Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Τα πόδια είναι άσχετο με την αντιβίωση!

το έχει ξαναπεί πιο παλιά και υποθέτουμε ότι είναι επειδή ψηλώνει! δεν ξέρω.....

Η φορμίτσα ναι είναι για το χιόνι από κάτω φοράει κανονικά παντελονάκι!....αν πέσει κάτω δεν βρέχεται κ.λπ., είναι πολύ καλή, έχει και ο Λουκάς, όπως φαίνεται στην φωτό......κρατά τα παιδιά στεγνά και ζεστά!!!

Γιωτα ασχετο...που τη θυμηθηκες τη Μαρινω..και η αλλη ετσι οπως το εγραψε..χαχαχα..καρφωθηκεεεεεε

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα κατάντησε ταινία του Φώσκολου, εξαιτίας αυτού άνοιξα το θεματάκι μου Θούλη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγουλα ειδες περναει ο καιρος...και μενα σαν χθες μου φαινεται...αλλα εχει περασει ηδη ενα χρονος :roll:

εμενα δεν με θελεται για καφεδακι;;;; :cry::cry::cry::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι δεν ειναι μακριά.. Εγώ θα πηγαινα πάντως.. Τωρα θα μου πεις "χαρήκαμε, εσυ πας στην αλλη ακρη του Ατλαντικού.."

Δεν ξέρω.. πραγματικά πιστευω ότι στην Αθηνα δεν ειναι για να ζεις με οικογενεια.. Ειναι μονο για να εισαι φοιτητης...

καπως ετσι το σκεφτεται και ο αντρας μου....αν τελικα το αποφασισουμε τελη φεβρουαριου θα πρεπει να φυγουμε...

εσεις πως και ετσι μακρια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα ναι...εγω γι'αυτο δεν ασχοληθηκα..και γι'αυτο σε θερμοπαρακαλουσ ανα κανεις τεστ..

χαχαχα

ελεος ρε παιδια..τι νομηζουν πια..οτι ειμαστε χαηβανια..και αυτη πια..ας αλλαξει τροπαριο..ας πει της κασσιανης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Γωγούλα θα σε μαλώσω!! :evil::evil:

Όλα κι όλα! Είπαμε ενταξει εχεις θέμα με τον πεθερό, αλλά όχι να χαλάς και το σπίτι σου γι' αυτόν! X(X(X(

Σαν πολύ αξία δε δίνεις; Είναι και οι ορμόνες σου τώρα.. Για χαλάρωσε λίγο. Άσε το πνεύμα το Χριστουγέννων να σε πλησιάσει! :lol::lol::lol:

Εμείς δώρα κορίτσια αγοράζουμε παραδοσιακά την Πρωτοχρονιά. Τα Χριστούγεννα δεν παίρνουμε, αλλά φέτος μάλλον θα πάω να της πάρω κάτι μικρό να έχει, μέχρι να έρθει ο Αγ. Βασίλης!

Τον περιμένει πώς και πως! Αφού κάνει η ιδια τον Αγ. Βασίλη! :lol::lol: Βάζει τον σκούφο, μας μοιράζει δώρα (φανταστικά) και μετά έρχεται το σκατό και μας τα παίρνει πίσω! Τα πήρε δήθεν η γατούλα! :lol::lol::lol:

Έρη τη συναισθηματική φόρτηση δε θα τη γλιτώσεις. Εδώ κλαιγαμε με τις κολλητές μου σαν τις χαζές που θα πήγαινα στα Γιάννενα. Λες και θα πήγαινα στην Αυστραλία.

Φαντάσου εσείς...

Αχ Γιώτα και εγω έχω καταγωγή απο την Ηλεία, αλλά δε θα πήγαινα να μείνω στο χωριό μου... και είναι και κεφαλοχώρι. :roll::roll::roll:

Και εννοείται σε θέλουμε για καφεδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο που βρε σισσιω;;;;

δεν με ενοχλει να παω γιατι ο αντρας μου δεν ασχολειται με τα γνωστα σχολια του χωριου,ουτε και ειναι του καφενειου...οποτε ειναι καλα σε αυτο το επιπεδο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι έχεις δίκιο, αλλά δεν μπορώ...Φουντώνω άμα τα σκέφτομαι και ξεσπάω πάνω του.... :oops::oops::oops:

Καλέ πείτε μου κι εμένα τι λέτε;;;;;Τι θέμα άνοιξε η Αρτζι;;;Ποια κράζετε;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Εμένα στην απ'έξω με αφήνετε;; :cry::cry::cry::cry::cry: Στείλτε μου έστω ένα πμ.... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω δυσκολα τα πραγματα..

μαλωναμε και εμεις με τον Οδυσσεα για τους γονεις του και σε καταλαβαινω..

ημουν εγγυος στον Χριστοφορο οταν παραμονες πρωτοχρονιας τα μαζεψα και πηγα στη μαμα μου και παραλιγο να το διαλυσουμε..αλλα μετα σκεφτηκα πως δεν εξιζει να χαλαω την αγαπη μας εξαιτιας του..

εκτοτε τους ςγνοω σ επολλες στιγμες..χαμπγελαω αλα Τζοκοντα και να πανε να κουρευονται

δε θα κατσω να χαλαω τη ζαχαρενια μου...

Λεμε για το θεμα μηπως εγινε το θαυμα και δεν το πηρα χαμπαρη...

εντωμεταξη αν θυμαστε καλα οταν εγινε ο χαμος ημουν απο τους πρωτεργατες..γι'αυτ δεν γραφει στα καλοκαιρινα μωρακια που γραφω και εγω...χαχαχα..περιμενεινα ερθει το φθηνοπορο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Φουντώνω άμα τα σκέφτομαι και ξεσπάω πάνω του.... :oops::oops::oops:

και γιατί τα σκέφτεσαι? εμένα δεν με νοιάζει καθόλου, βέβαια δεν ανακατεύονται κιόλας, αλλά από τότε που "έφυγε" η μαμά μου έχω γίνει λίγο πιο αναίσθητη σε μερικά θέματα!

α κορίτσια ακόμη να έρθουν τα δωράκια που έστειλαν τα πεθερικά!!!! :o

τα έστειλαν την προηγούμενη Δευτέρα και ακόμη!!!!! μάλλον λόγω καιρού, αλλά χρησιμοποίησαν και μια εταιρεία, που χρησιμοποιεί προσωπικά Ι.Χ και δεν το διακινδυνεύουν!!!! και να φανταστείτε ότι είναι δίπλα στην Κολωνία!!!! :o:o:o:o:o:?:?:?

θα σας πω το Σάββατο (Χριστ.) τι δώρο μου έκαναν!!!! :D

Μαρία τι ααααααχχχχχ είναι αυτό? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!!!!σισσιω το ξερω...εμενα το χωριο ειναι διπλα στην κρεστενα...

ρε χρυσα σιγα μην κραταγε το παιδι...παλι θα το εχανε..την καημενουλα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω ρε συ Χρύσα...Ίσως είναι και θέμα ορμονών.... :roll::roll::roll: Αλλά δεν μπορώ..Τα σκέφτομαι και φουντώνω...Και να σας πω κάτι;;;;Πριν γεννηθεί η μικρή τα πήγαινα τέλεια μαζί του παρόλο που και τότε με ενοχλούσαν πράγματα στο χαρακτήρα του, αλλά δεν αφορούσαν εμένα....

Και εξοργίζομαι γιατί ο άντρας μου παραδέχεται ότι έχω δίκιο, ότι ο πατέρας του λέει μαλακίες, αλλά τον πάει λάου λάου για να μην τον κακοκαρδίσει....Και αυτό με τρελαίνει περισσότερο!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Καλέ ούτε το έχω ανοίξει αυτό το θέμα...Το έχω δει, αλλά δεν έχω μπει...Κάτσε να πάω να ρίξω μια ματιά.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρζτι θα σου στείλουν και εσένα δώρο;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

Καλομαθημένη που σε έχουν..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα πάντως η πεθερούλα μου μου παίρνει συνέχεια δωράκια..... :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα πολυ ωραιο το τραπεζι δραστηριοτητων...και σε πολυ καλη τιμη ...

Γωγω μου σε καταλαβαινω..

ολοι ετσι ειναι ..καταλαβαινω και τον αντρα σου γιατι και ο δικος μου τα ιδια κανει..ο δικος σου τουλαχιστων λεει πως εχεις δικιο..κατι ειναι και αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi τελεια τα νεα σας..κ οπι φωτο σουπερ..

σισσιω γτ οχι υπερωρειες πληρωμη?????? :roll:

νατασα ποδηλατουπολη ρε συ πανε

μαρια τι εγινε ρε????/χαθηκες!!!!!!!!!!!!11

ερη δηλ να βαλω λιγοτερη ζαχαρη κ το ιδιο αλατι που εβαλα χθες θα βγουν καλα?

χρυσα εσυ τι εκναες?πες καλεεεεεεεεεεεε

ερχετε μια πελατισσα που λεει οτι εχω κοριτσι..κ σκαει μυτη η γειτονισσα της που λεει οτι εχω αγορι..

λεει η πρωτη..κοριτσι εχεις πρηστηκαν τα χειλια σου

με βλεπει η δευτερη τη κοιλια..αγορι εχει..αλλα κωλο δε πεταξε..

οτι να ναι ο καθενας..

αναστασια αχ βαλιτσεςςςςςςςςςςςς

χαιρετισματα ση φιλη μου..πω πω σε 2 μερες τη κανετε.,,τι καλα

γωγω μη σκας ρε συ..ασε τα πεθερικα στη απ εξω..

γιωτα 2 αν με ελεγαν κ μενα χωριο χωρις δανεια νομιζω θα πηγαινα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπομονη με πεθερους και πεθερες...ωρες ωρες θεωρω τον εαυτο μου πολυ τυχερο που δεν εχω...αλλα και καποιες αλλες στιγμες πολυ πολυ ατυχο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

θουλαρα ο θοδωρακος ειναι τελειος!!!! καπως ετσι κοιμαται κ ο αναστασης :lol::lol::lol:

γιωτα ελπιζω να μην ειναι τιποτα ρεσυ...

νατασουλα τι καλα!! θα καμαρωσεις το παλικαρι σου!!!

σισσιωωωωωωω ποτε θα σε απελευθερωσουν??

ερη αληθεια ε??? με ποσο πιο υψηλο iq θα εχει το παιδι μου πια??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παστουρμας??? νοστιμος ειναι αλλα πολυ μυρωδια ρε παιδι μου..

φυσικα κ να του βαλεις το καδρακι!!

αχ χρυσα... πολυ στεναχωρεθηκα.. καλα ξεμπερδεματα ευχομαι

ουτε ο τολης θα παρει δωρο.. κ του χρωστανε 2 μισθους

η παναγιωτα ποτε βγαινει απο την κλινικη?

μπουρεκακι σε ποιο χωριο?? ο αντρας μου εχει φαγωθει να παμε αλεξανδρουπολη.. σιγα σιγα θα αρχισουμε να ανακαινιζουμε το σπιτι

πολυ ωραιο το τραπεζακι!!

αργυρουλα τελεια νεα!!! αντε καλα παιχνιδια τωρα!!!

οι φωτο τελειες!! κουκλακια κ τα δυο!!!

θουλαρα ο αι ερχεται πρωτοχρονια μαρη!!!! :lol::lol::lol:

ε μα μη μας περναει κ για χαπατα το βλημα η μαρινιω.. αλλα καρφωθηκεεεεε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...