙΔΙΩΤΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΣΕΙΡΑ Κ ΑΛΛΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ! ΕΜΑΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ 2 ΜΑΖΙ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΤΗΣ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειΑ σασ κοριτσαρεσ περαστικα κ σε εσασ ελενακι ,κ εμεισ χαλια κ νιμιζω οτι εγω ειμαι χειροτερα απο ολουσ :shock: ,μπουκομα κ βηχα αν κ ο γιωργακησ εχει πααααρα πολυ βηχα ιδρωνει απο τον βηχα ο κακομοιρησ κ δεν αντεξα σημερα του εδωσα σταγονεσ κορτιζονη κ ηρεμισε τωρα κ κοιματε εβαλα κ τον υγραντιρα με εχει σωσει κ αυτοσ :roll: .ο ιασονασ εχει γκρινια φοβομουν μην τον ποναει κανα αυτι κ του εδοσα λιγο ντεπον τα πλακοσα ολα κ στο vichs κ τωρα ολα ειναι ηρεμα γιανα δουμε μεχρι ποτε....

θα βαλω κ τον Αηδονη για ενα τριψιμο με Vichs :D δεν το γλιτωνει :mrgreen: .

ελενακι εμενα χθεσ το βραδυ εκανε το μωρο 38 αλλα δεν του εδωσα τπτ απλα τον κοιτουσα καθε τοσο κ τελικα το πρωι ηταν μια χαρα προσπαθησε να το αποφευγεισ το σιροπι με τοσο μικρο πυρετο που σου εκανε να μαθαινει κ ο οργανισμοσ να το πολεμαει μονοσ του.

τι μεθοδο λεει αυτο το βιβλιο καλε κοπελιεσ ,πητε μου κ εμενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕ Σ ΝΑ ΚΑΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΙ/????

ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ???? ΜΥΞΕΣ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ Κ ΑΑΣ ΞΕΡΟΒΗΞΕ ΚΑΜΙΑ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΑΠΛΑ ΞΕΡΟΒΗΧΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ Κ ΤΡΟΜΑΖΕΙ! ΠΕΣ ΕΣΥ ΣΑΝ ΕΜΠΕΙΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι και εμάς μας είπε εμβόλια πια τον Αύγουστο!!! Κάθε γιατρός έχει τα δικά του, και διαφορετικό τύπο εμβολίων...

Έλενα μου ωχ..θα έχεις μεγάλη νύχτα απόψε...να σου ευχηθώ να 'ναι σαν τον δικό μου που ανέβασε πυρετό και με μια φορά σιροπάκι,του πεσε και αυτό ήταν..να 'ναι και γρήγορα περαστικά...και εμένα όσο ήταν αρρωστούλης και ιδιότροπος δε δεχόταν τους ορούς..ενώ συνήθως κάθεται αδιαμαρτύρητα!!

Εμένα μου είπε ο γιατρός ότι μπορεί να έχει πυρετό το μωρό αλλά να είναι ευδιάθετος..τότε να ΜΗΝ δώσω σιρόπι..αλλά μπορεί να μην έχει πυρετό και να είναι μες την γκρίνια..να είναι "άλλο μωρό"..τότε να δώσω..εγώ του είχα δώσει γιατί είχε και πάρα πολύ γκρίνια και έκλαιγε συνέχεια χωρίς λόγο..

Τώρα έδωσες το σιρόπι..Κακό μεγάλο δεν έγινε..απλά πιστεύω αυτό που είπε και η Θένα, την επόμενη άστον να δεις και τη συμπεριφορά του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ελενακι ,αν τον βλεπεισ οτι κατι δεν παει καλα τοτε να τον πασ, εγω ασ πουμε οταν δω οτι οταν βηχει του βαζω παντα ορο κ δεν του περναει κατι ειναι λεω χηροτερο κ αν δεν εχει κεφια αν δεν τρωει κ ειναι ολο γκρινια κ κλαμα πολυ τοτε τον παω,εγω το πεδευω με ορο κ καμια φορα ντεπον αν δεν καλυτερευει με αυτα τοτε συγουρα θελει γιατρο.

ασ τον λιγο αν δεν βηχει ολη μερα,μονο στον υπνο του το κανει? αν ναι ειναι απο την μυτη κ οχι αναπνευστικο μπορει να ειναι ιωσουλα ,αν του βαζεισ ορο θα την περασει γριγορα κ χαλαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΒΗΧΕΙ!!!1 ΞΕΡΟΒΗΧΑΣ ΚΙΟΛΑΣ ΣΑΝ ΝΑ ΞΕΡΑΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΩΣ Ο ΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ!!!! ΟΥΤΕ ΦΛΕΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ!

ΜΕ ΟΡΟ ΤΟ ΠΑΛΕΒΩ Κ ΕΓΩ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΕΦΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΡΩΕΙ... ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΑΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...