Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσαρες!!!

νατασα μου ολα καλα θα πανε!! περναει καλα η μπεμπουλα στην κοιλιτσα σου αλλα θα βγει!!στο χερι της ειναι??? :lol:

αργυρουλα μου ειναι η πρωτη χριστουγεννιατικη γιορτη που συμμετεχω αλλα δουλεω ηδη 6 χρονια! οσες εχω δει ηταν κλασης ανωτερες!!

κ σημερα στην ενημερωση ερχονταν ολοι οι γονεις κ μου ελεγαν τι υπεροχη γιορτη που καναμε!!

μαλλον με δουλευουν ψιλο γαζι..

χρυσα ολο σε σκεφτομαι με τη δουλεια.. ελπιζω ολα να πανε καλα

αμαν ακομα ξερνας?? τοσο πολυ?? εγω στον ανασταση ξερνουσα τους 2 τελευταιους μηνες.. αναποδο παιδι απο την κοιλια :lol::lol:

αντε ρε νατασα να βγαλετε κ το τελευταιο να τελειωνετε!!! κριμα το κοριτσακι ταλαιπωρειται....

ποτε θα βρεθουμε?

πεμπι τελεια η μικρη!!! σκετη γλυκα!!

μπουρεκακι ελπιζω του χρονου να μην ειμαι στη δουλεια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

η να εχω μια κοιλια τουρλα η να εχω γεννησει το δευτερο!!!! :lol::lol::lol::lol:

σημερα πηγα με την ψυχη στο στομα σουπερμαρκετ αλλα δεν προλαβα να παω στον κρεοπωλη..

ηθελε κ ο τολης να παω το αμαξι να δει ενας τα λαστιχα (τωρα τα αλλαξαμε, βαλαμε κατι οικολογικα) κ θα τσατιστει το μεσημερι που δεν πηγα... αλλα αργησαμε πολυ στο σχολειο, 1.30 εφυγα απο εκει

αχ οι δικοι μου φευγουν αυριο, πανε πατρα στη γιαγια μου.. θα ειναι τα πρωτα χριστουγεννα που θα κανω χωρια.. αλλα θα ειμαστε τελειως οικογενειακα!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω ο αντρας μου κ το παλικαρι μας!!

αφρο... κ εμενα ετσι ακριβως κανει... ολη τη μερα ειναι λες κ εχει νεφτι στον κωλο...

ασε ασε..

ολοι οι τοιχοι ειναι μουτζουρωμενοι κ ολο τσακωνομαι με τον τολη επειδη τον αφηνω να παιρνει τους μαρκαδορους κ τις ξυλομπογιες..

μου ειπαν κατι κοριτσια οτι υπαρχει μια "μαγικη γομα" που σβηνει τα παντα απο τους τοιχους

θα παρω να την δοκιμασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίμενα να μπω και να έχει ανοιχτεί νέο τρενάκι....Και όχι απλώς δεν έχουμε νέο τρενάκι, αλλά και αυτό καίει κάρβουνο.... :lol::lol::lol:

Εγω δε δούλευα σήμερα...Δευτέρα πάλι!!!! :D:D:D:D

Είχα πάει να πληρώσω ΔΕΗ από το παλιό σπίτι που ήταν ληξιπρόθεσμη :oops::oops: 180 ευρώ και ξέρετε τελικά πόσα ήταν;;;;;;; 430 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o Έπαθα σοκ!!!!!!Εμείς δεν είχαμε πάρει άλλο λογαριασμό στα χέρια μας...Και ήταν μέχρι τέλη Νοέμβρη που εμείς ήμασταν ακόμα στο άλλο σπίτι... :?:?:?:? Τα πλήρωσα τι να έκανα και είμαι κάπως έτσι... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μετά πήγα πλήρωσα τα τέλη κυκλοφορίας (490 ευρώ και για τα δύο αυτοκίνητα).... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ρε κορίτσια πολλά έξοδααααααααα...Έλεος!!!!!!!!Δουλεύουμε μόνο για να πληρώνουμε;;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Είχα πάρει και τη μικρή μαζί και την είχα αφήσει με τη μαμά στην παιδική χαρά....Λύσσαξε!!!! :lol::lol::lol:

Άλλο που με προβληματίζει...Στις 15/1 έχουμε τη βάφτιση του ανηψιού μου..Πήγαμε χθες να δούμε για βαφτιστικά στα Lapin και ξέρετε πόσα μας έβγαιναν όλα μαζί χωρίς σταυρό;;;;;;700 ευρώ!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ρε κορίτσια πάρα πολλά λεφτά!!!!!!!Φυσικά δεν τα πήραμε!!!!Αύριο θα πάμε και στο Outlet της Lapin που τα έχει μισή τιμή να δούμε....Μέχρι 400 ευρώ να δώσουμε...Παραπάνω δεν βγαίνουμε! :?:?:oops::oops::oops:

Αλλιώς που μπορώ να πάω να δω ρε κορίτσια για ρουχαλακια βαφτιστικά;;;;Πιο οικονομικά;;;; :roll::roll::roll::roll:

Νατασάκι τίποτα ακόμα η μπουμπού ε;;;;; :lol::lol::lol: Την έχει καταβρεί η γυναικάρα στην κοιλιά σου.... :x:x:x

Σισσσάκι περαστικά ρε στο Χαριλινάκι....

Βίκυ τελεια η γλωσσού.... :D:D:D

Αφρο ηρέμησε...Κι εμένα χθες το απόγευμα είχε μια γκρίνια....Ήθελα να την πλακώσω στο ξύλο... :oops::oops::oops::oops::oops:

Θουλάρα το πρώτο λάθος σου με τα μελομακαρονα είναι ότι έβαλες και τα δυο ταψιά μαζί στο φούρνο και το δεύτερο ότι τα έψησες πολύ...Εγώ πάνω από μισή ώρα (και πολύ σου λέω) δεν τα έψησα...Αλλά κατα τη γνώμη μου το παν στα μελομακάρονα είναιτο σιρόπι...Αν δεν πετύχει αυτό, γίνονται χάλια...Μη σκας!!!Του χρόνου θα τα πας καλύτερα... ;););)

Αρτζι με 'γεια τα ψωνια σας...Εμείς μέχρι στιγμής μόνο πληρώνουμε...Δεν έχουμε πάρει τίποτα... :evil::evil::evil::evil: Ούτε καν δώρο στη μικρή... :twisted::twisted:

Χρύσα έπρεπε να την είχα εγώ την πεθερά σου...Θα τη στόλιζα!!!!!!Θα της έλεγα κουμάντο στην τσέπη σου....Δε θα γίνω εγώ γύφτισσα σαν εσένα... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι ρε θα είχαν πολύ γέλιο τα πιτσιρίκια....Μην απογοητεύεσαι!!!!!!Ο Στάσης καλά;;;;;

Μπεμπούλης με 'γεια η κουπ.... :D:D:D Κούκλα θα σε βρουν τα Χριστούγεννα...

Εγώ θέλω να βγάλκω φρύδια, να φτιάξω μαλλιά και νυχια, αλλά βαριέμαι.... :oops::oops:

Όταν ξυπνήσει η μικρη, θα πάμε σούπερ μάρκετ...Έχω τη δωροεπιταγή των 50 ευρώ από τη δουλειά να εξαργυρώσω.... :lol::lol::lol::lol:

Φιλιά προς το παρόν!!!!!!!

ΥΓ:Η Παναγιώτα τι κάνει;;;Βγήκαν από το ΡΕΑ;;;;;Δεν προλαβαίνει να μας πει ένα γεια....;;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα ήθελα να σας ευχηθώ από τώρα ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ με ηρεμία και οικογενειακή γαλήνη, ευτυχία......

δεν θα μπορέσω να μπω αύριο, ίσως μόνο για να διαβάσω νέα σας, αλλά όχι να γραψω, η διάθεσή μου είναι πολύ κατεβασμένη....ένα πράγμα δεν μπορώ: την γκρίνια και τα δικά μας Χριστ. φέτος θα έιναι γεμάτα με αυτήν!!!! :evil::evil::evil::evil::evil: , ....ήδη άρχισε από σήμερα! :evil::evil::evil::(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!!!

Σήμερα δεν πήγα δουλειά

Ο λαιμός μου είναι χάλια

Οι αμυγδαλές μου πρησμένες χάλια

σαν να με κρατάει κάποιος από το λαιμό

Αργυρώ αυτό ακριβώς

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΑΛΗΝΗ

ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑ

Γωγώ σήμερα είδα τον άντρα σου στην τηλεόραση

Πες του ότι η Λάρισα (η ομαδάρα μας) αποκλείεται να

έκανε τέτοιε μπινιές με τα εισητήρια :lol::lol:

Είμαστε καλά παιδιά εμείς :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι αλήθειαααα;;;;Τον είδες;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε καλέ....Ούτε εγώ το πιστεύω ότι κάνει τέτοιες δουλειές οι ομαδάρες σας.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άρρωστη ρε;;;Χριστουγεννιάτικα;; :cry::cry::cry::cry: Περαστικούλια!!!!!!

Ξέρεις ποιος φταίει ε;;;;;; :roll::roll::roll: Η πεθερά σου!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ποιός άλλος???

Τελικά αποφάσισα τι θα φτιάξω για τα Χριστούγεννα

Κεφτεδάκια με πατατοσαλάτα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Παρακαλώ να μη σχολιαστεί =;=;[-([-([-([-([-(

Καλέ ναι τον είδα(σε φωτογραφία) βγήκε τηλεφωνική το μεσημέρι στο γνωστό κανάλι.

Στη φωτο είχε κοστούμι με γραβάτα, γυαλί και πολύ σοφιστικέ στυλ

Ωραίος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου! Να μαι!!!

Μόλις ξύπνησα από το μεσημεριανό μου ύπνο και κάθησα με την ησυχία μου να γράψω γιατί η Ειρήνη κοιμάται ακόμη. Είμαι καλύτερα. Πονάει βέβαια ο λαιμός αλλά το παλέυω με ντεπόν και το γιατροσόφι της Χρύσας. Θα κάνω και κανένα αφέψημα να πιώ για να ανακουφιστώ περισσότερο. Δε σας είπα χθες!!! Πήρα τελικά 2 ζευγάρια μπότες! Αφου δεν μπορώ να τα ξοδέψω σε ρόυχα! :lol::lol::lol:

Ένα από τον Τσακίρη και ένα απο Galleria di Scarpe. Mε γειά μου!!! Άλλαξα και το δώρο της νονάς μας (κάτι μποτάκια μπενετον). Τα πήρα ένα νούμερο μικρότερο γιατί ήταν μεγάλα!!!!

Επίσης...

Η γιατρός χθες μας είπε πολύ περπάτημα, καυτερά φαγητά και πολύ σεξ...

Ό,τι μπορούμε κάνουμε!!! :lol::lol::lol:

Ευτυχώς έχω τις σκάλες στο σπίτι οπότε θα αρχίσω να ανεβοκατεβαίνω καμια 10-15 φορές απανωτά μπας και...

Αύριο θα βγούμε για τα κάλαντα με την Ειρήνη!!!! Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!!!

Maria περαστικά ρε συ.. Και γω κάπως έτσι είμαι!!!! Και οι κεφτέδες μια χαρά είναι! Μη χαλιέσαι!!! μιαμ μιαμ

Argi καλά Χριστούγεννα μανούλα! Μη σκέφτεσαι τη γκρίνια! Μια χαρά θα περάσετε!!!!

Γωγώ δυστυχώς δεν πορώ να σε βοηθήσω με τη βάπτιση! Αν ήσουν εδώ κάτι θα έκανα γιατί η ξαδερφούλα μου έχει μαγαζί! Ααααα είδα κια το φόρεμα της Ιωάννας στα H&M ! Τέλειοοοοο!!!!! Το είχαν βιτρίνα! Θα της πηγαίνει τρελά!!!

Λένα τόσο χάλια η γιορτή;;;; Δε πειράζει μωρέ του χρόνου!!!! Εσύ να σαι καλά!!!

Νατάσα τί έπαθε το Ελενάκι...

Ήθελε κακα;;;;; Τυχερή που τελειώνετε με τα δόντια...

Εμείς κολλήσαμε στα 14.

Βίκυ πολλά φιλιά!!!

Αφροδίτη πως είναι τώρα ο Μανώλης;;; Ηρέμησε;;;

Η Θου που βρίσκεται;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα Σισσιώ περαστικά στη Χαριλίνα...

Μπορεί να είναι καλά μέχρι τα Χριστούγεννα το κοριτσάκι σου μωρέ μη στεναχωριέσαι.

Με την άδεια τί θα κάνεις τελικά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι!! :D

Αφροδιτούλα, υπομονή με το Μανωλιό... Είπαμε... terrible twos!!!! O:-) Tυπικά συμπτώματα!!! :lol:

Χρυσοκουμπαράκι μου, γιατί τόσο χάλια; :? Πω, πω, βρε παιδί μου, ελπίζω να μειωθούν τα χαζοσυμπτώματα πολύ σύντομα!!! Εγώ ευτυχώς, ποτέ δεν ήμουν τόσο πολύ... Εύχομαι όλα να πάνε καλά με τη δουλειά... :?

natasoula μου, σ' ευχαριστώ που ρωτάς, είμαι σαφώς καλύτερα και από πονοκεφάλους και από αναγούλες, χωρίς να λείπουν βέβαια, αλλά έχουν μειωθεί αισθητά!!! :) Τελειώνετε με τα δοντάκια ε; Μια χαρούλα!!! :D 20 πρέπει να βγάλουν τώρα; Πόσα είναι σύνολο βρε παιδιά; :oops: Μη γελάτε!!! :lol: Λες να τελειώσαμε με τα δόντια μας και να μη το κατάλαβα; Πως είχα την αίσθηση ότι πρέπει να βγάλουμε άλλα 4; Μόλις ξυπνήσει, θα της τα μετρήσω!!! :lol:

bourique μου, φιλάκια πολλά! :D Μπράβο στο μικρούλι που κοιμάται καλά!!! :-bd

maimoudi μου, μη στεναχωριέσαι για τη γιορτή!!! Να είσαι σίγουρη ότι οι γονείς τα εννοούσαν τα θετικά σχόλια... Αν κρίνω απ' τον εαυτό μου, και μόνο που έβλεπαν τα καμάρια τους, ένιωθαν περήφανοι και δεν κοιτούσαν λεπτομέρειες!!! ;) Όλα καλά με τον αντρούλη σου και τη μασχάλη τελικά;

Γωγώ, ΘΕΑ η μικρή στη φωτογραφία!!! :D Στο lapin πήγατε για βαφτιστικά;;;; :shock: Και πόσο περίμενες να σας πουν; Ούτε απ' έξω δεν περνάω!!! [-x Υπάρχουν πολλά μαγαζιά (κυρίως συνοικιακά) και βιοτεχνίες, με μεγάλη ποικιλία και πολύ πιο προσιτές τιμές!!! Κάνε μια βόλτα σε Μαρούσι, Χαλάνδρι! ;)

Αργυρούλα, καλά κι ευλογημένα Χριστούγεννα και σε 'σένα!!! Εύχομαι να φτιάξει η διάθεσή σου, να μειωθεί η γκρίνια και να χαρείτε τις όμορφες μέρες!!! :x Υγεία, αγάπη και ηρεμία στην οικογένειά σας και σ' όλο το κόσμο!!!

MariaIoanna μου, περαστικά κοπέλα μου! Εύχομαι μέχρι αύριο να είσαι περδίκι!

Νατασούλι, να εφαρμόσεις όλες τις συμβουλές της γιατρού και ΟΛΑ θα πάνε ρολόι!!! ;) Μεγειά τις μποτούλες!!! 2-2 τα αγοράζεις τα ζευγάρια; :P:lol: Πλακίτσα, σου αξίζουν μανουλίτσα!!! :YMHUG:

Σισσάκι, περαστικά στο κοριτσάκι σου, ελπίζω να γίνετε καλά και να απολαύσετε Χριστούγεννα!!! :)

Θουλάκι...; :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μιση ωρα που γύρισα απο την παιδιατρο. Είμαι πολυ στεναχωρημενη.... Εχει ακροαστικα. Στο παρα πεντε γλυτωσαμε την πνευμονία και το Παίδων.

Έτρεχα να βγάλω ακτινογραφίες σαν την τρελή μέσα στο άγχος, αλλά ευτυχώς γλιτώσαμε τα χειρότερα.

Επίσης ο γιατρός που είχαμε μέχρι τώρα αποδείχτηκε πολύ μακάκας, είδε η Πάχτα τα εμβόλια της μικρής και έφριξε. Επίσης μου συνέστησε να κάνουμε εξετάσεις για το βάρος της μιας και είναι 11,5 κιλα μόλις.

Πφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax bre sissaki ,perastika sto xarilinaki . :x:YMHUG:

ti lathos eide sta embolia?

emena htan mia xalia mera ,diskolh hlikia twn 2 ...idika otan den milane

diskolo kia na exeis ton mpampa mesa sto spiti kai na katakrinei ta panta :evil::evil::evil::evil::evil:

diskolo kai me ola auta na eimai kai eguos ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thelw na mathw kati ,exw idikes ikanotites kai 2 xronia tora pou ton megalono ousiastika monh mou mporw kai kanw ta panta mazi me ton mikro kai ekeinos den mporei na faei kai na ton exei agalia ??????

ma afou thelei na faei mazi tou to paidi ti na to kanw na to alisodesw gia na mhn paei ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο η συμπεθερουλα μου με εψαξε..

μπηκα κ λεω..ωχχχχχχχχχχ

θα μου βγουν τα ματια μεχρι να σας διαβασω..αλλα ευχαριστω..δε γραψατε πολλα

εγω δουλεια..ειχε αρκετη κ αυριο ακομα πιο πολυ

αυριο θα τον ξυπνησω 7 να τον παω στη αδερφη μου να τον εχει..τερμα ο παιδκος..εγω πιανω δουλεια 8,30 με 6...πφφφφφφφφφ

μαρια ιωανναπεραστικα..συμεπεθρουλα κ συ...

αμαν ρε σισσακι τοσο χαλια????????γμτ τωρα βρηκε...κριμα...περαστικουλια κ μια μεγαλη αγκαλια

χρυσα απο τον πρωτο τοκετο ακομα δε εμαθες με τις αναγουλες?

λενα ρε λογικο στις προβες να πανε καλα..μετα ομως ειδαν το κοσμο κ κομπλαραν..ρε να τον μαλωνεις οταν ζωγραφιζει ο στασης το τοιχο

ρε γωγω οτι θα με δωσεις κ συμβουλες στη μαγειρικη :lol::lol::lol::lol:

κ ναι...το λαθος ηταν τα 2 ταψια..στο καλο

επισης..ΓΑΜΑΤΗ ΦΩΤΟ..ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ..ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

γιωτα 2 τελιακ υπεκυψες στη πιπιλα ε?με το σιδηρο τι κανεις?

αφρο εμενα αυτο το μωρο με εχει χαλασει το δεξι πλευρο.με σακατεψε

αργι καλε γιορτες να εχεις..ηρεμησεεεε

ερη?γιωτα?που ειστε?

ανανστασια φτασατε σουηδιααααααααααα.ολα καλα??????????

μπεμπουλης με γεια το μαλλι..καμια φωτο??????????

νατασουλα ζηλευωωωω

θελω να τα βγαλει ολα τα δοντιααααααααα

βικυ καλα εισια?

εφαγε το γλυφιτζουρι τελικααα

ποιος ξυπναει αυριο 7???????? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σχήματα που της έχει κάνει δεν έχουν βάση και τα εμβόλια που έχει κάνει έπρεπε ήδη στην ηλικία των 2 να τα έχει ολοκληρώσει.

Εν τω μεταξύ το ίδιο ακριβώς είπε και στην κουμπάρα μου ο δικός της παιδίατρος, όταν τον άλλαξε.

Είχαμε τον ίδιο, μέχρι που αλλαξαμε και οι δύο.

Ρε συ Άφρο ούτε εγώ αντεχω τη γκρίνια!! Είμαστε απο χθες που ανεβασε πυρετο η μικρη στα μαχαιρια! :twisted::twisted::twisted: Κάνει λες μπορω με το μαγικό μου ραβδάκι να κάνω κάλα τη μικρη και... απλώς δεν το κάνω!!! Εξαγριώνομαι!!! :twisted::twisted::twisted:

Θουλάκι μου τα φιλιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ εμείς όταν είχαμε ακροαστικά

μας έγραψε αερολίν (σε σιρόπι)

αφού προλάβατε μη στενοχωριέσαι θα περάσει

Χτες πήγε ο Γ τη μικρή στον παιδίατρο κι έχασε 300-400 γραμμάρια

Είναι 9,5 κιλά :(

Και είναι 21 μηνών :(:shock:

Πόσο είπαμε είναι η Χαριλίνα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai nai san na to blepw mprosta mou kai egw ,an kanei pureto na me katigorei kai na mou thn leei giati den katebenei :evil::evil::evil::evil::evil: xriste mou pou tous brikame ??????????? :twisted::twisted::twisted::twisted:

gia ta epanaliptika embolia eipai diladi ,kai emeis ta kathisterisame alla apo amelia tou mpampa pou den pigene na tou grapsei to embolio kai na to parei apo to nna

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι ειναι αναισθητη..κ να ανεβασει πυρετο δε σκαω..

ουτε κ ο αντρας μου..σε αυτο ειμαι τυχερη...

μακαρι ολα τα παιδια να ειχανε μονο πυρετο κ ιωσεις :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...