Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ 2011???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lianaki καλα αποτελεσματα!!! Και πανω απο ολα αισιοδοξια! Ελπιζω συντομα να χαιρομαστε με τα νεα σου!!!

Marikaki περαστικα με το χερακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και καλη τυχη σε ολες... εγω οπως φαινεται παω για εξωσωματικη τον επομενο μηνα.. η πρωτη μου (ναι ναι εχω χεστει πανω μου)

Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις τον Γαβαρη του Έλενα στις εξωσωματικες, με αυτον εχουμε κλεισει ραντεβου.. Εχετε καμια εμπειρια, έχετε ακουσει τιποτα?

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα καλη επιτυχιαααα καλη συνεχειααα ''μαστουρακια'' μου!!!

Μαρικακι ποτε πας για χοριακηηηηηηηηηηη??? Ασε τενοντιτιδα πολυ βασανο!!!προσοχη!!! Περαστικουλια!

Μπαρτσελονινι μαστουρινι τι κανεις?Μενοπουρ εκανα κι εγωωωωωωω....λες να μεινει ο αντρας σου εγκυος???? :lol::lol: Ποτε υπολογιζεις ωοληψια?εχεις κανει κανα υπερηχο?Αυτα απο ερωτησεις....πες τα ολα ΤΩΡΑΑΑ!!!

Βασω μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ?????????????????? :D:D

Zephy ...καλη επιτυχια κοπελα μου...δεν σε ξερω θα μου πεις...αλλα ειμαι κι εγω μια ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΙΑΡΑ!!!!

Λιανακι καλη επιτυχια...κατσε κατωωωωωωω απο την μπαραααα!!!

twiggy μη χεζεσ@ι πανω σου βρε κουτουλι.....δεν ειναι τιποτα η διαδικασια..να εχεις ενθουσιασμο...ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΕΣ...παμε να βοηθησουμε την υπογεννητικοτητα!!!! :D:D

κανονικα επρεπε να μας πλερωνουν αλλα δνε θα το κανω θεμα!!!!

ευχομαι να χεστειςςςςςςςς απο την χαρα σου πολυ συντομααααααααααααα!!!!

Μωρε γιατι κανατε τουτο το ποστ και μου παρατησατε το παλιο με τις εξωσωματικες??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να χεστειςςςςςςςς απο την χαρα σου πολυ συντομααααααααααααα!!!!

ζαχαρένια εύχομαι η ευχή που δίνεις να πιάσει και κυριολεκτικά...γιατί με τα ουτροτζεστάν που παίρνω τώρα έχω απίστευτη δυσκοιλιότητα.. Νιώθω ότι θα σκάσω! έχω αρχίσει τα δαμασκηνα, αλλά δεν... τα υποθετάκια γλυκερίνης δεν θα τα γλιτώσω!! :lol::lol::lol:

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες και καλή συνέχεια στην προσπάθεια!

twiggy μη φοβάσαι τπτ! Όλα στο μυαλό μας είναι! Δεν είναι κάτι το τρομερό! Μ'αρέσει μιλάει η παλιά... :lol::lol::lol: (και μένα πρώτη μου φορά είναι και ελπίζω τελευταίαααααα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ασε σε καταλαβαινω...υποθετα καλυτερα ή και μια κοπελα εγραψε για πιπεριες που τις ψηνεις και τις τρως με τα σπορακια μεσα. ειδε αποτελεσματα λεει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ζάχα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Η Πέμπτη είναι η μεγάλη μέρα και έχουν κολλήσει οι ώρες.... :!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!

Λιανάκι και εγώ ήμουν δυσκοίλια όλο αυτό τον καιρό, δεν το φαντάστηκα ότι ήταν από τα utrogestan :-?:-?:-?:-?:-? Προσπάθησε να τρως περισσότερα λαχανικά, φρούτα και όσπρια. Δοκίμασε και το κουάκερ, γιατί ρυθμίζει τις λειτουργίες του εντέρου. Καλό κουράγιο και καλή συνέχεια... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου το είπαν και από τη μονάδα ότι μία από τις παρενέργειες των utrogestan είναι κι αυτή! Εσύ θα κάνεις χοριακή την Πέμπτη?? Άντε με το καλόοοοοο!!! Κορίτσια δουλίτσα πηγαίνετε? Εγώ έχω άδεια μέχρι και τη χοριακή όχι για τπτ άλλο, αλλά έχω να κάνω με παιδιά και φοβάμαι με τις ιώσεις! Άσε καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

ΖΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΡΕΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ?ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ΜΕ ΜΙΣΗ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΗΤΑΝ ΣΤΟ 56.ΛΙΓΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ?ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗ ΔΟΣΗ,Η ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΜΙΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΕΜΤΗ(ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΙΜΑ ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ++++++++++++++++ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ!!)ΓΙΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΠΑΛΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΨΙΛΟΑΓΧΩΘΗΚΑ,ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

ΛΙΑΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΙΓΚΥ ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!!ΟΛΑ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΟ.ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΕΝΕΣΗ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΙΖΕ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΟΜΩΣ!!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαρτσελονιτα γιατι αγχωθηκες καλε αφου δεν ξερεις ????αχχχ αχχχχχ αχχχχχ!!!!

ουτε κι εγω ηξερα ουτε και ξερω αφο υμου λεγε ο ντοκτορ ΟΚ καλη ειναι δνε του φερνα αντιρρηση. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια- Πώς πάνε οι προσπάθειες; Zaxarenia, marikaki, barcelonitaki, kardoula και όλα τα κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ...Ναι, Zaxarenia μου δέχομαι και γω τον τίτλο της ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΙΑΡΑΣ!!! και δε νομίζω ότι είναι τυχαίο που τα λέμε διαδικτυακά ...Η πιο ωραία ανεβασμένη παρέα, δώστε μας τη θετική σας ενέργεια όλες εσείς οι καταφερτζούδες κορίτσια, πολύ μας βοηθάτε... :):):)

Κάτι άλλο κορίτσια :είμαι τώρα με τις ενέσεις της καταστολής, στο μακρύ πρωτόκολλο και πριν λίγο αδιαθέτησα ( χωρίς ιδιαίτερα συμπτώματα κορίτσια, ενώ συνήθως αφήστε τα, έχω πονοκεφάλους, ναυτίες και δε συμμαζεύεται) Φοβάμαι όμως αν με ξαναπιάσουν τα συμπτώματα, τώρα που θα κάνω παράλληλα τις ενέσεις θα μπορώ να πάρω και κανένα παυσίπονο; π.χ depon; Εσείς τι κάνετε συνήθως; ( Γιατί εγώ δεν την παλεύω... :(:(:( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!! Καλη αρχη ΖΕΦΥρακι!!!! :D

εννοειται θα ρωτησεις τον γιατρο πρωτα αλλα πιστευω δεν πειραζουν τα ντεπον. Εγω ημουν αρρωστη μεχρι και την ωοληψια και μου ειπε μεχρι και την προηγουμενη μερα να παρω οτι θελα...μεχρι και LSD!!! :lol: αστειο το τελευταιο!!!!!

ΕΣΥ θα ρωτας ομως τον γιατρο....ασε τον καθενα να λεει. Τοσα λεφτα τους δινουμε ε και λιγο να τους ζαλιζουμε δεν πειραζει. Υποχρεωση τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζεφουλιιιιιιιιιι τι κανεις βρε μαναρι μου?τελεια μπαινεις στην τελικη ευθεια ετσι?παρε μωρε κανενα ντεπονακι δεν πειραζει εδω οι εγκυες και παιρνουν σιγα!!Ρωτα την Ευα στη γραμματεια να σου πει στα σιγουρα να μην αγχωνεσαι κιολας.Εγω ειχα πονο στην περιοδο παντως περισσοετρο απο οτι συνηθως και μαλιστα μου κρατησε περισσοτερο,τι να πω!!Αντε κουραγιο ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!Το μωρο σου,εννοω !!Μαζι θα ερθει με το δικο μου θα συναντηθουν στο εργαστηριο!!!!χαχαχα

Κοριτσια ολες αποψε πειτε μια προσευχη για το μαρικακι αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!Μαρικακη καλα αποτελεσματα θελουμε θετικη χοριακη να τοσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μεγαληηηηηηηηηηηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσαρες μου, μια μεγάλη ευχη για το Marikaki να είναι αυριο η πιο ωραία μέρα της ζωής της. Με το καλο να πάρει αυριο μια τεράστια χοριακή..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια, μέσα απο την καρδιά :x:x:x:x:x:x

Δεν θέλω να σας απογοητεύσω, αλλά νομίζω ότι το όνειρο έσβησε νωρίς!!! Γύρω στις 1.30 ειδα ρόζ στο σκούπισμα και τώρα καφέ... Φοβάμαι ότι αύτη είναι η έναρξη της περιόδου μου...

Θα πάω για χοριακή αύριο, αλλά δεν ελπίζω και σε πολλά πράγματα. Μακάρι να διαψευσθώ!!!

Σας φιλώ γλυκά και θα τα ξαναπούμε αύριο :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι ματάκια να είναι εμφύτευση που τόσες φορές την έχουμε δει εδω μέσα......μην το σκέφτεσαι όσο μπορείς, αυριο θα ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki όλα καλά να πάνε!!!!!!!!!!!!! Δεν είναι τίποτα αυτό! Πολλά κορίτσια είχαν καφέ και είχε γίνει η εμφυτευση! Υπομονή μέχρι αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια την πάλεψα τελικά...την μην πω, καταλαβαίνετε, με ζόρισε χθες βράδυ λίγο, αλλά τώρα όλα καλά...barcelonitaki έχεις δίκιο, αν χρειαστώ κάτι παίρνω την Εύα, και βεβαίως Ζάχα γλυκιά μου κάθεμια μας είναι ειδική περίπτωση και οι γιατροί μας πρέπει να ειδικεύονται σε καθεμιά από μας και να μας δίνουν οδηγίες... Στέλνω τις θερμότερες ευχές μου στο marikaki για μια απίστευτα θετική χοριακή...Εύχομαι να διαψευσθείς και να είναι τελικά η εμφύτευση...

( barcelonita, με το καλό σε όλες τις κοπέλες και στα δικά μας που θα είναι γειτονάκια βρε, να κάνουνε και παρέα... :):):) )

Κορίτσια η σκέψη μου μαζί σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια εχουμε κανενα νεο απο το Μaρικακι? Zephy και Barcelonitaki πως πατε? Συνεχιζετε γερα ε? Αντε να μαθαινουμε σιγα σιγα ενα ενα τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μπήκα να σας στείλω όλη μου την αγάπη και την αμέριστη συμπαράσταση :x:x:x:x:x:x

Εμείς δυστυχώς δεν τα καταφέραμε, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα τα καταφέρετε εσείς!!!

Προχωρήστε με αποφασιστικότητα και με δύναμη.

Σύντομα κάποια απο εσάς θα κάνει την αρχή, και οι εγκυμοσύνες θα πέσουν βροχή!!!

Σας φιλώ και θα σας έχω στη σκέψη μου και στις προσευχές μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki να είσαι καλά μαζί με τον αντρούλη σου και όλα τα άλλα έρχονται! Όλα για κάποιο λόγο γίνονται! Μπορεί να χάθηκε μια μάχη αλλά ο πόλεμος συνεχίζεται!! Φιλάκια πολλα πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...