Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

στην αρχη λεγαμε για τουαλετα για την Σαντυ αλλα και η αμαξα ειναι κατι που δεν το βλεπεις σε παιδικα δωματια γιαυτο μου αρεσε.

αχ ελενα μακαρι να κανω γιο και θαμαι κομπλε.αν ειναι και αυτος ζωηρος σαν τη σαντυ την βαψαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα μανουλες!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ και πρεπει σιγουρα τωρα να κανονισουμε να τα πουμε και απο κοντα!!!!!!

Σημερα εκανα ολες μου τις δουλειες για να υποδεχτω αυριο το βατραχακι μου....κανονισα να βγω και εξω το βραδυ για ποτακι :D:D:D:D χωρις αντρες φυσικα θα μαζευτουμε γυναικοπαρεα!!!!!!!

Αλεκακι πολυ ομορφα τα πραγματακια....και μενα μου αρεσε πιο πολυ η τουαλετα...σκεψου την Σαντυμπελ σε λιγο καιρο να καθεται και να στολιζεται εκει ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Αλέκα όλα είναι τέλεια!!! Και εγώ κλίνω προς άμαξα!!!

Στέλλα συγχαρητήρια!!!!Χαίρομαι που δεν πολυέρχεται αλλά πάει στον άντρα μου και του κάνει μαλαγανιές και καλά ότι όλα τα ανήψια τα αγαπάει αλλά το δικό μας πιο πολύ,και ότι του χει αδυναμία και ο άντρας μου πιστεύει και θέλει να της πηγαίνω εγώ στο σπίτι της το μωρό για να το βλέπει...δεν της λέει πήγαινε να το δεις άμα θέλεις..τί ζέστη κάνει,τί βρέχει,τί χιονίζει,τί είναι βράδυ και ώρα του να κοιμηθεί,άμα θέλει η κυρία πρέπει να της το πάμε να το δει..και άμα πω κουβέντα είμαι εγώ η κακιά και η περίεργη γιατί ο άντρας μου λέει: "Η αδερφή μου έχει αδυναμία στο παιδί μας.Είναι ξετρελλαμένη μαζί του.Μη γίνεσαι κακιά και να της στερείς το ανηψάκι της επειδή εσύ δεν την χωνεύεις.Και αυτή τα καλύτερα μου λεέι για σένα.Πόσο καλή κοπέλα είσαι,πόσο σαγαπάει και σε θαυμάζει,και πόσο διαφέρεις από την άλλη νύφη" :shock::shock: Ενώ κορίτσια με την άλλη νύφη είναι που θα πάνε βόλτα ή για ψώνια,και εμένα δε μου λέει ποτέ..στα άλλα ανηψάκια είναι που θα ψωνίσει και θα πάει ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ να τα δει..αλλά ο δικός μου δεν τα βλέπει αυτά και την πιστεύει..και εκείνη πάει και του λέει καλά λόγια για μένα και του ρίχνει στάχτη στα μάτια..τί κι αν του έφερα παραδείγματα και γεγονότα..τίιιιποτα αυτός...

Θένα μου να χαίρεσαι τον Γιώργο σου!! Να 'ναι πάντα καλά,γερός και ευτυχισμένος!!!

Αχ Μαρίνα μου,αν πω τζιαι φκάλω τον σιεπέττον εν θα φικω κανέναν...γιαυτό κάνω υπομονή!!!

Εντομεταξύ οι μπότες ήταν η μία 39 και η άλλη 41...Φοράω 40 νούμερο!!! Το είπα στον κουνιάδο μου και θα μου τις αλλάξει αλλά νευρίασε γιατί όπως είπε:"και της είπα της μουρλής της αδερφής μου, κοίταξες τα νούμερα? είναι εντάξει? και μου είπε ναι".....ΤΥΧΑΙΟ? ...ΔΕ ΝΟΜΊΖΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: πρωτον ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΕ Κ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ!!!!

ΑΧ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ Τ ΤΗΝ ΜΙΑ!!!

ΠΗΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΤΗΣ ΠΗΓΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ Κ ΓΛΥΚΑ ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΜΑΚΙΑ 2 ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙΑ ΣΥΝΟΛΟ80! ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΤΗΣ ΚΙΚΟ 70 ΕΥΡΩ!

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΘΕ ΓΙΟΡΤΗ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΠΑΣΧΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΤΛ Κ ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΕΝΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΕΠΕΡΝΑ Κ ΚΑΤΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ! ΓΙΟΡΤΗ 60 ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ 50 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΑΣΧΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 50ΑΡΙ!!!

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ Μ ΦΕΡΕΙ ΡΕΛΑΞ ! ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕ ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΣΟΚ! ΥΤΑΝ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΤΟ 25 ΕΥΡΩ! ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΑΛΑΞΑ Κ ΕΒΑΛΑ Κ ΑΛΛΑ 50!

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΩ ΤΟΣΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΝΕΙ!

ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΗΣ ΕΝΑΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ 30 Κ ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΜΕ 15! ΔΕΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΑΚΙ!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ........ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΤΟΥ ΕΦΕΡΕ????????????????? :twisted::twisted::twisted: ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΤΖΑΜΠΟ 5 ΕΥΡΩ!!!!!! ΕΤΩΡΑ ΤΡΕΛΕΝΕΣΕ??????????? Κ ΟΥΤΕ ΕΝΙΩΣΕ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΕΔΩΣΑ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!

ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΩ ΦΕΝΟΤΑΝ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΤΙ Κ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕ.....ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΛΕΦΤΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ!!!!ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΥΟ Κ ΠΕΡΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ 1500 ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥ!!!!

ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΧΤΥΠΑΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ Κ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ! ΚΟΜΕΝΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ! ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ Η ΑΜΑΞΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ ΕΝΩ Η ΑΜΑΞΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ!

ΑΜΑΝ ΡΕ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΗΜΟΥΝ ΗΡΕΜΗ.... ΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΘΥΜΗΣΕΣ Κ ΣΥΓΧΗΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΑΔΑ. ΑΝ ΕΙΧΑ ΘΑ ΧΤΥΠΟΥΣΑ ΕΝΕΣΕΙΣ.

ΕΛΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΠΑΝΤΩΣ. ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΝΑ. ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΟΥ !!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.

ΑΛΕΚΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟΨΕ. ΚΑΙ ΣΥΓΑΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ. ΚΑΛΕΑ ΒΟΛΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ 14.

ΜΑΡΙΑ Η ΞΥΝΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΟΒΑΡΑ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ. ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΑΡΦΙΚΕΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ. ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΤΟΙΚΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ? ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ.

ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗΚΑΜΕ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΧΑΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ. ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΗΡΘΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ-ΝΟΥΝΑ ΠΑΛΙ Κ ΜΑΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ!

ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΑΙΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ(ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΓΚΑΛΙΑ)

ΜΗΝ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ(ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ) ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ! ΝΑ ΔΩΣΤΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ(ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΑΥΤΗΝ)

ΣΗΚΩΣΕ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ Κ ΠΑΝΕ ΒΑΛΤΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!

ΣΗΚΩΣΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΟΝΤΑΨΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ!

ΤΙ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ???? ΤΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΟ!!!!!!(ΘΑ ΚΑΒΑΛΑΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ)

ΘΕΛΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ??????????????? ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ :twisted::twisted::twisted:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΤΕ ΑΘ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!!!!ΘΑ ΧΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΤΑΡΝΙΖΕΤΕ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕ! ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΥΡΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Η Μαρίνα μου είπε να βγάλω το τουφέκι και να την πυροβολήσω..και εγώ της είπα πως άμα βγάλω το τουφέκι δε θα αφήσω κανένα ζωντανό,για αυτό κάνω υπομονή!!!

Έλενα εμάς δώρο για τη βάφτιση δε μας έκανε ακόμα η ξυνή...και όταν το είπα με τρόπο του άντρα μου, τί μου απάντησε? ε εντάξει δεν έχουν λεφτά ρε Μαρία..και εξάλλου μην ξεχνάς κάνανε τόσα έξοδα,ήρθαν και στην Κύπρο στο γάμο...

Θα τρελλαθώ!! Επειδή ήρθαν Κύπρο (τον Οκτώβρη),θα τους είμαστε υπόχρεοι μια ζωή..το εκτιμώ αλλά ο άντρας μου δε λέει να καταλάβει ότι είναι αδερφια του και είχαν και κάποια υποχρέωση να έρθουν ή αν ήθελαν έρχονταν και δε θα τους παρεξηγούσε κανένας...και δεν είναι το δώρο το ακριβό..απλά ένα σκατό (συγνώμη κιόλας),έτσι αφού του έχει και αδυναμία...στα άλλα τα ανηψάκια πήγε στα τζάμπο και πήρε δωράκια, σε εμάς που ήταν η βάφτιση,τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΡΝΑΩ ΣΦΕΡΕΣ!!!!!!

Α ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ! ΦΟΡΜΕΣ! :lol::lol::lol::lol: ΝΑ ΖΗΛΕΒΕΙΣ!!!!! ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΩΝΑΣΗΔΕΣ ΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enqa grigoro geia k apo mena

nai nai girisame ,perasame poli orea an k ligo :|

elenaki den irthame na sas katoyrisoume ntrapikame :oops::oops: isos na erthis esi kamia fora ;) tora poy katharise k i xestra lampi sas leo :lol::lol::lol: prin figo tin adiasa me ena plastiko potiri k sfoygkaraki k eriksa akoua forte k tin afisa mexri to apogevma irthe i pethera k tin apoteliose ;)

eyxaristo gia tis eyxes sas ,kalinixta ayrio ta ipolipa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδί μου..

Εγώ πάντα είμαι τυπική σε γιορτές και γενέθλια και σε όλα...λες και εμείς δεν στριμωχνόμαστε οικονομικά ποτέ..

Καλά Έλενα υπομονή με τη νονά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε ΘΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΣΑ ΡΑΝΤΑΡ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΠΑΣ Κ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΚΟΡΝΑ!!!!!

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΑ Κ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΖΑΜΠΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΛΑΧΤΑΡΙΣΤΟ ΤΣΙΖΚΕΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ!!!!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΦΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΠΑΛΕΒΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΔΗΛΑΔΗ ΠΛΕΟΝ ΓΕΛΑΩ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ :arrow: ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΠΑΛΙ ΡΕ ΚΟΜΠΑΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΤΟΕΙΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μπορώ να καταλάβω το στυλάκι της..είναι από αυτές τις κουτοπόνηρες που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα,και πως είναι έξυπνες και τελικά είναι άσχετες ε???

αυτές είναι οι χειρότερες....καημένες οι νύφες της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ!!!!!! ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΜΑΜΑΣ????????? ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ!!! ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ! ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ :!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ!!!!!! ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΜΑΜΑΣ????????? ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ!!! ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ! ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ :!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Εμεις μια χαρα χθες πηγαμε και ηπιαμε καφεδακι με τη μικρη και επειδη ειχα ξεχασει την κρεμα της, εφαγε ανθος αραβοσιτου πορτοκαλι και την τσακισε η σκατουλα.

Κουνιαδοπληγμενη δεν ειμαι, ημουνα στην αρχη μεχρι να παντρευτω μετα εστρωσαν. Φυσικα μεχουν κατηγορησει για πολλα αλλα ολα μπαλα τους εχουν γυρισει. Τωρα εχουν γινει οι καλυτερες (εχω και δυο τρομαρα μου). Μ'αυτην που εχω προβλημα ειναι η νυφη μου γιατι εχει απομακρυνει τον αδελφο μου απο την οικογενεια μας.Τον κατηγορει του βαζει λογια για τον πατερα μας, μεχρι και τη μανα μας εδιωξε εξω απο το σπιτι, αλλα ο πατερας μου του τα πληρωνει ολα ασφαλειες αυτοκινητα τροφιμα. Μεχρι γυρισε και ειπε οτι απο τις καταρες μας εχασε το παιδι που κυοφορουσε. Δηλαδη εγω που το εχασα ποιος με καταραστηκε οεο??? Αλλα φταιει και ο αδελφος μου που ειναι μαλακωμπουκομενος και τα πιστευει ολα, αλλα τι να πεις....

Για τη τουαλετα κοριτσια εχετε δικιο ειναι ομορφο να εχει ενα μπουντουαρ αλλα στο μπαμπα του αρεσε πολυ η αμαξα "ειναι κατι ξεχωριστο" λεει οπως φυσικα του αρεσε και η αμαξα μπομπονιερα. Φυσικα η μια της η νουνα εχει αποψη αφου μαζι θα τα ψαχνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε ΘΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΣΑ ΡΑΝΤΑΡ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΠΑΣ Κ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΚΟΡΝΑ!!!!!

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΑ Κ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΖΑΜΠΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΛΑΧΤΑΡΙΣΤΟ ΤΣΙΖΚΕΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΕΡΑΣΩ!!!!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΦΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΛΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΠΑΛΕΒΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΔΗΛΑΔΗ ΠΛΕΟΝ ΓΕΛΑΩ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ :arrow: ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΠΑΛΙ ΡΕ ΚΟΜΠΑΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΤΟΕΙΤΕ!

ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥ :twisted::twisted: Κ ΣΤΕΙΛΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΣ ,ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΖΥΓΙΣΩ!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΝΟΝΑ Κ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ,ΑΧ ΤΙ ΧΑΡΑ ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΥΛΕΥΩ :lol::lol: .

ΑΛΕΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΧΩΡΟ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΑΡΕ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΡΗ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ;)

ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΦΕΡΑΜΕ Κ ΜΙΑ ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ ΙΩΣΗ ,ΣΥΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΠΟΝΟΛΕΜΟ Κ ΔΕΚΑΤΑ :cry::cry: . Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΠΑΡΟΛΟ ΤΑ ΔΥΟ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ(ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ) ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ :shock::D

ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΑΦΥΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΛΛΟ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΧΙΖΕΤΕ Κ ΤΟ ΦΤΑΡΝΙΣΜΑ Κ ΟΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΤΡΙΒΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!

ΘΕΝΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΗΜΕΡΑ!ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΜΕΛΛΟΝ! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

ΑΛΕΚΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ <<ΓΥΝΕΚΕΙΕΣ ΣΥΝΗΘΙΕΣ>>> ΝΑ ΒΑΦΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΧΤΕΝΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ!!!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΝ ΞΙΝΙΣΕΙ! ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΝΟΝΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΑΣ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΞΑΔΕΛΦΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΗΚΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΩΡΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΙ ΔΩΡΟ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΦΟΡΕΜΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΥΣΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΔΕΝ ΜΠΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΞΕΚΟΨΑ ΑΠΟ ΜΙΑΣ ΑΡΧΗΣ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΣΤΡΑΒΩΣΑΝ ΕΓΩ ΧΕΣ......ΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα μανουλεσ....εμεισ βαφτιζομαστε 1 μαιου... :)

κατα τα αλλα οπωσ τα ξερετε τραβαω παρα πολλα ζορια....η μελινα ευτυχως ειναι μια χαρα...οι εξετασεις φυσιολογικες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΙ ΜΠΡΑΒΟ Κ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΙΣΕΙ!!!!!!!! ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!

ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΕ Κ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΡΕΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ!!!

ΤΩΡΑ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!! ;);););)

ΔΗΛΑΔΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ???? ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΩΣΕ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..

Ρούμπι μου μπράβο!!Δεν υπάρχουν πιο ευχάριστα νέα να ξέρεις ότι το μωράκι σου είναι υγιέστατο..όσο για τα άλλα προβλήματα..είπαμε..άμα θες να τα πεις κάπου..εμείς είμαστε εδώ..

Άντε Μαράκι μου μπράβο και σε εσάς..9 Απριλίου θα είναι και πιο καλός ο καιρός..Πολύ καλό να συνεννοήσαι με τη νονά/νονό του παιδιού σου..Πώς θα τη βγάλετε τη μικρούλα?

Έλενα πώς είναι ο Χρηστάκος μας?

Εγώ ψιλοβαριέμαι..ειδικά τώρα το βράδυ...Έκατσα και πήρα όλους τους συγγενείς σε Κύπρο και Πάτρα τηλ.γιατί ήμουν πολύ γαιδούρα..είχα καιρό να τους πάρω..και χαζεύω στο ιντερνετ..παίζω παιχνίδια..ψιλοδιαβάζω...πετάγομαι που ξυπνάει κάθε 10 λεπτά ο Κωνσταντίνος και δεν ξέρω τί θέλει...ουφφφφφφφφ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ- ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!! ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 8500 Κ 75 ΕΚ. ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΣΙΜΠΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ, ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ : ΣΠΑΝΑΚΙ ΑΚΤΙΝΙΔΙΟ ΝΤΟΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ Η ΜΙΚΡΗ. ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ 1 ΕΤΟΥΣ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ.ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ Η ΕΜΕΝΑ ΔΙΠΛΑ. ΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ. ΕΚΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ , ΨΟΦΙΣΑ.... ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ . ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΕΙΚ, ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΝΟΠΙΤΑΚΙΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΟΛΑ!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ , ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΑΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΦΡΙΚΑΡΑ :evil::evil::evil: ΚΑΛΑ ΤΑ ΖΩΑ ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΙΑ ...ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ. ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΝΑ ΑΓΓΙΖΩ.....ΜΟΛΙΣ ΕΦΥΓΑΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ. ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΝΙΑΚΗ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ,ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠ ΤΑ ΝΕΡΑ, ΒΑΖΩ ΚΡΕΜΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ! ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΥΝΙΑΔΟ-ΠΕΘΕΡΕΣ :twisted::twisted::twisted:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ!!!!!!ΜΑΡΙΑ 1984 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ Η ΒΑΦΤΙΣΗ. ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΝΟΥΝΟ Η ΑΛΛΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΧΤΙΣΑΝ ΣΠΙΤΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΟΛΙΓΟΥΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ . ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΛΕΜΕ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΟΥΡΤΑ! ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΜΑΓΙΡΕΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ, ΔΙΚΟ ΜΑΣ Κ ΣΙΔΕΡΟ ΒΑΡΡΙΕΜΑΙ Κ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΩ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...