Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα ρε Σισσω σοβαρα..καλα απιστευτο...αυτο δεν ειναι δωρο χριστουγεννων...ειναι δωρο πασχα!!!!!...

και ο Οδυσσεας 220 τελη..και εγω 120, και απο 130 οι ασφαλιες εξαμηνου μας..παειιιιι που λεει ο Χριστοφορος..δε βαριεσαι..ευτυχος εχουμε και τα δινουμε..σκεψου να μην ειχαμε και να επρεπε να τα δωσουμε..

Γι'αυτο λεω..την υγει αμας και τη δουλεια μας.

Παντως μου ελειψε και μια καλη ταβερνα..

Ο μπαμπας θα μας βγαλει την πρωτοχρονι ατο μεσιμερη στα γεννεθλεια του...και θα χορτασω...μετα δεν ξερω και εγω ποτε θα ξαναπαω...αμα μαζευτουμε με φιλους...και προθυμοποιηθει καποιος να κρατησει τον Τζεφ..αλλιως θα παει μονος του ο καλο ςμου οπως παντα!!!

Αφρο μ'αρεσει η επιλογη σου!!!!!...με κανεις να βαλω τον Οδυσσεα να κοιμησει τον μικρο και να παει στο περιπερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τις 6:30 κοιμαται. Αυτο που με απασχολει είναι οτι δεν εχει φαει τίποτα. Μια μπανανα και γλυκα μόνο. :?:?:?

ωχ!! Σαλεύει! παω να δω! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ αν την έβαλες 18.30 να κοιμηθεί μην περιμένεις να κοιμηθεί το βράδυ!!!!

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ μόνο σόι δικό σου ήταν στο τραπέζι και τις 2 μέρες? :o:o:o:o:o

χαρά στον άντρα σου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα δεν πήγαινε για ύπνο με τίποτα!! Έπαιζε με τα ξαδερφια μου, μου την ξέκαναν και όταν έφυγαν τότε κοιμήθηκε.

Οι συγγενείς του Π. μένουν όλοι επαρχεία οπότε δεν έχει και πολλές επιλόγες! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω άρρωστο άντρα......

Τώρα ανέβασε πυρεττό, του πονάνε τα κόκαλα και αναγουλιάζει. Κάνω το σταυρό μου μην τυχόν και έχει καμία γαστρεντερίτιδα γιατί αλλιώς την πατήσαμε άσχημα. Τί να τον κάνω τον καημένο;;; Του έστρωσα να κοιμηθεί στο σαλόνι ,του έδωσα και μια τουαλέττα που δε θα πλησιάσουμε εγώ και η Ειρήνη και τον έβαλα να πλένει συνέχεια τα χέρια του.

Αααααααααχ

Σισσιώ η μικρή ξύπνησε τελικά;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σκασμενη κ παλι θλεω να φαω..οχι δε ειναι απο εγκυμοσυνη..ετσι ειμαι\

σες θα επερνα καμερα..καταψυκτη....κ τα αλλα για τη γεννα

συμπεθερουλα που κολλησε μωρε?????????περαστικα στο συμπεθερο..εσεις μη κολλησετε γαμωτο..

ευα στο ειπα?εισια εγκυος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου περαστικά του!

Η μικρή ξύπνησε στις 9:00 τελικα. Ας ελπίσουμε να κοιμηθεί το βραδάκι, γιατι πραγματικά ΝΥΣΤΑΑΑΑΖΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki leptomeries thelw (sissiw pethera = lukofolia)

molis koimithike ...epitelous!!!!

o nonos tou tou efere ton mastorako kai to tripani kai ksetrelathike olo boboka kai boboka htan kai nono kai nona .

ekane to karnabali mprosta stous nonous !!!

figae ta paidia stis 10:30 kai tote katalabame oti o mikros pinaei polu kai den eixe piei gala ...efage anebasmenos sto trapezei na paizei me to thirotilefono (ton akouse olo to tetragono na "milaei" sthn giagia ) efge oso de exei ksana faei :shock: kai eipie kai to gala tou ....meta pigame gia nani alla aglia me ton mastorako ...ekane kai kaka kai ton allaza kai ksagripnise :evil: kai ante na ton ksekolisw apo to paixnidi palu gia na koimithei .

kai olo na leei " nono babo (jambo) boboka " (metafrash o nonos mou efere apo ta jambo ton bob ton mastora )

epeitelous tha balw na faw twra !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες

Χρόνια Πολλά και καλά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρύσα πολύχρονη να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να υποδεχτείς και το 2ο νινί

Άφρο να χαίρεσαι τον Μανωλιό σου

Χθες δουλεύψαμε μέχρι τις 3 (1 ώρα λιγότερο) και ευτυχώς πήραμε και το δώρο ολόκληρο.:D:D:D:D:D:D:D:D

Έχω σκάσει στο φαγητό σήμερα, από το πρωϊ που ξύπνησα τρώω.......

Παναγιώτα τη λαχτάρα ήταν αυτή βρε κορίτσι μου

Για την ροή δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι, μάλλον θα συνηθίσει το μωρό σε αυτήν

Τελικά μάλλον είναι πιο εύκολος ο θηλασμός του 2ου μωρού ;)

Αναστασία μεγάλη ταλαιπωρία ρε συ, φιλιά στην τσαχπίνα

Νατάσα περαστικά στον άντρα σου. δεν μπορείτε να κάνετε και σεξ τώρα :lol::lol::lol::lol::lol: οπότε μόνο τα καυτερά και το περπάτημα σου μένουν :roll::roll:

Λένα θα μιλήσουμε να κανονίσουμε για καφεδάκι

Γιατί μέχρι της 9:30 ο Τόλης? 6 δεν κλείνανε τα μαζαγιά?

Εύη καλά αποτελέσματα :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

χρονια ολλα σε ολλες!

Τι ωραιο που εγινε το φορουμ!

Μαρθα μου, δεν ειναι απο την εγκυμωσυνη, ετσι τρωω και εγω!

Αστε, απελπισια!

Πηρα και ενα στατικο ποδηλατο μπας και δω ασπρη μερα!

Φιλακια σε ολλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!

σημερα ο μικρος μας ξυπνησε 7.30 με ουρλιαχτα, ηθελε να ανεβει στον παγκο της κουζινας να παιξει με τα μαχαιρια :?:?:?:? ο αντρας μου ακομα κοιμαται κ εγω πρεπει να ξεκινησω τις σημερινες ετοιμασιες..

επισης χτες το βραδυ δε μπορουσε να κοιμηθει γιατι ειχαμε κουνουπια!!!! :shock::shock::shock::o:o

ρεσυ νατασα περαστικα!!! να γινει γρηγορα καλα, πως θα σε παει στην κλινικη???

θουλαρα ασε... κ εγω απο χτες ολο γουρουνιαζω..

σισσιω πως ηταν το βραδυ σας τελικα ?

νατασουλα τα περισσοτερα ηταν μεχρι τις 8.. αυτοι ηταν μεχρι τις 6 αλλα επειδη ειχαν κοσμο το κρατησαν μεχρι τις 8 και μεχρι να κανουν ταμειο κλπ γυρισε 9.30 :x:x

αναστασι μου στη βονταφον ειναι ο αντρας μου... πωλητης.. κ δεν του αρεσει καθολου, επειδη εχει προυπηρεσια στις εξαγωγες και το ωραριο του κακοφαινεται πολυυυυυυυυ!! ειδικα τωρα που δεν πληρωνεται κιολας..

η πληγη εχει σταματησει να τον ποναει, μονο αν φταρνιστει καμια φορα..

χαχαχαχα αφρο πολυ γελασα με τον μανωλακη!!

μαριαιωαννα πως τα περασατε??

εγω ειδα στον υπνο μου οτι γεννησα αλλα δεν ηξερα οτι ημουν εγκυος

κ γεννησα μεσα στο αυτοκινητο ημουν μεσα στα αιματα κ το μωρο το εβαλα σε μια σακουλα :o:o:o μα ποσο ελεος μπορει να ειμαι??

κ πηγα στην κλινικη κ μου ειπαν οτι το μωρο δεν εχει κλαψει κ εγω το ζουληξα κ εκλαψε.. μετα ηθελαν να μου βαλουν ενα υποθετο κ εγω δεν τους αφηνα

μετα ειδα οτι ο αναστασης ηταν στη μαμα μου κ καπως βρεθηκα κ εγω εκει και ειδα στο γραφειο μου οτι ειχε κατσαριδες!!! μα παρα πολλες κατσαριδες!!

διαβασα πριν το θεμα με το θαυμα που δεν το εχει παρει κανεις χαμπαρι..

μπηκε η αλλη κ γραφει για την κριση :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

χρονια πολλα στην χρυσα και στον μανωλακη!!!!!!

χρυσα μου με το καλο και το δευτερο νινακι και εσυ αφροδιτακι μου να χαιρεσαι το αντρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

σήμερα ετοιμάζει ο άντρας μου το πρωινό, έτσι για αλλαγή!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

και ναι ξαναχιόνισε για να μην το ξεχάσουμε....το ανανεώνει διαρκώς!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!

τι κανετε;;;..εμεις καλα...δευτερη μερα και συνεχεια του περιδρομιασματος!!!

Αργη ζηλευω το χιονι σας!!!

Μαρια Ιωαννα καλα να περασετε στη βαφτηση...

Μπαμπου και Αφρο φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Τί κάνετε;;; Εγώ έχω εδώ τον άρρωστο....

Τώρα δε έχει πυρεττό και είναι κάπως καλύτερα. Ελπίζω να μην είναι ίωση και την περάσουμε όόόόλοι μαζί...

Αφροδίτη Χρόνια πολλά για το Μανωλάκη σου! Να ναι γερός και ευτυχισμένος! Εμείς εδώ πάνω σήμερα γιορτάζουμε τους Μανώληδες!

Νατάσα άσε πίκρα....

Θα αρχίσω το τρέξιμο μου φαίνεται.

Χρύσα καλή όρεξη!!!!

Λένα αυτό για την κλινική και γω το σκέφτομαι. Αφού τώρα λέω να μη γεννήσω μέχρι να γίνει καλά....χα χα χα

Ρε τρελλή τί όνειρο ήταν αυτό πάλι;;;;;;;

Μαρία , Αναστασία, Argi, Eλένη καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν ειναι θεμα πανω η κατω ,και τα πεθερικα μου εκει πανω ειναι .

εχω καταλαβει με αυτο το ονομα οτι απο σπιτι σε σπιτι διαφερει .....ε ετσι και εμεισ εχουμε 2 μερεσ γιορτη !!!!! :D:D:D:D:D

ευχαριστω κοριτσια για τισ ευχεσ σασ ειτε χθεσ ειτε σημερα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα περαστηκα ρε..μακαρη να μην ειναι ουτε ιωση ουτε γαστρενετριτηδα και ολα να πανε καλα!!!

Ελα μου ντε..Αφρο και εσυ να τα γιορταζεις δυο μερες...χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...