Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολους!

να χαιρομαστε τις οικογενειες μας!

με το καλο τα 2α νινακια σε ολες!

Χρυσα χιλιοχρονη.....να εχεις μια καλη εγγυμοσυνη και να συνεχισουν αν ειναι ευχαριστα τα νεα απο την δουλεια!

Παναγιωτα οι καλυτερες γιορτες φετος για εσενα!

Νατασα...ακομα?

μαλλον θελει να βγει τ 2011

λες να γεννησεις πρωτο χρονια και να ειναι το πρωτο μωρο του χρονου?

Αφροδιτη να χαιρεσαι τον γιο σου!

Αρτζι καλες καταβασεις με το ελκυθρο....ειδες η πεθερα?

MariaIoanna να χαιρεσαι τι κουκλες σου!

grousi καλα αποτελεμσατα!

Λενα καλη ξεκουραση στις διακοπες!

Παπακι τ κανεις?

πως παει?

μπεμπουλης να χαιρεσαι το αστερι σου!

ολα θα ειναι περαστικα!

θουλη.... καλη ξεκουραση στο 3μερο!

το χρεοαζεσαι!

φιλια και ευχες σε οποια ξεχασα!

σημερα το πρωι ειχε ντυθει ο Π. ΑΓΙΟς βασιλης

και την περμενε με γυρισμενη πλατη στο σαλονι...μπροστα απο το δεντρο μαζι μετα δωρα!

τρελαθηκε απο τη χαρα της....τα ανοιξε ολα και μετα ξεκινησε να παιζει....!

φωναζοντας....μου εφερε δωρα ....μου εφερε δωρα...

απο ολα τα παιχνιδια ξετρελαθηκε με την ταμεικη μηχανη(το πιο φθηνο) φυσικα μαζι και ο Π.

σημερα ειμαι απογευμα.....δεν θελω να παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Χρονια πολλα-καλα χριστουγεννα!!!

Χρυσουλα μου χρονια σου πολλα,υγεια,ηρεμια κ με το

καλο το νεο μελος!!!

Νατασακι μου σε σκεφτομαι συνεχεια! Στελνω καθε βραδυ

τις καλυτερες σκεψεις μου!!!

Σας γραφω απο το κιν μου...

Ευχαριστω για τις συμβουλες για το χιονι.ολα αυτα τα ειχα κανει~παρει!χθες αγορασα το πρωι κ ειδικα γαντια κ αυτην την κουκουλα που ειπε η Μαγδα αλλα την πηρα μεγαλη..

Θουλακι μου την θηλασα μεσα στο μειται-σαν μαρσιπος~κ κοοταχτηκα στον καθρςφτη στην κδεν φαινοταν τιποτα...κ αυτο γτ ο αντρας μου κολλαει..ηθελς να παω στην τουαλετα.....μα ειναι δυνατον?

Η Αννυ ηταν πολυ καλη στο ταξιδι αν κ κουραστηκε

κ κοομηθηκε ελαχιστα...

Αυτο που με τρομαξε ηταν η 1η νυχτα που ξυπνησε

κ εκλαιγε σπαραχτικα γαι κανα τεταρτο...με ειχαν προειδοπ. Για πονο στα αφτια αλλα επαθα την πλακα μου.δςν ηξερα τι να κανω κ αρχισα να δακρυζω...ο αντρας μου στο σαλονι ροχαλιζε!χαχα κ χοχο

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες

χρονια πολλα σε ολες τις οικογενειες!! να εισαστε παντα γεροι δυνατοι και τυχεροι!!

χρυσα χρονια πολλα! με το καλο να ερθει κ το δευτερο να σας τρελανει! κ παντα ευχαριστα νεα απο τη δουλεια!

γιορταζει ο μανωλακης?? αφροδιτακι να τον χαιρεσαι!!

αχ αναστασι πονεσε το μαναρακι ε? πως τα περνατε??

πω πω πεμπι δουλεια χριστουγεννιατικα... ουτε να το σκεφτομαι δε θελω...

χτες ο τολης γυρισε 9.30 :shock::shock::shock::shock: ελεος ρε πουστη μου τι τους κρατανε τοσο αργα, παραμονη ηταν!!!

σημερα ο μικρος πρεπει να ξυπνησε απο τις 8 παρα (αποτι μου ειπε ο αντρας μου) και εγω σηκωθηκα 9.15 κ το γλυκο μου ηταν στο δωματιο του κ επαιζε!!! :mrgreen:

βενετια απο τωρα βασιλοπιτα??? θα μπαγιατεψει καλε!! εγω μια δυο μερες πριν την κανω!!

τσουρεκοφερνει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Μανωλακης δεν γιορταζει αυριο?

Τον αδερφο μου αυριο τον. ..γιορταζουμε!

Λενακι μου περναμε πολυ ωραια αν κ δε βγηκαμε πολυ λογω γενεθλιων κ γιορτης κουμπαρου.αυριο ομως αρχιζουν οι εκπτωσεις!!!!!!!!!καταλαβαινεις τι θα γινει χεχεχε

ΔΥσκολες οι γιορτινες μερες...ολοι ετσι δουλευουν..

Αληθεια τι δουλεια κανει ο Τολης?περασε τελειως ο πονος στην πληγη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μιση ελλαδα γιορταζει σημερα τον Εμμανουηλ και η μηση αυριο .....

εγω παω με αυτο που θεορω σωστο οπωσ μου ειπανε και παπαδες οτι τον Χριστο τον λεγανε Εμμανουηλ και γιορταζει σημερα και ετσι γιορταζει και ο πεθερος μου ,εμεις αυριο γιαρταζουμε την παναγια και εχει ο πατερας μου γιορτη .

αρα το δευτερο θα γιορταζει αυριο :lol::lol::lol:

απο το πρωι βλεπει παιδικα και παιζει με τα παιχνιδακια του ....και εμεισ βαριομαστε :lol::lol::lol::lol::lol:

θα φαμε ρολο κοτοπουλο σημερα ...πολυ χριστουγεννιατικο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaa βλεπω ολες χριστουγενιατικο τραπεζι εχουμε!

εγω κανω σνιτσελ με πατατες τηγανητες!

γιατι ο φουρνις μου ειναι πιασμενος(ψηνει η αδελφη μου)

το βραδυ θα παμε στον παπου το υ Π. που γιορταζει!(Μανωλης)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα δε σου ειπα

σε ειδα στον υπνο μου τις προαλλες

ειδα οτι ειχες κρυφτει σε μια κουφαλα κ τσακωνοσουν με εναν τρυποκαρυδο :lol:

τελικα πηγες κ του αγορασες ενα ζευγαρι γαντια :o και σου την παραχωρησε

(την κουφαλα) :lol: :lol: !!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

είδες έχω τον τρόπο μου να κουμαντάρω τρυποκάρυδους!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα...

μιλαμε θα ξερασω απο το φαι..κ πιο μετα θα παμε στη θεια..ε ολο κ κατι θα φαω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χρυσα μου χρονια σου πολλαααααααααααααα

με το καλο να ερθει το δευτερο αγορακι σου(λεμε τωρα) :lol::lol::lol:

νατασα υπομονη ρε 6 μερουλες μειναν..υπομονη ;);););)

αφροδιτακι μου χρονια σας πολλα..να χαιρεσε το μανωλη σου...με το καλο να ερθει κ το αντρακι σου...το μπαμπα σου πως το λενε?

φιλια σε ολες...μα κ τι δε εχω φαει... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα!!!!!!!!και του χρονου με υγεια!!!!!!!

χρυσα,χρονια πολλα!!!!!!!!!να χαιρεσαι τη γιορτη σου και την οικογενεια σου!!!!!!!! ;)

χρονια πολλα και στα μανωλακια!!!!!!!κι εμεις αυριο τους γιορταζουμε!!!!!! :D

νατασακι μου,δεν πρεπει να περασουν 2 χρονια ε?????δεν ισχυει μαλλον.... :roll: περιμενω νεα σου!!!!!!!!

σας ευχαριστω και παλι για τις ευχες σας κοριτσια μου,αλλα ειδα 2 σταγονες αιματακι...οποτε μαλλον ακυρο το πρωτο τεστακι....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε λενα αυτα τα ονειρα δεν ειναι νορμαλ....να το κοιταξεις... :lol::lol::lol:

βασιλοπιτα λεγεται αλλα εγω την εκανα χωρις φλουρι..σαν κεικ χριστουγγενων για την νονα την πεθερα και την αλλη βαπτιστηρα που πηγαμε τα δωρα!! για την πρωτοχρονια θα τις κανω 1 μερα πριν καλε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω φαει τοοοοοοοοοσο πολυ το κερατο μου (σορρυ κιολας!)και ολο πειναω..

μαρθα εσυ εχει λογο και δικαιολογια και περιθωρια..εγω???????????? :shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είδα τώρα τη βασιλόπιτα του Παρλιάρου

Βένι αλήθεια γίνεται καλή??

Λέω να τη δοκιμάσω

Να σε ρωτήσω

Τα πορτοκάλια τα βράζουμε ολόκληρα??

Σε κομμάτια?? και μετά βγάζουμε τα κουκούτσια και τα βάζουμε στο μπλέντερ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epitelous fagame ...stis 4 !!!!

argisame na baloume to rolo kai argise na bgei me apotelesma o mikros na pesei gia upno kai na ton perimenoume na ksipnisei .....ksipnise alla den efage ...htan mesa sthn mirla kai kolimenos sto bizi mou .....efaga me ena xeri !!!!

thouli panagiwth ton lene ton mpampa mou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γινεται παρα πολυ νοιστιμη!! εγω δεν τα εβρασα ολοκληρα φοβηθηκα μην πικρισουνε

τα καθαρισα και τα εβρασα στο σιγανο με νερακι μια ωριτσα οπως λεει.μετα τα πολτοποιησα ευτυχως εν ειχε κουκουτσια. βρασε κανενα παραπανω γιατι εμενα στην πρωτη μου βγηκε λιγο με 3 πορτοκαλια ηταν ελιγο μικρα μαλλον..

καλη επιτυχια!

εγω θα το καθιερω αντι για κεικ..ετσι λεω μου αρεσε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ θα το δοκιμάσω

κι εγώ θα τα καθαρίσω και θα τα βράσω

Κοιμούνται όλοι κι έβαλα ακόμη ένα πιάτο μα φαγητό από το μεσημέρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παιδιά άνοιξαν τα δώρα τους χθες το βράδυ (ο Άϊ Βασίλης ήρθε νωρίτερα εδώ, για να προλάβει να έρθει και εκεί!!! :roll::roll::roll::roll: ) και τέτοια ευτυχία και χαρά στα πρόσωπά τους, λες και κέρδισαν το εκ. ευρώ!!!! 8-}8-}8-}8-}

Παναγιώτα ήθελα να σου πω και χθες, καλώς πήγατε σπίτι......λίγη λαχταρίτσα αλλά με λίγη προσοχή όλα είναι καλά!!!.....αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το ωράριο του φαγητού του!!! 8 λεπτά και μετά από μισή ώρα πάλι? :o:o

επίσης μια ερώτηση: το μωρό στην φωτό του φέις του άντρα σου είναι ο Νικόλας ή το νεογέννητο? γιατί ήθελα να πω ότι είναι πανέμορφο!!!!! :)

Συμπεθέρα, πού είσαι? ελπίζω να περνάς καλά τις τελευταίες μέρες με τον άντρα σου!!! :x

εμείς κορίτσια σήμερα φάγαμε ριγκατόνι με κιμά!!!!....χθες ήταν το εορταστικό δείπνο μα!!!! :roll::roll::roll::roll:

ωραίες οι καμπανούλες και τα εορταστικά του φόρουμ, αλλά όταν γράφω δεν φαίνεται τι γράφω και πάει πάνω κάτω!!!! :o:o:o:o:-? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Άγιος Βασίλης πέρασε χτες από το σπίτι της γιαγιάς μας

και άφησε εκεί τα δώρα

Τρελάθηκαν μόλις τα είδανε

Εν τω μεταξύ τον πετύχαμε πιο πριν στο εμπορικό και τις ρώτησε αν είναι καλά

κορίτσια και τι δώρο θέλουν.

Και οι δυο τον κοιτούσαν μέσα στα μάτια έτσι :shock::shock::shock:

Γυρίζουμε στη γιαγιά από το εμπορικό και μόλις μπαίνουμε βλέπουμε τα δώρα

κάτω από το δέντρο

Μιλάμε πολύ χαρά

Επίσης Αγ. Βασίλης έρχεται με ελικόπτερο στη δουλειά

του μπαμπά.

Είπα στην Ιωάννα να γράψουμε τι δώρο θέλει (ήδη αγοράσαμε Barbie με κουζίνα)

γιατί κάτι θα της φέρει και με το ελικόπτερο και είπε

"οχι δε θέλω τίποτα άλλο τα έχω όλα φτάνει" [-([-([-([-(

:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"οχι δε θέλω τίποτα άλλο τα έχω όλα φτάνει" [-( [-( [-( [-(

:o :o :o :o :o

:lol::lol::lol::lol:

αυτό είναι παιδί!!! αρέσκεται σε λίγα πράγματα!!! ;)

ο γιος μου, μου είπε:"μαμά είχα γράψει στον Άγ. βασίλη να μου φέρει και ένα βιβλίο, δεν μου έφερε"!!!! :o:? ....θυμόταν ακριβώς τι είχε γράψει στο γράμμα!!!! :o:o:shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο προηγούμενο τρενάκι είχα βάλει την κοπέλα μου να σα πει τα κάντα σε αυτό σας τα λέει το παληκάρι μου!!!! :D

http://www.dancingsantacard.com/de/?santa=339070

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Χρόνια πολλά! Πολλές ευχές σε όλες κορίτσια!

Να είμαστε καλά και εμείς και οι αγαπημένοι μας!

Την Παρασκευή το βράδυ μαζευτηκαμε σπίτι μου τα με τα Πρωτοξαδερφά μου και κάναμε ρεβεγιόν όλοι μαζί! Στις 2:30 το διαλύσαμε! Περάσαμε πολύ ωραία.

Εφτιαξα ενα σουφλέ, λίγο κοτόπουλο αλά κρεμ, μοσχάρι ψητό κατσαρόλας, ριζότο με λαχανικά, τυροπιτάκια, σαλάτες και μια χαρά φαγαμε!!! Μη φανταστείτε ποσότητες, αλλά μ' αρέσει να έχω ποικιλία! :lol::lol::lol::lol:

Σήμερα πάλι μαζευτήκαμε στο σπίτι της μαμας μου όοοοοοοολο το σόι και τα χθεσινά ξαδέρφια :lol::lol::lol: και φάγαμε ηπιαμε γελάσαμε... συμπαθητικά ήταν!

Η μαμα είχε: χοιρινό με κυδώνια, γαλοπούλα γεμιστή και αρνί με πατάτες στο φούρνο. Έφεραν και οι θειοι κρασια, διπλες μελομακαρονα, κουραμπιεδες, προφιτερόλ και έγινε της κακομοίρας!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Τώρα καθήσαμε να χαλαρώσουμε και βρηκα την ευκαιρία να σας ευχηθώ!

Η μικρή μου είναι καλύτερα. Δεν εφαγε τίποτα, έχει ξεσκιστεί στα σοκολατάκια και στο παιχνιδι, πήρε δωρα από παντού και τώρα κοιμάται. :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και στις εορτάζουσες!!

Να περνάμε πάντα καλά κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα ασ ετις σταγονες..και εγω ειχα μερικες σταγονιτσες..και μετα μου ειπε η Αφρο και στη συνεχεια μου το επιβεβαιωσε και ο γιατρος οτι ειναι απο την εμφυτευση!!!

Μολις γυρησαμε...

εχω σκασει στο φαη..

μα καλα αυτοι οι ανθρωποι τοσα τρωνε στι ςγιορτες...δεν απορρω που με βρικαν αδυνατη εμενα...χαχαχαχα

αλλα ηταν πεντανοστιμαααααααα...

εφαγα του σκαμου...αυριο θα κανω αποτοξινωση...θα τη βγαλω με σαλατες και φρουτα..

Τι καλα καλε που δεν εχω κοσμο στο σπιτι..ποια το λεει ;;; εγω που παντα εκανα τραπεζια και μεγειρευα!!!!

Ρε κοριτσια ερωτηση...αμα ειχατε 1500 ευρω για χαλασμα τι θα τα κανατε;;;;;

ηταν το ερωτημα που κυριαρχησε στο σημερινο τραπεζι...

εγω ειπα θα απαιρνα πλυντηριο πιατων, επιπλα στον Χριστοφορο και θα πηγαινα να φαω σε μια καλη ταυερνα να ευχαριστιθω φαη...αυτα...

ο Οδυσσεας ειπε θα αγωραζε μηχανημα μονταρισματος για δορυφορικες και θα εκανε σεμηναρια πανω σε αυτο...μπιλαχ..αυτος μονο την δουλεια σκεφτετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ερωτηση...αμα ειχατε 1500 ευρω για χαλασμα τι θα τα κανατε;;;;;

Θα τα έβαζα στην τράπεζα!! Δεν υπάρχουν λεφτά για χάλασμα, ούτε όταν υπάρχουν. :?:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Σισσιω..μη μου το χαλας...ειπαμε για χαλασμα....

αν δεν ειχα ενα σωρο υποχρεωσεις και αντρα 7 μηνες ...8 μηνες..παει και ο δεκεμβρης....απληρωτο..θα τα πηγαινα ενα ταξιδακι...

μου χει λειψει πολυ ενα ταξιδακι...να φυγω καπου να ξεσκασω...μια Ρωμη, μια Βαρκελωνη, μια Βιεννη, ενα Λονδινο..κατι...

Το σκεφτομουν αυτες τις μερες και λεω..τι ηθελα και παντρευτηκα..μια χαρα θα γυριζ ατον κοσμο τωρα...με προικα αφαγωτη...

και μου λει ο αντρα ςμου..αμα δε παντρευομασταν δεν θα ειχες δυο παιδακια...και του λεω πως το να τον παντρευτω την ηταν απαραιτητη προυποθεση να κανω παιδια..και μου λεει ΗΤΑΝ..ακου εκει...με τυληξε ο κυριος...

Παντως το δωρο μας εγινε τελη κυκλοφοριας, ασφαλεια αυτοκινητου Χ 2 και μερικα ρουχα για τον καλο μου....γιατι βλεπετε ο καημενος πηρε μισο δωρο...αλλα ρουχα χρειαζετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά δε στο χαλάω... :?:roll::roll:

Ταξιδι θα πήγαινα. Θέλω πολύ να πάω στην Σκωτία.

Αλλά θα τα έκλαιγα να το ξέρεις! :lol::lol::lol:

Εγω πήρα δωρο 400 € και το σήμα μου ήρθε 220 €, αλλα δεν υπάρχει λόγος να μαυρίζουμε τις ψυχες μας χρονιάρα μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...