Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Μαρια θελεις να "δωσεις" εε? :lol:

Πεστα αφοβα!!!

Κοιτα...Τωρα που περασε λιγο ο καιρος κ

καπως ηρεμισαν τα δικα μου νευρα...Εχω να πω οτι

αν οι συνθηκες ηταν διαφορετικς ισως να μην ειμασταν τοσο αρνητικες...Δλδ οτι

κ αν ειναι η πεθερα σου/μου(κ εχεις τα 1000δικια) αν μενατε/με εξαρχης 500χμ μακρια κ τους βλεπαμε 2

φορες το χρονο δε θα ειμασταν ετσι!

Ουτε εκεινοι θα ηταν ετσι!

Εσυ εκανες το σωστο βημα κ φυγατε να μεινετε αλλου!

Αντε κ στα δικα μου μπας κ κρατησουμε το σπιτι μας...

Γωγω το ξερεις πως τα h&m ειναι σουηδικα??

Φανταζομαι πως εκει θα εχουν κ καλυτερες τιμες!Μην σκας!θα στο στειλω!!! ;)

Κριμα ειναι να πληρωσει τοσα λεφτα για ενα τοοοσο δα λαθακι η μανουλα σου!! :lol:

και πως γινεται βρε κοριτσια?Τοσα χρονια νοικοκυρες οι μαναδες μας κ ολο κατι

θα ξεβαψουν,καψουν,χαλασουν απο τα ρουχα μας!

Κ εμεις τετοια θα κανουμε?!Μαλλον!!!

Α!Να μην ξεχασω!Θουλη εσεις οι αγορομανες ισως γινεται τετοιες "κακες" πεθερες!

Εμεις οι (προς το παρον) κοριτσομανες ειμαστε οι καλυτερες!!!Μπουχαχα

Αχ Χρυσα...Κριμα!!!γμτ...

Πολυ τα φοβαμαι αυτα...Κ τωρα που θα φυγουμε...

(Μαρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xrυσα συμφωνω η πεθερα της MariaIoanna φταιει!

για ολα εκεινη!

κριμα ρε γμτ!

ειναι η γκαντεμια....!

το εχεις ασφακησει για μερικη κλοπη?

σου εκαναν ζημια?

εγω στο δικο δεν εχω φτιαξει ακομα την κλειδαρια!

για το οποιοπαλι εφταιγε η πεθερα της MariaIoanna!

ερωτηση: ξερετε που μπορω να αντογραψω κοντρολ απο τον συναγερμο του αυτοκινητου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπρες ειναι λιγακι δυσκολο να μην το σκεφτεσαι!

Δεν γινεταιο απλα να πατησεις ενα κουμπι κ να αποβαλεις το "σαρακι"!!!

εχω ξενυχτησει αρκετα βραδια..και πιστεψτε με μου ελειπε ο υπνος κ δεν

ηθελα να βασανιζω με αηδιες το μυαλο μου....

Βικυ αν ειναι το γνησιο κοντρολ-κλειδι μονο στην αντιπροσωπεία νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μονο στην αντιπροσωπεια..η στη μαυρη αγορα....

ζημια δεν κανανε απλα το πορτ μπαγκαζ εχειπαραβιαστει και ειναι αδειο..και ακουγα συτναγερμο να ουρλιαζει αλαλ δεν φανταστηκα οτι ηταν το δικο μου..και μου λλει σε καποια φαση το παιδι για τις εξωτερικες δουλιες..ξεχασες το πορτ μπαγκαζ ανοιχτο;;κια του λεω καλα χαζο εισαι..και να...

παντως οι αστινομικοι..αφου μου γεμμησαν το αμαξι λεκεδες μαυρους πηραν και απο μενα δακτιλικα αποτυποματα και θα ερθουν το απογευμα να παρουν και απο τον Οδυσσεα για να αποκλεισουν τα δικα μας...μου ειπαν πως μονο αμα ειναι σεσιμασμενοι θα τους βρουμε..

ΓΜΤ 150 ευρω δωρα ειχα μεσα..και δεν τα πηρα η βλεμενη πανω...ελεγα αφου με αμαξι θα παω να τα εχω εκει μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγωκα πως κ ετσι ο αντρας σου θα βαφτισει το ανηψι σου??????????/εσυ δε θα συμμετεχεις?

χρυσα παλι καλα δε στο σηκωσαν τελειως..μη μιλας..

του αφεντικου μου το μπαμπα το κλεψαν χθες 5500 στο ασανσερ :cry: κριμααα!!!!!!!

μεχρι τωρα παμε ενα ενα.

ποντικακι 2 αγορια

αθηνα 3 κοριτσια

παναγιωτα 2 αγορια

νατασα 2 κοριτσια

μετα εγω :lol::lol::lol:

αναστασια αχ εσεις οι κοριτσομανες που ολες σας ειστε καλεςςςςςς :lol::lol:

αγιες O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)O:-):ympray::ympray::ympray::ympray:[smilie=angel11.gif][smilie=angel11.gif][smilie=angel12.gif][smilie=angel10.gif][smilie=angel10.gif][smilie=angel4.gif]

βικυ ναι στη αντιπροσωπεια μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχχα...Αναστασια ασε..ξερω κατι κοριτσομανες εγω...απαπαπαπαπα!!!

Θου δε μιλαω το καημενο..αλλα ολα μαζι ρε ΓΜΤΤΤΤΤΤΤ

αη...σ...ρ...να δω τι αλλο θα παθει..

να φυγει το παλιο2010 να ξεκουμπιστει..

να δω βεβεια και τι κουμασια θα μας φερει το 11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι εσυ θα σπασεις τη σειρα κ θα τα εχεις μιξ!!!!

Ρε μην το γελας!Αναλογικα ποσους αντρες εχεις ακουσει να

κανουν παραπονα για τις πεθερες???

Οι μαμαδες της νυφης δεν εχουν τα ιδια "συμπλεγματα" με τις αγορομανες!

Δε νιωθουν πως πρεπει να επιβληθουν εναντια στον γαμπρο ουτε να κανουν κουμαντο

με τα εγγονια...Εκτος κ αν εχουν κορη που ειναι τηλεκατευθυνομενο! :shock:

Χρυσα κ εγω ετσι κανω...Τα αφηνω στο αμαξι...Που να το φανταστεις ρε συ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου δε λέω ό,τι δεν της κάνει τίποτα της θεάς μου.... :lol::lol::lol::lol:

Το συγκεκριμένο ήταν από 1,5-2 ετών και της ήταν μια χαρά...Αλλο τέτοιο φόρεμα δεν υπήρχε στο κατάστημα που της αγόρασα το συγκεκριμένο... :cry::cry::cry: Γιάυτό δεν ξέρω αν θα βρω κι έχω απογογητευτεί.... :cry::cry::cry::cry::cry:

Εντωμεταξύ της το πήρε η πεθερούλα μου και θα καταστενοχωρηθεί αμα της πω ότι το κάψαμε.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Καρολινάκι μου τι καλή που είσαι....Καλορίζικο το νέο σας σπιτάκι.... :D:D:D

Καλέ αφού το θέλεις τόσο πολύ, παπένια θα κάνεις πάλι..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη η ιστορία με τον ανηψιό μου είναι περίεργη.....Είναι το παιδί του πρώτου μου ξάδερφου, με τον οποίο μεγαλώσαμε μαζί....Μπήκε η γυναίκα του να γεννήσει με καισαρική, πέρασα με το Γιώργο από το μαιευτήριο, δεν είχε γεννήσει ακόμα και μετά πήγαμε στο νοσοκομείο στον μπαμπά μου....

Ο μπαμπάς μου πέθανε στις 11/5/2010 στις 10.15 το πρωί και μια ώρα μετά γεννήθηκε ο μπεμπουλίνος....Ο Θεός πήρε τον μπαμπά μου και έφερε το ανηψάκι μου.... :cry::cry::cry::cry:

Εγώ επειδή έχω βαφτίσει ήδη ένα κοριτσάκι λένε οτι δεν κάνει να βαφτίσω αγοράκι....Μια μέρα και ενώ είχαμε πάει να δούμε τον μπεμπούλη ο Γιώργος μου πρότεινε στα παιδιά να βαφτίσει τον μικρό χωρίς να ξέρω τίποτα.... :x:x:x:x:x:x:x

Φυσικά δέχτηκαν....Ο Γιώργος θέλει να τον βαφτίσουμε μαζί, αλλά εγώ είμαι ήδη νονά, ενώ εκείνος όχι....Έτσι λέω απλώς να στέκομαι δίπλα του.... :roll::roll::roll::roll::roll: Δεν ξέρω...Είναι βλακεία λέτε;;;; :oops::oops::oops::oops:

Χρύσα μεγάλη ατυχία ρε γαμώτο..... :?:?:?:? Τι να πω;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αναστασάκι μου πήρα τηλ την πεθερά και της είπα να πάει να κοιτάξει μήπως το βρει πουθενά, γιατί αμα περιμένω από τη μάνα μου.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Η πεθερά μου αρχές φθινοπώρου μου είχε κάψει μια καπαρντίνα που είχα πάρει στη μικρή και η οποία δε σιδερώνεται.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλά ευτυχώς δε φαίνεται.....

Μα τόσα χρόνια νοικοκυρές τέτοιες ζημιές;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax..να σας πω τι ζημιες εχει κανει η μανα μου..καθ εμα καθε φορα που ερχετε να βοηθησει...

εχει σπασει το τραπεζακι του σαλωνιου..ξεκοκησ εολο το πλαινο κομματι....εχει σπασει ενα απο τα κρισταλλινα μπαλακια που εχω στο φωτιστικο στο σαλονι, εχει καταστρεψει το σηδερο μου μια φορα, εχει καταστρεψει ενα τραπεζομαντηλο γιορτινο το σαββατο που ηταν σπιτι μου- το εκαψε κοινως...

Η πεθερα παλη δεν εχει καταστρεψει τιποτα..γιατι δεν κανει και τιποτα...

οποτε μη γκρινιαζετεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως επειδη εχουν τον αερα της μεγαααλης νοικοκυρας! :lol:

Καλα τοσο καιρο ψαχνω το καλωδιο για την καμερα(για η/υ) κ τωρα καταλαβα οτι

κοιτουσα λαθος...τρυπα!!!!!!!!!!

Θα ανεβασω κανα βιντεακι!Δε μου απαντησατε για τα βιντεο φιλων στο φεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αναστασια..οι αντρες δε εχουν πολλη παρε δωσε εμ τα πεθερικα ασε που ασχολουνται οοοσο εμεις..

εμεις ειμαστε απιστευτες στο θεμα αυτο..δηλ γυναικες ειμαστε κ τρωγομαστε ματαξυ μας.. :roll::roll:

ζηλια να το πω...

δε ξερω ευτυχως εχω τελεια πεθερα..ποτε δε χωθηκε..αν ηταν αλλιως τα πραματα πραγματικα δε ξερω πως θα μουν..

εχω σκασει απο φαι κ θελω κ αλλο

αναστασια εμενα τα δειχνει κανονικα ρε..εσενα γτ οχι?δηλ μονο αν πας στο προφιλ φιλου στα βγαζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ νόμιζα ότι έχω τα τέλεια πεθερικά..Και η πεθερούλα μου όντως είναι τέλεια....Αλλά ο πεθερός μου είναι..... :?:?:?:?:? Ίσως επειδή είμαι και προκατειλλημενη πλέον.... :?:?:?:?

Αναστασία το ίδιο πρόβλημα με τα βιντεάκια στο Fb έχω κι εγώ.... :twisted::twisted::twisted: Άμα βρεις άκρη πες μου κι εμένα.... :roll::roll:

Χρύσα θεά και η μάνα σου..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η μανα μου δεν καταστρεφει η τουλαχιστον δεν εχει καταστρεψει μεχρι στιγμης κατι!!

απλα οταν κραταει τον μικρο "συμμαζευει" και μετα δε μπορω να βρω τπτ!!!!

κ ολο τηλ την παιρνω

μαμαααααααααααα που ειναι το μαυρο μου σουτιεν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως επειδη εχουν τον αερα της μεγαααλης νοικοκυρας! :lol:

Καλα τοσο καιρο ψαχνω το καλωδιο για την καμερα(για η/υ) κ τωρα καταλαβα οτι

κοιτουσα λαθος...τρυπα!!!!!!!!!!

Θα ανεβασω κανα βιντεακι!Δε μου απαντησατε για τα βιντεο φιλων στο φεις!

γιατι δε μου κανει εντυπωση???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

εδω τραβουσες τον ορο με τη βελονα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ευχαριστώ σαν να νιώθω καλύτερα

το κερασάκι στην τούρτα είναι πως

έχει χαλάσει τις σχέσεις όλων των αδερφών μεταξύ τους

Πχ αν μάθει ότι ο αδερφός του Γ μας επισκεφθεί

θα στραβώσει και δεν θα μιλάει ούτε σε αυτόν.

Φροντίζει με τη συμπεριφορά της να τα κάνει όλα με όλους σκατά

2 Νύφες έχει μέχρι στιγμής

Η μια δεν έχει σώας τας φρένας

και εμένα.

Και κινδυνέυω να τρελαθώ κι εγώ

Στα σοβαρά τώρα

Σήμερα μάθαμε για τον Καλλικράτη στα Πανεπιστήμια και ΤΕΙ

και η οδηγία του Μνημονίου είναι 4 Πανεπιστήμια σε όλη την Ελλάδα :shock:

Που θα πάνε όλοι αυτοί οι καθηγητές και οι υπάλληλοι οεο??

Καμιά συνταγή καλέεεεεεε

και χωρίς δαμάσκηνα έτσι? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τα βγάζει πάντα, τα βίντεο εννοώ, ειδικά αν δεν παρακολουθείς δραστηριότητα του μέλους-φίλου!!!.,...καλύτερα πήγαινε στο προφίλ του φίλου και δες από εκεί! γιατί τόσο πρόβλημα είναι αυτό? :?

Χρύσα, όπως είπε και η Θούλη, πάλι καλά που δεν σου πήραν το αυτοκίνητο!!!! :roll::roll:

Υ.Γ. Hennes & Mauritz (H&M)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια ειναι καλε Μαρια πες μα ςκαι εμας να ξεστραβωθουμε

ειμαι σπιτι...

ειμαι χμμμμ..ας τα λεμε καλα...

φτιαχνω να φαω σουπα μινεστρονε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
    • Βρε κορίτσια μπράβο που έχετε ετοιμάσει τόσα πράγματα κ την τσάντα μαιευτηριου. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ νωρίς ακόμα, σήμερα είμαι 31 εβδομάδες ακριβώς. Ίσως είναι που κ την πρώτη την γέννησα 40+2. Εγώ προς το παρόν σκέφτομαι μόνο την τσάντα διακοπών🤣, όταν με το καλό γυρισω θα σκεφτώ και την μαιευτηριου🤣 Προς το παρόν έχω πλυνει μόνο τα πράγματα που είχα από την πρώτη, σίδερο μετά τις διακοπές κ αυτο😁
    • Σ' υπερευχαριστώ κορίτσι! Μακάρι! Θα σας ενημερώνω με τις εξελίξεις εάν έρθουν χαχαχα και σας διαβάζω καθημερινά!
    • Χαχαχαχαχα κι εμάς έβαζε το δάχτυλο στο στόμα κάτι που το έκανε κι ο σύντροφός μου μέχρι και που ήταν 5 χρόνων και είπαμε ότι ήδη ξέρουμε από πού πήρε το παιδί 🤣🤣🤣 Τι καλά που είδες κι εσύ το μωράκι σου καλή μου! Πότε είναι η αυχενική τώρα;  Εδώ που λες η οδηγία είναι να κάνουμε αυτές τις εξετάσεις στη 10η εβδομάδα. Βέβαια εγώ με βάση τον τελευταίο υπέρηχο πήγα με το νου μου 10+2 αλλά τελικά ήμουν 11+2 αφού αποδείχτηκε προχθές ότι το μωράκι είχε μεγαλώσει. Δε ξέρω, τι να σου πω, ίσως είναι διαφορετικά πρωτόκολλα από Ελλάδα. Πάντως και στο ξένο μαμαδογκρουπ όλες την ίδια οδηγία με μένα έχουν 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...