Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

ρε κεβεζουδες σε 2 ημερες θα θελουμε καινουργιο τρνακι!!!! αχ με επιασε πονοκεφαλος!!! ποσα γραψατε!!!

Ερη εμεις το καλοκαιρι που ειμασταν 2 μηνες χωρίς το Γ ,εβαζα βιντεακια στο φεις και ειχαμε κ σκαιπ...

Θουθου δεν ειναι εγγυηση τα λεφτά ,ενα μπαμ κ ξεχνα τα!!!! σε αυτους τους περιεργους καιρους που ζούμε!

Αργι κουκλάκια!!!!!!

ξεχασα τα μισα απο αυτά που διάβασα!!!

η μικρη καλά!!απύρετη ευδιάθετη και εφαγε κανονικα..προληπτικά θα παμε παιδίατρο για ενα τσεκ!! σχολάω!!! φιλια!!!

Μπουρεκακι εγω θα του επερνα τον πυραυλο της ιματζινεξ της φισερ πραις!! 30 ευρω στο κουκου .τζι αρ

η μαμα μου της πήρε το τραπεζακι της ντορα με καρεκλα...μπλιαξ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια τα νεύρα μου και πάλι... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μάλλον η Πανσέληνος φταίει...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Την Κυριακή βρήκα στα H&M ένα φοβερό νεραϊδοφόρεμα για την Ιωάννα γιατί στις 15 Γενάρη ο Γιώργος βαφτίζει το ανηψάκι μου....Τέλειο κορίτσια!!!!Θεά η μικρή!!!!Με τούλια κλπ...

Μου λέει η μάνα μου να το πλύνω, της λέω ναι, στο χέρι....Το πλένει, τέλειο το φόρεμα..Δεν έπαθε τίποτα...Και με παίρνει τώρα και μου είπε ότι το έκαψε στο σίδερο.... :o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Την έβρισα, μου είπε να πάω να πάρω άλλο ίδιο και της είπα ότι ήταν το τελευταίο και δεν έχει άλλο νούμερο....Είμαι να σκάσω..Και ήταν πραγματικά ευκαιρία...Θειϊκό φόρεμα, το είχε από 35 ευρώ προσφορά στα 9,90.... :o:o:o:o:o:o:o:o

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα εμενα δε με βολεψε πολυ το τρενακι σου :lol::lol::lol::lol::lol:

παλι αρρωστησε μαλλον προχτες ηταν ξυπνιος 2-6 και εχει μειωσει το μεσημεριανο υπνο στη μια ωρα!!!!!!!

νομιζω στης νατασας κοιμοοοοοοοοοοοταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα με συγκινησες ρε συ....Γμτ....Μακαρι να γυρνουσε ο χρονος πισω...

Για πεθερικα...Το νομισμα εχει 2 οψεις....Αλλοι τα εχουν κ δεν τα θελουν κ οσοι δεν

εχουν...Μηπως θελουν τα δικα μου???????

Η πεθερα της κορης μου της εστειλε σκουπα(ηλεκτρικη) κ κανονικη κ σφουγγαριστρα κλπ...Δεν ηξερα

αν επρεπε να την ευχαριστησω ή να τη βρισω!!! :lol::lol::lol:

Τωρα η μικρη κανει κυκλους γυρω απο την κολωνα κρατωντας τη σφουγγαριστρα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ακουσατε οτι η σεμνη μας πετρουλα εβγαλε κ αυτη τσοντα?? :lol::lol::lol::lol::lol:

βαδιζει στο δρομο που χαραξε με δοξα κ τιμη κ τζουλια!!

ακουσατε επισης οτι τα σκοπια εκαναν αγαλμα 20 μετρα του μεγαλου αλεξανδρου κ θα το βαλουν στην κεντρικη πλατεια τους το πρωτο τριμηνο του 2011?????

κ εμεις δε λεμε τπτ για να μη μας λενε ρατσιτσες///

χχαχαχαχαχαχα μπουρεκακι την αγαπω τη γιωτα...

ας ανοιγει τρενακι κ ας ταλαιπωρουμαι λιγο

ασε ασε κ εγω εκανα να κοιμηθω σερι εναμιση χρονο!! τωρα στρωσε ο μικρος!

αναστασι μου τι κανετε?? ετοιμαζεστε??

του αντρα μου του εχει μεινει ακομα κ τωρα

οταν τυχαινει κ τον ρωτησει καποιος που δε νξερει για τη μανα του βουρκωνει

γιαυτο λεω ας ζουσε κ ας ηταν η χειροτερη πεθερα...

του εχει μεινει μετα απο τοσαχρονια κ γενικα δεν το συζηταει με κανεναν

του λειπει η μητρικη φιγουρα κ στοργη

αφου οταν τον φιλαει η μανα μου η τον χαιδευει στα μαλλια κανει σα γατι

μονο που δε γουργουριζει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη ο Ντόντος τα πετάει τα σεντόνια κάτω? :o:o:o α είναι πιο προχωρημένος από την δικιά μου, η οποία τα πετάει όλα κάτω και μετά αρχίζει και γδύνεται!!! :o:o:o

:lol::lol::lol::lol: πολύ γέλιο έχει τα αλατοπίπερα τι τα θέλει? για να δει πικάντικα όνειρα? :lol::lol::roll::roll:

αλλοι λενε μια εικονα χιλιες λεξεις...εδω κολλαει το λιγες λεξεις πολυ γελιο!!!!!!!!!!!!

εισαι θεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause:=))=))

κουκλες μου μπηκαμε στο καινουργιο μας σπιτακι την κυριακη και ειμαι πολυ χαρουμενη...αλλα τρεχω και δεν προλαβαινω να σας διαβασω..γραφετε και πολλα...περαστικα στα αρρωστα μωλακια της παρεουλας και με το καλο όποια μανουλα πλησιαζει να φερει στον κοσμο το αγγελουδι της!!!!!! με εναν πονο σε ολες τις μελλουσες μανουλες....

αντε και εμεις λογικα σιγα σιγα θα μαστε πιο απροσεχτοι.... :lol::lol:

Χρυσουλινι μου εμεις τα παμε...απλα να σου πω υπομονη ξανα και ελπίζω ολα να πανε καλα αγαπη μου...

Παναγιωτα μου να σου ζησει ο αγοραρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! γερος τυχερος και πολυ πολυ ευτυχισμενος στην ζωουλα του!!!!!!!! :ymparty::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

ααααα κοριτσια κερναω γλυκακι διαδικτυακοοοοοοοοο...χαχα για την μετακομιση!!!!!! (~~)(~~)(~~) η καφεδακο ~o) ότι τραβαει η ψυχη σας....

και θα χαρω καποια στιγμουλα να γνωριστουμε απο κοντα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι αυτό ακριβώς είναι το φορεματάκι σε μπλε όμως με κόκκινο το λουλουδάκι.......Το πήρα σε αυτό το χρώμα επειδή έχει κόκκινες μπαλαρινούλες η μικρή..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Καλέ σιδερωνόταν το φορεματάκι...Δεν πάτησε το τούλι...Τη φόδρα που έχει από μέσα....Αλλά δεν ξέρω τι βλακεία έκανε και το έκαψε......Ουααααααααα..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Θα πάω σε δυο καταστήματα που είναι κόντα να δω μήπως υπάρχει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο βρε Λενα μου...Για τον αντρα σου το λες αυτο!

Ουτε εγω μπορω να φανταστω να παθει κατι η πεθερα μου!Με τιποτα!

να ειναι παντα καλα αλλα να κραταει τον αντρα της μακρια μου!

Θα σε επαιρνα τηλ κ ολο το ξεχναω.δεν εχω κ σημα...

Προσπαθω να ετοιμαστουμε!!!Ακομα δεν ανοιξα βαλιτσες...

Καθαρισα λιγακι το σπιτι,μαγειρεψα,εχω πλυνει κ στεγνωσει ολα τα ρουχα...Ουφ!Κουραστηκα σημερα!

Τι εχει ο Αναστασης κ λες πως μαλλον αρρωστησε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες μου μπηκαμε στο καινουργιο μας σπιτακι την κυριακη και ειμαι πολυ χαρουμενη...

αντε και εμεις λογικα σιγα σιγα θα μαστε πιο απροσεχτοι.... :lol::lol: ... :P

καλορίζικο το σπιτάκι και......λιγότερη προσοχή!!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!!!!!!!ερη ειναι το "λετε να εγινε το θαυμα και να μην το εχω παρει χαμπαρι"

τελειο φορεματακι γωγουλα...

καρολ καλοστεριωτο το σπιτακι σας και με το καλο και το δευτερο μωρακι οταν εσεις το αποφασισετε ;)

αναστασακι ακομα αυτες οι βαλιτσες;;;ποιτε φευγετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...