Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!

και ναι και παλι χθες κοιμηθηκε απο τις 12 μεχρτι τις 7 και 30 συνεχομενα!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]:):):) τι τελεια......δεν μου εκανε ξανα πυρετο...τι να υποθεσω;;;;;μονο ενα δοντακι βγηκε...αλλα δεν νομιζω να εκανε 38,9 για ενα δοντι......τεσπα...θα δουμε ;)

κατα τα αλλα μια απο τα ιδια...δεν ξερω τι να μαγειρεψω παλι...εχω να κανω ενα σωρο δουλειες...τελειαααα!!!!!!!

σες υπομονη με την δουλεια...ελπιζω να πανε καλυτερα τα πραγματα....

ερη θα περασει γρηγορα ο καιρος και πατε και εσεις κοντα στον αντρουλη σου...

αναστασια γρηγορα τις βαλιτσες....αντε ακομα;;; :mrgreen::lol:

κοριτσια σκεφτομαστε με τον αντρα μου να παμε στο χωριο να ζησουμε...με εχει φαει...οχι οτι δεν θελω...αλλα μου φαινεται καπως....ψαχνει να βρει δουλεια...και φυσικα εγω με τα παιδια θα κατεβουμε πιο νωρις...ειναι πολυ ομορφα εκει...ιδανικο μερος για τα παιδια...αλλα το σκεφτομαι ακομα... :roll::roll::roll:

παω να κανω καμοια δουλεια... :cry::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

8,5 Χρονια..στις 15/04 θα γινουν 9...

Εχω γυρισει τον κοσμο μεσω της οθονης του υπολογιστη μου..εχω μαλλωσει τσακωθει μαλλιοτραβιχτει με τα καλυτερα ξενοδοχεια ανα τον κοσμο..οποιος θελει να παει VIP καπου σε μενα πρεπει να απευθυνθει..

εχω καθηλωσει αεροπλανο στο εδαφος για προλαβουν τη πτηση, κοντευα να παθω νευρικο κλονισμο καποια Χριστουγεννα...

εκανα μονιμος μαυρες διακοπες...κοντεψα να χρεοθω ειστηρια Ολυμπιακων αγωνων αξιας 7500 ευρω..

τι να πω ρε παιδια...αμα απολυσανε το συγκεκριμενο ατομο επειδη εξεφρασε την λογικη αποψη οτι παρολο που η ιδια δεν εχει οικογενενια ολοι οι υπολοιποι εδω μεσα εχουν και δεν θελει να μινει κανενας χωρις δουλεια γιατι στην τελικη απο εκει πληρονομαστε και την δουλει αγι ατην οποια μας πληρωνουν κανουμε..τι θα γινει με ολους τους υπολοιπους...

πχ..εμας θα μας αφισουν κυριολεκτικα αφραγκους καθως ουτε δωρο θα παρουμε..και δεν εξρω ποτε θα παρουμε αλλα και μισθους δεν ξερω ποτε θα παρουμε...

παει η αισιοδοξια μας...

θα γινει πολεμςο κανονικοτατος και ειμαστε στη μεση των εχθροπραξιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί να πω ρε Χρύσα... :(:(

Καλα ξεμπερδέματα να έχετε μόνο... :roll::roll::roll:

Μου κάνει εντύπωση πάντως... Εσύ έλεγες καλά λογια για τους Ουκρανούς και το αφεντικό σου...

Πώς έγιναν έτσι τα πράγματα ρε γμτ;; :roll::(

Γίωτα και μεις βαράμε το κεφάλι μας στο τοίχο που φύγαμε από τα Γιάννενα. Με την πρώτη ευκαιρία θα φύγουμε... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου ΕΙΝΑΙ καλοι...σαν ανθρωποι και σαν εργοδοτες..

η απολυση της κοπελας ηταν ξεκαθα αποφαση του πιο αντιπαθητικου ανθρωπου εδω μεσα που απλα την μεταβιβασε στο μπος και αυτος συμφωνησε επειδη εκεινη ξεκαθαρα πηρε θεση και ειπε πως ειναι απαραδεκτο να αφισουν το προσωπικο χωρις λευτα και να τους βαζουν στη μεση..

και εκεινη ειναι ανωτατο στελεγχος με πολλες σημαντικες αρμοδιοτητες..ειναι υπευθυνη για τον ελεγχο και τη συνταξη των οικονομικων καταστασεων κοντα 50 εταιριων καθε χρονο..

αλλα

Παντως οι Ουκρανοι λευτα μας δινουν...απο εδω ειναι η αποφαση να μη μας πληρωσουν.....και ειναι αποφαση του στριμενου οικ. διευθυντη που δεν εχει κανενα βιοποριστικο προβλημα..προσφατα δε εχτισε μαι βιοκληματικη βιλαρα σε σουπερ περιοχη..

φυσικα της δινουν μια βαρβατη αποζιμιωση- να δω που θα βρουνε τα λευτα...

ας ελπισουμε οτι οι ουκρανοι να εξακολουθουν να την εμπιστευονται και με το καλο να μας παρει ολους μαζι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw den katalabenw xrisa pio to ofelos tous na thn plirosete eseis ?

ti tha kerdisoun me to na mhn sas plirosoun apo to na thimosete mazi tous kai na parete to meros twn alwn ?

kai sthn telikh an theloun na aneksartitopoihthoun apo tous oukranous prepei na sas kalopiasoun gia na mhn tous afisete eseis .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν ξερω με ποια λογικη δουλευουν

Το ολο θεμα το χαλαει ο Οικ διευθυντης..

δεν τον συμπαθησα ποτε στα τοσα χρονια που δουλευοω γιατι δεν ειναι ακερεος επαγγελματιας- σε αντιθεση με τους υπολοιπους που αν και χαραμοφαηδες τουλαχιστων ειναι σωστοι επαγγελματιες

Ηταν καθαρα δικες του εντολες αυτα...το αφεντικο μας εδω αποκλειετε ποτε να μας αφηνε χωρις δουλεια,

Δε θα επεκταθω στο ποσο ρατσιστις σεξιστης και με μεγαλη ιδεα για τον ευατο του ειναι.

Τεσπα...με τετοια συμπεριφορα..καποιοι εδω μεσα δεν θα εχουν και πολυ μεγαλο διλλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δε τα διαβασα οοοολα..

σορυ..

ειμαι δουλεια..χαλαρα σημερα..

εκανα τα ψωμακια..μαργαριτα..

πολυ νοστιμα αλλα αναλατα..χρυσα βενι ποσο αλατι βαλατε/?εγω παραπανω απο τι ελεγαν..οσο ζαχαρη δηλ αλλα παλι αναλατα βγηκαν ρε..

εμενα κ του αντρα μου αρεσαν..

εδωσα σημερα στο μικρο με κασερι..εφαγε το κασερι κ μολις εφαγε το ψωμι το εφτυνε.. :shock:

με σνομπαρε..κ ζαρωνε τη μουρη του με τη γευση :roll::roll:

προτιμησε να φαει ακτινιδιο κ μπανανα

ευα ολα καλα να πανε..αχ το μικρουλη..θα φαει κ ναρκωση,,

γιωταρα μου περαστικα σας..αχ ζορι αν δε κοιμασαι το βραδυ γμτ..

νατασουλα τι ωρα ειβαι η γιορτη?βγαλε φωτο ε?

χρυσα τοσο χαλια ε?πω πωωω//

ερη φυσικα κ να βαλεςι φωτο ρε

αφρο εμενα 7,10 ξυπνησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταο Ταο μου συγνώμη που χωνομαι.. αλλα σου φαινονται ανάλατα γιατι εβαλες ίδια ποσότητα ζάχαρης και αλατιού.. Αν τα ηθελες να τσιμπάνε λίγο στο αλατάκι τοτε θα έπρεπε να βάλεις πιο πολύ αλατάκι απο ότι ζάχαρη...

Κορίτσια σκέφτομαι την Πέμπτη να κάνω ένα παρτυ εκπληξη στον Βαγγ για τους φιλους του...

Λέω την Πέμπτη επειδή την Παρασκευή θα έρθουν οι γονείς μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ηθελα να σε ρωτισω..τοσο σοβαρα ειναι που το καημενο θα πρεπει να κανει τωρα επεμβαση ..

κριμα ρε..καλη αναρρωση να εχει..

Σισσιω εσενα ακομα η Χαριλινα αρρωστη

Σαυρογιωτα η Κων/να πως ειναι τωρα;;; πες μας νεα

Αυριο βγαινει η Παναγιωτα ε;;;;

Ερη να κανεις!!!!..δεν πειραζει.θα βαλεις χρουμενη μουσικη και θα αρχισεις να χωρευεις...να δει ςπως ολοι θα γελλανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς μόλις γυρίσαμε, ο γιατρός είπε ότι ο Λ. είναι καλά και αύριο μπορεί να πάει σχολείο και να κάνει και κατάβαση με το έλκυθρο!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif] \:D/ , οκ ο λαιμός είναι λίιιιιιγο κόκκινος αλλά θα συνεχίσουμε την αντιβίωση και όλα καλά, μετά πήγαμε και φάγαμε πρωινό έξω και τώρα τα παιδιά είναι στον κήπο και τον καθαρίζουν από το χιόνι, θα πάω και εγώ σε λίγο μήπως και καταφέρουμε και φτιάξουμε χιονάνθρωπο!!!!! :roll::roll::roll: , γενικώς στις χειροτεχνίες δεν είμαι καλή!!!! :roll::roll::roll:

Συμπεθέρα μια φωτό δικιά σου με τον γαμπρό εγώ θα σου πρότεινα να έδεινες στον συμπέθερου!!!! :roll::roll:

Χρύσα, θα φτιάξουν τα πράγματα μην ανησυχείς :YMHUG::YMHUG: , το εύχομαι τουλάχιστον!

Γιώτα-bour για ποιό χωριό πρόκειτε? :?:

συμπεθέρα ωραία ιδέα το αποχαιρετηστήριο παρτάκι, και γιατί εσύ να κλαίς? αφού και εσύ θα πας!!!! .... μην είσαι χαζή να είσαι με ένα χαμόγελο ΝΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα Μπουρεκάκι που ειναι το χωριό?

Αχ το μονο προβλημα με το παρτυ ειναι ότι θα κλαίνε όλοι.. αχ πως θα το περάσω αυτο???

ειναι σχεδον διπλα στην αρχαια ολυμπια...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi ksexases na mas peis me tis trupes sto magoulo ti egine

ακόμη εκεί είναι!!! :) ....ο γιατρός είναι νορμάλ, δεν είδε, δεν είπε τίποτα!!!!

γμτ ξέχασα να του πω ότι καμμιά φορά ο Λ. παραπονιέται ότι του ποναν τα πόδια του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα δικιά μου φωτο δεν παιζει να του δώσω... το παιδι θα του δώσω μόνο...

Μωρε εγώ δεν θα κλάψω στο πάρτι... Εγώ θα κλάψω στο αεροδρόμιο...

Οι φιλοι του και ο ιδιος θα κλαίνε , ολόκληροι άντρες θα κλαίνε σαν μωρά μπροστά στα μάτια μου την έχω την εικόνα... :geek::o

Συμπεθέρα τέλειες οι φωτος! :D Τι φορμίτσα ειναι αυτη που φοράει η Ρεα? Ειναι για τα χιονια?

Θα πάρω και εγώ για τον Κώστα στο Τορόντο! Ειναι τέλεια, πολύ μου άρεσε! :D:D

Οταν λες παραπονιέται ότι πονάνε τα πόδια του? Μηπως επειδή είναι κομμένος γενικά με την περιπέτεια της υγείας του και την αντιβίωση??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μικρή μου άρχισε να βήχει μέσα στο ΣΚ, δεν ήταν άρρωστη αλλά τείνει να αρρωστήσει... :roll:

Ελπίζω να μην κάνουμε Χριστούγεννα με πυρετό.

Έρη και μενα δε μου αρέσουν τα πάρτυ αποχαιρετισμού... :oops::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη και ο αδελφος μου παραπονιοταν μικρο γιατι πονουσαν τα ποδια του..

ο ορθοπαιδικος τοτε του ειχε πει να κανει μπανιο στη θαλασσα περισσοτερο γιατι δεν αφομοιωνε καλα τη βιταμινη D και ηλιο..αλλα δεν ηταν κατι σοβαρο.

Τελειες οι φωτο..κουκλακια και τα δυο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σχεδον διπλα στην αρχαια ολυμπια...

Γιωτάκι δεν ειναι μακριά.. Εγώ θα πηγαινα πάντως.. Τωρα θα μου πεις "χαρήκαμε, εσυ πας στην αλλη ακρη του Ατλαντικού.."

Δεν ξέρω.. πραγματικά πιστευω ότι στην Αθηνα δεν ειναι για να ζεις με οικογενεια.. Ειναι μονο για να εισαι φοιτητης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα...Τι κάνετε;;;;;;Εγώ δεν έχω και πολύ όρεξη σήμερα...Χθες τσακώθηκα πάλι με το Γιώργο....Ο λόγος;;;;;Μα ποιος άλλος πέρα από τον πατέρα του;;;;; :evil::evil::evil::evil:

Δεν έγινε τίποτα...Απλώς σκεφτόμουν όσα κάνει και φούντωσα και τα έψαλλα στο Γιώργο...Το βράδυ κοινηθήκαμε ξεχωριστά... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τελοσπάντων....Ας μη σας μαυρίζω τη μέρα σας....

Κατά τ'αλλα καλά...Εμείς δεν έχουμε πάρει ακόμα δώρα στην Ιωάννα...Μάλλον Παρασκευή θα πάμε... :roll::roll::roll::roll:

Θουλάρα τέλειος ο Ντόντος...Και την Ιωάννα όποτε τη βάζω για ύπνο με κάλτσες, έτσι τη βρίσκω... :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα μωρή πόσα θα μαγειρέψεις;;;;;Να έρθουμε κι εμείς να φάμε που δεν έχουμε κανονίσει τίποτα;;;; :lol::lol::lol::lol: Περαστικά στο Κωνσταντινάκι...

:lol::lol:

Αρτζι τέλεια με το Λουκάκο...Τι κουκλιά είναι αυτά...

Έρη πολλή καλή ιδέα για το πάρτυ!!!!Να το κάνεις... :D:D:D

Μπουρεκάκι να σου πω κάτι;;;Τώρα είδα ότι ο μικρός είναι ήδη 1 έτους....Θυμάμαι που διάβαζα ότι γέννησες και νόμιζα ότι ακόμα είναι νινάκι.... :oops::oops::oops:

Σισσάκι εγώ κάθομαι την άλλη εβδομάδα Πέμπτη-Παρασκευή...Να κανονίσουμε!!!! :D:D:D

Αφρο άμα κανονίσουμε για καφέ, θα έρθεις;;;;;; :D:D:D:D:D

Εύη περαστικά στη μικρούλα...Όλα να πάνε τέλεια με την επέμβαση.... :x:x:x

Νατάσα που είσαι μωρή;;;;;;;Γεννάς;;; :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα άσχημες εξελίξεις στη δουλειά παραμονές Χριστουγέννων..Ελπίζω όλα να πάνε καλά, να βρεθεί η χρυσή τομή και να πληρωθείτε κανονικότατα.... :?:?:?

Βικακι με 'γεια τα δώρα της Μαρίας Ιωάννας.... :D:D:D:D

Θέλω σοκολάταααααα...... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καμιά καλή και δοκιμασμένη συνταγή για χριστούγεννα??

Δεν μου αρέσουν κρέας με δαμάσκηνα ή φρούτα και γενικώς κάτι τέτοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ασχετο...που τη θυμηθηκες τη Μαρινω..και η αλλη ετσι οπως το εγραψε..χαχαχα..καρφωθηκεεεεεε

βρε χρυσα αφου και αυτη ετσι εγραφε...με λατινικους χαρακτηρες και κεφαλαια...οπως επισης εχει το γνωστο τροπαριο...τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...