Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

έχω να ετοιμάσω και τα χαρτιά μου για το ΕΑΠ

+850

άντε πάμε από την αρχή

έχουμε εδώ καμία πολ. μηχανικό να με βοηθάει τουλάχιστον??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια τελικά το βρήκαν το φορεματάκι αλλά στα 35 ευρώ...Είπα να μην το πάρουν, αλλά η μαμά μου το πήρε, επειδή λέει αυτή έκανε τη ζημιά..Βέβαια μου είπε ότι η φοδρίτσα στο άλλο που χάλασε ράβεται και δε φαίνεται καθόλου και αν δούμε ότι όντως φτιάχνεται να πάω το καινούριο φόρεμα για αλλαγή και να πάρω άλλα ρουχαλάκια για τη μικρή...Τώρα στενοχωριέμαι που της φώναξα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Καλέ αλήθεια η Τσιντικίδου είναι;;;;;; :o:o:o:o Απαπαπαπαπαπαπα, ντροπή!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλέ δε σας είπα....

Μαντέψτε ποιον έχω πάλι δίπλα μου σήμερα..... :roll::roll::roll::roll: Τον μπίχλα που βρωμάει......... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μαράκι ξέχασα να σου πω συγχαρητήρια για το μεταπτυχιακό....Πολλά μπράβο σου!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομίζω είχε κατεβεί και υποψήφια στις εκλογές κάποτε

ποιά η Αφρο? :lol::lol:

να δω πότε θα έρθει η όρεξη στον Λουκά!!! τρώει λιγότερο από την μικρή!!! :shock::shock::o:o:?

σαν σπουργίτι τρώει!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πάω το καινούριο φόρεμα για αλλαγή και να πάρω άλλα ρουχαλάκια για τη μικρή...Τώρα στενοχωριέμαι που της φώναξα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

να σου πω εκεί δεν κάνουν επιστροφή χρημάτων αν δεν θέλεις το προϊόν?

μην γελάτε δεν θυμάμαι!!!! :oops::oops:

εδώ πάντως σου δίνουν τα χρήματα πίσω!!! :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω εκεί δεν κάνουν επιστροφή χρημάτων αν δεν θέλεις το προϊόν?

μην γελάτε δεν θυμάμαι!!!! :oops::oops:

εδώ πάντως σου δίνουν τα χρήματα πίσω!!! :-bd

Καλέ στην Ελλάδα ζούμε...Είναι δυνατόν να σου επιστρέψει κανείς χρήματα;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax tha me trelanete sas afisa sthn 45 kai sas briskw sthn 56 !!!!

pigame agora na psonisoume dwra kai alla gia ton manwlh .

tou pirame ena paixnidi pou fisaei mpalitses (to exei dei se duo paidakia kai to latrepses)

mia ergaliothikh ,enan plastiko krokodilo ,ena skampo bob kai ena maksilari bob ...

pigame kai apo ta h&m kai tou pira kai duo xontra mplouzakia .

twra exei trelathei na paizei ....

tha sas diabasw kai an prolabw tha sxoliasw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax argi mou polu me siginisespou me thimithikes 2 fores !!!!

koritsia oi mamades twn agoriwn exoun kapoio kolima otan den exoun kalh sxesh me tous sizigous kai sto prosopotou paidiou tous blepoun ton sizigo ....giauto kai bgazoun tosh zilia !!!

uparxoun kai mamades omos koritsiwn pou bgazoun polu kakia gia tous gamprous ...idika otan eixan megalitera sxedia gia thn korh tous kai pire kapoion "parakatiano" ...blepoun sthn korh ton euato tous kai oti den zisane ....

a kaname kai karouzel simera kai tou aresei para polu ....

ax pws ta kaeis kai de tsirizoun na paroun oti paixnidi doune ?mexri kai koukles hthele !!! :lol::lol::lol:

mono emeis akougomastan ...kala nekra sta jambo ths peireos ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax monh mou eimai ,kamia alh ....ma pou pigate oles ????? ponesane ta xerakia sas toses wres na grafete ??? :lol::lol::lol::lol::lol:

tha milaw monh mou....

eimai ptoma ....makari na tou pername kiala paixnidakia ....dnt omos :evil:

tou lew kapoia stigmh tou manwlh "sou aresan ta paixnidakia sou ? tou xronou tha einai ligotera ,tha mirazese to xrimatiko poso me ton aderfoulh " :lol::lol::lol::lol::lol:

trelathika me ta koritsistika paixnidia ,paraligo na me paroun ta zoumia sthn skepsh oti den tha paiksw pote .....

eixa kai ton kwsta na kokoreuete oti autos tha paizei me ta tilekateuthinomena :evil::evil::evil::evil:

to mwro katw sthn foto den fenete san na kapnizei ? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι λενε να ζωδια για τους λεοντες σημερα...αλλα η σημερινη μερα ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΛΕΙ!!!!!!!!

μη γελατε..

πηγα με τη μαμα μου να παρω 2 φορεματακια και ενα ζευγαρι μποτακια- ειναι το δωρο τςη για την γιορτη μου και για την πρωτοχρονια...και στην επιστροφη...τρακαρα...

μη γελλατε καθολου μα καθολου..

ηταν ενεας που βγηκε απο ενα παρκινγκ στον κεντρικο δρομο και καθοταν στο αντιθετο ρευμα..δεν προλαβα να φρεναρω γιατι δεν τον ειδα...και μπαμ...

αφιστε το τα ειδα ολα..

δεν επαθα μεγαλη ζημια ουτε εγω ουτε αυτος στα αυτοκινητα μας και καναμε φιλικο διακανονισμο και ο καθενας μονος του τις ζημιες..αλλα τρομαξα παρα πολυ..τοσο πολυ που ετρεμε το ποδι μου και για κανενα 10λεπτο δεν μπορουσα να οδιγησω...

Αφρο τι καλα που περασατε..

ελα ρε μην ανισυχεις..μπορει να κανεις και τριτο παιδιακι...ολα γινονται..αλλιως θα χαρεις με τις εγγονες σου

Γωγ ναι αμα δεις την αποδειξη εχουν την ιδια πολιτικη επιστροφων χρηματων με τα ζαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν βρε Χρυσουλα μου!Τριτωσε τουλαχιστον το κακο?

Προσεχε κοπελα μου...

Τουλαχιστον το ευχαριστηθηκες το δωρακι σου?

Λενα να φας σκατουλες!!!χαχαχσαχαχαχα Τρελληηηηη!!!Με εχεις καταθαψει σημερα!!!!

Λοιπον...Ηταν πολυ ευκολο αλλα τοσο καιρο δεν το ειχα παρατηρησει... :oops:

Στην στηλη που πας για να δεις τις φωτο (στο φεις ντε) οταν πατησεις "φωτογραφιες" σου βγαζει απο

κατω "βιντεο","προσφ.αλμπουμ" κλπ!Ε εκει βλεπεις κ τα βιντεο!!

Αργυ εσυ δλδ πας καθε μερα στα προφιλ των φιλων σου? :o

Παντως εμεις που εχουμε κοριτσι παιζουμε με τηλεκατευθυνομενο!

μαλιστα τον δουλευα τον αντρα μου οταν το πηρε(πως κ καλα το πηρε για τον εαυτο του)

αλλα δεν σταματησαμε να παιζουμε με την Αννυ(το εκανε κ αυτη μπρος πισω)..

μεχρι που σπασαμε την κεραια κ γλιτωσα!

Αφρο ξανα αρχισε ςτα αγγλικα κ δυστυχως πηδαει το ματι μου!

Σορρυ που σε επρηξα αλλα δεν μποω να διαβαζω...(δεν το λεω για να το αλλαξεις απλα το αναφερω :oops: )

Ετοιμασα τη βαλιτσα της μικρηηης!Δεν χωρανε τα πραγματα της!...Που να αρχισω τα δικα μας! :D

Νατασα που εισαι???Εμφανισου!Σημερα ή αυριο ξημερωματα να εχεις το νου σου! =))

Μαρια εγω δεν μαγειρευω χριστουγεννα!

Γτ δεν κανεις το μπουτακι που λεγαν τα κοριτσια καμια 10ρια σελ πισω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, προσπαθώ να σας παρακολουθήσω, αλλά στέκεται αδύνατο!!!

Το έχασα εντελώς αυτό το τρενάκι! :(

Μου πέσανε μαζεμένες δουλίτσες αυτές τις μέρες, το 'χετε κάνει κι εσείς αεροπλάνο αντί για αμαξοστοιχία :lol: δε σας προλαβαίνω με τίποτα!!!

Μπήκα να σας πω μια καλησπέρα!!!

Σήμερα είχαμε την γιορτή στο σχολείο της Β!!! Ήταν η πρώτη σχολική γιορτή για το καμάρι μου κι εμένα γελούσαν μέχρι και τα μουστάκια μου!! :D Τραγούδησαν, χόρεψαν, είπαν τα κάλαντα και πήραν δωράκι απ' τον Αγ.Βασίλη!!! Το τι καμάρι ένιωσα η κουκουβαγιομάνα, δεν περιγράφεται!!! :D

Νατασούλι, το νινί ακόμα στην κοιλίτσα; Όλα καλά; Με την δακτυλική αποκόλληση τι έγινε; Σ' έχω στο νου μου! Κι εμένα πάντως με είχε "ψαχουλέψει" 2-3 φορές από τότε που μπήκα στο μήνα μου και μετά γέννησα. Τώρα που το λες, μάλλον γι' αυτό το έκανε κι όχι μόνο για να δει τη διαστολή. Αφού σ' όλο τον 9ο (όσο πρόλαβα) είχα συνεχώς αιματάκι, από επίσκεψη σε επίσκεψη δεν προλάβαινε να σταματήσει. :? Πόνεσε λίγο, αλλά κυρίως την 1η φορά που ήμουν απροετοίμαστη!! :? Μετά καλύτερα. ;)

Σας φιλώ γλυκά κι εύχομαι όλα τα άρρωστα παιδάκια να είναι καλά!!!

Θα προσπαθήσω να είμαι περ/ρο παρούσα. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσα κιλά είναι η βαλίτσα;;;;

Όλη μέρα μόνο μια έφτιαξες ρε τεμπελα;;;;

Εγώ γιατί να ετοιμαστώ;;;;

Δε γεννάω!!!! Αφήστε που το πέτυχα!!! Ήθελα να βγει Αιγόκερως σαν εμένα και τα κατάφερα!!! Από τις 22 Δεκέμβρη μέχρι 19 Ιανουαρίου είναι το ζώδιο!!!

Αλλά....... Γιατί χαιρομαι;;; Αφού σε 3 μήνες θα γεννήσω......

Τότε τί ζώδια έχουμε;;;; Μισό να δω....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αμάν ρε Χρύσα... Κάτσε σπίτι και χαλάρρωσε....

Αφρο με γεια!!!! Να τα χαρεί ο Μανωλάκης!!!

Δήμητρα πολλά φιλιά! Αύριο θα την κάνω!Έχω αργά το απόγευμα ραντεβού!

Να σχολιάσω και κάτι που δε μαρέσει καθόλου;;;;;

Θεωρώ πολύ υποτιμητικά για το γυναικείο φύλο όλα τα παιχνιδάκια για κοριτσάκια του στυλ ηλεκτρική σκούπα, σφουγγαρίστρα κλπ... Οι άντρες δηλαδή δε σφουγγαρίζουν;;;; Γιατί πρέπει να τα 'χώνουμε' τόσο νωρίς στο υποσυνείδητό τους;;;;

Είμαι υπερβολική;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια εχεις δικαιο..οι νοικοκυρες πυτε σε ειπαν συνταγες..

καλε που ειστε??????????????

η νατασουλα χαθηκε..

αφρο ασε κ γω θελω παιζνιδια να του παρω αλλα δε χωραμε ουτε εμεις σπιτι

χρυσα :o:o:o:o:o αμαν ρε πουλακι μου..ντως δε ειναι ημερα σου..

αστο καλο..αυριο ξημερωνει μια νεα μερα..

αναστασια κ γαμω το βοντεο ανεβασες..αλλα σταβολεμιασα ρεεεεεεεεεε

παλι ο μικρος κοιμηθηκε σα χθες χωρις τις αγελαδες..

γεια σου ρε μιτσακι..καμια φωτο εβγαλες?

νατασα πες το μοντελο απο τη καμερα σου..

κ ναι εισια υπερβολικη..ο θοδωρης μου θα ναι πασας :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα βρε Νατασα!!!Γι'αυτο ηθελα να την βρισω τη συμπεθερα!!!!

Σαν να λεει "μαθαινε απο τωρα,γτ ο γιος μου θα ειναι αγας" :lol::lol::lol:

Βρε θα τον κανει οτι θελει η τσαχπινα!Τον γλυκουλη μου!!!

Ολη μερα εκανα δουλειες βρε!Κ μαγειρευα κ εκανα κ βολτες!

Και αυριο μερα ειναι!!!Αγχωθηκα τωρα λιγο...Οχι για τις βαλιτσες...

Για το ταξιδι....

Διαλεξε!!ή την βγαζεις τωρα κ γινεται σαν κ σενα ή σε 3 μηνες κ γινεται σαν τα μουτρα μου!!!!!!! :lol:

Γεια σου Δημητρουλα!!!Συγκινηθηκες εε? :D

Βρε Θουλακι μου δε μου το γυριζει..λε4ει να προσπαθησω αργοτερα :?

Φαση ειχε ομως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα εμενα λες να παω ικα????????

24 βγαινω σε αδεια αλλα δευτεα παω..

εχει μιακαμερα στο γερμανο ιδια με τη δικια σου αλλα λειπει το Ε στο τελος κ εχει 199

αναστασια να βγει σε 7 μηνες..να γινει σα τα μουτρα μου :lol::lol::lol::lol::lol:

αυριο λεω να κανω κ αλλα μελομακαρονα για πεθερα κουμπαρες κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία δεν ξέρω τί να πρωτοδιαλέξω!!!! :D:D:D:D

Φοβερό το δίλλημα!!!

Αύιο θέλω να πάρω μπότες για μένα...(άσχετο)

Γιατί αγχώθηκες καλή μου;;; Θα περάσετε σούπερ!!! Μακριά από την πεθερά για 10 μέρες!!! Υπάρχει καλύτερο;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου να τα ψήσεις παραπάνω!!! Αλήθεια! Είναι πολύ νόστιμα απλά πρέπει να ψηθούν κιάλλο.

Δεν ξέρω τί είναι αυτή στο Γερμανό και γιατί έχουν διαφορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι κουμπαρουλα..τι κανεις;; σε χασαμε ρε..φιλακια στην Βασιλικη..

Αναστασια ενω ο δικςο μου ο γιος και της Βενης...απο τωρα παιζει με πλυντηρια σκουπες μανταλακια σφουγγαριστρες...θα καλοπερναει η νυφη μου...χαχαχαχαχα

εκανα μπανιο και χαλαρωσα...

ειμαι καπως σημερα...νιοθω οπως την πρωτη φορα που μου κλεψαν την τσαντα...περπατουσα γεναρης ηταν στο στενο μας στο σπιτι της μαμας και σε καποια φαση αθορηβα ηρθε ενα μιχανακη μου την αρπαξε με ρηξε κατω και με εσηρε λιγο..ειχα χασει τη μιλια μου , δεν κοιμηθηκα ολη νυχτα και ειχα κατι πρισμενα ματια νααααα...

και τωρα καπως ετσι ειμαι..ακομα να συνελθω και απο την παραβιαση και απο το τρακαρησμα..που στην τελικη δεν ηταν και κατι...

Αναστασια και στις διακοπες εγω και ο Οδυσσεας ειχαμε μια μεσαια βαλιτσα και ο Χ μονος του μια μεγαλη...

νατασα μη μασας..Αιγοκερινα θα ειναι η Κουκλαρα ρε θα δεις..κοιτα μη σας κανει ντου πρωτοχρονιατικα...χαχαχαχα..

Θουθου ο ντοντος θα ειναι κλασσικος ποντιος αντρας...

Τα δωρα μου θα τα χαρω απο αυριο...η πεθερα μη χασει...30 ευρω για ενα φορεματακι απο πολυεστερα....χμμ..και 70 για μποτες;;; τι σε νιαζει καλε απο τη τσεπη σου η απο τη τσεπη του γιου σου τα πηρα...

να αυτο με νευριαζει στην πεθερα μου παιδια..η μιζερια τους..η φτινια τους...

εγω μπορει να εχω ολο και ολο ενα ζευγαρη παπουτσια αλλα θα τα βγαλουν τα λευτα τους..αη στο καλο..τις μποτες απο τον Χ ακομα τις εχω...140 ευρω τις ειχα πληρωσει...απλα δσεν κουμπωνουν...τι να κανω εγινα φαλαινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...