Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα και χρονια πολλα!!!!!!!!!! :D

παναγιωτα,να σου ζησει το μπεμπε!!!!!!!! ;) καλη λοχεια!!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια!!!!!μια χαρα πηγε η επεμβαση!!!!!δε καταλαβε τιποτα η μπεμπε-λιλλι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εκανα 2 τεστ εγκυμοσυνης κουκλες,το χτεσινο βγηκε θετικο και το σημερινο αρνητικο με πολυ-πολυ αχνη γραμμη..... :? μαλλον κανουν πουλακια τα ματια μου!!!!!!! :P:P:P:P:P

νατασουλα τι γινεται?????????????γεννησες????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xana mphka na dw ta nea ths Panagiwtas!(sorry gia ta greeklish den ginetai alliws nomizw)

Panagiwta mou ola na einai eukola k omala apo edw k mpros!

Alhtheia rwthses th giatro mhpws epeidh to "koveis" to mwro sto 8lepto antimetvpiseis

provlhma me thn paragwgh k to baros toy;den thelw me tpt na se agxwsw apla na to deis ligo kalutera!filia sta agorakia sou!

koritsares edw exei pagwnia!(miso na rwthsv mhpws mou baloun ellhnika!)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναααα τα κ τα ελληνικα!!!

Λοιπον!Η παλιο σουισερ(Χρυσα θα τα ξερεις) ειχαμε ανταποκριση 40 λεπτα.

Ειμασταν στις τελευταιες θεσεις του αεροπλανου,ανοιξαν μονο μπροστα κ κατεβηκαμε τελευταιοι. :? ειχε παρκαρει κ στου :twisted: τη μανα,μας καναν κ ελεγχο κανα 10λεπτο(περιμεναμεκ μια τεραστια ουρα) και...το χασαμε!(ειχαμε ξυπνησει 3πμ κ η Αννυ δεν ξανακοιμηθηκε παρα μονο μιση ωριτσα! :shock: κ ηταν περιπου 7)

Ευτυχως βρηκαμε θεσεις στην επομενη πτηση που ηταν το μεσημερι..Περασαμε μερικες ωρες αλα τερμιναλ στο πλειρουμ!Φτασαμε κατα τις 4 στη Σουηδια...

Οταν βγηκαμε εξω η Αννυ με κοιταξε με τρομο!Της κοπηκε η ανασα! :o:o:lol:

Τεσπα!!Σημερα παιξαμε(η μαλλον προσπαθησαμε να παιξουμε)στα χιονια!

ΠΩΣ αναπνεουν εδω???Παγωνια μιλαμε! -14 νομιζω!

Κοριτσια εσεις που μενετε βορεια...Πειτε μου πλιζ!

Εκτος απο σκουφο-κουκουλα φορατε κατι στα μωρα σας για το στομα-μυτη?

Μελιτζανί γιναμε....Φοβαμαι λιγακι μην κρυωσει επειδη δεν ειμαστε μαθημενοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γρουσι σοβαρα μιλας????

συγχαρητηρια!!!!!!!! αντε με το καλο κ εσυ!!!!!

αναστασια μου μπορεις να την κανεις σαν ταλιμπαν με ενα κασκολ! :lol::lol:

ταλαιπωρηθηκατε ε????

η τσαχπινα καθοταν ησυχη στο αεροπλανο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εσεις που μενετε βορεια...Πειτε μου πλιζ!

Εκτος απο σκουφο-κουκουλα φορατε κατι στα μωρα σας για το στομα-μυτη?

Μελιτζανί γιναμε....Φοβαμαι λιγακι μην κρυωσει επειδη δεν ειμαστε μαθημενοι...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

όχ βέβαια!!! το κασκόλ και το σκουφάκι, γάντια είναι αρκετά!!!!

αν έχει χιόνι καλό είναι το παντελόνι χιονιού!!!! αλλά πού θα βρεις εκεί τώρα? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι!!!

Ήρθες στη σκανδιναβογειτονιά μας? :D

Πού ακριβώς είστε?

-14 ε? Καλά είναι...εμείς είχαμε -25 χτες :shock: Σήμερα -18, ζέστηηηηηηηη :lol:

Το καλύτερο σκουφάκι είναι αυτό που καλύπτει όλο το κεφαλάκι και λαιμό και αφήνει μόνο προσωπάκι έξω. Δεν ξέρω αν κατάλαβες :? Φοράς ένα τέτοιο - είναι λεπτά, εγώ έχω ένα που είναι βαμβακερό από μέσα μάλλινο από έξω - και από πάνω βάζεις και το κανονικό σκουφάκι. Μυτούλα-στοματάκι έξω. Ντύσε την καλά και μη τη φοβάσαι, αλλά επειδή δεν είναι και πολύ συνηθισμένη μη μένετε και με τις ώρες έξω. -14 είναι αρκετά χαμηλά :roll:

Της Μαρκέλλας δεν της πολυαρέσει το χιόνι.Το φοβάται. Δε θέλει ούτε να κάθεται, ούτε να περπατάει σε χιόνι. Μόνο με το ελκυθράκι παίζουμε.

Να περάσετε τέλεια! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι θερμοκρασιες ειναι αυτες????? ο χριστος και η παναγια!!!

πολυ θα μαρεσε παντως να μενω σε κρυα χωρα!! μαρεσει το κρυο!

δεν τη μπορω τη ζεστη, μου τη δινει!

αργυρουλα δε σου ειπα

σε ειδα στον υπνο μου τις προαλλες

ειδα οτι ειχες κρυφτει σε μια κουφαλα κ τσακωνοσουν με εναν τρυποκαρυδο :lol:

τελικα πηγες κ του αγορασες ενα ζευγαρι γαντια :o και σου την παραχωρησε

(την κουφαλα) :lol::lol:

βλεπω πολυ δημιουργικα ονειρα παντως, δε μπορειτε να πειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχα τί ωραίο που είναι το μαμμυ έτσι!!!!!

Πολύ μαρέσει!!!

Τί κάνετεεεεεεεε;;;

Εμείς μια χαρά! Βγήκαμε ,είπαμε τα κάλαντα και περάσαμε πολύ ωραία! Η Ειρήνη είχε πολύ γέλιο με το τρίγωνο!!!!!

Εγώ τα ίδια τα γνωστά...

Έφαγα ένα πιάτο φαγητό με μισή χούφτα μπούκοβο και κατακάηκα!!! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Τί να κάνω η κακομόιρα, οδηγιές γιατρού! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω αυτό που ζήσατε......

Μπρρρρρρ

Τέλος καλό όλα καλά! Να στε καλά τώρα και καλή προσαρμογή στο σπίτι. Ο Νικόλας πως το πήρε;;;

Αναστασία χθες ήθελα όλη μέρα να σου στείλω και το ανέβαλα. Τελικά με πρόλαβες. Οι Ελβετοί στο αεροδρόμιο δεν παλεύονται... Εγώ παραλίγο να χάσω αεροπλάνο πριν 2,5 χρόνια και μάλωσα μαζί τους. Είναι απαίσιοι....

Καλά να περνάτε εκεί στα ξένα!!!!!!

Φιλιά στο τσαχπίνικο!!!

Λένα τί όνειρα είναι αυτά καλή μου;;;

Ψυχίατρο γρήγορα............... :lol::lol::lol:

Argi άντε μωρέ μη θυμώνετε τέτοιες μέρες...

Χρύσα καλά;;;

Grousi έγκυος κοριτσάκι;;;

Με το καλό!!!!!!!!

Αναστασία τελικά τί είχε ο Σπύρος; Ανέβασε και πυρεττό;;;

Έρη πολλά φιλιά!!!

Θου που είσαι καλέ;;;

Το βράδυ τί θα κάνετε;;;

Εμείς λέμε να πάμε για κανένα ποτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!

γραφω με 1 χερι!!!! :lol::lol::lol:

Νατασα μου ακομη εδω ε;;;Καλα να περασετε αποψε!!!!

Αναστασια μου μαλλον δεν το εγραψα καλα.Το ολο γευμα κρατα 1μιση ωρα γιατι θηλαζει περιπου μιση ωρα (απο τον ιδιο μαστο) αλλα του το κανω σπαστα για να κατεβαινει το γαλατακι στο στομαχακι του και να ρευεται(σε περιπτωση που εχει γοπ να μην παθουμε κανα επεισοδιο παλι).

Οποτε πινει ολο το γαλα(αραιο και πυχτο) και ο μαστος αδειαζει. ;)

Αθηνα μου ευχαριστω πολυ.ξαπλωτη δεν παιζει γιατι τον ταιζω καπως σε ορθια σταση (το μωρο) οποτε θα καθομαι λιγο πισω.

Ρε Λενα τι τρυποκαρυδο καλε :D:D

Ρε κοριτσια τι θερμοκρασιες ειναι αυτες;;;;Μπρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!χρονια πολλα!

Παναγιωτα τί ηταν αυτο που παθατε;;αμαν Παναγιτσα μου..φανταζομαι την τρομαρα σου!ολα καλα ομως τωρα!τί καλα που ειναι καλοβολο το αντρακι σου!ειδες;φιλακια πολλα κ καλους θηλασμους!!

Αναστασια μου τί θερμοκρασιες ειναι αυτες;;α πα πα!!δε σου ευχηθηκα κιολας,χρονια πολλα για τη γιορτη σου!!σκουφακι που καλυπτει κ τα αυτακια κ αν η αννυ το δεχεται,κασκολ μεχρι κ τη μυτουλα της!θα συνηθισει μωρε..αλλα λιγο λιγο..!εσυ την παλευεις στο τοσο κρυο;;παντως πρεπει να ειναι πολυ ομορφα!ειναι χιονισμενα ολα;;αχ!να περασετε υπεροχα!

Νατασα μου εγω στο ειπα!πρωτοχρονιατικη την βλεπω τη μικρη!!αληθεια,γιατι μπουκοβο;;;;;;;;;;;;;μηπως να δοκιμαζες κ τη λυση του σεξ;;λεω τωρα,δεν ξερω..!απλα,επειδη λενε οτι επισπευδει τις συσπασεις!

κοριτσια πηγαμε παιδιατρο την τεταρτη,13.300 κ 87εκ.ο γιωργος!!

ο παιδιατρος μου ειπε να ελαττωσω το φρεκο γαλα που του δινω,επειδη,ακουσον,ακουσον,ειναι ο νουμερο 1 παραγοντας παχυσαρκιας!!!καλυτερα να τρωει λεει,παρα να πινει γαλα!!ε!!κ εγω ξαναρχισα να θηλαζω το βραδυ!!εδω κ 1 εβδομαδα του εδινα φρεσκο κ επινε περιπου 300 μλ,αλλα προκειμενου να εχω αγχος με θεματα βαρους,ζητω ο θηλασμος!!

σας φιλω,παω να δω το φαγητο!καλες γιορτες να εχουμε κ να κανονισουμε καμια χριστουγεννιατικη συναντηση!!φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα η αληθεια ειναι οτι σκεφτομαι χρονια να παω η να μην παω....

αλλα μαλλον θα το τολμησω :lol::lol:

αχ ρε παναγιωτα πολυ χαιρομαι που τα πατε τοσο καλα!!!

ο μικρος νικολας τι λεει??? πως του φανηκε που ηρθατε με ενα μπεμπακι σπιτι?

ιουλια 13.300???? ουαου!!!

αυτο για το γαλα δεν το εχω ξανακουσει παντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου ευχαριστω και για τις ευχες στο φεις. :x

Νατασα μου ναι ρε.Καντε λιγο σεξακι μπας και βγει η νυφουλα. :lol::lol::lol:

Ιουλια και εγω αυτο για το γαλα πρωτη φορα το ακουω. :o

Ο Νικολας δε μπορω να πω οτι το πηρε και πολυ καλα το νεο μελος.Στην αρχη ηθελε να τον παρει αγκαλια, μετα ηθελε να τον δειρει τωρα θελει να τον κανει απα απα και ντο που σημαινει να τον πεταξει ψηλα οπως τα μπαλονια και να τον κλωτσησει να βαλει γκολ. :roll::roll::roll::roll::roll:

Οποτε θελει πολυ προσοχη.Ευτυχως ο μικρουλης κοιμαται και ετσι παιζω με τον Νικολα. Οταν βεβαια θα φυγει η μανα μου να δω τι θα κανω!!!! :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα κ μπεμπουλη μου χρονια πολλα κ σε εσας για τη γιορτη σας!!!

κοριτσια τί να πω..δεν ανησυχησε βεβαια,απλα μου το ειπε για να μην εχουμε αργοτερα θεμα με βαρος!λογω υψους λεει ειμαστε ενταξει,αλλα εγω,ξερετε..ηταν να μη μου μπει η ιδεα!!

απορω μονο..η γαλουχια δεν διαταρασσεται ετσι ευκολα,μαλλον,ε;2 φορες πηγα να αποθηλασω,μετα απο λιγι ξανααρχισα το θηλασμο,αλλα ο μικρος δεν εδειξε να δυσανασχετει,οπως αν ειχε μειωθει το γαλα..κ 3 ημερες που ειχαμε παει εκδρομη κ δεν θηλασε,μολις γυρισαμε,συνεχισε κανονικα..περιεργο..μαλλον θελει μεγαλυτερο διαστημα για να κοπει το γαλα,ε;

λενα μου φιλακια!ειδα το μηνυμα στο φεις!καλες γιορτες κ..καρπερες σου ευχομαι!!να κανονισουμε να βρεθουμε οπωσδηποτε!2 εβδομαδες χωρις σχολειο,θα πηξω σπιτι!!δεν μπορωωω!!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panagiwta se pira thl....den mporeis na miliseis?ok den pirazei .

pigame bolta sto avenue kai molis girisame .....eimai ptoma ...

omikros to kata euxaristithike kai koimithike kai sto autokinito ,emena ponane ola mou ta kokkala kai nistazw ....

panagiwta megalh tromara !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το χιονι ειναι τελειο!!!!!! σε λιγο θα ντυθουμε και θα ανοιξουμε τα δωρα μας!!!!! :D:D

ο αντρας μου μαγειρεψε πολυ ωραιο φαγτο!!! ;), ήπιαμε και ένα μπουκάλι ροζέ κρασί....!!!!

τα βρηκαμε χθες αφου λυθηκε η παρεξηγηση!!! αν ηταν παρεξηγηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα...

πτωμα!!!!!!!!!!!!!!!

το ευχαριστω ειναι οτι θα εχω τριημερο..δε θα παω δουλεια τη δευτερα :D

παναγιωτα πλακα κανεις???????????? :o:o:o κ που ετυχε..σε σενα που εισαι αγχωδεις...θα σε τηλ με τη πρωτη ευκαιρια..

αναστασια με το υπνο κ το φαι πως πατε εκει?με το δημοσιο θηλασμο στο αεροδρομιο οκ?

λενα καλε τι ονειρα βλεπεις??????????ε δε πας καλα :lol::lol::lol:

ευα λες να το πιασες το θαυματακι?να κανω κ τη ηλιθια ερωτησ..το θελατε :lol::lol::lol:

συμπεθερονι μου ευχαρθστω για το εργαλειο..

αργι τι δωρο ειχες τελικα? :?:?:?:?

ιουλια σε βλεπω ακομα ενα χρονο να θηλαζεις

μπεμοουλης περαστικα ρε..ολα καλα να πανε..

αφρο καλα ειστε?

χρυσα μα ποσο ακομα να ξερνας?

εγω ποτε δε εχω ξερασει...πωπωπωπωωω τι τυχερη... :)

αθηνουλα μου καλα?

καλυτερα εισια?

οποια ξεχασα σορυ,...ειμαι πτωμα

καλα χριστουγεννα κ καλες γιορτες..

χρονια πολλα.με γερα μωρα....

νατασα υπομονη..σε μια βδομαδα θα βγει ρε..αντε με το νεο ετος.. :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια αλλα για να δουμε....σε καμια βδομαδα αν δεν εχω αδιαθετησει θα κανω παλι τεστ ή χοριακη και σας λεω τα νεοτερα!!!!!!!! ;)

νατασακι,αν τελικα εχω νινι θα μπορεσω να παω για φυσιολογικο ή ειναι ακομα νωρις??????

θουλη μου,δεν το προσπαθουσαμε να σου πω την αληθεια.....αλλα αν ερθει φυσικα και ειναι καλοδεχουμενο!!!!!!!!πως πας εσυ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα!!!!! :D:D:D:D

ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΙ χρονια πολλα και με το καλο το μωρακι σας!!!!!!

Αφροδιτακη τελικα αποφασισατε ποτε θα τον γιορταζετε το Μανωλακη σας;;;

Οι υπολοιπες τι κανετε;;;Πως περασατε την παραμονη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Χρόνια πολλά και καλά!!!! Με υγεία!!!!

Εδώ είμαστε και μεις....

Δε θα βγει Χριστουγεννιάτικο τελικά!!! :lol::lol::lol:

Και τόσο καιρό έλεγα στην Ειρήνη οτι το νινί θα έρθει τα Χριστούγεννα. Πρέπει να το αλλάξω τώρα και να της λέω την Πρωτοχρονιά!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τα φιλιά μας!

Την καλημέρα μας!!

Καλά να περάσετε ό,τι και να κάνετε σήμερα!!!

Χρύσα κοριτσάκι μου Χρόνια σου Πολλά! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να έρθει το νέο νινί για να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!!

Εύη φυσικά και μπορείς!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!

Χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες του τρενου μας..

να εχουμε γερα μωρακια χωρις αρρωστιες ιωσεις σοβαρα ατυχηματα!!!!

Αφροδιτακι να χαιρεσαι τον Μανωλιο και με το καλο το νεο σας νινι!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσαρες μου!!!

Τι θα κανετε σημερα;;;

εμεις ετοιμαζομαστε να παμε σε κατι φιλους και μετα στη μαμα μου...οπως καταλαβατε φετος θα τεμπελιασω....

την πρωτοχρονια ο μπαμπας μας θα μας βγαλει για φαγητο λογω και τον γεννεθλειων του..οποτε...

Απο δευτερα με το καλο θα σας πω και τις - ευχαριστες για την ωρα- εξεληξεις στη δουλεια μου!!!

Τα φιλια μου σε ολες..καλα να περασετε σημερα οπως επιθμειτε..

Παναγιωτα μου..τα ωραιοτερα Χριστουγεννα τα περνας εσυ..με το μικρουλι κουκλο σου!!!!

Νατασα οντως φανταζεσαι να γεννηθει πρωτοχρονια...το καλυτερο παιδι θα ειναι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Χρύσα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, καλά, ευτυχισμένα με δουλειά και με το καλό το μωράκι.... :x

Αφρο να χαίρεσαι και εσύ τον Μανωλιό σου :x

Καλές Γιορτές....

τελικά το δώρο των πεθερικών μου ήταν ένα ρολόι!!! :D

σε λίγο βγαίνουμε έξω να κάνουμε κατάβαση με το έλκυθρο!!! :D

Καλό Χριστουγεννιάτικο Σαββατοκύριακο......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με υγεια και χαρα και οοοοοολα τα καλα που επιθυμει ο καθενας!!!!! :):):):)

εχω φαειιιιι τοοοοοοοσ οπολλυυυυυυυυυ και θα εχει καια σδυνεχεια και εχψω γινει βαρελλαααααακι παλι γμτ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

λοιπον βασιλοπιτα-κεικ τρομερη του παρλιαρου εκανα απο προχθες 3 για να δοσω και θα κανω και αλλες και εχουνε ξετρελαθει..εχω και παραγγελιες και πρωτοχρονια!! :lol::lol::lol::lol::lol:

http://www.megatv.com/glykesalximies/pa ... id=5524743

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!! ΠΑΝΕΥΚΟΛΗ!!!!!!!!!!!

νετ σας φιλω παω να παιξω με τον μικρο!!!!!!

χρονια πολλααααααα!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
    • Κορίτσι μου και εγώ στην κόρη μου είχα μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Εμετούς κάθε μέρα, ναυτιες, ζαλάδες,  Σε αυτήν (είμαι 9+3 και τελευταίο υπέρηχο έκανα την Πέμπτη) σχεδόν ξεχνάω ότι είμαι έγκυος. Θηλάζω και εγώ οπότε δεν έχω ούτε πόνο στο στήθος. Λίγες ανακατωσουρες που και που ειδικά αν πεινάω, και έντονη κόπωση. Αυτά... Σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη δηλαδή είναι μια όαση!! Αλλά από την άλλη λέω ευτυχώς γιατί μπορώ να φροντίσω την μπέμπα αφενός και αφετέρου δεν θα άντεχα να περασω πάλι τόσο δύσκολα!!  Και εγώ στην αρχή ανησυχούσα που δεν είχα συμπτώματα, πλέον το απολαμβάνω όσο δεν πάει 😋😋
    • Εμένα 41 εβδ δεν με άφησε πάντως 🤷‍♀️  φοβούνται είναι λίγο ρίσκο.. στο εξωτερικό πάντως αφήνουν σίγουρα να περιμενεις τόσο  @Katiana1987 είναι νωρίς ακόμα να σε σκέφτεσαι τα γρ κορίτσι μου έτσι και αλλιώς στο τέλος παίρνουν πιο πολύ βαρος ακομα είναι νωρίς μια εκτίμηση κάνουν και αυτοί μια χαρά θα είναι 
    • Έφτασε κιολας στην β επιπέδου ;; Πωπω ποτε πέρασε ο καιρός μου φάνηκε πολύ γρήγορα το δικό σου 😂 Άντε πάει και αυτό όλα είναι καλά πολύ θετικό που έχεις και καλύτερες μετρήσεις από την πρώτη εγκυμοσύνη για την πίεση 😊 εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις  μια χαρά είναι 3 κιλά να μπορέσεις να το γεννήσεις και πιο εύκολα 😊 πως αντεχεις και δεν έμαθες ακόμα το φύλλο πραγματικά απορώ 😂 καλα αν ήταν αγόρι εκεί στην εξέταση δεν θα έβλεπες και κάτι να κρέμεται 😂;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...