Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Μολις ετοιμασα το φαι της κυριας (κοιμηθηκε με το ζορι αφου το δοντακι μας αρχιζει και φαινεται) και καθησα στο καναπε να πιω το καφε μου αφου το αυτοκινητο τοχω για σερβις. Καθομαι και χαζευω στο νετ τα σβαροβσκι κοσμηματα για τις νονες της μικρης.Τελικα θελει και η κουμπαρα που με παντρεψε να βαφτισει την μικρη. Εγω δεν θελω γιατι την μικρη την ειδε πρωτη φορα τωρα που ειναι 8μηνων, εγω ομως καθε φορα που γενναγε ετρεχα πρωτη στο νοσοκομειο να την γω και να ασημωσω το μωρο της. Χθες παλι ηρθαν σπιτι με τα διαολοπαιδα της αλλα της ξεκαθαρισα οτι η Σαντυ θα κοιμηθει (ηρθαν σπιτι 8 και το βραδυ). Ξινισε λιγο αφου ηθελε να δει την μικρη αλλα εγω δεν της εκανα τη χαρη. Της λεω ελα να δεις πως θα την κοιμησω. Βαζω λοιπον την κυρια στη κουνια της, της δινω και το μπιμπερο με το γαλατακι και μολις το ηπιε της ειπα καληνυχτα την σκεπασα και εκλεισα τη πορτα. Η Σαντυ φυσικα κοιμηθηκε, αλλα η κουμπαρα μου πηγαινε καθε τρεις και λιγο στο δωματιο της γιατι νομιζε οτι η μικρη δεν κοιμαται -κουνια που την κουναγε-. Επαθε σοκ που η μικρη κοιμαται μονη της χωρις αγκαλιες και νανουρισματα. Αφηστε που γυρισε και μου ειπε οτι ειμαι "κακια" μαμα που αφηνω εντελως μονο του το μωρο..ακου να δεις.

Κοριτσια κοριτσια εχω ερωτηση! Θελω να ξαναμεινω εγκυος και εχω ξεκινησει εκτος απο το ελευθερο γουτσου γουτσου και φελισιν. Μηπως πρεπει να παρω και ουτρογκεσταν ή καποια αλλη βιταμινη??? Οποια ξερει ας βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aleka kali epitixiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:

ego sti thesi soy tha edina polles vitamines ston antra moy(ayto ekana k ego dld) k sigkekrimena

vital plus q10 k an thelete agoraki tora na trote poli kala k kreata mpolika k genika oti vlakia vris giati ta koritsia theloyn dieta (des petroylaki poy exi 4 :shock: )

exi na kani lene me to ph toy kolpoy tis ginekas to fai ;)

tespa gero na ine k na erthi opote to thelis

aaaa vale k kana podi psila :lol::lol::lol: piani sou leo :D;)

elena kamia fora kolai i korna :lol::lol::lol: tha kouniso mantili :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΣΕ ΣΚΕΠΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠ, ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΑΦΟΥ ΘΑ ΛΑΔΩΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ Μ...Σ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΜΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΩ. ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ.

ΘΕΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ ΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΑΛΕΚΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΑΒΗ. ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΜΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ FILICIN. ΤΑ UTROGESTAN ΕΙΝΑΙ ΟΡΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ. ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟ. ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑ Ή ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΟΒΟΛΩΝ.

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ FILICIN ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ FOLIVIT. ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΟΞΥ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Β. ΕΓΩ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενα μου αυτο με το ποδι ψηλα το εκανα και τιποτα. αφου θα φανταστεις στις διακοπες μας ειχα ποδια ψηλα και καλο φαγητο και η ορεξη του αντρα μου ηρθε το καλοκαιρι πανω στο φουλ της δουλειας, ανωμαλος τι να πω. Θελω αγορακι τωρα και στη Σαντυ αγορακι ηθελα αλλα ο μπαμπας της ηθελε ροζ! Παντως απο κρεας αλλο καλο αφου ειμαι καραβλαχαρα μονο κρεας τρωω.

Εγω στην εγκυμοσυνη μου επερνα το φεροφολιξ που ειχε και σιδηρο και φολικο οξυ. Οσο για το ουτρογκεσταν επερνα απο την αρχη της εγκυμοσυνης αφου ειχα και αποβολλη πριν και εκανα και ενεσεις ουτρογκεσταν αφου ειχα και αιμα στην αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια..........συγνώμη που χάθηκα είχα πολλή δουλειά............

Αλέκα μου με το καλό να μείνεις πάλι και να μεγαλώσει η παρέα μας........κι εγώ ψήνομαι να σου πω την αλήθεια αλλά δεν εχουμε ελευθερο γουτσου γουτσου ακόμα γιατί δεν το έχω αποφασίσει...........Φολικό οξύ πρέπει να παίρνεις από τώρα..........μόνο αυτό ξέρω.............

Εμείς είμαστε καλά ευτυχώς...........κάνει κρύο εδώ επιτέλους.............

Περαστικά σας Μαράκι...........

Θενα μου έχεις πολλή πλάκα............. :lol::lol::lol: με τον Αηδόνη σου..........

Γεωργία μου σκότωσε τον παλιοφωτογράφο!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ :arrow: ΕΞΟΔΟΣ ΠΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ....ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ!!! ΚΟΥΝΑ ΜΑΝΤΙΛΙ Κ ΚΑΤΕΒΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ! :lol:

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΕΚΑ!~!!!! ΟΥΤΡΟΓΚΕΣΤΑΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΙΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΛΗΓΕΙ Η ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ. ΑΠΟΨΕ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΜΟΝΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ. ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι να παρεισ?????????????????????? ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ Κ ΚΟΚΑΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ! ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ.... ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.... ΚΑΙ 2 ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΝΤΗΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ........ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑΑΑΑ!!!!!! ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ!!! ΓΚΛΕΤΣΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι να παρεισ?????????????????????? ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ Κ ΚΟΚΑΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ! ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ.... ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.... ΚΑΙ 2 ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΝΤΗΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ........ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑΑΑΑ!!!!!! ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ!!! ΓΚΛΕΤΣΟΣ!!!!!

=))=))=))=))=))=)):-*:-*:-*:-*:-*=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Τί κάνετε?

Αλέκα μην αφήσεις την περίεργη να γίνει νονά!Τώρα την έπιασε η έννοια της Σάντυς? Μήπως θέλει να το κάνει για φιγούρα και καλά? όσο για το μωράκι..καλή επιτυχία!!!!! Άντε να χει και ένα αδερφό η Σάντυ να βάλει σε μια τάξη τους μνηστήρες εδώ μέσα!!!! :lol::lol::lol:

Σίδηρο και φολικό οξύ μαζί είναι το καλύτερο και για πριν και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης!! Τα υπόλοιπα νομίζω είναι καλύτερα να τα αφήσεις στο γιατρό σου!

Στέλλα μου περαστικά σου..τί έγινε με το δίπλωμα?

Θένα καλό ταξίδι!! Πάρε μαζί σου και κάτι για να ασχολούνται τα μικρά,μην έχεις γκρίνια!!!

Ρενάτα άντε ξεκίνα και εσύ να αυξηθούμε!!! Εγώ κορίτσια θέλω πιο μετά το δεύτερο..

Έλενα είσαι φοβερή!!Αυτό έχω να πω μόνο!! :lol::lol:

Γεωργία μου όντως πολύ βλαμμένος ο φωτογράφος σου...Να του κόψεις και λεφτά από την πληρωμή..ή τα δωσες?

Ξύπνησα που λέτε χτες μες το χάραμα (!!) να ετοιμαστώ που θα ερχόταν η κυρία..και με παίρνει τηλ.στις 10 να μου πει ένα νεό για μια θεία που αρρώστησε και η ξυνή χαλάστηκε πολύ που το μαθε και δε μποροπύσε να ρθει να δει τον ανηψιό της..που τόοοοοσο της έλειψε (όπως λέει)..εντάξει της λέω και το κλείνω...το μεσημέρι με πήρε ο κουνιάδος μου τηλ.να μου πει ότι είχε ένα φίλο που πουλάει παπούτσια και κλείνει το μαγαζί και μου πήρε μπότες..πήρε 2 ζευγάρια στη γυναίκα του, 1 σε εμένα και 1 στην ξυνή..και στην κουβέντα πάνω μου λέει ότι είχε πάρει και το νούμερο την αδερφή του μαζί του και έκανε πλάκα με τον άνθρωπο και τους μούρλανε...Η κυρία ήταν χάλια για να έρθει να δει το μωρό αλλά ήταν σαν φοράδα για να πάει για μπότες...αχ....δε θα ξαναπάμε Κύπρο? μακάρι να τολμήσει να πει, να μην λείψουμε καιρό γιατί θα της λείψει το παιδί και θα την φτιάξω εγώ...(το οποίο παιδί έχει να το δει από τη βάφτιση) :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ¨ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ Κ ΤΗΝ ΞΥΝΙΛΑ ΤΗΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ;););););) ΜΗΠΩΣ Κ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ....ΖΑΜΠΑ ΣΥΓΧΗΣΗ!!!!ΚΕΡΔΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΟΤΕΣ...ΑΝ ΤΙΣ ΔΙΑΛΕΞΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΗΚΕΣ!!!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΠΑΘΟΥΣΑ ΑΠΟ ΝΟΥΝΑ....ΨΗΦΙΖΩ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΝΟΥΝΑ!!!! ΠΕΣ ΤΗΣ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΕ Κ ΠΡΟΤΑΘΗΚΕ ΑΛΛΗ!! ΧΡΥΣΑΦΙΚΟ ΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ??? ΓΙΑΤΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΜΠΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΡΥΣΩΣΕΙ!!! ΑΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΡΕΛΙΤΣΑ !

ΘΕΝΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ :lol::lol::lol: ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΓΝΑΤΙΑ???? :lol::lol::lol: [smilie=pottytrain5.gif]

ΜΟΝΟ ΠΕΣ ΜΟΥΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΠΡΩΤΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααα ελενα αυτο το περνω σαν προσβκλη :twisted: μασ εχεισ χεσμενουσ δλδ :lol::lol::lol:

κακομοιρα μου θα ψαξω να σε βρω κ θα σασ χεσουν κ τα τρια τουσ :mrgreen::mrgreen:

δυσκολο να βγουμε απο εγνατια πιοσ τον ακουει τον αλλον αλλιωσ θα ηθελα να ερθω :roll::roll:

μαρακι.....ξου ξου μακρια παιδι μου μην το συκωνεισ το τηλεφωνο κ κοιτα μην εχει κανα καρφι μεσα το παπουτσι δεν ξερεισ καμια φορα καταλααααθοσ βρισκεισ διαφορα κοφτερα πραγματα μεσα σε ενα παπουτσι :shock:

αυριο ο ΓΙωργακησ μου εχει γεννεθλια κλεινει τα 5 :x:-*:ymparty::ymparty:

πεντε χρονια Γιωργοσ αχ πανεμορφα χρονια

Γιωργο σ'αγαπω πολυ πολυ κ για παντα μμμμμμμμμμμμμμμμμμακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΕΣΕΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΕΣΕΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΕΡΝΑΩ ΣΟΦΤΕΧ Κ ΠΑΜΠΕΡΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΦΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΕΣΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ....... :cry::cry::cry::cry::cry: ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΑΗΔΟΝΙ ΚΟΥΤΣΟΥΛΟΚΟΨΙΜΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.....ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ :lol::lol::lol: ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΙ Κ ΑΠ ΤΗΝ ΕΓΝΑΤΕΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου φυσικά και χαίρομαι που δεν την είδα ξημέρωμα αλλά τσαντίζομαι που πάει στον άντρα μου και του κάνει ότι ξεψυχάει για το μωρό μας και ότι είναι τρελλαμένη και ο χαζός ο δικός μου έρχεται μες τη χαρά να μου πει πως η αδερφή του λατρεύει το μωρό μας και του χει αδυναμία...δεν βλέπει ότι έρχεται να το δει 1 φορά το μήνα..και ας περνάει από δω σχεδόν 2 φορές τη βδομάδα... :twisted::twisted:

Βρε Θένα λες...ακόμα δε μου τις έφερε ο άντρας μου να τις δω...ικανή την έχω για όλα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ!!!!!!

Κ ΕΓΩ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΥΧΕΙ Κ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΕ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΒΕΒΕΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ κοριτσια περασααααααααα και τωρα ποιος με πιανει βζουννννννννννννν........

εκανα και την πρωτη μου βολτα με το αμαξουλακι μου εντος πολεως!!!!!!! τωρα να δουμε ποτε θα παρω το διπλωμα στα χερια γιατι ο δασκαλος μου ειπε οτι μπορει να κανει και 5 μηνες να ερθει :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σημερα ειμαι καλυτερα αλλα τον Δημητρη θα τον παρω την Κυριακη για να μου φυγει τελειος η παλιογριπη....

Αλεκα μου και γω νομιζω οτι ο σιδηρος με το φολικο ειναι ο καλυτερος συνδιασμος....αντε με το καλο να σας ερθει γρηγορα το σπορακι!!!!

Βρε Μαρακι γιατι σε πειραζει που δεν το βλεπει συχνα η ξινη αφου δεν την γουσταρεις...εγω θα χαιρομουν στην θεση σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ Θενα μου να χαιρεσαι τον Γιωργακη σου και ολα τα παιδακια σου....χρονια του πολλα με υγεια!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φευγατες μανουλες. Πρωτα απ'ολα συγχαρητηρια Στελλιτσα για το διπλωμα αντε βουρ για βολτες με το αστερακι σου.

Θενα μου καλα σου τα λεει η Ελενα αν τα πιασει ολα μαζι κοψιμο?? :lol::lol::lol::D Να χαιρεσε το Γιωργακη σου μεγαλος και δυνατος να γινει.

Αχ βρε Μαρια με αυτη τη κουνιαδα, αντε να δουμε τι παπουτσια πηρε!!! Οσο για τη εξ ουρανου νουνα ας μπει καλυτερα για την αλλη νονα της μικρης να πληρωσει πιο λιγα λεφτα. Ετσι και αλλιως η Σαντυ στην αλλη της την νουνα πηγαινει για παιξει αφου ειναι την πηγαινηω συνεχεια και πινουμε καφεδακι.

Ναι Ελενα μας χρυσωσε τωρα που ηρθε. Εφτιαξε το ματι της θαλασσας (που ειναι τυχη να το βρεις κοχυλι ειναι) σε χρυσο αλλα εκανε μονο το μενταγιον δεν της εβαλε αλυσιδα.

Σημερα εχει αρκετα καλο καιρο μαλλον θα κανω καμια βολτα με τη μικρη στα μαγαζια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια........

Στελλα συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τώρα ποιος σε πιάνει.............και προσεκτικά ε???????????

Θενα μου να σου ζησει το καμαρι σου να ναι γερος και δυνατος!!!!!!!!!!!!Σήμερα είναι η εκδρομή σας??????Καλά να περάσετε............

Μαράκι η κουνιάδα σου δεν παιζεται!!!!!!!!!!!Παιξε την εσυ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Φκαρτον σσσσιιιπέττο πόξω!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμεις έχουμε αρραβωνες απόψε και βαριέμαι πολύ............

Κι εμεις εχουμε καλο καιρό αλλά θα μας τα χαλάσει λέει από αύριο...........βροχές και χιόνια...........

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Στέλλα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! Άντε σε περιμένω από το σπίτι για καφέ!!!!!!!! Πάρε τον μπόμπιρα και ελάτε!!!! Το δίπλωμα μπορεί να το έχεις και σε μια εβδομάδα μη στεναχωριέσαι!!!

Θένα μου ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ τον ΠΑΙΔΑΡΟ!!!! Να είναι γερός, δυνατός και πάντα τυχερός κι ευτυχισμένος!!!!! Να σε κάνει πάντα περήφανη και εσύ να φουσκώνεις σα φασιανός!!!!!

Τώρα είδα ότι έρχεστε Σαλόνικα!!!!!!! Καλέ έπρεπε να κανονίσουμε καφεδάκι όλες μαζί!!!! (τώρα αν τον άντρα σου τον έπιανε η κρίση... άλλο θέμα αυτό!!!χαχαχαχαχαχαχαχα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: )

Μαρία μου, μη δίνεις σημασία.... Όσο για τον άντρα σου ... το ίδιο... Μη δίνεις σημασία άστον να χαίρεται....

Βρε κορίτσια αυτοί οι άντρες εντελώς αγαθοβιόλιδες είναι (για να μην το πω αγαθομ...... και σας σοκάρω :o:o:o:o:o:o:o )χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εγώ πάντως ακόμα να συνέλθω από τα κλάμματα για τις φωτό.........

Ναι Έλενα είναι μόνο αυτή που ρετουσάρησες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ..... Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ...ΕΓΩ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΕΣΕΙ Η ΘΕΝΑ Κ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΣΟΙ :lol::lol::lol::lol::lol: ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ Κ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ ΦΑΓΙΑ ΜΑΣ!!

ΘΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΧΕΡΕΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ....ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!! ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Η ΜΑΜΑ!

ΣΤΕΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ..... ΩΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΕΞΩ!!!!! ΠΙΑΣΕ Κ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΓΝΑΤΙΑ Κ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ!

ΑΛΕΚΑΑΑΑ ΚΑΝΤΗΝ ΝΟΥΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΙΑ ΣΑΣΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.... ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ Κ 2 ΔΩΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Η ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΓΙΑ ΚΑΒΑΤΖΑ ΑΦΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!!

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΙ :?::?::?::?: ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κοριτσια πρεπει να ειμαι μεγαλη ψωναρα δεν εξηγειτε αλλιως. σας βαζω φωτο απο τα κουτια που μου αρεσαν για τη βαφτιση της Σαντυς. εσεις που ειστε αγορομανες εχετε ουδετερη αποψη

post-12053-13873936037126_thumb.jpg

post-12053-13873936037265_thumb.jpg

post-12053-1387393603739_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα ειναι υπεροχεσ! στην πλοιοψηφια τουσ τισ εχω δει απο κοντα κ ειπε οταν γεννησει η φιλη μου κ τξσ βαφτισω το μωρο θα τησ παρω την τουαλετα!!!! ειναι τελεια! κ θα πιασει τοπο στο δωματειο τησ μικρησ!

εμεισ τα αγορια λιγο αδικημενα ειμαστε!!!!!

ααααα κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΙΚΑ.......ΚΑΛΕ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΓΙΟ.......ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΜΙΣΕΙ Κ ΕΜΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΔΩ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...