Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!


Recommended Posts

ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΡΟΝΟ!!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!!!ΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΩ.........ΑΣ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΗΣΥΧΗ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ.ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ....ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΙΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΙΝ ΘΕΛΟΥΝ....ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω κοριτσια!!! εγω λογω πολυκυστικων παντα την κυνηγουσα μεχρι να ρθει! μακαρι το 2011 να μην ερθει αλλα να υπαρχει και λογος που δεν ηρθε!!!!

μην τρεχουμε παλι!!!!

ευχομαι τα καλυτερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΥΧΗ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ.....ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΟΥΜΕ ΞΑΝΑ(ΠΕΡΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ)....ΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an k egw mono me ekswsomatiki mporw na tin empodisw alla k thavmata ginonte akoma :)

opws k na exei sta kommatia na paei!!!! :evil::evil:

koritsia mou efxomai to 2011 na ferei polla...polla...para polla ygies mwrakia na gemisoun ta spitia mas me eftixismenes stigmes k kosmo pou mas agapaei k agapame!!!!!!ante loipon mazi me to palio etos na apoxairetisoume k ti periodo mas k na gemisoume me anakoinwseis egkymosinis!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino πολύ ωραία η ευχή σου,μακάρι κορίτσια για 9 μήνες να μην την δούμε (μετά ας κάνει ότι θέλει)!!!!!!Εγώ σε 4 μέρες θα ξέρω!!!!!Αυτόν τον μήνα βάλαμε τα "δυνατά" μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΙΙΙΙΙ!

ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ.

ΣΕ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΑΣ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΠΑΛΙ ΟΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap

sou efxomai sta alitheia se 4 meres na arxisei na ginete to oneiro sou pragmatikotita!!!!tha perimenoume nea sou glykia mou!!!! :)

ante na erxonte ta kala!!k egw se kanena mina lew na kanw k ti triti prospatheia k na pane ooooola kala!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ μαζί σας κορίτσια.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Άντε γιατί μαζευτήκαμε πολλές και πρέπει να αραιώνουμε!!!!!!! Καλές γιορτές σε όλες και ότι καλύτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μόλις έκανα ένα τεστ και βγήκε πάρα μα πάρα πολύ αχνό θετικό!!!!! Είχα ένα clearblue και δεν άντεξα και το έκανα.Αύριο πρωί πρωί θα πάω για χορειακή γιατί έχω ακούσει για πολλά θετικά ψευδά τεστ τώρα τελευταία.Αχ μακάρι για τους επόμενους 9 μήνες να μην με επισκεφτεί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή mariannap! :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Και εγώ σήμερα έκανα ένα τεστακι και ήταν καθαρά αρνητικό. %-(

Όσο δε μου έρχεται όμως περίοδος έχω κάποιες μικρές ελπίδες.

Αύριο θα περιμένουμε νέα σου ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τα νέα που έχω δεν είναι και πολύ καλά.Έκανα το μεσημεράκι χορειακή και δυστυχώς βγήκε πολύ χαμηλή (55,75 μονάδες), δηλαδή μεν είμαι έγκυος αλλά τα πράγματα δεν φαίνεται να πηγαίνουν και πολύ καλά.Αφήστε που και από χθες το βραδάκι πονάω χαμηλά στην αριστερή πλευρά.Αύριο το απογευματάκι έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο μου να με δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw apo arithmous xoriakis den katalabainw giati edw den sou lene noumera!!!

alla otan emeina egkyos eixa kai egw pono katw aristera alla itan oi wothikes mou k mou eipan pws einai fysiologiko!!!!

efxomai na einai ola entaksei koritsi mou k na exeis ena ygiestato mwraki k mia teleiomini egkymosini!!abrio an exeis xrono meta to giatro mpes na mas peis ta nea!!

ola na pane kala :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΡΚΕΙ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας αλλά τελικά τα πράγματα δεν είναι και πάρα πολύ αισιόδοξα για το σποράκι μου .Μάλλον πρόκειται για βιοχημική γιατί η τιμή της χορειακής δεν αυξάνεται όπως κανονικά θα έπρεπε.Θα ξανακάνω πάλι αύριο χορειακή για να δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας αλλά τελικά τα πράγματα δεν είναι και πάρα πολύ αισιόδοξα για το σποράκι μου .Μάλλον πρόκειται για βιοχημική γιατί η τιμή της χορειακής δεν αυξάνεται όπως κανονικά θα έπρεπε.Θα ξανακάνω πάλι αύριο χορειακή για να δω.

koukla mou an einai ontws etsi lypamai poly!!

min xaneis omws tis elpides giati aftes pethainoun panta sto telos...xixi

oti potheis ´k perimenoume k abrio nea sou :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια μου να γίνει το θαύμα και να αντέξει το σποράκι μου.Έχω αρχίσει ήδη από χθες και παίρνω utrogestan (προγεστερόνη) γιατί είχα αρκετά πονάκια και ίσως να βοηθήσει να κρατηθεί.Αύριο θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.Πάντως είναι αδικία να μου έρχεται τέτοιο δώρο πριν τις γιορτές και να το χάσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι γιατι να το χασειςς;;;;;μην λες τετοια πραγματα....μια χαρα ειναι η χοριακη σου.....

εχω δει και χαμηλοτερες....πχ..η κουμπαρα μου ξεκινησε με 19 χοριακη....και εχει τωρα ενα παιδαρο 18 μηνων...

γι αυτο μην στεναχωριεσαι....περιμενουμε νεα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας κι από δω...Δεν ήθελα να με επισκεφτεί αλλά χθες έκανε αισθητή την παρουσία της...Χθες δεν είχα καθαρό αιμα αλλά καφέ, ξέρετε...Σήμερα βλέπω καθαρό αίμα...Ποια από τις δύο μέρες θα πρέπει να θεωρήσω ως πρώτη μέρα; Δεδομένου ότι έχω να κάνω εξετάσεις συγκεκριμένες μέρες του κύκλου και λογω του ότι οι μέρες είναι περίεργες και μπορεί και να μη βρω μικροβιολογικό ιατρείο ανοιχτό θα ήθελα τη βοήθεια σας...Σας ευχαριστώ και εύχομαι σε καθεμιά το νέο έτος να τη φέρει πιο κοντά στο πολυπόθητο όνειρο της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά είναι κορίτσι μου ο μπέμπης σου 🥰 καλα και εμένα είχε πέσει έξω εμένα μου είχε πει το πολύ μέχρι 3 κιλά και τελικά πήγε 3280 συγγνώμη που δεν θυμάμαι λογικά το έχεις ξανά πει το πρώτο παιδάκι σου πως το γέννησες φυσιολογικά ;
    • Καλημέρα κορίτσια!! @Antonia2 και έγκυος να μην είναι κάποιος όταν τρομάζει σφίγγετε και είναι λογικό να πονάει μετά!! @ΛΕΥΚΗ μου ήρθε η μέρα επιτέλους!! Περιμένουμε νέα σου για να μας πεις και πότε θα κάνεις την αυχενική 
    • Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! Πάμε ο μήνας έχει μπει υπέροχααααα!
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μπράβο ο μπεμπούλης!! Λογικά τώρα θα σε βλέπει ανά βδομάδα υποθέτω! 🤗🤗🧿🧿🧸
    • Καλημέρα. Κι εγώ είχα ψάξει το θέμα της φύλαξης των βλαστοκυττάρων, μας είχαν δώσει και έντυπα απ' τον γιατρό, αλλά το είχαν αφήσει εντελώς πάνω μας. Απ' ότι θυμάμαι (γιατί έχουν περάσει κοντά τρία χρόνια) οι ιδιωτικές τράπεζες κρατάνε τα βλαστοκύτταρα για 20 χρόνια και πληρώνεις ένα σημαντικό ποσό τον χρόνο για φύλαξη. Τα βλαστοκύτταρα αυτά μπορεί να χρησιμοποιηθούν σε συγκεκριμένες ασθένειες, σπάνιες, και όπως καταλαβαίνεις αν εμφανιστούν μέσα στα 20 πρώτα χρόνια της ζωής του παιδιού. Η δημόσια τράπεζα απ' την άλλη, ουσιαστικά δέχεται δωρεές και βοηθάει όποιον έχει ανάγκη και απευθυνθεί σε αυτήν. Δηλαδή σε περίπτωση που χρειαστείτε στο μέλλον, ψάχνουν στο παγκόσμιο καταθετήριο να βρουν συμβατά με την περίπτωσή σας (παγκόσμιο, αν θυμάμαι καλά), όχι τα δικά σας. Η διαδικασία της συλλογής- φύλαξης γίνεται εξ ολοκλήρου από εσάς, που πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους, να πάρετε το κιτ λίγες μέρες πριν τον τοκετό και ο σύζυγος να τρέξει μέσα σε σύντομο διάστημα μετά τον τοκετό να το παραδώσει. Επίσης, απ' ΄ότι θυμάμαι, και στις δύο περιπτώσεις, είναι αυστηρά προσωπική η χρήση για το άτομο. Δεν μπορούν στο μέλλον να χρησιμοποιηθούν από εξ αίματος συγγενή, ούτε καν μεταξύ αδελφών. Με μια επιφύλαξη όλα αυτά, γιατί έχει περάσει καιρός από τότε που τα έψαχνα. Αν θέλεις, μπορώ να σου στείλω το όνομα της ιδιωτικής τράπεζας που είχαν προτείνει σε εμάς και να τους ρωτήσεις. Εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν εξηγήσει αναλυτικά.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...