Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πωπω κριμα Γωγουλίνι αλλα τι να κάνεις τώρα έγινε....

Εξάλλου ειναι τοσο θεά η Ιωάννα που και γραβάτα να της βάλεις θα ειναι κορυφη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σααααααααας!!!

Σας γράφω από την κλινική!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Και μετά ξύπνησα...........

Σπίτι μου είμαι ακόμη....

Ποια πανσέληνος και μ@λ@κ#$ς!!!!! Εγώ ελέφαντα θα βγάλω σε 3 μήνες που θα γεννήσω!! :lol::lol::lol:

Πήγα στο Πρακτικερ το πρωί και πήρα κουτί για τα άπλυτα!! Τέλειο!!!! Θα βγάλω φωτο!!! Μόνο καλαθάκια μικρά δε βρήκα ακόμη αλλά αύριο που θα κατέβω κέντρο στη γιατρό θα κάνω καμιά βόλτα μπας και βρω τίποτα! Θα βγάλω φωτο τώρα να δείτε!!!

Γωγώ αύριο θα είμαι κοντά σε H&Μ θέλεις να πάω να κοιτάξω;;; Δε μου είναι κόπος. Είπες είναι μπλε σαν της φωτο με κόκκινο λουλούδι;;;

Αναστασία ΄μεθαύριο φεύγεις και ακόμη δεν έκανες τίποτα;;;

Οημεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..........

Ξεκίνα καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θου τελικά μια χαρά τα μελομακάρονα! Πολύ νόστιμα! Νομίζω οτι ήθελαν λίγο ψήσιμο ακόμη για να σκουρήνουν!

Χρύσα πω πω ρε συ...

Τί σας ξημερώνει δεν ξέρετε...

Λένα στεναχωρέθηκα με τον Τόλη. Τελικά ποτέ δεν ξέρεις τί κουβαλάει κάθε άνθρωπος μέσα του...

Γιώτα περαστικά στην Κων/να...

Γίωτα μπουρ τρέξτε στο χωριό! Εγώ θα έφευγα!!!!

Έρη να του κάνεις και πάρτυ και να τους βάλεις κορνίζα!!!

Argi μπράβο στον Λουκά! Το ξεπέρασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: καλεε το πιστεψαααα!!!!!

κ κοιταξα το κιν μπας κ εχω μνμ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε βαλε φωτο το καλαθι για τα απιτου που λεει κ η Αννυ!!!

Ρε εχω ετοιμασει ολο το σπιτι,τα ρουχα,τα δωρα που θα τους παμε...Ε θα τα βαλω βαλιτσα κ ετοιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ το δικο μου κερασμα το θελω με κουριερ

φιλεναδα μου το περιμενα οτι θα το λεγες!!!!χαχαχα

πες το και εγινε!!!!!!!!! ;);)

εισαι λιγακι καλυτερα ψυχολογικα?

βρε τον τζεφ μας τον ξεχασα...τι κανει ο κουκλος μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα με τρομαξες....

σας ειπα..δε σας ειπα..ενος κακου μυρια επονται....

αχ τι με βρηκε Χριστουγεννιατικαααααα!!!

Επιζης ηρθε σημερα η αδελφη του αφεντικου..σημερα 21/12 να θυμηθει τις ευχετηριες καρτες..

ηρθε η σημανση...

παω να δοσω τα κλειδια και επιστρεφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλορίζικο το σπιτάκι και......λιγότερη προσοχή!!!! ;):)

ευχαριστουμεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν και οταν ... θα το μαθετε!!!!!!!!!!!! απο την χαρα μου δεν θα μπορω να το κρατησω μυστικο.... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου σε ευχαριστώ πολύ, αλλά που να της χωρέσει της Ιωάννας το φόρεμα της Κωνσταντίνας;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Ίσως το ένα χέρι μπει μέσα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))

Νατασάκι μου είσαι πολύ καλή, αλλά θα πάω σήμερα μετά τη δουλειά να ψάξω να το βρω.... :x:x:x:x Αν δεν το βρω, θα πάω να αγοράσω ένα πανάκριβο στο Lapin και θα της πω να μου δώσει τα λεφτά... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη μου είσαι τοοοοοοοοοσο γλυκιά.... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου σε ευχαριστώ πολύ, αλλά που να της χωρέσει της Ιωάννας το φόρεμα της Κωνσταντίνας;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Ίσως το ένα χέρι μπει μέσα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Αφρο πού είναι? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ κανετε ομορφες μανουλες?

Γωγω πολυ ωραιο φορεματακι!

παρε τηλ σε ολα τα κατασηματα και ρωτα αν το εχουν....

και μη λες οτι δεν αθ της κανει τιπτα την μικρης σου...ειναι θεαααααααααα!

Αρτζι δεν εχω κουκλο γαμπρο?

να μου το φιλησεις!

καλα και η ΡΕΑ οαλ τα λεφτα!

Χρυσα κανενα νεοτερο?

να πεις στο οικ.διευθ. που δεν εχει οικ. προβλ. να παεο να γα....ει!

Νατασα ακομα?

Θουλη ηρεμια σημερα?

αχ και εγω θα ηθελα να μενω επαρχια.....αφου λεω στο αντρα μου να ζητησω μεταθεση για το νησι η το χωριο αλλα εκεινος δεν αθ εχει δουλεια.....

σημερα ηπια καφεδακι με τις φιλες μου....με αφορμη και τα δωρα του μικρου....8:00 βρισκομουν καπανδριτι....επεστρεψα 2:00.... ναι οσες ωρες καφε πιναμε....φυσικα και η μικρη μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!!!!!!!

καρολ καλοστεριωτο το σπιτακι σας και με το καλο και το δευτερο μωρακι οταν εσεις το αποφασισετε ;)

σε ευχαριστω κοριτσακι μου...να σαι καλα!! νοιωθω τοσο ομορφα...στο καινουργιο μας σπιτακι...

αχ υπαρχουν τοσο ομορφα και απλα πραγματα που μπορουν να σε κανουν ευτυχισμενη...πχ.η Λυδια μου αν βλεπατε ποσο πολυ της αρεσε το καινουργιο δωματιακι της...και γενικα η ευτυχια της ...η αγκαλια της ...το ναζι της και το φιλι της!!!!!! με κανουν να μαι η πιο ευτυχισμενη μανουλα του κοσμου!!!!!!!!!!! :x:x τα λεφτα δεν φερνουν απαραιτητα την ευτυχια...τα απαραιτητα ναχουμε και μπόλικη αγάπηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!! την υγεια μας....και ολα τα αλλα ερχονται...

αχ κοριτσια συγνωμη που θα το πω...αλλα αν ξερετε κολπο για ροζ θελω και εγωωωωωω :oops::oops: εχω την παπενια μου και αν με ρωτησει καποιος βαθια μεσα μου οταν με το καλο...πάλι παπενια θελω...

Γωγακι μην σκας για το φορεμα αλλωστε το περιτυλιγμα χαλασε το περιεχομενο δεν είναι που μετραει?????και ειναι τοσο γλυκια η κορουλα σου !!!!!!!!!!!!πτου πτου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχίζω

ας είχατε τη δική μου πεθερά

και μετά θα τα λέγαμε

Βλέπω άλλες φίλες μου και προσπαθώ να συγκρίνω

ε η δική μας δεν παίζεται

Ασυναγώνιστη

Όσοι την ξέρουν (σας το έχω ξαναπει όλοι οι συγγενείς του Γ) την ίδια

άποψη με μένα έχουν

Τέσπα

Τώρα σκέφτομαιι το μεταπτυχιακό μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ τι τελεια που πηγες για καφεδακι με τις φιλεναδες σου :)

καρολινακι δεν ξερω απο συνταγη ροζ..ρωτα νατασα καλυτερα...αλλα απο συνταγη μπλε ρωτα αφοβα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα λέω λέω και σημασία!!!

Δεν συμπάσχει καμία μαζί μου??? [-([-([-(

Μου χει απορροφήσει όλη μου την ενέργεια και τη διάθεση η κάργια :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον..,μου ανοιξανε το αυτοκινητοοοοο

το ειχα παρκαρει σημερα εκτος εμβελκειας της καμερας και μου ανοιξανε το πορτ μπαγκαζ

δενε ιχα μεσα τιποτα μωνο κατι δωρακια σακουλες με ρουχα αλαλ πολυ τσατιστηκα...ηταν μεσα δωρα ρε γμτ....

τωρα ειναι η σημανση κατω και το πασαλειβουν με μαυρη σκονη...γκρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μαρακι γιατι καρδια μου χαλας την μερα σου;;;οτι και να κανεις οτι και να τους πεις μερικοι ανθρωποι δεν αλλαζουν ποτε συμπεριφορα...δυστυχως ετσι ειναι...

κοιτα τα παιδακια σου και τον αντρα σου και γραψε τους στα παλια σου τα παπουτσια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα εκει που δουλευουμε ειναι η περιοχη με τα κλαμπακια στη Θεσαλονικη, με τα μπουρδελα και τα γυφτακια..ωραια περιοχη..ας οψονται οι περικοπες εξοδων και τα φτηνα ενοικια....

Νορμαλ παρκινγκ βρισκεις αμα ερθεις κατα τισ 8:30 στο γραφειο..αλλιως παρκαρεις κοντα σε κατι αποθηκες η πανω στο δρομο που εχει θαμνους κλπ..

και να φανταστειτε πως ο φοβος μου ηταν μη με φαει κανενα φυδι..

γμτ..σηγουρα με παρακολουθουσαν..γιατι πειτε ποιος κλεφτης ανοιγει πορτ μπαγκαζ και οχι το σαλονι...δεν ειχ ακαι τιποτα στο σαλονι εδω που τα λεμε

Μαρια μη σκας..στο εχω ξαναπει..δεν χανουν οι κορες σου..χανει η πεθερα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...