Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΤΙ ΑΣΤΕΡΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ????? ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Γ@ΜΩ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΕΧΕΙ :lol::lol:

ΘΕΝΑ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΗΠΙΕΣ ΤΗΝ ΛΕΜΟΝΑΔΑ???

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!! ΑΧ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ....ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ???? ΔΗΛΑΔΗ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ????

ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΠΟΙΕΣ ΔΙΝΕΤΕ??? ΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΑΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10-12 ΜΗΝΩΝ

axaxaxaxa poly gelasa ελενα ...αλλα οχι δεν την ηπια :mrgreen::mrgreen:

τον μπαμπα μασ τον φοναζω εγω δλδ Δονη(αηδονη) :D ειναι καποσ αλλα τι να κανει ο ερμοσ να τα λαξει τωρα!

εγω γιαουρτι παντα εδινα το αντβανσ κ τωρα αυτο του δινω.

στη φοτο ειναι λιγο κουρασμενοσ αλλα γενικα ετσι ειναι παντα αχαχαχα σαν κουρασμενοσ :lol::lol::lol: αφου σασ εχω πει εχω τεμπελικα αγορια :lol::lol::lol: οπου τον αφησεισ εκει αυτοσ δεν κουνιετε .

για το αερολιν που λετε κ εγω μονο εισπνοεσ πλεον δινω αν χριαστει γιατι πανε κατευθειαν εκει που θελουμε δλδ στα πνευμονια κ δεν εχουν τισ παρενεργιεσ που εχουν τα σιροπια που πανε παντου στο σωμα μασ μεσο του αιματοσ που περνα (ποπο εφραψα πρωι πρωι) :lol::lol: ειναι κ ο λογοσ που μπορουμε κ περισσοτερεσ μερεσ να παρουν εισπνοεσ ενο το σιροπι οχι μερικα κανουν κ κακο στα νεφρα ενο οι εισπνοεσ δεν πανε πουθενα αλλου ;)

εμενα ολα τα λαχανικα μου εχει πει να τρωει :roll: αν κ εγω δεν του τα εχω δωσει ολα ,αλλα κρεασ καθε μερα χριαζοντε πολυ σιδηρο του δινω κ απο τα δικα μασ φαγητα τα κανω πιο light χθεσ εφαγε κ τραχανα :D

καλα τωρα πρωτοβλεπω τη Σαντυ οντωσ ειναι κουκλη μηπωσ σασ αρεσουμε πιο πολυ να σασ παρουμε εμεισ? :lol: εχουμε κ το ιδιο σχημα ματιων ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Η ΣΚΑΤΟΥ!!!! ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ

ΡΕ ΕΣΥ ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΛΥ ΑΚΡΙΒΗ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΔΙΑΛΕΞΕΣ! 2,40 ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΚΟΣΤΙΣΕ 1 ΕΥΡΩ Κ ΗΤΑΝ ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΟ!!!! ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΕΥΡΩ ΕΙΧΑΝ!!!

ΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΣ Κ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΝΑΡΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΤΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!

ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ.....ΛΟΙΠΟΝ Η ΝΟΝΑ ΠΟΛΛΥ ΣΚΡΟΥΤΖ! ΟΥΤΕ ΜΠΑΟΥΛΑΚΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΧΑΡΤΙΝΗ :shock::shock: Κ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΚΕΤΕΣ ....ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΡΟΖ ΦΙΟΓΚΑΚΙ! ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ! ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!!

ΤΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΘΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑ ΑΥΤΗΝ! Κ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ

ΘΕΝΑ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΑΝΤΒΑΝΣΕ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ GREENPEACE ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΛΑΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ!

Α ΚΑΙ ΘΕΝΑ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ 11 ΚΙΛΑ Κ ΔΕΡΝΕΙ!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗΝ Η ΣΟΥΡΛΟΥΛΟΥ Η ΞΕΜΥΑΛΙΣΤΡΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΕΡΑΣΤΗ!!! :lol::lol::lol::lol: ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΜΑΣΕΙ???????????? :lol::lol:

ΟΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ!!!!! ΠΗΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑ Κ ΕΡΙΞΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ Κ ΤΟ ΣΠΑΣΕ!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΔΙΑΟΛΙΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΜΟΥ :o:o:o:o:o:o:o ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!!!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΙΔΙΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΩ 3!!!!! ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΧΩΛ ΗΤΑΝ 3ΙΔΙΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΕΝΑ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΕΙΜΕΝΟ !!!!! ΛΕΣ Κ ΒΓΗΚΕ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΥΡΛΟΥΛΟΥ ΣΟΥ! :lol::lol::lol:

Σώμα έχω καλλιγραμμο

και προσωπο φεγγαρι

γι αυτό θα παω στην εκκλησιά

γεματη με καμάρι.

σαν μια γοργόνα στο νερό

εγώ βουτιά θα κάνω

χωρις σουτιέν χωρις μαγιό

ολους θα σας τρελάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑΤΩ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ!!! κειμενακια καθομαι και ψαχνω και βγαζω καινουργιο προγραμμα διατροφης για τη σουρλουλου

Το φαι της εγινε υπεροχο αφου κρατησα και εγω ενα πιατο τραχανα για μενα. Τωρα βραζω χορτα θα κανω φιλετο ψαρι τηγανητο μπας και φαω λιγο ψαρακι. Εγω επισκεφτει το σαιτ του ναρλη την πεταλουδα ο ναρλης την εχει 1,70 ετοιμη ενω το αλλο σαιτ 2,40. Την αμαξα ομως δεν την βρηκα πουθενα αλλου και μου αρεσε πολυ. Ετσι και αλλιως αλλος τα πληρωνει αυτα χαχα.

Την αλλαζω και ερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ Κ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ! ΕΚΑΝΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

ΤΑ ΦΑΓΙΑ ΜΑΣ!!! ΒΡΑΣΤΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΤΗΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΕ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ!!!!!

ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΜΠΟ ΑΛΕΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΝ ΚΟΨΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ Σ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ!!!! ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΟΛΟΥΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ! ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΣΤΟΛΙΣΑΝ :lol::lol::lol::lol:

ΒΡΕ ΜΑΝΙΑΑΑΑΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΕΙ Κ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΕΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την εχω μεσα στο παρκο της και παιζει γιατι δεν εχω βαλει σκουπα ακομη και σημερα καθαρισα το τζακι και το χαλι ειναι αστα να πανε. Δινεις ζυμαρικο στο χριστακη ή οχι ακομη? Της Σαντυς δεν της αρεσει η γλυκοπατατα, αλλα τρελενεται για γλυκια κολοκυθα και για κυδωνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy ευχαριστω ,ειμαι κ εγω μια ((((((((((κουκουβαααααααααα))))))))))μαμα :lol::lol:

ελενα με αφορμη αυτο κοιταξτε κ αυτα

http://lathrometanastis.wordpress.com/2 ... %89%CE%BD/

http://11dim-kaval.kav.sch.gr/main/metal/metal.htm

εγω τα 3/4 απο αυτα τα εχω φαει κ τα τρωω ακομα δεν εχει μεινει κ τπτ αλλο .το τσιγαρο το κοψαμε το ποτο το κοψαμε τα ξενυχτια κ θα κοψουμε κ αυτα(αν μασ αφησει ο ιασονασ) ε δεν εμεινε κ τπτ αλλο μονο το φαι αν το κοψουμε κ αυτο θα παμε πριν τησ ωρασ μασ :?:lol:

το πολυ πολυ να παθουμε ανοσια οπωσ τα ζιζανια που δεν ψωφανε τωρα αφου συνηθησαν τα φαρμακα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ? ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ 7ο. ΠΑΙΕΝΩ ΤΟ NOULAC ΚΑΙ ΤΟ ADVANCE. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΑΒΑΣΑ ΚΙ ΑΥΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ NOULAC.

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΣΑΣ. ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ !!! ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ !!! ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ...ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ. ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΛΛΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ. Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΗ. ΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΔΩ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΚΕΤΟ ΤΟΥΛΙ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΛΕΣ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.

ΜΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΣΠΑΝΑΚΙ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΤΗΙΣ ΑΓΓΙΝΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΤΖΑΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΙΓΜΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΑΚΟΜΗ. ΕΛΠΙΖΩ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ.

ΑΛΕΚΑ Η ΣΑΝΤΥ ΣΟΥ ΘΕΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ !!! ΟΝΤΩΣ ΤΑ 2,40 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΑΚΟΥΑ ΦΟΡΤΕ.

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΕΛΕΝΑ. ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ.

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ. ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΞΑΝΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ.

ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΣΤΟΛΙΣΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ) ΑΛΛΑ ΔΕΝΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ. ΑΥΠΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΛΛΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΙ ΠΑΛΙΙΙΙΙ!!!!!

ΖΥΜΑΡΙΚΑ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ!!!!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!! ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΛΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΩ ΜΙΚΡΑ ΑΣΤΡΑΚΙ ΚΟΥΣΚΟΥΣΑΚΙ ΡΥΖΑΚΙ(ΖΥΜΑΡΙΚΟ ΤΗΣ ΜΙΣΚΟ) ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ Κ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!!!

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΨΩΜΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΔΟΝΤΙΑ! Κ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΕΘΩ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΜΕ ΠΙΡΟΥΝΙ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ Ο ΦΑΦΟΥΤΗΣ!!!

ΚΑΛΕ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΦΑΓΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΑΙ! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΔΕΣ Κ ΕΣΥ ΣΤΟΥ ΝΑΡΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΜΠΟΜΠΟ ΜΕ 1 ΕΥΡΩ! Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΧΡΕΩΝΕΙ 6 ΕΥΡΩ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΤΙΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΔΩ! ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΛΟΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΕΚΕΙ ΑΞΙΖΕΙ!

ΘΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ Κ ΝΕΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ!

ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΑΛΑΓΜΕΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ :lol::lol::lol: ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΑΝΕ!!!!!

Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ....ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ :lol::lol::lol::lol: 25ΜΗΝΕΣ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΡΩΓΑΝ!!!!!!

ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΟΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ Η ΛΕΚΑΝΗ???? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ταλαίπωρες μάνες!

Τί κάνετε? Καλε πόσα γράψατε?

Ουφ τί πρόβλημα και αυτό με τα μεταλλαγμένα...

Αλέκα όπως πάντα η Σάντυ κουκλί!!Μες την τσαχπινιά το μάτι της!!!

Ωραίο τα θέματα που σου αρέσουν..εγώ άμα κάνω κόρη θέλω και νεράιδες!!! όχι Τιγκερμπελ και τέτοια..απλές νεραιδούλες!!!

Θα βγάλω και εγώ φώτο τις μπομπονιέρες μας να σας δείξω..και το μπαούλο μας..και τα ρούχα μας!!!Άλλα μου είχε πει η κουμπάρα και άλλα έφερε αλλά και αυτά μάρεσαν... θα σας τα δείξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Σήμερα δεν πήγαμε γιατρό γιατί έλειπε.

Το πρωί από τις 8.30 με έπαιρνε τηλ.η ξυνή για να ερχόταν επίσκεψη..Μου το είπε όταν την πήρα πίσω κατά τις 10!! Και όταν της είπε έλα τώρα, μου είπε ότι άργησα..έπρεπε να μαγειρέψει..

είχα και μια στεναχώρια που δε θα ερχόταν...και τελικά θα μου έρθει αύριο..ξέρω γιατί θα έρθει(επειδή δεν έρχεται συχνά),αλλά θα το επιβεβαιώσω αύριο και θα σας πω...αχ...δε με ξεγελάει αυτή εμένα...

Ρενάτα μου ευχαριστούμε..εγώ το βάζω στο καρεκλάκι αλλά όχι για φαί!!για παιχνίδι!! Του βάζω επάνω και ένα βουνό από αρκουδάκια,κουδουνίστρες και παιχνιδάκια και αρχίζει και παίζει,τα πετάει χάμω,τα χτυπάει μεταξύ τους και με κοιτάει που κάνω δουλειές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ! ΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΕΚΕΙ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ Κ Χ...ΖΕΙ ΕΚΕΙ :lol::lol::lol: 3

ΚΑΛΑ ΡΕ 8,30 ???? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΞΥΝΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗ?????

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες μου μεταλλαγμενες! Εγω παντως θα της δωσω και γιαουρτακι μεταλλαγμενο οτι αλλο της αρεσει. Αφηστε που εχω ενα ρολοι στη κουζινα που συνεχεια βγαζει ημερομηνια 2044, αρα μεταλλαγμενο ειναι και αυτο πιανει τους εξωγηινους :lol::lol::lol::lol:

Ταξτε μου ταξτε μου! Βγαζουμε δοντακι!!! Χθες οπως παιζαμε και γελαγε η κυρια ειδα στο κατω δεξια ουλο μια σχισμη ενω στα υπολοιπα δεν το ειχε. Φωναζω το μπαμπα του το διχνω τρελενεται και αυτος. Τωρα πριν απο λιγο που ξυπνησε καταχεσμενη ως συνηθως εβαλα το χερι μου στο στομα της και ενιωσα μια μυτουλα να με τρυπαει. Κοριτσια πρεπει να κανω λουκουμαδες.

Ρενατα η κυρια τρωει στο καρεκλακι της απο 4μιση μηνων δηλαδη μολις αρχιζε να καθεται πιο καλα στο κωλο της. Οσο για τις δουλειες την βαζω μεσα στο παρκο της και παιζει.

Μαρια κακοδεχουμενη κακοδεχουμενη και να της βγαλεις κανενα γλυκο απο το πασχα μπας και την πιασει κοψιμο και να μην ξαναρθει.

Ελενα θυμασαι πως τα λενε τα χαπια που κοβουν το γαλα? Περνω τηλ το γυναικολογο μου και δεν το σηκωνει.

Παω να αναψω το τζακι γιατι εχει ενα κωλοκαιρο εξω βροχη και αρκετο αερα. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ...

ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ. ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΑΡΛΗ. ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ LIVE. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ iNTERNET ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ.

ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΝΙ, ΠΧ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΡΑ, ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΜΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ. ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΑ ΦΟΡΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΜΑΡΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΣ. ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΙΤΗΜΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟ ?

ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ. ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΙ !!! ΣΤΕΙΛΕ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ. ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΣΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΤΩΡΑ.

ΕΓΩ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΑΡΑΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΕΙΧΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΑΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΚΛΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΙ ΕΚΛΕΙΓΕ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΕΚΕΙ ΚΙ ΕΠΑΙΖΕ. ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ.ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4,30 ΜΕ 5 ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ. ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ. ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ? ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΛΑΦΡΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERES

ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ 2012?????? ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2044 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ??? :lol::lol:

ΤΟ ΧΑΠΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ!!!ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΛΙΝΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ Μ 2 ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΕΣΑ!

ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ Κ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΕΙΟ ΤΗΣ ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΕΙΝΑΙ!! :D:D:D Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑΑΑΑΑ!!! ΦΩΣ ΔΔΕΝ ΒΛΕΠΩ :lol::lol:

ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ.... ΔΕΝ ΚΛΑΨΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΜΑΣ ΣΟΥΦΡΟΣΑΜΕ ΛΙΓΟ!!!

ΣΚΛΗΡΟ ΑΝΤΡΑΚΙ :D

ΠΗΓΑ Κ ΕΕΓΩ ΣΕ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΜΑΡΑ ΤΗΣ ΠΑΤΟΥΣΑΣ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΚΤΙΝΕΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕ 2 ΚΟΥΤΙΑ ΧΑΠΙΑ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μας τις χεστρουλες!!! Λες βρε Ελενα να μην φτιαξω? τσαμπα η χαρα?? Θα φτιαξω ανθος αραβοσιτου να φαμε με το μπαμπα. Το χαπι και μενα ειναι σε γυαλινο βαζακι με δυο χαπια μεσα πρεπει να παρω το ενα σημερα και το αλλο την επομενη μερα μετα απο 12ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μαρία μου σου έστειλα και pm! Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!!! Αναμείνατε για φωτό :) :) :)

Κορίτσια είμαι απαρηγόρητη......... Βρήκα λίγο χρόνο και κάθισα να διαλέξω τις φωτό για το άλμπουμ..... Και αυτό που αντιλήφθηκα είναι ότι έχω μόνο μία (1!!!!) φωτό μόνη μου με το μπόμπιρα!!!!! Έπαθα σοκ!!!!!! Εννοείται ότι πήρα τον φωτογράφο και τον ξε.....σα....... Μου είπε ότι μπορεί να έρθει από το σπίτι να ξαναβγάλουμε και ακόμα ότι μπορούμε να ζουμάρουμε εμένα με τον μπόμπιρα από φωτό που είμαστε με άλλους..... αλλά δεν ξέρω βρε κορίτσια τι να κάνω... Έχω στεναχωρηθεί τόοοσο πολύ..... Όλα τα στραβά σε 'μένα πια?!?!?!?!?!?! Δεν αντέχω άλλο..... Ο άντρας μου φυσικά στην κοσμάααααρα του... Λέει ότι φέρνω την καταστροφή!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε Γιωργια μου τι επαθεσ :roll::roll: κ εγω στη θεση σου κ θα στεναχωριομουν κ θα του ζητουσα τα μισα λεφτα πισω ,ειναι υποχρεωμένος να κανει σωστα τη δουλεια του αλλιώς να υποστει τισ συνεπιεσ ,αντε να βγαλουμε τισ φωτογραφειεσ κ ασ ειναι οποιοσ θελει ,δηλαδη ποιουσ εβγαζε τισ πεθερεσ η καμια μορφονια που του γυαλισε :evil: σιχ τιρ τα πηρα τωρα οχι τπτ αλλο ειμαι κ εγω πσιλοπαθων :twisted:

κ αυτοι οι αντρεσ βρε παιδι μου τι να πω τοοοση αναισθησία καμια επαφη με το περιβαλον, μωρέ λεσ να εχουμε τελικα εμεισ το προβλημα αρχισω κ αναρτιέμαι ?μα δεν ιδρώνει το αυτι τουσ με τιποτα για μερικα πραγματα που εμεισ τα βλεπουμε κ τρελαινόμαστε :shock: αυτοι ...εννια εχει ο μηνασ :evil: .

σασ ειπα τα νεα δεν σασ ειπα :D

λεω το σαββατο να παω βολτα σαλονικη αυθημερόν , θα παμε κ οι πεντε μασ ....καλο ε? :D:D:D

η που θα ερθουμε καλα η που θα με μαζευετε με τα κουταλακια ,για να δουμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΛΕΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΠΙ!!

ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΧΤΕΝΙΣΤΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΦΤΕΙΣ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΤΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΑΚΑΚΑΣ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ?????

ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΙΑΝΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΑ????? Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ????????????

ΚΑΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Κ ΖΟΟΜΑΡΕ ΣΕ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΜΑΚΑΚΑ!!!!!

Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΑ!!!!!! :twisted::twisted: ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΕΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ :lol::lol::lol:

ΘΕΝΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!! ΠΑΤΑ ΚΟΡΝΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλιτσες!!!!!

Επιτελους κοριτσακια μου σας ξαναβρηκα...μου λειψατε πολυ πολυ!!!!!

Δεν ειχα ιντερνετ τοσες μερες γιατι ειχα βλαβη στην γραμμη και μεχρι να βρω αυτους απο την hol ειδα και επαθα :evil::evil::evil::evil::evil: τελος παντων!!!!!

Ειμαι αρρωστη βρε κοριτσια και εδω και 3 μερες εχει τον Δημητρη η μαμα μου.....δεν μπορω να πω ξεκουραστηκα πολυ κοιμηθηκα πιο πολυ αλλα μου λειπει ο μουργος μου!!!!

Το παιδακι μου ειναι μια χαρα και επιτελους καταφερε να μπουσουλησει κανονικα...ειναι και αναποδος πρωτα εμαθε στεκεται ορθιος και να πηγαινει σαν τον καβουρα και μετα να μπουσουλαει :lol::lol::lol::lol:

Επισεις τρωμε τα φρουτα μας κανονικοτατα...τελικα δεν τα θελει αλεσμενα αλλα σε πολυ μικρα κομματακια...μου αρεσει που τα μασαει κιολας εχει πολυ πλακα!!!!!

Κοριτσακια ειμαι πολυ ανχωμενη γιατι αυριο δινω εξετασεις για διπλωμα(θα λαδωσω βεβαια) αλλα και παλι φοβαμαι!!!!!

Θα τα πουμε αυριο φιλεναδες μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες. Σας γραφω γρηγορα και παω να αλλαξω τη μικρη που ειναι χεσμενη.

Στελλιτσα καλη τυχη με το διπλωμα σιγουρα θα το περασεις μην αγχωνεσαι.

Συμπεθερα τι να πω βρε παιδι μου ολα σε σενα συμβαινουν???

Θενα μου καλη επιτυχια, ελπιζω να τα καταφερετε να πατε ολο το τσουρμο Σαλονικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λοιπον!!!!!!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ!

ΜΠΡΑΒΟ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ! ΕΓΩ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!!! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΠΑΕΙ ΣΦΕΡΑ ΑΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΑΠ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΜΟΝΟ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ :lol::lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΟ ΦΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ!!!!! ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΜΑΛΛΩΝΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΠΙΑΣΕΙ :lol::lol::lol::lol: ΜΗΠΩΣ Κ ΜΕ ΚΟΛΟΠΙΑΣΕ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΑΑΑΑΑΑ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...