Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Afrodith an αποκτησουμε εενα ακομα βαφτηστηρι θα βαλω για δημαρχος!

εχουμε 2,5!

αλλα το τραπεζι το δεχομαι!

εγω ξερω οτι παιρνει και τα χριστουγεννα!

μηπως να τα κοψω?

ηθελα και τα πηρα... η συμπεριφορα με χαλασε!

δεν μας λειπουν τα μελομακαρονα η οι κουραμπιεδες αλλα η σκεψη ρε γμτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο και τα Χριστούγεννα πηγαίνουν δώρα οι νονοί στα βαφτιστήρια!!!Κι εγώ έτσι ξέρω!!!!

Βικάκι είσαι σούπερ νονά και κουμπάρα... ;););)

Εμείς πήραμε ένα δώρο στους νονούς της μικρής μια εσπρεσιέρα-καπουτσινιέρα που φτιάχνει τον καφέ στο μάτι της κουζίνας...Από τα cook shop..Αλλά πανάκριβο ρε!!!79 ευρώ!!!!! :shock::shock::shock:

Λάλα μου καλές γιορτές να έχεις κι εσύ!!!!!Με υγεία και να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok tha einai to alo 0,5 gia na ta kaneis 3 :lol::lol::lol::lol::lol:

kai ta misa dwra mia xara mou peutoun :lol::lol::lol::lol::lol:

plakitsa

apla sta lew auta gia na deis oti gineste uperbolikoime ta dwra .....

den lew na mhn pas an etsi to exete h to thelete alla 1 arkei .

tote den tha sou fenotan tipota to kerasma ths kopelas kai den tha xalousan oi kardies sas .

emeis den kseroume ti tha kanei fetos o nonos mas ,einai h prwth tou xronia kai den kserw kata poso tha to skeutei ....alla ton agapame polu ferei de ferei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ η Αρτζι που είναι σήμερα;;;; :roll::roll::roll:

εδώ είμαι, έχει ο άντρας μου άδεια σήμερα και αύριο και έχει καταλλάβει το λαπτοπ!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

επί 3 ώρες ψωνίζαμε σε ΣΜ!!!!....μετά να τακτοποιήσω τα πράγματα, να αδειάσω το πλυντ. πιάτων κ.λπ., κ.λπ, κ.λπ.......

αύριο πάμε όλοι μαζί στην χριστ. αγορά για γκλιουβάιν, καρουσέλ, λουκανικάκι και να αγοράσω δώρο για την μικρή και τον μπαμπά, για τον Λ. αγοράσαμε......!!! εεεε ο Αη Βασίλης εννοώ!!! χμ

είμαστε έτοιμοι να φάμε.....σας αφήνω......προς το παρών!!!!

α Αναστασία πάρε και κανένα παιχνιδάκι για το αεροπλάνο ή βιβλίο για την Άννυ, να απασχοληθεί κατά προτίμηση αθόρυβη για να μην εκνευρίσεις και τους υπόλοιπους!!! :lol::lol::lol:, καλό ταξίδι και Καλά Χριστούγεννα.....! :)

συμπεθέρα πώς πάει η οργάνωση του αυριανού πάρτυ έκπληξη? :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ολες οι πλουσιες εδω ειναι??????????μα τι δωρα ειναι αυτα..

εγω συμφωνω με τη αφρο μου..

οτι μπορει ο καθενας...

εδω στο μικρο δε πηρα τοσα δωρα..

τα πλευρα μουυυυυυυυυυυυυ

μα μεχρι τον 9 θα τα βγαλει τα ποδια απο το στομα μου..μα δε μπορω να κατσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαιτί έτσι Αναστασία με ποιόν έχεις νεύρα?......η πολτική μου είναι: καθόμαστε, παίρνουμε βαθιές αναπνοές, ηρεμούμε και συνεχίζουμε.....!!!! ;)

στα βαφτηστίρια παίρνουμε δώρα και τα Χριστ., το Πάσχα εγώ παίρνω κάτι σε ρουχικό και τα Χριστ. παιχνίδι ή βιβλίο....η βαφτηστήρα μου είναι 11 ετών και παίρνω ρούχα ή τσαντάκι ή βιβλίο !!!!!

καληνύχτα κορίτσια και όνειρα γλυκά!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαμότο γαμότο γαμότο!!! :evil::evil::evil::evil::cry::cry::cry::cry: Η μικρή ανέβασε 38 πυρετό. Τελικα είμαι σκατόστομη. Θα κάνουμε Χριστούγεννα με πυρετό. :cry::cry::cry::cry::cry:

Εγω δεν είμαι ακόμα νονά, αλλά ξέρω οτι στα παιδάκια πάνε και Χριστούγεννα και Πάσχα δωράκια.

Η δική μας νονά θα της φέρει ρουχαλάκια, αλλα δεν ξέρω πότε γιατι είναι και λίγο "γεια σου" :D Πάντως πριν λίγο με πήρε τηλ και μου είπε αυριο να πάμε στο θέατρο. Κέρδισε 2 εισιτήρια. Είναι και κωλοφαρδη η κολλητή μου! :lol::lol:

Θα δω πως θα πάει το παιδί... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena o dikos mou nonos den mou efere pote tipota :(:(:(

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εγω τη νονά μου την περιμένω το Σάββατο! Για να δούμε αν θα μου φέρει! Αν και απο τότε που γέννησα όλο στη Χαριλίνα δίνει!!! :cry::o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EMENA η νονα μου με ειχε ξεχασει απο τα 7 μου!

αφου γεννησα ειχα περασει απο το σπιτι και την ειδα..της ειπα ποια ημου και δεν με θυμοταν καν!

μετα απο λιγο καιρο πεθανε!

αρα δενε χω νονα!

ο Π. στο γαμο οταν πηρε τηλ. το νονο του τον ρωτησε(ο νονος) αν θελαμε να μας παντρεψει(εθιμο)

στο γαμο μας μας εκανε 400 ευρω δωρο!

ειναι πολυ καλος και φοβερος σε παρεα!

μενει μονιμα στο νησι!

θελω και εγω δωρο απο τον κυριο με τη γεννιαδα και τα κοκκινα ρουχα.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζαααα..τικανετε;;;

ηρθε η Νονα μας....ιαμε ενα τσαγακι-εγω ηθελα να ετοιμασω τραπεζι αλλα λογω της αρρωστιας της παιρνεικατι φαρμακακαι δεν κανει να φαει κρεας-ηθελα να παραγγειλω σασλικ κλπ κρεατα αλλαδεν..

τελικα τη βγαλαμε με γλυκακια και τσαγακι...

Μας εφερε δωρο ρουχαλακια..πολυ ωραια...παντελονι,μπουφαν και μπλουζα ..

η πεθερα αμεσως ηρθε και σχολιασε..μμ εσυ της πηρες ρολοι 25 ευρω και ενα τσουρεκι απο τον τερκενλη και αυτη μονο αυτο εφερε;;;..πολυ ακριβα δωρα κανεδις...

ρε παιδια...θα νευριασω καμια μερα και θα την απαντισω...κρατιεμαι μετο ζορι για τα προσχηματα...

Αλλακαι ο αλλος ο χαλβας δε μιλαει...πολυ με εκνευριζει...αμα ειχε κανει η μανα μου τετοιο σχολιο θα την ειχα βαλει στη θεση της..

Που να μαθει οτι το MP4 Player που πηρα στο βαφτηστιρη μου εκανε 60 ευρω....

Σισσιω αμαν ρε συ....πολυ γκαντεμω εισαι...

ελπιζω να κατευει ο πηρετοςκαι να μη περασετε "ζεστα" Χριστουγεννα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα η νονά μου με προίκισε!

Μας αγόρασε την κρεβατοκάμαρα, μου πήρε το καλο μου σερβιτσιο, κουβερτες, σεντονια, πετσετες, τραπεζομαντηλα, ΣΕΜΕΔΑΚΙΑ που τα είχε πλέξει με τα χερακια της παρακαλώ και χρήματα, τα οποία μου τα μάζευε σε λογ/σμο αντί δώρων.

Όταν ήμουν μικρή μου έπαιρνε μόνο τη λαμπάδα μου (και αυτή μέχρι τα 13 μου) και στεναχωριόμουν. Τώρα όμως εκτίμησα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ την προσφορά της!

Δώρο απο τον Αγ. Βασίλη φέτος δεν έχει. Είναι πολύ γκρίζα τα φετεινά Χριστούγεννα... :oops::(:roll:

Σέσιλ να της απαντήσεις!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ ηρεμισα

εκανα ενα μπανακι και ηρεμισα.....(ειχα νευριασει με τον μικρο που εκτος απο την απεργια πεινας ηταν μεσα στην γκρινια οοοοολη μερα)

τωρα κοιμαται!!!!

κι εμενα οι νονες του σπυρου του πηραν ρουχα(παντελονι,πουκαμισο,καζακα) και μπουφαν.... και χριστουγεννα και πασχα του φερνουν

εγω τον νονο μου εχω να τον δω απο 7 χρονων

παντως σημερα μου εκανα δωρο βαψιμο και κουρεμα!!!!

τα εκανα κοντα!!!!

παει το σχετικα μακρυ μαλι τα εκανα κοντο καρε φιλαριστο και χρωμα σαν του καστανου(ανοιχτο)

σισσιω περαστικα κι εμενα μεχρι χθες ειχε 38.6 σημερα ηταν απυρετος αλλα εχει μυξες και φτερνισμα

ναι ρε χρυσα καποια στιγμη πρεπει να της απαντησεις τι την νοιαζει ποσο κανουν και τι εφερε???

κι εμενα η πεθερα μου λεει κατι τετοια περιεργα και την στρωνω αμεσως

εγω τελειωσα και με το μαγειρεμα...ο αντρας μου ειναι ακομη στην δουλεια...τον περιμενω(αν ερθει νωρις..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι συγκρατιεμαι γιατι πλεων διαλεγω τις μαχες μου και δεν θελω να χαλαω τη ζαχαρενια μου...απο την αλλη λεω θα γινω και εγω πεθερα..δεν θα ξερω τι θα κανω..

αλλα αυτη η μιζερια...πολυ μου τι δινει...

εμας δε μας εδωσαν ποτε και τιποτα- και ευτυχως δηλαδη- αλλα παντου ανακατευονται..

ε ρε επρεπε να ειχα ακουσει τη μανα μου και να γκρεμιζα και μπανιο και κουζινα και να τα εκανα οπως γουσταρα..αλαλ ειπα να το παιξω καλη νυφη τρομαρα μου...

Απλαμε εκνευριζει αυτη το οτι χωνονται παντου εχουν αποψη και γνωμη για τα παντα..μη με δουν να μπαινω με σακουλες κουβαλιουνται να δουν τι εχει μεσα..αμα εχω επισκεψεις μετα παντα ανεβαινει η πεθερα να δει τι εφεραν και τι τους κερασα...μπρρρρρ...δενμπορω μιζερους ανθρωπους καθολου

η αδελφη του αντρα της κουνιαδας μου μας εχει καλεσμενους τα Χριστουγεννα και επειδη μας εχει καλεσει παρα πολλες φορες αυτη τη φορα θα παμε..

ε τον ρωτησα τι επιτραπεζια εχουν τα παιδια τους για να παρω ενα για την ηλικια τουε- εχει τρια παιδια που ειναι 6, 5 & 4 ετων,,και μου λεει αφου θα πας τσουρεκι γιατι θα πας και δωροπ...ε τι να της πεις ρε παιδια...τοσα ατομα θα παμε με αδεια χερια θα παμε..γιατι ουτε η κουνιαδα μου ουτε η πεθερα μου κατι θα πανε και εγω ρεζιλι δεν θελω να γινω

Αναστασακο καλα εκανες και χαλαρωσε..ο Σπυρος τωρα περναει φαση και θα τα εχεις αυτα

μετα θα ηρεμισει..

καλα ο αντρας σου τοσο αργα δουλευει...ελπιζω τουλαχιστων να τον πλυρωνουν καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλαμε εκνευριζει αυτη το οτι χωνονται παντου εχουν αποψη και γνωμη για τα παντα..μη με δουν να μπαινω με σακουλες κουβαλιουνται να δουν τι εχει μεσα..αμα εχω επισκεψεις μετα παντα ανεβαινει η πεθερα να δει τι εφεραν και τι τους κερασα...μπρρρρρ...δενμπορω μιζερους ανθρωπους καθολου

μηπως εχουμε την ιδια πεθερα???? λεω τωρα μηπως??? ετσι κανει και η δικια μου :evil: επεισης οτι ρουχο η παπουτσι παρω παει και το αγοραζει κι εκεινη :evil::evil::evil::evil:

καλα ο αντρας σου τοσο αργα δουλευει...ελπιζω τουλαχιστων να τον πλυρωνουν καλα!!!

δουλευει σε αποθηκη κρεατων

κανουν εισαγωγες και εφοδιαζουν σ/μ,κρεαταγορα κ.α

ειναι φουλ δουλεια τωρα αυτες τις μερες λογω εορτων μετα θα εχουν πιο νορμαλ ωραρια

την κυριακη πηγε για δουλεια στις 3 το μεσημερι και γυρισε την δευτερα στις 12 το βραδυ!!!!!!!

απο λευτα ειναι πολυ καλα ευτυχως!!!!

τον σπυρο ειχε να τον δει 3 μερες και τον πηγα να τον δει 5 λεπτα

το καλο ειναι οτι η δουλεια ειναι πισω απο το σπιτι μας...γλυτωνουμε και τις πολλες βενζινες

μας εφοδιαζουν και με κρεας(πρεπει να παρω καταψυχτη δεν μου χωρανε στο ψυγειο :roll::roll:

αχχχχ στο master chef φτιαχνουν τουρτα του παρλιαρου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ μιααααααααααμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκι εσύ ξέρεις!!

Εγω πάντως δεν αφηνω τίποτα να πέσει κάτω για να τελειώνουμε. Ξέρουν οτι δεν παίρνω και πολλά πολλά και μαζεύονται. Αν και η πεθερά μου δεν είναι τέτοιος ανθρωπος. Είναι ψυχούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sissio περαστικα ρε :(:(:(:(

εχω κατι νευρααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( \

εκανα μελομακαρονα..

ε ειπα κ γω :twisted: να ακουσω τη συμπεθερα μου να τα ψησω λιγο πιο πολυ..

κ γιναν μπισκοτααααααααααα :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

τα εκανα κ πιο μικρα..κ σε δυο ταψια...κ το ενα πανω κ το αλλο νκατω κ σκατα...

τα μισα κ λιγοτερα τρωγονται..

τα αλλα ειναι μπαλακια πινκ πονκ..

νατασα εσυ φταιςςςςςςςςςςςςςςς :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τι καλα μπιφτεκια ειχα κανει πριν λιγες μερεςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια :D:D:D:D:D:D:D

Θου επειδή δεν έχω ιδέα από μελομακάρονα αφού τα ψήσεις δεν τα μελώνεις? αν ναι τότε θα μαλακώσουν ή βλακείες λέω? :?:?:?:?

Όπως και να έχει μην σκας κλέφτες θα γίνουν οι ζαχαροπλάστες? :D:D:D:D:D:D:D

Λένα όταν διάβαζα για τον Αναστάση και τα μαχαίρια σαν να άκουγα τον εαυτό μου και η Έλενα τις τελευταίες μέρες τα έχει ερωτευτεί :o:o:o Περιμένω να περάσουν μερικές μέρες και να ξεχαστεί

Χρύσα μην χαλάς την ζαχαρένια σου, άστους να λένε ότι θέλουν

Αύριο έλπίζω να πάρουμε κι εμείς δώρο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...