Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!


Recommended Posts

Μακάρι κορίτσια μου να γίνει το θαύμα και να αντέξει το σποράκι μου.Έχω αρχίσει ήδη από χθες και παίρνω utrogestan (προγεστερόνη) γιατί είχα αρκετά πονάκια και ίσως να βοηθήσει να κρατηθεί.Αύριο θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.Πάντως είναι αδικία να μου έρχεται τέτοιο δώρο πριν τις γιορτές και να το χάσω!!!!

ΑΧ! ΠΩΣ ΣΕ ΝΙΩΘΩ! ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ;

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΡΧΗ. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ..... ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ. ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια μου να γίνει το θαύμα και να αντέξει το σποράκι μου.Έχω αρχίσει ήδη από χθες και παίρνω utrogestan (προγεστερόνη) γιατί είχα αρκετά πονάκια και ίσως να βοηθήσει να κρατηθεί.Αύριο θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.Πάντως είναι αδικία να μου έρχεται τέτοιο δώρο πριν τις γιορτές και να το χάσω!!!!

efxomai o kainourios xronos pou mpike na ferei mazi tou k to sporaki pou toso laxtaras!!eimai sigouri pws tha kaneis ta panta gia na kratiseis to thavmataki sou k o theos tha se antamipsei!mi ksexnas pws i psychologia paizei poly symantiko rolo!!! :)

anamenoume loipon k perimenoume ta nea sou!!!ola tha pane kala :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά κορίτσια το έχασα, το έγραψα και στο "ποιες πάμε για Ιανουάριο".Χθες το πρωί 31/12 είδα λίγο αίμα , η χορειακή που είχα κάνει στις 30/12 ήταν μόνο 63 μονάδες (η προηγούμενη 27/12 ήταν 55 περίπου) οπότε μου είπε ο γυναικολόγος μου να πάω για απόξεση.Δεν πήγα όμως. Όχι γιατί ελπίζω να κρατηθεί αλλά πιστεύω πως μια απόξεση με τόσο χαμηλή χορειακή και στην 4η μέρα καθυστέρησης δεν έχει νόημα αφού μπορώ να καθαρίσω και με την περίοδο όπως διάβασα.Αν δεν μου έρθει αναγκαστικά τότε θα την κάνω. Μάλλον χρηματικός ήταν ο λόγος που μου είπε να πάω. Αποφάσισα να ψάξω για καινούργιο γυναικολόγο.

Ευχαριστώ πολύ για όλες τις θετικές σας σκέψεις και ευχές και σας εύχομαι ένα ευτυχισμένο καινούργιο χρόνο και πολλά υγιέστατα σποράκια στις κοιλίτσες σας.

Περιμένω τα δικά σας ευχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..... ΗΡΘΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!

ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΝΑΤΕΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΜΙΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ....ΑΝ ΘΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΡΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια .Ακόμα να μου έρθει περίοδος.Λέω να πάω όντως αύριο να ξανακάνω μια χορειακή να δω αν μηδενίστηκε.

muriam θα με ενδιέφερε τι τηλ.του γιατρού σου και που είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαννα να πας...εγω προσωπικα πιστευω οτι θα εχει ανεβει...δεν θα εχει μηδενιστει..για να γινει αυτο θα πρεπει να αδιαθετησεις...

περιμενουμε νεα σου...αν θες γιατρο μπορω να σου συστησω και εγω την δικια μου..ειμαι στο χωρο και θεωρω την συγκεκριμενη παρα πολυ καλη...βεβαια δεν ξερω αν σε βολευει και η περιοχη...ειναι στο κοντοπευκο αγιας παρασκευης...

ευχομαι τα καλυτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα.Πήγα για χορειακή αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες.Το απόγευμα θα ξέρω.Ακόμα δεν μου έχει έρθει περίοδος.Φοβάμαι για κανένα εξωμήτριο.

muriam το πήρα το πμ αλλά είναι λίγο μακριά.

bourique με βολεύει η περιοχή , θα ήθελα αν μπορούσες να μου στείλεις στοιχεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ :(:(:(:(:(:(:(

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΞΕΣΗ....ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Η ΥΠΟΨΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟΥ.......ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....

ΣΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ...

ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΚΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ bourique και εγώ αυτό σκέφτηκα.

Πως τα πας εσύ με τα μικρά σου.Δεν είναι δύσκολο που έχουν μόνο ένα χρόνο διαφορά;

Έχεις καθόλου βοήθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαννα ενταξει δεν λεω οτι ειναι ροδινα αλλα ουτε και δυσκολα...βοηθεια δεν εχω μιας και οι γονεις μου δουλευουν και πεθερικα δεν εχω...

καλη διαθεση να υπαρχει και ολα γινονται... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...