Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ 2011???!!


Recommended Posts

κοριτσάκια μου καλή επιτυχία σε όλες....

Ρουλίνη μου σε φιλώ και αναμένω ΘΕΤΙΚΑ και μόνο αποτελέσματα....

Συννεφάκι μου , σκορπινάκι μου, καρδούλα μου κ σε όλα τα άλλα κοριτσάκια ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ με πολλά μωρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια μου καλή επιτυχία σε όλες....

Ρουλίνη μου σε φιλώ και αναμένω ΘΕΤΙΚΑ και μόνο αποτελέσματα....

Συννεφάκι μου , σκορπινάκι μου, καρδούλα μου κ σε όλα τα άλλα κοριτσάκια ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ με πολλά μωρά.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΝΙΚΟΛ , ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια!να μαι παλι εδω για την 5η προσπαθεια.ξεκιναω 22 ιανουαριου με daroda και puregon.ευχομαι σε ολεσ μασ καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου.να σταματησει επιτελουσ αυτη η ταλαιπωρια.αρκετα εχουμε περασει.

Kalhmera!Eyxomai ayth h 5h sou prospa8eia na einai h teleytaia kai tyxerh sou!!To 2011 na einai gouriko gia oles mas!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εμείς σήμερα είχαμε ωοληψία. Αύριο θα μάθουμε περισσότερα...

Ο Θεός βοηθός...

Συννεφάκι καλή επιτυχία σου εύχομαι :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Γράψε μου νέα σου.

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπελιές που ξεκίνησαν θεραπεία, ή θα ξεκινήσουν σύντομα. Εύχομαι θετικά αποτελέσματα και απανωτές ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROULINI CHIN LIANAKI KALH ARXH MARIKAKI MOU BRAVO KORITSAKI MOU!!! OLA KALA NA PANE KAI ME EMVRIAKIA ARISTHS POIOTHTAS KAI MIA MEGAAAALH XORIAKH SOU EFXOMAI :D

EGGYOULES EDW NA MAS PROSEXOUN POLLES!! EIDATE??? EGW SHMERA ARXIZW SUPERFACT KAI EIMAI TRELLH GIA DESIMO!!! EPITEEEELOUS ARXISA!!!! DOXA TON THEO!!! META APO 2 XRONIA EPEMVASEWN IRTHE H WRAAAA :lol: THA KANOUME OOOLES FASOLAKI EPITELOUS!!!!!!!! MHN FOVASTE DEN PINW KATI KAI DEN SAS DINW APLA EIMAI XAROUMENH KAI NA SASTE KAI SEIS!!!!!!!! FILAKIA EXWSWMATIKOULES MOU!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλή επιτυχία σε όλες....

Ρουλίνη μου σε φιλώ και αναμένω ΘΕΤΙΚΑ και μόνο αποτελέσματα....

Συννεφάκι μου , σκορπινάκι μου, καρδούλα μου κ σε όλα τα άλλα κοριτσάκια ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ με πολλά μωρά.

EFXARISTOUME NIKOLAKI MOU :D AFTO TO MWRAKI STHN FOTO SOU PERIMENEI PERIMENEI PERIMENEI VARETHIKE TO KAHMENO!!! POLU MOU ARESEI TELEIO EINAI!!!!! :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROULINI CHIN LIANAKI KALH ARXH MARIKAKI MOU BRAVO KORITSAKI MOU!!! OLA KALA NA PANE KAI ME EMVRIAKIA ARISTHS POIOTHTAS KAI MIA MEGAAAALH XORIAKH SOU EFXOMAI :D

EGGYOULES EDW NA MAS PROSEXOUN POLLES!! EIDATE??? EGW SHMERA ARXIZW SUPERFACT KAI EIMAI TRELLH GIA DESIMO!!! EPITEEEELOUS ARXISA!!!! DOXA TON THEO!!! META APO 2 XRONIA EPEMVASEWN IRTHE H WRAAAA :lol: THA KANOUME OOOLES FASOLAKI EPITELOUS!!!!!!!! MHN FOVASTE DEN PINW KATI KAI DEN SAS DINW APLA EIMAI XAROUMENH KAI NA SASTE KAI SEIS!!!!!!!! FILAKIA EXWSWMATIKOULES MOU!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalh dynamh kai kalh epityxia!!!!!!!!!!Eyxaristoume gia th 8etikh energeia!!!!!!:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και συναγωνιστριες!!!!!!!!!!Τι κανετε??Θελω να σας βλεπω χαρουμενες και παω απ ολα με θετικη σκεψη!!!!!!!Ναι??

Ευχομαι σε ολες το 2011 να ναι η χρονια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εμείς σήμερα είχαμε ωοληψία. Αύριο θα μάθουμε περισσότερα...

Ο Θεός βοηθός...

Συννεφάκι καλή επιτυχία σου εύχομαι :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Γράψε μου νέα σου.

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπελιές που ξεκίνησαν θεραπεία, ή θα ξεκινήσουν σύντομα. Εύχομαι θετικά αποτελέσματα και απανωτές ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!!

ΚΑΛΑ ΑΥΓΟΥΛΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΦΥΣΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τα λες barcelonita :lol::lol::lol::lol::lol:

Εάν τα αυγουλάκια μου είναι μόνο για ομελέτα, κλάφτα Χαράλαμπε... :lol::lol::lol:

Εάν όμως προκύψει κανένα για αυγό μάτι, κάτι μπορεί να γίνει... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχιαααααααααα συναγωνιιιστριεςςςςςςςςςςςςςς!!!!! Ο ΘΕΟΣ μαζι σας!!!!

Μαρικακιιιιιιιιιιιιιιιιι που εισαιιιιιιιιιι βρε????????Ξεκινησες ε???ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ μαναρακι μου!!!!! Με το καλο ολα!!! Εισαι στο Ελλαντα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχία κοριτσάκια μου σε όλες, θέλω πολύ να τα καταφέρετε , θέλουμε δηλ....

καρδούλα μου το λατρεύω αυτο μωρό, 3 χρόνια βλέπω τη φατσούλα του κ πέρνω κουράγιο...δε με βλέπω να το αλλάζω.... :) Ευχομαι λαχταριστά μωρά σε όλες....

barcelonitaκι φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ με όλη μου την αγαπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Θελω να ευχηθω Καλή Επιτυχια σε ολες σας και συντομα να γεμισει θετικα αυτο το θεματακι!!!

Θα προστεθω και εγω στην παρεα σας αφου παω για την 4η προσπαθεια!!! Ξειναω 20 Γεναρη τις ενεσεις για το μακρυ πρωτοκολο.

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχιαααααααααα συναγωνιιιστριεςςςςςςςςςςςςςς!!!!! Ο ΘΕΟΣ μαζι σας!!!!

Μαρικακιιιιιιιιιιιιιιιιι που εισαιιιιιιιιιι βρε????????Ξεκινησες ε???ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ μαναρακι μου!!!!! Με το καλο ολα!!! Εισαι στο Ελλαντα???

Γειά σου συναγωνίστρια!!! Τι κάνουν τα διδυμάκια;;;;; :x:x:x:x

Επιτέλους ήρθα στο Ελλάντα για εξωσωματική!!! Έκανα τις ενεσούλες μου, μου αφαίρεσαν 4 αυγουλάκια, μικρογονιμοποίησαν τα 3 και αύριο με το καλό έχουμε εμβρυομεταφορά.

Μπορεί το 43 να κλατάρισε.... αλλά το 44 βαστάει γερά ακόμα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοο Μαρικακιιιιι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ 44αρι μου!!!! ΓΕΡΑ με τσαμπουκα το 44ο!!! χαχα

Με το καλο σε 15 μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!!

ΚΑΛΗ αρχη ΒΑΣΩ μου....με το καλο, να πανε ολα καλααααα!!!!

Σε ολες ευχομαι το ωραιοτερο δωρο του Θεουλη...καλε ναι δεν το φερνει ο πελαργοςςςςςςςς!!!!

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIKAKI MOU BRAVOOOOOOOOO!! STO LEGA NA MHN ANHSYXEIS POU MOU THELES MONO ENA KAI KALO ;) 3 SOU STEILE EIDES????????? AKRIVWS TO EIPA VRE H TRELLH EGW :lol: ANTE KORITSARE MOU ME DIDIMAKIA STHN AGGALLITSA!!!!! SE SKEFTOMAI!! FILAKIA!!!!!! TELEIOOOOOOOOOOOO!!! ELA MIA MIA NA GEMIZEI H KOILITSA EMVRIAKIA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: KALHMEEEERAAA FILENADEEES!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοο Μαρικακιιιιι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ 44αρι μου!!!! ΓΕΡΑ με τσαμπουκα το 44ο!!! χαχα

Με το καλο σε 15 μερες να μας πεις τα ευχαριστα!!!

ΚΑΛΗ αρχη ΒΑΣΩ μου....με το καλο, να πανε ολα καλααααα!!!!

Σε ολες ευχομαι το ωραιοτερο δωρο του Θεουλη...καλε ναι δεν το φερνει ο πελαργοςςςςςςςς!!!!

:lol:

TI EINAI KALE TO 44?????? ZAXARWTOOOOOO EGW EXW APODEIXEIS GIA TON PELARGO :lol::lol: DES FOTO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου ευχομαι απο αυριο να γίνεις και μανούλα. καλη επιτυχία κοπέλα μου.

Βασουλα μου, πολλές πολλές ευχες κ απο εδω για το ξεκίνημα σου....

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια...

kardoula καλημέρα μαναράκι μου, πως πάνε οι ενεσούλες? δεν πονάνε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας υπερ ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Απο το στόμα σας και στου Θεού το αυτί...

Καλή επιτυχία σε όσες κοπελιές βρίσκονται σε παράλληλη πορεία. Με το καλό να συνεχίσετε τις ενεσούλες σας και με το καλό να έρθει η ώρα της σοδειάς... ;););););) και της τοποθέτησης!!!

Καρδούλα το 44ο είναι η ηλικία μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου καλη παρε μια ανασα βαθεια βαθεια και φυσα παλι δυνατα μεχρι να πρηστουν τα μαγουλα σου μπροστα απο τον υπολογιστη χαχαχα μη παθεις και μαγουλαδες ομως απο το φυσημα ετσι?Στειλε και νεραιδογκαστρωσκονη να μας λουσεις!!

Ζαχα κανε και συ κατι...αντε πες κανενα ανεκδοτακι να μας φτιαξεις τη διαθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχιααααααααααα Μαρικακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

ανεκδοτο να πω ε??? χμμμμμμ χμμμμμμμ

ειναι αργα οποτε δεν μας κοβει το ΕΣΟΥΡΟΥ:

Είναι δύο εργάτες στην οικοδομή, και κοντεύουν να σχολάσουν. Σε μια στιγμή, γυρνάει ο ένας στον άλλο και του λέει:

- Καλά, δεν βλέπω την ώρα να τελειώσουμε απο εδώ.. θα πάω γρήγορα σπίτι, θα κατεβάσω το κιλοτάκι της γυναίκας μου..

- Οπα ρε.. τόσες κ@υλες έχεις;

- Οχι ρε.. με στενεύει λίγο

ααααααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...