Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ 2011???!!


Recommended Posts

αχ Μαρικάκι μου λυπάμαι μάτια μου πολύ...Ελπίζω να είναι η τελευταία σου στεναχώρια κ να γίνεις μανούλα σύντομα. Σε φιλώ, θα ήμαστε εδω κ στις χαρές σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρικακι καλη μου τι να πω?Φτου ρε φουστη θα πω γιατι τσατιστηκα με τα νεα σε ειχα σιγουρακι!!Λυπαμαι ειλικρινα ηθελα τοσο πολυ να εχεις θετικο αποτελεσμα!!Δειξε δυναμη και ο Θεος ξερει και θα σε ανταμειψει οταν θα δει πως ειναι η ωρα!!Και εμεις θα σε εχουμε στις προσευχες μας ,να σου δινει δυναμη και να περασει ο καιρος γρηγορα σαν νερακι να ξεκινησεις παλι!!!Να προσεχεις τον εαυτο σου και την υγεια σου γιατι αυτο μετραει πανω απο ολα!!!το κεφαλι ψηλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAAAAAAAAKIA ZEPHY LIANAKI BARCELONITAKI KAI OLEEEEEES OI EXWSWMATIKOULES TI MOU KANETE VREEEE?????

ZAXARWTOOOOO MHN MOUNTZWNEIS PAIDI MOU EGW EKANA AFTH THN SELIDA GIA NA DW POIES PAME TWRA GIA EXWSWMATIKHHHHH :lol::lol::lol:

RE PAIDIA SAN NA MASTE LIGO HSYXES OLES??????????????ANTE NA VLEPW NA DYNAMWNOUME OLES SIGA SIGA KAI NA PAME GIA TA AVGOULAKIA KAI TA EMVRIAKIA MAS ;);););););););););););) TA APOTELESMATA TOU FEVRARH THA NAI GIA OLES KALA!!!!! POSES FORES NA TO POUME AFTO E???? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς πάτε κορίτσια??? Εμείς όλα καλά!! Είμαι σε κατασταση αναμονής! Κάναμε εμβρυομεταφορά το Σάββατο και τώρα έχω αρχίσει να κλωσάω!! Να σας πω προς το παρόν δεν έχω αγχωθεί, πράγμα περίεργο για μένα! Βέβαια δεν έχω την υπερμετρη αισιοδοξία..το συγκρατώ λιγάκι για να έχω backup συναισθημάτων στις 3/2 που θα γίνει η χοριακή! Είναι όμως τόσο γεμάτα τα συναισθήματα από τη στιγμή που σου βάζουν τις ζωούλες σου μέσα! Είχα ζητήσει να έρθει και ο αντρούλης μου μέσα και ήταν μια από τις στιγμές της ζωής σου που σου μένουν !

Εσείς σε τι φάση βρίσκεστε?? Πάντως ως τώρα δεν ένοιωσα να ζοριζομαι κάπου, εκτός από την ωοληψία που πραγματικά μετά και για τις επόμενες δύο μέρες ούτε να σταθώ όρθια δεν μπορούσα! Όμως έτυχε σε μένα, γιατί μου πήραν πολλά! Ακόμη και τώρα νιώθω ενοχλήσεις! Κάτι που με φοβίζει λιγάκι, γιατί και που φτερνίζομαι ταράζεται όλο το κοιλιακό σύστημα και φοβάμαι μήπως κάνω κακό στα σποράκια μας... :? Φιλιά πολλά!!

LIANAKI GLUKIA MOU PESMASPWS NIWTHEIS !!!!!!!!!! THELW NA MATHW NEA SOU!!! 3 MERES EMEINAN E????????? PES MAS TA OLAAAAAAA :lol::lol::lol: TI GINETE??? FILAKIA KAI O THEOS MAZI SOU!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιανάκι μου καλα αποτελέσματα με ενα και δυο μωράκια. Γεια σου καρδούλα κ απο εδω....ετσι μωρό μου να ανεβάζεις το ηθικό στα κοριτσάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσιααα! (έστειλα μήνυμα, αλλά κάτι έγινε και δε στάλθηκε, οπότε ξαναγράφω :lol: ) agapoula και nikol σας ευχαριστώ για τις ευχές σας! Εγώ καλά είμαι, αν και το Σ/Κ ήμουν λιγάκι πεσμένη συναισθηματικά! Τελικά αυτή η περίοδο αναμονής έχει τα πάνω και τα κάτω της! Ανυπομονώ να ρθει η Πέμπτη!!!! Δουλειά δεν πηγαίνω! Έχω χαρτί μέχρι την Πέμπτη και επειδή φοβάμαι για ιώσεις από τα παιδιά το απέφυγα...αλλά και όλο μέσα στο σπίτι είνια βαρετό :lol::lol: Άντε να δούμε! Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο lianaki, κουράγιο... σε καταλαβαίνω απόλυτα και συμπάσχω μαζί σου...

Εύχομαι να τα έχετε ήδη καταφέρει και η Πέμπτη να το επιβεβαιώσει "με τα τσαρούχια"... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Τ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ 8 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΛΙΑΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου ευχαριστώ πάααρα πολύ!! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Δεν το πιστεύω ότι έφτασε η μέρα! Αλήθεια πόση ώρα κάνουν να σου δώσουν αποτελέσματα; Κανένα 2ωρο ή θα μας πάρει μεσημεράκι??

barcelonita μπράβο για τα ωαριάκια σου! Άντε να μάθεις πόσα θα σας περιμένουν! Ξεκουράσου τώρα να τα υποδεχθείς στην κοιλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOIPOOOOOOON THN PEMPTH THA MATHOUME GIA TO OTI TO LIANAKI EINAI EGGYOULA....... TO BARCELONITAKI THA MATHEI GIA TA EMVRIAKIA TOU KAI NA KANEI THN EMVRIOMETAFORA KAI..... EGW NA DOUME AKOMA POSA AVGOULAKIA KANAME GIA NA GINEI H WOLIPSIA.......... MEGALH MERA H PEMPTH TELIKA :P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D OLES THA XOUME TELEIA NEA TON FEVRARH!!! MPHKE DYNATA O MHNAS AFTOS KAI HDH EXOUME MIA EGGYOULA MOLIS TO EIDA 5000 XORIAKH :D:D VRESTE TO FORUM NA DEITE!!! STHN 3 PROSPATHEIA!!!!! TELEIA MPHKE OMHNAS KAI THA TELEIWSEI ETSI ME MENA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: LIANAKI BARCELONITAKI KAI OOOOLES OSES EIMASTE STHN DIADIKASIA SAS STELNW THETIKH ENERGEIA ELPIDA KAI XARA NA GINETE MANOULES!!!! EISTE OOOLES STHN PROSEFXOULA MOU!!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία στα κοριτσάκια μας...Γουρλίδικη εύχομαι να είναι αυτή η εβδομάδα και όλες όσες ακολουθούν... Άντε με το καλό στα θαυματάκια μας, να παίρνουμε κι εμείς σειρά...Φιλάκια πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μπήκα να σας στείλω όλη μου την αγάπη και την αμέριστη συμπαράσταση :x:x:x:x:x:x

Εμείς δυστυχώς δεν τα καταφέραμε, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα τα καταφέρετε εσείς!!!

Προχωρήστε με αποφασιστικότητα και με δύναμη.

Σύντομα κάποια απο εσάς θα κάνει την αρχή, και οι εγκυμοσύνες θα πέσουν βροχή!!!

Σας φιλώ και θα σας έχω στη σκέψη μου και στις προσευχές μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καλησπερα σε ολες και πολλες ευχες μεσα απο την καρδια μου. Οι περισσοτερες ξερετε οτι κι εγω με εξωσωματικη τα καταφερα κ ελπιζω να περνετε κουραγιο και δυναμη.

ΜΑΡΙΚΑΚΙ μου καλο κ γλυκο.....ξερεις οτι τον τελευταιο καιρο δε μπαινω συχνα γι αυτο κ ειδα καπως αργα τα νεα σου.

Δεν θα γραψω λογια παρηγοριας απλα θελω να σου κανω μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ και να μην σχολιασω περαιτερω....Σε φιλω κ σε εχω παντα στην καρδια μου κ στο μυαλο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιτζουράκι μου γλυκό, σε ευχαριστώ πολύ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: με συγκινείς βαθιά...

Βάστα γερά!!! Οι ζουζουνούλες θα δραπετεύσουν όπου να ναι.... :x:x:x:x:x:x:x

lianaki, barcelonita, kardoula καλή επιτυχία αύριο!!! Πράγματι είναι μεγάλη μέρα η αυριανή!!! Εύχομαι τα νούμερα να είναι μεγάλα για όλες σας!!! Πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκιαααα! Εγώ έχω καλά νέαααααα! 172 χοριακή!!! :D:D:D Δεν το πιστεύω ακόμα! Έτρεχα το πρωί να διευθετήσω διάφορα!! Πώπω πετάω από τη χαρά μου, αλλά και από την άλλη μ' έπιασαν οι φοβίες μου! Δε θέλω να μου πάρουν τη χαρά απότομα!! Ξέρω θέλει θετική σκέψη!! Το θέλαμε τόσο πολύ που τώρα που ήρθε δεν ξέρουμε πώς να αντιδράσουμε! Μακάρι να μείνει εκεί! Φοβάμαι να χαρώ! Με καταλαβαίνετε ή είμαι τρελή???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο lianaki!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!Ωραίο ποδαρικό έκανες στο πόστ!!!

Σε καταλαβαίνω που φοβάσαι, αλλά πρέπει να έχεις θετική σκέψη από δω και πέρα!!! Είσαι πλέον εγκυούλα!!! Καλή συνέχεια και με το καλό να σε ακολουθήσουν και οι άλλες κοπέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kardoula διάβασα τα νέα σου στο άλλο πόστ. Μια χαρά τα πήγες φιλενάδα!!!

Καλή αυγουλομάζωξη τώρα...;););););););)

Τραβάει η ομάδα!!! Τραβάει η ομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκιαααα! Εγώ έχω καλά νέαααααα! 172 χοριακή!!! :D:D:D Δεν το πιστεύω ακόμα! Έτρεχα το πρωί να διευθετήσω διάφορα!! Πώπω πετάω από τη χαρά μου, αλλά και από την άλλη μ' έπιασαν οι φοβίες μου! Δε θέλω να μου πάρουν τη χαρά απότομα!! Ξέρω θέλει θετική σκέψη!! Το θέλαμε τόσο πολύ που τώρα που ήρθε δεν ξέρουμε πώς να αντιδράσουμε! Μακάρι να μείνει εκεί! Φοβάμαι να χαρώ! Με καταλαβαίνετε ή είμαι τρελή???

lianaki ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Εύχομαι να ακολουθήσουμε όλες σιγα σιγα.... Μη φοβάσαι, ό,τι και να γίνει (που ευχομαι όλα να πάνε καλα) εσυ να χαίρεσαι τη μαγικη στιγμή σου κάθε λεπτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια!!!! Σε όλες σας εύχομαι να γίνει το όνειρο σας πραγματικότητα!!! Κουραζόμαστε, πιεζόμαστε, αλλά μετά δε θυμάσαι τίποτα! Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκιαααα! Εγώ έχω καλά νέαααααα! 172 χοριακή!!! :D:D:D Δεν το πιστεύω ακόμα! Έτρεχα το πρωί να διευθετήσω διάφορα!! Πώπω πετάω από τη χαρά μου, αλλά και από την άλλη μ' έπιασαν οι φοβίες μου! Δε θέλω να μου πάρουν τη χαρά απότομα!! Ξέρω θέλει θετική σκέψη!! Το θέλαμε τόσο πολύ που τώρα που ήρθε δεν ξέρουμε πώς να αντιδράσουμε! Μακάρι να μείνει εκεί! Φοβάμαι να χαρώ! Με καταλαβαίνετε ή είμαι τρελή???

Συγχαρητήρια πολλά κοπέλα μου...Τελικά ο...πελαργός έκανε το θαύμα του...Χαίρομαι που έτρεχες να διευθετήσεις διάφορα...Εύχομαι όλες οι κοπέλες από δω μέσα σε λίγο καιρό να διευθετούμε κι εμείς τα δικά μας με πολλή χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob3.gif] Πολλα συγχαρητήρια κοπέλα μου ας είσαι μια πολύ καλή αρχή για τις επόμενες κοπέλες μας.......κ εγω 178 είχα χοριακή. Προσεχτικά κ όλα θα πάνε τέλεια. Φιλάκια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...