Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ και γω πίτες έφαγα! Γουρούνιασα πάλι... :oops::oops::oops:

Μαράκι ό,τι πρέπει το πιτόγυρο για το λαιμό. :lol::lol::lol::lol:

Άφρο η πεθερά μου που της τα είπα με συμβούλεψε να μου μπάινουν απο το ένα αυτί και να μου βγάινουν από το άλλο. Επίσης μου είπε οτι δε χρειάζεται να του τα λέω και όλα, αλλά όσοα χρειάζεται! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Θου ούτε εγώ σκάω με τον πυρετό. Σημερα ΟΚ στεναχωρήθηκα, αλλα δε σκάω με τις ιώσεις, με σκάει ο Παν.!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έφερε ο μπαμπάς μου 6 κιλά σουπιές και καλαμάρια το απόγευμα. Ξεκίνησα να τα καθαρίζω στις 11 παρά και τελείωσα 12.30. :shock::shock::shock:

Γέμισε η κατάψυξή μου τώρα! :D:D:D

Μάλλον δεν πρόλαβα και καμιά σας μέσα...

Σισσιώ περαστικά ρε συ. Τουλάχιστον γλυτώσατε τα χειρότερα. Να αναρρώσει το γρηγορότερο η μπουμπούκα! Γιατί είναι λίγα τα 11,5 κιλά; 2,5 δεν είναι η Χαριλίνα;; Στις καμπύλες είναι σταθερή;

Η Ειρήνη πριν 20 μέρες ήταν 10100 ρε συ και είναι 22 μηνών...

Μαρία ο γύρος γλυστράει ευκολά;;; :lol::lol::lol:

Θου το έπλυνα το εξάρτημα. Σούπερ έγινε!!! Πεντακάθαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα!!!!!!!

εμεις χθες την βγαλαμε στο νοσοκομειο

ο μικρος οτι ετρωγε εκανε εμετο και ηταν χαλια

καναμε καλλιεργια βγηκε καλη,καναμε ενα τεστ για λοιμωξεις καλο κι αυτο

τωρα την πεμπτη θα παω να παρω και τις αλλες εξετασεις του και βουρ στην παιδιατρο να κανουμε εξετασεις στο στομαχακι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!! ειμαι χάλια!!!! συνάχι!!! πονόλαιμος !!!

τα αυτιά μου!!!!!

τι να πρωτοσχολιάσω?

ΓΩΓΩ ΘΕΑ Η ΜΙΚΡΗ!!!!!

ρε Θουθού!!! αφου εν το κατέχεις !!! θα σου κάνω εγω μελομακαρονα να γλύφεις τα δάκτυλα σου!!!

Σισσιώ μην μπαινεις στο τρυπακι των εξετάσεων για τη μικρή!!! το παιδι οπτικά ειναι φυσιολογικο?ασε τι λέει η ζυγαριά!!! ακου μια καμμένη!

η κόρη μου έφαγε την πρωτη της σοκολάτα εχθές!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συμπεθερα!!!!! τι κουκλα που ειναι!!!!

ειναι απιστευτη φατσα!!!!!! κουκλαρα!!!

σισσιω αν ειναι σταθερη στις καμπυλες δεν υπαρχει προβλημα.. αν δεν υπαρχουν μεγαλες διακυμανσεις ειναι οκ

να δεις τις καμπυλες του ανασταση :lol::lol::lol::lol:

ειδικα περσυ τετοιο καιρο που ηταν αρρωστος οι καμπυλες ειχαν παει στα ταρταρα κ τωρα ειναι παλι στα υψη :lol::lol::lol:

νατασα λαβι πως εισαι???

σουπιες μιαμ μιαμ!!!!

αχ μπεμπουλης περαστικα κοριτσι μου!!!!

κ στο σχολειο εχουμε πολλα παιδακια που κανουν συνεχεια εμετο..

μαριαιωαννα γλιστρισε καλα ο γυρος? :lol::lol::lol:

θουθουκα μου αντε τελειωνει η δουλεια!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ερχεται το μπεμπε!!!

σημερα ο αντρας μου τελειωνει τις 7

εγω πρεπει να παω στο κρεοπωλειο να παρω τα κρεατα κ βαριεεεεμαιιιι

νυσταζω ελλεεινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνημερα μανουλες..να πω ...να πω στο αρχοντικο σας....

τι κανετε;;;;

εγω χαλιαααααα....

ολη νυχτα αναγουλες δεν κοιμηθηκα, το πρωη ξερσσα τα εντερα μου παλη...νομιζω οτι αλλο ενα ξερατο και θα βγαλω το στομαχι μου..

ειμαι στο γραφειο..πειναω σαν λυκος και δεν μπορω να φαω τιποτα..

πειτε καλε κανενα σνακ φιλικο προς το στομαχι!!!!

Σισσιω περαστηκα ρε συ...πωπω..την καημενουλα..τι σας εδωσε για τα ακροαστικα;;;

Εμεις με τα εμβολια πηγαμε λιγο πισω γιατι ηταν συνεχεια αρρωστος και δεν ηθελε να τον ταλαιπωρησει αλλα τελειωνουμε με αυτα μεχρι να γινει 2 ετων.

Θουθου φιλακια πολλα..

Σαυρογιωτα αντε λιγες μερες εμειναν και θα σε δουμε επιτελους!!!!!

Φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη χρυσα μου θα περασει και αυτο

εμεις ετοιμαστικαμε,πηραμε το τριγωνακι μας και παμε για να πουμε τα καλαντα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν ρε χρυσα τι ξερατο ειναι αυτο κοριτσι μου!!

ελπιζω να σου σταματησουν γρηγορα οι αναγουλες

μπεμπουλης πως ειναι ο σπυρακος σημερα?

δεν ειναι τελειο το νεο γιορτινο μαμμυ??

καλε πολυ μαρεσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

τελικά ο άντρας μου είναι πολύ περίεργος: χθες πήγαμε κέντρο και κάποια στιγμή πάω τουαλέτα στο πολυκατάστημα και δίνουμε ραντεβού στο τμήμα καλλυντικών και αρρωμάτων, κατεβαίνω και τον βλέπω στο ταμείο και πάω, μου κάνει νόημα να φύγω, έφυγα....μετά κρέμασε τα μούτρα γιατί (το βράδυ μου το είπε) του χάλασα την έκπληξη για το δώρο των Χριστ.!!!!.... :o:o:o ..... μα δεν μπορεί να βάλει νερό στο κρασί του? θα χαλάσουμε την διάθεσή μας για τια αυτό το μικροπράγμα? τι να πω?

και να φανταστείτε ότι μια άλλη φορά, όταν ήμασταν Λάρισα τον είχα πετύχει στο δρόμο με το δώρο μου αλλά μέχρι τώρα (9 χρόνια μετά) δεν του το έχω πει και ούτε προκειτε!!!!! :?

Περαστικά Σισσιώ, πάλι καλά αλλάξατε γιατρό!!!!

Μαρία και εγώ θέλω γύρο, αλλά εδώ δεν έχει ντελίβερυ για τον γύρο μόνο για πίτσα, ινδικό, κινέζικό!!!!

Είδα στον ύπνο μου την Παναγιώτα και ότι το μωρό περπατούσε κιόλας!!! :lol::lol:

και ήταν πανέμορφο!!

Αναστασία περαστικά, τόσες πολλές εξετάσεις μόνο για έναν εμετό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.

αναστασια μου περαστικα στον σπυρακο .

χρυσα μου θα περασουν οι αναγουλες .....ελπιζω συντομα :?

λενα μου ξεχασα να σου πω χθεσ να μην στεναχωριεσε για την γιορτη ,αυτο ειναι το χαριτωμενο στα τοσο μικρα παιδακια ...οτι ξεχναναι και ντρεπονται .

αργι μου ....μα τι χαλαστρα εισαι !!!! :lol::lol::lol::lol:

εμενα ο κ για χριστουγεννιατικο δωρο θα μου φτιαξει τον υπολογιστη μου επιτελους ....τι να πω τελειο δωρο !!! που το σκευτηκε !!!!

εγω παλυ δεν του κανω τιποτα ,με εχει ξενερωσει τελειοσ με κατι βλακειεσ που πεταει συνεχεια .......το htc που πηρε πριν 2 μηνεσ μια χαρα δωρο του ηταν :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΜΑ!!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=love7.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=love7.gif]

Κοριτσάκια μου γλυκά σας εύχομαι σε όλες και σε μία μία ξεχωριστά να περάσετε τις καλύτερες και τρυφερότερες γιορτές της ζωής σας, με τις οικογένειες σας και τα παιδάκια σας!

PenguinSnowmanReindeerCard.jpg[/attachment:2mdnjdly]

Για μας ειναι περίεργα αυτά τα Χριστούγεννα...

post-4408-1387393587909_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα καλές γιορτές και σε σένα, και του χρόνου ακόμη καλύτερες και με χιονάκι!!!!

τι έγινε χθες με το πάρτυ τελικά? κλαψατε? :o:?

μόλις χτύπησε ο ταχυδρόμος το κουδούνι, να μου πει ότι ξεχάσαμε έξω από την πόρτα τα κλειδιά του σπιτιού!!!! ο άντρας μου τα ξέχασε!!!! :o:o:o:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΥΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

τι κάνετε;;;;;

Μου λειψατε παρα πολυ :x:x:x:x:x

Σας γραφω σε λιγο τα νεα μου!!!!

Σας ευχαριστω παρα παρα πολυ για τις ευχες!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Ti kanete?

Ftasame epitelous!xaxaxa

xthes ftasame alla xasame to aeroplano sth zyrixh k zhsame ligaki san

ton tom hanks sto terminal!!!!!!

De gennhse h Natassa ee???

filia se oles!

Ax Panagiwta moy na soy zhsei kalh mou(xana!)

filakia xehwrista stous 2sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον οπως ηδη ξερετε γεννησα το Σάββατο 18-12 το αγορακι μου!!!! :x:x:x:x:x

Ειχα πολυ ευκολο τοκετο, μακαρι ολες οι κοπελες να γεννανε ετσι καλα.

Ααααααχχχ κοριτσια ,εχω τρελαθει με το μωρακι.Δεν το περιμενα ρε σεις να παθω τετοια πλακα!!!!!

Μεχρι στιγμης ειναι ενα πολυ καλοβολο μωρακι.Κανει 3ωρα και 2ωρα και θηλαζει λες και ειναι 2μιση μηνων!!!!!!

Βεβαια τη χαρα μας την επισκιασε ενα γεγονος και ακομη δεν εχουμε συνελθει.

Τη μερα που γυρισαμε σπιτι και ενω θηλαζα το μωρο ,ακριβως επειδη τρωει γρηγορα και πολυ μου πνιγηκε :?:? αρχισα να τον φυσαω στη μουριτσα και καμια αντιδραση!!!Επαθα σοκ.Ερχεται ο αντρας μου τον γυρναει αναποδα, αρχιζει να του χτυπαει την πλατη το μωρο δεν αντιδρουσε εγω ειχα αρχισει να ουρλιαζω και τελικα μετα απο λιγο αρχισε να αναπνεει.Κοριτσια ηταν σαν να ειχα πεθανει.

Φυγαμε παλι πηγαμε στην παιδ. που τον εβλεπε στο Ρεα μας εξηγησε οτι επαθε βραδυκαρδια απο παλλινδριμηση γαλακτος (γιατι ετρωγε 30 λεπτα) κατα τα αλλα ειναι υγιεστατος και μου συνεντησε να κανω μικρα και πολλα γευματα.

Αφηστε κοριτσια τι επαθα!!!!Ελπιζω να μη σας σοκαρω και εσας :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Τωρα ειμαστε καλα.Τρωει κανα 8λεπτακι, τον βγαζω, περιμενω μιση ωριτσα και τον ξαναβαζω και μετα παλι περιμενω μιση ωριτσα.

Ρε κοριτσια μηπως εχετε να προτεινετε καποια συμβουλη για να εχει το γαλα πιο αργη ροη;;;Να παταω καπως το στ'ηθος;;;;;

Επισης πρεπει να πω οτι η Αργυρουλα με ανακαλυψε στο ΡΕΑ :):):):) και με συγκινησε πολυ, οπως ολες σας βεβαια.

Σας ευχομαι καλα Χριστουγεννα, με υγεια να χαιρεστε τα παιδακια σας και οι εγκυουλες καλη λευτερια!!!!!!

Η συμπεθερα μου δε γεννησε ε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου παθατε τετοια πλάκα;;;Καλα να περασετε!!!!!!

Α πρεπει να αλλαξω και το τικερακι!!!!!!

Λοιπον παω να κανω το 2ο μισο του θηλασμου.Οποτε μπορω θα μπαινω, θα μιλαμε και στο τηλ.

Πολλα πολλα φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου να σου ζησει!!!

πωπω..τι ηταν αυτο που παθατε..

φανταζομαι και τρεμω....

Αναστασια και εσεις...ασε τη Ζυριχη δεν τη παω μια...ειναι απιστευτος προορισμος σε ταλαιπωρια..χειρωτερο και απο πτησεις τρανζιν στο μοναχο εν μεσω βαρυχειμωνιας..

και υποτιθετε Ελβετια>>>>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου να σου ζήσει το μωράκι σου! Δεν ηξερα ότι γέννησες στο ΡΕΑ!!!! :o:(

Κριμα.. θα ερχομουν.. απέναντι ειμαι! :oops::( Θα ήθελ απολύ να σας δω!

Anyways, σου ευχομαι ότι καλύτερο για σενα και την οικογένεια σου.. Φιλάκια!! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε κ μονο που το διαβασα με επιασε η καρδια μου1!

πω πω τι λαχταρα παθατε κοριτσακι μου...

καλους θηλασμους!!! φιλακια πολλα!!!

αναστασιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ρε σε επαιρνα τηλ προχτες το βραδυ να σευχηθω καλο ταξιδι κ δεν εκανε τπτ

ουτε τουτ ουτε τουτ

καλα να περασετε!!!!

να μπαινεις να μας γραφεις νεα σου να διαβαζουμε κ να ζηλευουμεεεεεεεεεεε

η νατασα δε γεννησε ακομα!! αποσο ξερουμε τουλαχιστον! :D

πως τα πηγε η αννυ στο ταξιδι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ το στηθος γιατι πεταει περισσοτερο γαλα. Λιγο πισω ή ξαπλωμενη..

Χρονια πολλα σε ολες! Τρεχω κ δεν φτανω. Εχω το παιδι αγκαλια και δεν μπορω να γραψω. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...