Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Λένα σε αγνοούμε γιατί είσαι παλαβή που μπορεί να πιστεύεις οτι το παιδί σου δεν είναι φυσιολογικό!! :lol::lol::lol:

Όλα τα παιδάκια τρώνε κολλήματα τέτοιου τύπου. Είτε με παιχνίδια, είτε με φαγητά, πριν κανα μήνα η μικρή μου ήθελε να τρωει κάθε μερα φακές! :shock::shock::shock:

Τελευταίως αποκτησαμε και συμπάθεια σε ένα και μόνο αρκουδάκι που το παίρνουμε ακόμα οταν κατουράμε!!!! Το βάζουμε πάνω στο πλυντήριο να μας κοιταει που κανουμε τσίσα!

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!!!!!!!!Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες!!!!!Να σας χαιρόμαστε κοπελιές!!!!!!!!!! :D:D:D

Νατάσα μου χρόνια πολλά.....Εύχομαι να τη γεννήσεις σύντομα την μπεμπούλαααααααααααααααααααααα και να είστε καλά....

Αναστασία μου να σε χαιρόμαστε....Πάντα κουκλάρα και γερή!!!!!!! :D:D:D

Καλά ρε θα κάτσει η Άννυ τώρα σε μάρσιπο;;;;;; :shock::shock::shock: Χωράει;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Μπεμπούλης χρόνια πολλά και σε σενα..Ό,τι επιθυμείς..Να σε χαίρεται ο Σπυράκος και σύντομα να του χαρίσεις ένα αδερφάκι.... ;);)

Νατασούλα μου χρόνια πολλά και σε σενα...Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου....Είναι κουκλιά....Τέλεια η Ονειρούπολη!!!

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Σισσιώ για τις Ugg... Έχω κι εγώ τις αυθεντικές...Σισσάκι από αυτό το site της πήρα κι εγώ!!! :D:D:D Ναι, είναι αυθεντικές.... :D:D Μια κυρία σαν εμένα δεν φοράει ποτέ μαϊμου ρούχα και παπούτσια...Η θα τα σκάσω και θα πάρω αυθεντικά ή δεν θα τα σκάσω και δε θα πάρω τίποτα....Κορίτσια έχω δύο χρόνια να αγοράσω τσάντα καλή, τύπου Louis Vuitton ή Gucci.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Ζω ένα δράμα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλάκα πλάκα επειδή κι εγώ τις έβλεπα να τις φοράνε όλοι και τις σιχαινόμουν, όταν της φόρεσα στο πόδι μου, είπα οκ.....Δεν υπάρχουν!!!!!!!!!Όπως τα λέει η Σισσιώ....Κυκλοφορείς με παντόφλες στο δρόμο.... :lol::lol::lol: Έχω και γαλότσες!!!!Άνετες και αυτές αλλα οκ....

Χρύσα τι γκαντεμιά ήταν αυτή....Ποιος σε μούτζωσε ρε;;;;Από εδώ και πέρα μόνο καλά να σε βρίσκουν!!!!! :D:D:D Όσο για τις γόβες που λες μέχρι που έμεινα έγκυος στην Ιωάννα, ήταν η προέκταση του ποδιού μου.... :lol::lol::lol::lol: ΜΟΝΟ ΓΟΒΕΣ..........Τώρα μόνο ΙΣΙΟ....Μόνο όταν πάμε κάπου φοράω τακούνι και αυτό με το ζόρι.... :?:?:?:?:?:?

Μωρή συμπεθέρα τόσο ψηλός είναι ο γαμπρός μου;;;;;; :shock::shock::shock: Πώς θα τον φτάνει το κορίτσι μου να τον φιλήσει;;;;;; :lol::lol::lol:

Νατάσα γιατί ρε είναι ρατιστικό/σεξιστικό;;;;;;Κι εγώ με τέτοια έπαιζα μικρή....Γι'αυτό είμαι καλή νοικοκυρά;;;;;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Η Ιωάννα έχει λιώσει στο παζλ....Τα έχει μάθει όλα απ'έξω....Της δίνω καινούριο και σε 5 λεπτά το κάνει με κλειστά μάτια...

Τώρα θα της πάρουμε κουζινικά και μπορεί και κανένα αυτοκίνητο που θα μπαίνει μέσα να κάνει βόλτες.... ;););););)

Μαρία περαστικά ρε συ....Ευτυχώς που οι μικρές είναι καλά... ;););)

Βένι μου φάση περνάει ο μικρός...Του λείπεις!!!!!!Εμένα το έκανε αυτό όταν γύρισα στη δουλειά που ήταν μόλις 6 μηνών.... :(:(

Γιωτα-μπουρεκάκι νομίζω ότι δεν έπρεπε να του τη δώσεις... :oops::oops: Χωρίς παρεξήγηση ε;;;; :?:? Απλώς προσαρμοζόταν ο γλυκούλης σου και ήθελε χρόνο... :roll::roll::oops::oops:

Έρη μου τι κάνεις αγάπη;;;;Ρε γιατί δεν πολυμπαίνεις πλέον;;;;; :cry::cry::cry:

Καρολινάκι εγώ είπα ότι θα κάνεις πάλι παπένια... :D:D

Θουλάρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κάνεις ρε;;;;;

Παπάκι τέλεια με την άδεια..... ;););) Να την απολαύσεις...

Γιώτα ωραίο το παιχνίδι που πήρατε στο Κωνσταντινάκι!!!!! ;);)

Κορίτσια χθες η εφημερίδα μας είχε πάρτυ για τους εργαζόμενους σε γνωστό κλαμπ της Αθήνας...Φυσικά πήγα με το Γιώργο και μαζευτήκαμε σπίτι 3.30 η ώρα το πρωί....Τώρα νυστάζω.....Περάσαμε πολύ καλά, ήπια και 2,5 ποτήρια βότκα λεμόνι.... :oops::oops::oops:

:oops: Λέτε να γίνει αλκοόλα η μπεμπουλίνα μου;;;;; :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Α, δε σας είπα..Χθες μίλησα με τον προϊσταμενό μου και του είπα ότι θέλω να δουλέψω μέχρι τέλος για να πάρω όλη την άδεια μετά και μου είπε οκ...Αν μπορώ, δεν έχει πρόβλημα...έτσι, αν δε μου φέρουν αντίρρηση από το γραφείο προσωπικού θα σταματήσω 1 Απρίλη και μέχρι τις 20 γεννάω.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαα καρολινακι!!!

ο αντρας μου με φωναζει ετσι γιατι κανω λεει αστειες γκριματσες!!

ειμαι η λενα!

χαρηκα πολυ..Λενακι λοιπον... ;) που θα παει θα σας μαθω... :D

κανουμε παρτυ στις 3 ηωρα στη δουλεια μας και εχουν μπροστα μου μπουφε με καλουδια...γλυκα φαγητα σαλατες...κοπιαστεεεεεεε :lol::lol: μου χει φυγει η μυτη.... εγγκυουλες της παρεας μην ζηλευετε ανοστα θα ναι...ειμαι σιγουρη και αναλατα μην πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena kai o manwlhs tis briskei monos tou alla otan pane katw apo ton kanape den xoraei ....oute kai pisw apo to epiplo ...kai meta fonazei mpa ,mpa (mpala) gia na tou tis brw .

exei xasei tora kai den tis briskw me tipota .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Σισσιώ για τις Ugg... Έχω κι εγώ τις αυθεντικές...Σισσάκι από αυτό το site της πήρα κι εγώ!!! :D:D:D Ναι, είναι αυθεντικές.... :D:D Μια κυρία σαν εμένα δεν φοράει ποτέ μαϊμου ρούχα και παπούτσια...Η θα τα σκάσω και θα πάρω αυθεντικά ή δεν θα τα σκάσω και δε θα πάρω τίποτα....Κορίτσια έχω δύο χρόνια να αγοράσω τσάντα καλή, τύπου Louis Vuitton ή Gucci.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Ζω ένα δράμα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλάκα πλάκα επειδή κι εγώ τις έβλεπα να τις φοράνε όλοι και τις σιχαινόμουν, όταν της φόρεσα στο πόδι μου, είπα οκ.....Δεν υπάρχουν!!!!!!!!!Όπως τα λέει η Σισσιώ....Κυκλοφορείς με παντόφλες στο δρόμο.... :lol::lol::lol: Έχω και γαλότσες!!!!Άνετες και αυτές αλλα οκ....

Έτσι και γω Γωγούλα! Δεν εννοώ οτι φοράω ακριβά ρούχα, αλλά σίγουρα δε θα φορέσω μαϊμούδες.

Θα πάρω Άιζο, μοργκαν, τουα ε μουα, λύνε.

Δε θα αγορασω βιττόν αν δεν έχω λεφτά, αλλά δε θα πάρω ψευτικη. Θα προτιμήσω να πάρω μια γκες ή μια Κεμ που είνα στα κυβικά μου.

Αυτες που φοράω τώρα τις πήρα δοκιμαστικά. Αν μου αρέσουν, που μου αρέσουν, θα πάρω και τις αυθεντικές απο το σάιτ που είναι φθηνότερο. :D:D:D:D

Θα πάρω τις κοντες με το κουμπι και για μένα και για τη μικρη! :D:D

Γαλότσες δε βάζω με ΤΙΠΟΤΑ και το εννοώ!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη τωρα αυτοειναι αληθεια???? :shock::shock::shock::shock::shock:

σοκαριστηκα ολιγον...

χαρηκα κ εγω καρολινακι μυο!!

αφροδιτη :lol::lol::lol::lol::lol:

εμπρος λοιπον καλα μου χερια!!!!

σισσιω τωρα ηρεμησα!!!!!

αν ειναι φυσιολογικος τοτε δεν τα εχει παρει οοοολα πια απο τον πατερα του! :lol::lol:

συμπεθερα κ εγω ετσι κανω

δεν εχω πολλα φιρματα ρουχα, αλλα δνε παιρνω μαιμουδες

δεν ξερω εκνευριζομαι!!

παιρνω οτι ειναι στα κυβικα μου, οπως λεει κ η σισσιω!!

λεω να κανω μια δοκιμη απο το σαιτ παντως... με εψησε η σισσιω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Σισσάκι πέρυσι είχα πάρει επίσης τις κοντές, αλλά χωρίς κουμπάκι.... :D:D:D:D:D:D:D

Τις μπεζ-ταμπά...Ούτε καφε ούτε μπεζ ανοχιτό..Κατάλαβες ποιες;;;;;

Και φέτος πήγα Lapin να δοκιμάσω στη μικρή για να παραγγείλω και για τις δυο μας από το site αλλά το τερατάκι μου αρνιόταν πεισματικά να της φορέσει.... :twisted::twisted::twisted: Δεν της έβαζε καν στο πόδι...Οπότε του χρόνου τώρα.... :cry::cry::cry::cry:

Κορίτσια κάνουμε έναν έρανο να αγοράσω μια τσαντούλα Gucci;;;;;;Θα πέσω σε κατάθλιψη.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σισσάκι επίσης αν δεν μπορώ να αγοράσω τέτοιες μάρκες, δεν αγοράζω τίποτα..... :-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα μ αρεσουν οι ugg

λενα αν παρεις πες κ μενα..αλλα με το νουμερο?

γαλοτσα δε πηρα..δε ξερω..τις βρισκω κρυες..δηλ δε κραταν ζεστο το ποδαρι

γιωτα πολυ ομορφο δωρο..κ αυτο το θελωωω

αλλα δεε χω χωρο γμτ..

χρυσα καλα καλε καθε μερα αυτο σε κανει η συναδελφος???????/κλεβει τοφαγητο σου? :shock:

λενα δε δουλευεις κ γεμιζεις σελιδες ε???????????φιλια στο μαχαιροβγαλτη..φασεις ειναι ρεε

καρολινα φαε κ για μενα

σημερα εχω φασολαδα..το βραδυ θα κανω μελομακαρονα παλι

αφρο ποιο παιχνιδι ειναια υτο εμτις μπαλες

σισσιω ωραιες μερες περνεις αδεια..τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα τι να κανω ρε θου!!! :mrgreen:

σημερα ολο το απογευμα θα το φαω στο χωριο...

αντε αυριο τελευταια μερα!! αν κ θα μου λειψουν τα σκασμενα...

ρε παλι μελομακαρονα θα κανεις?

τι συνταγη κανεις?

ειδα που εβαλε η μαργαριτα στο μπλογκ μια κ λεω να την κανω.. αν κ δε μαρεσουν τα μελομακαρονα αλλα αρεσουν σε ολους τους αλλους :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ερωτηση

παραμονη θα εχουμε κοσμο θα κανω αρνι

26 παλι θα εχουμε κοσμο θα κανω το χοιρινο που εβαλε η νατασα - φαινεται πεντανοστιμο

(δε γεννησε αυτη ακομα ε?)

ανημερα των χριστουγεννων τι να κανω???

θα ειμαστε τα 3 μας! για ριχτε καμια ιδεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σχολάσω νωρίς, λέω να φτιάξω κουραμπιέδες σήμερα.... :roll::roll:

Και από αύριο αραλίκιιιιιιιιι μέχρι τη Δευτέρα.... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Κορίτσια εγώ παλιά φορούσα μόνο φίρμες...Όσο τα πλήρωνε ο μπαμπάς....Έχω ρούχα πανάκριβα στη ντουλάπα που έχω φορέσει ελάχιστες φορές και πλέον δε μου μπαίνουν.... :oops::oops::oops::cry::cry::cry: Όμως πλέον δε με νοιάζει...Ψωνίζω Ζαρα, H&M κλπ...Δεν έχω πρόβλημα....

Αλλά για τσάντα ή θα πάρω καλή ή καθόλου.... :oops::oops::oops::oops::oops: Κολλήματα είναι αυτά!!!!!!!Και απ'ότι φαίνεται θα κάνω πολύ καιρό ακόμα να αγοράσω.... :roll::roll::roll: Εκτός αν κερδίσω το Τζόκερ.... :lol::lol::lol::lol::lol: Οπότε θα πάρω από ένα δωράκι σε όλες σας!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ η Αρτζι που είναι σήμερα;;;; :roll::roll::roll:

Αφρο ξέχασα να σου πω ρε...Το παιχνίδι αυτό με τον αέρα και τις μπαλίτσες, μας το έφερε η νονά μας το Σάββατο...Χαζοπαίχνιδο είναι, αλλά και η Ιωάννα χαίρεται πολύ...Και αυτή χάνει τις μπάλες, μου λέει "Μαμά που είναι μπαλίτσεθ;;;;" Της λέω "Ψάξε να τις βρεις"..Και σκύβει, ξαπλώνει στο πάτωμα και ψάχνει κάτω από καναπεδες ... :lol::lol::lol::lol:

Μόλις είδα το εταιρικό μου mail...Μας δίνουν επιταγές των 50 ευρώ από το Βασιλόπουλο...Πολύ large τα αφεντικά μου.... :lol::lol::lol: Λέτε να ετοιμάζουν τίποτα;;;;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Site με προσφορές για Αθηνα και Θεσσαλονίκη

http://www.soby.gr/

Γωγω και εμάς μας εδωσαν επιταγές για σουπερ μαρκετ 250 ευρώ... αυτο ηταν το δωρο της εταιρείας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Αναστασία μου τα είπαμε και από το τηλ εμείς!!!

Χρόνια σου πολλά κοπελάρα! Να χαίρεσαι την χορευταρού Άννυ και καλά να περάσετε στο ταξίδι σας!! Πολλά φιλιά!

Νατασούλα ό,τι επιθυμείς κοριτσάκι! Να σαι πάντα γερή και να καμαρώνεις τα παιδάκια σου! Κουκλάκια και τα δύο! Καλά να περάσεις σήμερα ό,τι κα να κάνεις!

Αναστασία μπεμπού Χρόνια σου πολλά! Με το καλό ένα 2ο μωράκι εύχομαι. Να ζήσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη όπως την φαντάζεσαι! Να χαίρεσαι τον Σπυράκο σου και τον άντρα σου!

Εγώ μανούλες είμαι ακόμη εδώ! Όπως βλέπετε...

Και θα είμαι για καιρό ακόμη. Δε νιώθω τίποτα,δεν έχω προαίσθημα οπότε δε γεννάω σήμερα!!! :lol::lol::lol: Σήμερα κλείνω τις 40 εβδομάδες! Θα σταματήσει να μετράει το τικεράκι μου!!!!

Ήρθε η νονά μας θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Σισσάκι πέρυσι είχα πάρει επίσης τις κοντές, αλλά χωρίς κουμπάκι.... :D:D:D:D:D:D:D

Τις μπεζ-ταμπά...Ούτε καφε ούτε μπεζ ανοχιτό..Κατάλαβες ποιες;;;;;

Και φέτος πήγα Lapin να δοκιμάσω στη μικρή για να παραγγείλω και για τις δυο μας από το site αλλά το τερατάκι μου αρνιόταν πεισματικά να της φορέσει.... :twisted::twisted::twisted: Δεν της έβαζε καν στο πόδι...Οπότε του χρόνου τώρα.... :cry::cry::cry::cry:

Κορίτσια κάνουμε έναν έρανο να αγοράσω μια τσαντούλα Gucci;;;;;;Θα πέσω σε κατάθλιψη.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σισσάκι επίσης αν δεν μπορώ να αγοράσω τέτοιες μάρκες, δεν αγοράζω τίποτα..... :-??:-??:-??

Καταλαβα Γωγούλα και μου αρέσουν πολύ!

Επίσης ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ που δε θα αγοράσω τίποτα?!?!? Σίγα που δε θα ψωνίσω!! Όχι τέτοιο ψώνιο εγώ δεν το έχω! :lol::lol::lol: Θα ψωνίσω ό,τι μου επιτρέπει το πορτοφόλι μου.

Ακούς εκεί δεν ψωνιζεις καθόλου!!! :lol::lol::lol:

Θουλάκι μόλις ήρθε ενα χαρτί που λέει οτι δε θα πάρουμε άδειες, αλλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να μην πάρω άδεια!! Με κάθε τρόπο με όποιον τρόπο, πάνω απο το πτώμα μου θα μου κάψουν την άδεια!!! :evil::evil::evil:

Λένα φτιάξε γαλοπούλα γεμιστή ή ψητό μοσχαρι κατσαρόλας. Τα αγαπημένα μου των γιορτών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μη φτιαξεις τιποτα!!!!

χαχαχαχα

λοιπον...αυριο θα μας βαλουν το δωρο...ιιιιιχχχχχααααα...

παλη καλα...

εντωμεταξυ εδω εξελισσονται σκηνες απειρου καλους..εκανε η μυγα κολο ..που λενε..

ε ρε που δουλευωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Σισσάκι τσάντες δεν παίρνω.....Ρούχα και παπουτσια μια χαρά ψωνίζω.... :lol::lol::lol:

Τι;;;;;;;;;;Θα σου κόψουν την άδεια;;;;;;; :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τώρα τους έπιασε ο πόνος να σας βάλουν να δουλέψετε;;;Χριστουγεννιάτικα;;;;;; :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε πες έτσι ρε Γωγούλα!! :lol::lol::lol::lol:

Επειδη είμαστε οικονομικη υπηρεσια καθε τελος του ετους γινεται πανικος, αλλο όχι να μου κοψουν και την άδεια!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Όλα τελευταια στιγμή και ποτέ δεν τηρούνται προθεσμίες! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σισσιω εσυ που εισα εκ των εσω...

για πε με που στο καλο πηγα οι κυριες της Γεννικης Γραμματειας επενδυσεων και αναπτυξης, Γεννικης Δ/νση ιδιωτικων επενδυσεων, Διευθυνση κεφαλαιων εξωτερικου τμημα αλλοδαπων εταιριων..

απ χτες τους ψαχνω για να μας εκδωσουν τη νενα βεβαιωση περι νονιμου εκπροσωπου και δεν το σηκωνουν...μηπως πηραν απο τωρα τις αδειες τους;;;;;

Εγω παντως ψωνιζω και ψωνια καλα ρουχα..ασχετα μαρκας..μαρκα δ εμε ενδιεφερε ποτε οσο η ποιοτητα...και πιστεψτε με εχω καταλαβει πως μερικες επωνυμες μαρκες ειναι κυριολεκτητα φυκια για μεταξωτες κορδελες, ενω καποις οχι και τοσο γνωστες ειναι κορυφη στα υφασματα και στην κοπη..

πχ τα νυφικα σποσα μοντα εγω τα εχω δευτεραντζα..και ας ειναι πανακριβα και επωνυμα..μπουρδες...

οπως και εκατσος στο ειδος το..καθε εταιρια εχει κλιση σε κατι συγκεκριμενο που το κανει καλα..πχ μπερμπερι σε παλτο και καμπαρτηνες..αλλα οχι σε αξεσουαρ και παπουτσια..ειδικ ατα παπουτισ ατους ειναι φρικηηηηη..

οποτε δνε κοιταζω μαρκα..αλλα κοψημο ραψημο και ποιοτητα..

ακομα και τωρα θα εχω ενα κατι..αλλα θα ειναι καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκι μη με μπλέκεις με άλλα Υπουργεία!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Αρκετά τραβάω στο δικο μου!!! :evil::evil:

Η αλήθεια είναι οτι η ποιότητα μετράει πέρα και πάνω απ' όλα!

Σας αφήνω μπας και φύγω πριν τις 7:00 σήμερα απο εδω μέσα!!! X(X(X(X(X(X(X(:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη ειμαι τεμπέλα , για να μην σας γραφω ξεχωριστα πμ , μπηκα να δωσω ομαδικα τις ευχες μου :oops::D

Καταρχην να ευχηθώ στην Παναγιώτα να της ζησει το μωράκι της , να ναι γερο και καλοτυχο ! Πως τα πανε εχετε νεα?

Αναστασί χρονια πολλα και καλα ! Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου , καλο ταξιδι να εχετε και να περασετε υπεροχα . Να γυρισεις πισω ανανεωμενη , με την Αννυ να τρωει και να κοιμάται 12ωρα :lol:

Νατασουλι χρονια σου πολλα ! Με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου και ευχομαι να μοιάζει της Ειρηνης σε ολα !! Να σαι γερη και χαμογελαστή παντα !

Αναστασια μπεμπου χρονια πολλα , να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο ενα αδερφακι για τον Σπυρακο σου !!!

Φιλια σε ολες κοριτσια και αν δεν σας "ξαναδω" , Καλα Χριστουγεννα να εχουμε ! ΥΓΕΙΑ , Αγαπη και χαρά για ολους μας και κυριως για τα μικρουλακια μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΑΝΑ 1 ωρα να σας διαβασω!

τα μισα τα εχω ξεχασει!

Αναστασια- Νατασα χρονια πολλα!

και με το χαζο που λενε " με ενα πονο"

και ναι το 2011 να γεννησεις....κριμα να παρεοι ολη τη χρονια στη πλατη της!

ασε που θα παει σχολειο μαζει με της θουλη!

η μικρη πηγε στη πεθρα να φτιαξει μελμακαρονα....

χθες πηγαμε στη βαφτηστηρα του Π.

τελικα διαπιστωσα γι μια ακομα φορα ποσο μαλακας ειμαι....

ενω ηξερε οτι θα παμε γυρω στις 5:30 επεστρεψε στις 6:00...ευτυχως αργησαμε και δεν την περιμεναμε...γιατι αν περιμεναμε ..θα αφηνα τα δωρα στη μαμα της και θα εφευγα...!

μας κερασε ενα χυμο και μας "ρωτησε" αν θελουμε κουραμπιε!

σημ. στην μικρη πηραμε ρουχα raxevsky , μικροφωνο, μπαρμπι, ντορα , και για την μικρη ενα εκπαιδευτικο αρκουδακι της φισερ πραις καθως και σοκολατενια και για τις 2!

κατι αντιστοιχο ειχε γινει και το πασχα.....!

ε θα βαλω μυαλο....!

το πασχα μονο ρουχα και λαμπαδα!

η μισο κουμπαρα μου χθε ςπρωι που πηγαμε τα δωρα του μικρου μας ειχε κανιε μελομακαρονα και κουραμπιεδες καθως και απο ενα παιχνιδι για τα παιδια μας!

δεν ειναι το κοστος αλλα η σκεψη!

εγω στο νονο της μικρης μας πηρα μπλουζα s.oliver...δεν ειναι η μαρκα...αλλα αναγνωριζω οτι σκεφτεται το παιδι και το θυμαται....και εν μεσο αυτης της κρισης!

εμαι παραλογη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lala μουυυ...

καλες γιορτες και ακομα καλυτερες συμβουλες θηλασμου!!!

Βικυ ε ναι λοιπον...εισαι...απαπαπαπα..τι ειναι αυτα καλεεεε

εγω στο δικο μου βαφτηστηρι ΘΑ παρω ενα MP4 player και ενα μπουφαν απο τα Η&Μ,, στο βαφτηστηρι μου το μικρο ρουχα και ενα τηλεκατευθυνομενο αυτοκινητο, ομοιος και στο βαφτηστηρι του Οδυσσεα εχουν κοντινη ηλικια, και στη κουμπαρα μου και νονα ενα ρολοι απο τα Loisir αυτα που ειναι καθημερινα με πλαστικο λουρακι...

αυτα..

τιποτα ουτε σε κουνιαδα ουτε σε πεθερα..

τοσα χρονια νυφη αυτοι ενα δωρο δε μου κανανε..φετος δεν κανω ουτε εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lala mu kala xristougena kai se sena .

re koritsia giati to para kanete me ta dwra ?

egw kserw oti o nonos to pasxa paei dwra .....

bukh thes na gineis nona tou deuterou ? trapezi tha sou kanw kathe fora :lol::lol::lol::lol:

pantos sobara twra blepw yperboles ...oute sta paidia mas den pernoume tosa kai poso malista twra sthn krish

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...