Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

με γεια το δωρο σας!!!

αχ εμενα ο τολης μου εχει απαγορευσει να του δινω μαρκαδορους ξυλομπογιες κλπ γιατι εχει κανει τους τοιχους χαλια!! ολο τσακωνομαστε για αυτο το θεμα...

κ εμεις πηγαμε χτες παιδιατρο.. αχ ειναι πολυ καλη αυτη που παμε αλλα ρε κοριτσια εχει ΜΕΓΑΛΗ αναμονη!!!! ειχαμε ραντεβου 7 κ μας πηρε 8.15!!! τελειωσαμε 9 παρα τεταρτο κ ημασταν σπιτι σχεδον 9.30!!

χτες μου τον μετρησε 94 ποντους :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τον προηγουμενο μηνα μου τον ειχε βγαλει 89, οτι ναναι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειναι 12.700 το μαναρι μου!!!!

γιωτα υπομονη κοριτσαρα μου!

εγω τα δωρα του τα εχω κατω απο το δεντρο, παει τα βλεπει τα αγκαλιαζει κ γελαει πονηρα! μετα του λεω οτι δεν θα τα ανοιξει ακομα αλλα οταν του πω εγω, σουφρωνει τα χειλακια κ φευγει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

~x(~x(~x(~x(~x(~x(

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ακόμη ψάχνεις?

εμένα μαγειρεύει ο άντρας μου τα Χριστ. ;)

περαστικά!

Νατασσούλα τι κουκλάκια είναι αυτά? απαπαπαπα φτου φτου να σου ζήσουν και τα 2 πανέμορφα....και η Έλενα κούκλα......ο Μηχάλης είναι γαμπρός της Γιώτας? :roll::roll::roll::roll: ..............................αχ τελικά μόνο ο δικός μου γιος είναι μιανιατούρα!!! :?

Βενετία μου τι να πω? πρότεινέ του να παίξετε ή κάνετε κάτι μαζί που του αρέσει ή να πάτε μια βόλτα σε κανένα καρουσέλ, δλδ εννοώ να κάνεις μαζί του κάτι που ξέρεις ότι του αρέσει!

ο δικός μου, μου είπε χθες το βράδυ ότι δεν με θέλει για μαμά του επειδή του φώναξα!!!! ντόινγκ!!!!

ε του λέω και εγώ καληνύχτα, ψάξε για άλλη, :? ......πάει στο δωμάτιό του και ησυχία μετά από 15 λεπτά πάω να δω και τον είχε πάρει ο ύπνος με τα ρούχα,......τον λυπήθηκα τον ξύπνησα και με αγκάλιασε, με φίλησε και μου είπε καληνύχτα!!............... :x:YMHUG:

χωρίς τις μαμάδες τα παιδιά δεν μπορούν, κανένας πατέρας δεν μπορεί να αντικαταστήσει την μάνα!!! ;):D

ο άντρας μου έλαβε 2 δώρα, ο Λ. ένα πακέτο, υποθέτω παιχνίδι ή και βιβλίο και το μπουμπούκι ένα πακέτο, μάλλον κούκλα το κόβω!!!! :? και ένα οικογενειακό: βιβλίο ή ημερολόγιο!!! :o:?:?

τέλος πάντων τα βάλαμε στο δέντρο!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

κι εμεις κρυωμενοι ειμαστε τρεχουν ματια και μυτουλες

εκανε και πυρετο χθες 38.6

αλλα σημερα δεν εχει...

εχει ομως απιστευτη γκρινια

με τιποτα δεν ειναι ικανοποιημενος και τιποτα δεν θελει

παιζει για πολυ λιγο και μετα φωναζει

αστε που με θελει οοολη μερα σε ενα κρεβατι ξαπλωμενη να παιζουμε γαργαλιτο........ε δεν γινεται συνεχεια και οταν του λεω 'σε λιγο' η 'πιο μετα θα παιξουμε' γινεται χαμος!!!!!

παντως εχουμε τρελαθει στις βολτες ολο εξω ειμαστε μας εχει ξεχασει το σπιτι μας :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΕΣ, ό,τι επιθυμείτε...καλές γέννες και καλές γκαστριές!!! :lol::lol::lol::lol:

καλά δεν γιορτάζετε το Πάσχα? η αδελφή μου γιορτάζει Πάσχα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα η κανονικη γιορτη ειναι σημερα, το πασχα ειναι της αναστασεως, δε γιορταζουν κανονικα δηλ οι αναστασιες.. ετσι μου εχει πει ενας παπας. εμεις τον ανασταση τον γιορταζουμε το πασχα παντως

επισης εχω ακουσει οτι οι παρθενες γιορταζουν το δεκεμβρη και οι ξεπαρθενεμενες το πασχα!! κατι αναλογο κ για τις μαριες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μπεμπουλης να σου δωσω μια απαντηση σχετικα με αυτο που λες

τα παιδια σε αυτες τις ηλικιες δενεχουν αντιληψη του χρονου, για αυτα η απαντηση του στυλ θα το κανουμε μετα η θα παιξουμε σε λιγο δεν εχουν αντικρισνα για αυτα και τα θυμωνουν!

να του λες

θα παιξουμε οταν φας το φαγητο σου

η θα παμε βολτα οταν ξυπνησεις πχ

ετσι θα εχει μια αποψη για το ποτε να περιμενει κατι

το σε λιγο κ το αργοτερα ειναι πολυ αοριστα για τα παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΝΑΤΑΣΟΥΛΕΣ!!!!!!να ειστε καλα,ευτυχισμενες να χαιρεστε τα παιδακια σας...με το καλο η γεννα σου νατασα...μπεμπουλης συντομα μια νεα εγκυμοσυνη τελειομηνη αυτη τη φορα... :)αναστασακο να σε χαιρεται η τσαχπινα σου και καλο ταξιδι σας!!!!!

ειχε παρει χθες το λαπτοπακι μου ο αντρας μου και μου εκανε βλακεια...παω και εγω να το ανοιξω το βραδυ να σας πω μια καληνυχτα και ηταν ολα μεγενθημενα :shock::shock::shock: τεραστεια σας λεω...η επιφανεια εργασιας....πια κοπελια ξερει πως φτιαχνεται;;;;

χρυσα πολυ γκαντεμια και αυτη χθες βρε κοπελα μου...δεν σε ηθελε...βεβαια δεν ειναι το ζωδιο γιατι και εγω λιονταρινα ειμαι αλλα δεν μπορω να πω οτι ειχα χαλια μερα..ουτε και τελεια βεβαια....

τελικα του ταλιμπαν του λειπει πολυ η πιπιλα....δεν μπορει να κοιμηθει...ειναι τωρα 2 μεσημερια εκει που κοιμοτανε σιγουρα 2 ωρες τωρα δεν κοιμαται καθολου...και τα βραδια κοιμοτανε το πολυ 9 και τωρα παει 11 μιση για να κοιμηθει..τι να κανω;;;να του τι δωσω παλι;;;;ουφφφφφ.....τον λειπαμε ρε γαμωτο :(

περαστικα σε ολες και σε ολα τα παιδακια που ειναι αρρωστα...

τελικα εμενα δεν μου ξαναεκανε πυρετο... :? τωρα τι ηταν αυτο;;;η παιδιατρος λεει οτι δεν ηταν απο δοντι παρολο που εβγαλε δοντι....λεει οτι αν ξανακανει πυρετο να παω να του κανω καλλιεργια ουρων....

αυτα κοριτσια...φιλια σε ολες!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!!

Τι κανετε;;;;

Χρονια πολλα στις Αναστασιες στις Νατασες..

να ειστε ολες σας καλα ..

Αναστασια μπεμπου τη υγεια σου και την Βελτιωση του Σπυρου σου ευχομαι..

Νατασακι- Λοβι καλη λευτερια...με εναν συντομο και ευκολο τοκετο..με το καλο να κρατησεις την ζουζουνα σου, να ειναι υπναρου και να εχεις ευκολους θυλασμους

Νατασουλα - Νατασουλα..με τα κουκλακια τα ομορφα..

υγεια ευχομαι στα παιδακια σου και καλες δουλιες σε σενα.....

Αναστασια τσαχπινομαμα....καλα να περασετε..και να φαει επιτελους η Αννυ...

Ξεχασα καμια;;;;;

Βενη τι να σου πω πουλακι μου..ειναι φαση σηγουρα και θα το ξεπερασει..μη ξεχνας ειναι αγορι..και τα αγορια μια αλφα αδυναμια στη μαμα τους την εχουν!!!!!!..οποτε αναμενεις στο ακουστικο σου...

Σαυρογιωτα τελειο το δωρακι...

εντωμεταξυ τι θες να παρω στην Κων/να τωρα που κλεψανε το δωρακι της...κλαψ κλαψ....

Στη Βενη θα παρω το ιδιο θα το παραγειλλω σημερα!!!!

αχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημεραα!!!

Χρονια μας πολλα!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!

Νατασακι μου να εισαι παντα ευτυχισμενη οπως τωρα!Με το καλο η αδερφουλα της Ειρηνης!

Νατασουλα χρονια πολλα,οτι επιθυμεις για την οικογενεια σου!

Ο Μιχαλης βοσκος κουκλος αλλα κ η Ελενα σαν πριγκιπισσα!

Αναστασια να σε χαιρεται ο Σπυρακος κ ο αντρουλης σου!Με το καλο μια 2η εγκυμοσυνη οπως την επιθυμεις!!!

Λενακι αμοιβαια τα αισθηματα!!! :-*

Καλα εε?Ο Στασης ειναι φασουλας ή η γιατρος δεν καταφερνει να μετρησει???

Μου φαινεται παρα πολυ!

Θαλασσα ουτε εγω γνωριζω

Περαστικα σε ολα τα παιδακια κ τις μανουλες...

Αντε να ερθει καλοκαιρι κ να ηρεμισουμε :? !

Δεν ξεκινησε καλα η μερα μας..μεσα στα νευρα...Αλλα εχω σκοπο να μην δωσω σημασια!

Α!!!Συμπεθερουλα μου γλυκια με τον αγαπημενο μου χαλβαδακο!!!!!

Σ'ευχαριστω κ απο εδω!ΝΑ εισαι καλα κ παντα να μας αγαπας οσο σας αγαπαμε!!!

Αν ειχες λιγο παραπανω χρονο θα γελουσαν πολυ οι συνεπιβατισες μαζι σου!!!!Οχι πως εισαι γελοια!

:lol::lol::lol:

Τι τσαντα ταιριαζει με γαλοτσες????Βοηθηστε με!!! Κανενα...πανερι? :lol:

Πωπω γραψατε πολλα..Παταω υποβολη κ επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδακι σωστα τα λες!!!

εγω γιορταζω σημερα!!!!

ευχαριστω για τις ευχες

μικρη γιορταζα το πασχα αλλα κανονικα ειναι σημερα

ο αναστασης γιορταζει πασχα

συνονοματες......ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρες γαλοτσες??? :lol::lol::lol::lol:

περα απτην πλακα ανειναι ανετες σκεφτομαι να παρω κ εγω!

δεν καθεται στην παιδιατρο... χτυπιεται σαν χταποδι γιαυτο δε μπορει να τον μετρησει. αλλα δε νομιζω να ειναι τοσο ψηλος.. δε μου φαινεται οτι εχει ψηλωσει τοσο!

οταν τον μετραω εγω ορθιο τον βγαζω 91 κ ξαπλωμενο 92 :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια οι γαλοτσες ειναι Hot ταση του φετινου χειμωνα...μπορεις να τις βαλεις με οτι θες...οποτε τσαντα κατα προτιμιση back Pack...

Αναστασακο φιλια στον Σπαιρουσ

Λενακι τι κανετε;;;;;

Αυριο ερχετε η κουνιαδα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ σημερα θα κανω βολτα μονη μου

εχω φυσικοθεραπεια στις 11 και θα παω και για καφε!!!!!!!!!

τον μικρο θα τον κρατησει ο αντρας μου...ειναι απογευμα σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια κ εγω σημερα...Ως παρθενες αλλωστε!!! =))=))=))

Οι περισσοτερες Αναστασιες γιορταζουν σημερα....

Ευχαριστουμε κοριτσια!!!

Λενα ναι!Πηρα προχθες γαλοτσες ενω ουτε να τις δω δεν ηθελα τοσα χρονια...

Γμτ δεν μπορεις να φανταστεις ποσο ανετες ειναι...Και μπαινουν πανευκολα...Δεν φορεσα αλλο

παπουτσι 2 μερες!κ πλατς πλουτς στις λασπες κ στα νερα!Ξανα-μανα παιδι! :lol:

Ομως ΤΙ τσαντα?Μεγαλο προβλημα εχω! :lol:8-}8-}

φευγουμε τα ξημερωματα!Πρεπει να κανω βαλιτσεεες!

Γιωτουλα κανε υπομονη λιγες μερες κ μην του τη δωσεις(λεεεεεω εγω!)...

Βρες αλλον τροπο να νανουριστει!

Χρυσα μου δλδ τσαντα πλατης?ουφ...Δεν εχω...!Εγω δεν περιμενα να ειναι για 3η χρονια στη μοδα...!

Καλα εκεινες που πραγματικα δεν βρισκω λογο υπαρξης ειναι οι ugg! Μα ΤΟΣΟ ασχημο παπουτσι???

why god?Why????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε με οτι θες βαλτες...σου ειπα ειναι πολι ΙΤ κομματι ειδικα για φετος!!!!!

Και εμενα δε μου αρεσουν οι UGG..μεσα στην πολη...αμα εμενα στις στεπες του Καζακσταν..ναι εκει δενουν με το περιβαλλων δε λεω...

αλαλ ειδικα οταν βλεπω να φορανε στο κεντρο της πολης μποτες Apre ski εκει ειναι που τρελαινομαι τη μπεμπελη βγαζουν...αλλα τις φορανε..

επιση ςνα πω ενα παραπονο...κλαψ κλαψ...

ειναι εδω μια συναδελφος η οποια παντα ερχετε στο γραφειο μου και καλα να δει τι κανω αλλα παντα με ρωταει τι εχω στα κουτακια και στα σακουλακια και τρωει το φαγητο μου...

σημερα δε μαι κοπελα μου κερασε μιλοπητακι και μου το εφαγε....

σα δε ντρεπετε λιγο..

αμα θελω να το μοιραστω..θα την κερασω μονη μου..μ'αρεσει να μοιραζομαι το φαη μου αλλα δε μου αρεσει να μου το τρωνε με το ετσι θελω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε χρυσα σοβαρα??????????? μα τι γουρουνα!!! ελεος ρε συ!!!

μα καθολου δεν ντρεπονται μερικες??

αχ αναστασι ποτε θα γυρισετε??

ρε γαμωτο τοσες μερες δε βρεθηκαμε.... πολυ κριμα...

αλλα με την καινουρια χρονια θα εχουμε κ το νεο τουτου οποτε θα ερχομαι συχνα!!

(αυτο ναι, ηταν απειλη!!)

αν ειναι τοσο ανετες θα παω να παρω κεγω!!! δε μπορω με τα τακουνια να ανεβοοκατεβαινω τα σκαλια στο σχολειο ολημερα

ο αναστασης βλεπει την αγιοβασιλιτσα σου και τη χαιρεταει1!!1 :lol::lol::lol::lol:

κ μετα λεει ελααα ελααα ελααα αννιιιιι χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa γεια σου Αναστασηηη!!!!!!ψυχη μου!!

Να ερχεσαι ρε συ!Καθε μερα ελα!!Εγω,ειπαμε,ξυνομαι!Απο βολτα σε καφε..Αντε κ καμια σκουπα το σπιτι!

(3/01 επιστρεφουμε)

να παρεις γαλοτσες!

Χρυσα εχεις τοσο δικιο!Εμενα δε μ'αρεσει καν να μοιραζομαι το φαγητο μου! :lol:

Ειδικα οταν μου το παιρνουν με το ζορι(ο Α που τσιμπαει απο το πιατο μου) νιωθω...Πεινασμενη!!!! :lol:

Μα για να το πηρες σημαινει οτι θελεις να το φας ΟΛΟ!Κ μετα

δε νιωθεις οτι δεν εχεις χορτασει?Να!Ετσι μπαινουν τα κιλα..Γτ μετα ξανατρως!

Με επιασε πολυλογια πριω πρωι...Παω για τις βαλιτσες!

Αφρο καλημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εμενα ο τολης σε καποια φαση (αφου ειχα γεννησει) τον ειχε πιασει κατι κ ηθελε ολο να τρωει!!

αφου ημασταν για φαγητο εμεις η κουμπαρα μου κ μια φιλη της

τελειωνε ο τολης το φαγητο του

εμεις ουτε το μισο δεν ειχαμε φαει ακομα

κ με ρωτουσε αγαπη μου τελειωσες???

οχι του λεω γιατι

για να φαω :lol::lol::lol::lol::lol:

κ μου το ετρωγε κ αν πεινουσε πολυυυυ ετρωγε κ των κοριτσιων! κ εχει τυχει να παραγγελει κ αλλο! :lol::lol::lol::lol: ειχε φτασει 95 κιλα τοτε!!! τωρα εχει χασει μερικα παλι καλα!!

αχ θελω κ πρεπει να κανω διαιτα... πως εχω παρατησει ετσι τον εαυτο μου.. πρεπει να χασω ενα 15κιλο μεστο νερο! αλλα δεν το παιρνω αποφαση τωρα που ειναι γιορτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δε μπορω αλλο

ολο το πρωι κλαιει κ ουρλιαζει επειδη δεν του δινω να παιξει με τα μαχαιρια

τι θα το κανω αυτο το παιδι

τι κολλημα εχει φαει τον τελευταιο καιρο

μου εχει σπασει τα αυτια πρεπει να κλαιει εδω κ μιαμιση ωρα στανταρ κ δε με θελει κιολας

παω κοντα του κ με σπρωχνει απο τα νευρα του

τα μαχαιρια παντως ΔΕΝ τα παιρνει

ελπιζω να του περασει γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΜΑΜΑ!!!

Χρονια πολλά στις Αναστασίες μας!! :x [smilie=occasion1.gif]

Νατασούλα τέλειες οι φωτός!!!! Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου! :ymdaydream:[smilie=toothy1.gif]

Χρύσα κοπέλα μου, :o άλλο κακό να μην σε βρει βρε πουλάκι μου! :oops: Αυτό με το πόδι που περιέγραψες εγώ το έπαθα την ημέρα που έδινα για δίπλωμα…. Πωπω το θυμάμαι, μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση να μην μπορώ να το κάνω να σταματήσει να τρέμει!!... Ελπίζω να έκλεισε ο κύκλος τώρα Χρύσα μου και να σου έρχονται μόνο καλά πραγματάκια από εδώ και πέρα… [smilie=toothy4.gif]

Νατάσσα ηλεκτρικές σκούπες και τέτοια έχουν και τα αγοράκια όχι μόνο τα κοριτσάκια.. [smilie=toothy12.gif]

Βενετία μου χαλάρωσε λίγο, μην το παίρνεις προσωπικά, θα του περάσει… :oops: Και μην τον αφήνετε να σας χτυπάει, κόψτε το αυτό.. :geek: Και σε μας το εκανε αλλα του το κοψαμε. Του έλεγα όχι, και δεν του το κάνω το χατήρι που να χτυπιέται. Όταν δεν καταλαβαίνει τον βάζω στο καρεκλάκι ή στην κούνια και περιμένω συγνώμη… :roll:

ΣαυρωΓιώτα τι τέλειο το καβαλέτογραφείο!!!! Πόσο το μαλί? :D

Μαρία (Λάρισα) περαστικά κοριτσάκι μου, χαμομήλι, χαμομήλι, α! και να πιεις χαμομήλι! :mrgreen:

Συμπεθέρα κουπα? Εμένα θα μου άρεσε…

Βασικά ότι και να μου πάρουνε μαρέσει…

Στον αντρα πάλι δυο ΄δωρα? Χαχα :lol::roll:

Λενάκι ασε, εμεις οι δυο πρώτα θα κάνουμε δευτερο και μετά δίαιτα... :oops::-*:-*

Φιλάκια σε όλες κορίτσια [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μα γιατι;;;..δωστου καλε τα μαχαιρια...ελλιως σε βλεπω να κοβεις εσυ τις φλεβες σου!!!

Βρε το σκατιαρικο που με θελει και μαχαιρια...χασαπης θα γινει;;;;;

ρε κοριτσια δεν μπορω αλλο την ανακατοσουρα και τις αναγουλες...μπλιαξξξξξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια μου...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ σε όσες γιορτάζουν!!!!!!! :ymparty::ymparty:

Μπεμπουλης και Αναστασια να σας χαιρονται τα παιδακια σας και οτι επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!!!να το παθετε :D:D

Νατάσα μου, χιλιοχρονη!!!!!.με το καλό να έρθει το αγορακι σου...του αρεσει η θαλπωρή της μανουλας και δεν θελει να κανει κουκου ακομη ε? :lol::lol: υπομονη κουκλα μου...απότι διαβασα εκλεισες τις 40 βδομαδες??

Χρυσα μου τι εγινε παλι βρε κουκλα σου ανοιξαν το τουτου..τρακαρες...ευτυχως που δεν επαθες κατι ...αντε με το καινουργιο ετος να σου πανε όοοοοοοοοολα καλα ρε φιλεναδα...κατι θελω να στειλω ε? μην ξεχνιομαστε... ;);)

καποια κοπελιτσα δεν θυμαμαι ποια :oops: μου πε οτι αν θελω παπενια πολυ ε παπενια θαρθει!!! μακαρι...

ειναι κρυωμενη η παπενια μου .. :( ετρεχε η μυτουλα της απο το απογευμα και ολο το βραδυ ξυπναγε και της εβαλα και δυο φορες ορο...εκλαιγε αλλα της ελεγα ελα αγαπη μου θα σου κανει καλο...μετα ηρεμουσε ...και καθε ωρα τα ιδια..στεναχωριομουν γιατι ανασαινε απο την μυτουλα και ενοιωθε ασχημα....

ωχ με φωναζει το μπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...