Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Γειά σας μανούλες, τι κάνετε?

εγώ τρέχω σαν την τρε3λή από το πρωϊ και δεν έχω τελειώσει ούτε μιά δουλειά, παντζουρλισμός στο γραφείο. Δώρο δεν πήραμε κόμα και δεν ξέρουμε και αν θα πάρουμε δηλαδή, ευτυχώς που υπάρχουν και οι πιστωτικές ;)

Λένα μ'εχεις στείλεις με τα όνειρά σου :lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγώ ΄συγχαρητήρια για τα μελομακάρονα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

άντε βάλε μας την συνταγή

Έρη δεν του έχεις πεί ακομα ότι θα σταματήσεις?

Αργυρώ ελπίζω να είναι καλά τα αποτελέσματα του Λουκά :)

Αναστασία θα το πιούμε με την νέα χρονιά τον καφέ:)

Χρύσα πότε θα ξέρετε νεότερα από την δουλειά?

Νατάσα το χοιρινό μου φαίνεται πολύ ωραίο θα το δοκιμάσω κι εγώ

Θου άσε τα γλυκά και τα φαγητά και κοίτα να ξεκουραστείς λίγο

Το ξέρουμε ότι είσαι νοικοκυροκόριτσο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ καλά ψώνια

Άφρο γιατί έτσι αυπνίες? μήπως πίνεις πολλούς καφέδες?

Γιώτα φιλιά στην Κωνσταντίνα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Μπουρικ αν ξεμπερδέψατε έτσι εύκολα με την πιπίλα είστε πολοί τυχεροί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

o ταλιμπαν δεν κοιμηθηκε για μεσημερι :twisted: βεβαια επαιζε στο δωματιο του και δεν ενοχλουσε... :P

ο ιασονας κοιμηθηκε μιση ωρα...μα τι υπναραδες γιους που εχω :lol::lol::lol:

κοριτσια αυτο με το τραπεζομαντηλο δεν το ειχα σκεφτει...και να φανταστειτε δεν εχω βαλει χαλι στην κουζινα γι αυτο το λογο...

βικυ ο μικρος τρωει μονος του απο 9 μηνων....μα τι βολικο παιδακι που εχω και το κατηγορω :roll::roll: ακαρδη μανα :lol::lol::lol:

αργυρω εννοειται οτι απο τον 6 και μετα περιοριζουμε την πιπιλα....αλλα η κορη της γωγουλας την περνει την πιπιλα μονο στον υπνο..οποτε το επομενο σταδιο ειναι να την κοψει...

εγω δεν facebook :?

λενα τελειο το ονειρο σου :lol::lol::lol: παρε και την εξηγηση τωρα...Ονειροκρίτης: Κατσαρίδα

Αν δεις στον ύπνο σου ότι σκότωσες κατσαρίδα σημαίνει ότι θα απαλλάγεις από προβλήματα που σε βασανιζαν εδώ και καιρό. Αν δεις κατσαρίδες πάνω σου σημαίνει ότι ψευδείς κατηγορίες εναντίον σου θα απορριφθούν. Αν δεις κατσαρίδες πάνω σε τρόφιμα όμως θα πρέπει να προσέχεις γιατί ατυχήματα μπορούν να συμβούν.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ διαβαζεις προς τα πισω τις σελ ή σαν κ μενα οτι θυμασαι λες??? :lol:

διαβάζω πάντα από εκεί που έχω σταματήσει......απλά τα Σαβ/κα είναι πολλές οι σελ. και σήμερα τις διάβασα, ήθελα να απαντήσω σε κάποι, το ξέχασα, μετά το θυμήθηκα και απάντησα!!!! :roll::roll::roll::roll:

Κατι θελει να πει η Ρεα με τα μαντηλακια!!!Μηπως απλκα δεν εχει ορεξη για επισκεπτες? :D

δεν ξέρω τι θέλει να πει ο ποιητής!!!! 8-}8-}8-}8-}

μάλλον ήθελε αλλαγή πάνας!!!! :?

115;;;;;;;;;;;θα βαρεθεις να ζεις :lol: :lol: :lol:

αν ζουν και τα παιδιά μου τόσο, δεν με πειράζει!!!! :roll::roll::roll:

Νατασσούλα ευχαριστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αν το κάνω εγώ το τεστ θα δειξει ότι θα πεθάνω αυριο..

Νατασούλα μου, δεν τους το έχω πει ακόμη γιατι θέλω να πάω στην Ξάνθη τα Χριστουγεννα και αν τους τολεγα θα μου την κοβανε την άδεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου είδες μπουτάκια;;;;;;Και μαγουλάκια;;;;; :D:D:D:D:D \

Επίσης το μωρό μου δεν έχει τέλεια φωνούλα;;;;;;; :D:D:D Κουκουβάααααα....Και σε αυτά δε λέει και τίποτα η γλωσσού μου...Όλη μέρα μιλάει ασταμάτητα και όταν πάω να την τραβήξω, με βλέπει και σταματάει... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Έρη μου εσείς πότε φεύγετε με τον Κώστα για Τορόντο;;;;;;;;

Νατασούλα ελπίζω να προλάβω να τη βάλω σήμερα τη συνταγή!!!!!!! :D:D:D:D:D

Δώρο εγώ δεν πήγα να δω αν πήραμε ακόμα... :roll::roll::roll:

Μπουρεκάκι είσαι τυχερή με το βλαστάρι σου και την πιπίλα...Λες να το κάνω κι εγώ αυτό;;;;Μια κι έξω;;;;; :?:?:?:?:? Να δοκιμάσω λέτε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε Αρτζι τι 115 χρόνια;;;;Μούμια θα γίνεις...Εδώ τώρα στα 37 σου (;;;;) και είσαι γιαγιά..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Είμαι ακόμα στο γραφείο!! Τα έχω χάσει όλα όσα είπατε!

Προβλέπεται να φύγω από εδώ το βράδυ.

Κορίτσια να κανονίσουμε για ένα καφεδάκι μεσα στις γιορτές αν θέλετε!

Φιλάκια!!

Υ.Γ. Αφρο στείλε μου το κιν της Παναγιώτας. Το έχω στο παλιό κινητό που το έσπασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι κομματια...

ρε να σας πω κατι

ειναι ενα ποστ που το βλεπω αρκετες μερες στην μπλε δεξια στηλη

αυτη η κοπελα μου θυμιζει ενα παλιο μελος που ειχε γινει φασαρια αλλα δε θυμαμαι ονομα

οχι η χοοπ μια αλλη

ειχε γινει φασαρια παλι

κ ειλικρινα δε μπορω να το βλεπω αυτο το ποστ κ μου ερχεται να απαντησω πολυ ασχημα, που ποτε δεν το κανω κ βασικα δεν προκειται..

αλλα απορω πως συνεχιζουν κ της απαντανε.. πραγματικα..

ουφ το ειπα

να συνεχισω τη γκρινια μου τωρα

εκανα 2 ωρες το μεσημερι (οσο κοιμηθηκε ο μικρος) τις χριστουγεννιατικες εργασιες για το σχολειο

αλλα μου φαινονται πολλα ρε γμτ

το βραδυ που θα κοιμηθει ο χουλι πρεπει να ετοιμασω καρτες για αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια .

αχ που ηθελα να απαντησω .....

α αναστασια οταν γραφω με αγγλικουσ χαρακτηρες ειναι λογο ειτε μανωλη που δεν με αφηνει καλα καλα να γραψω και προτιμω τον ευκολο τροπο ειτε βρισκομαι σε καποια αγγλικη σελιδα το εχω γυρισμενο και ξεχναω να το ξανα γυρισω .

βυκη γιατι να μην κοιμηθει στο παιδικο ο Κ ? μια χαρα μονο κρεβατι εχει ο μανωλησ ,στον καναπε θα ηταν καλυτερα ? :lol::lol:

αχ θελω μελομακαρονα τωρα που τα συζητατε ...

λενα ποιο θεμα λεσ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε για ποιο θεμα λετε;;;;

χαμπαρι εγω

ο μικρος εχει μια ξυλινη κουταλα καιπροσπαιε να τη βαλει σε πριζα...ευτυχως ειναι ολες καλλυμενες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ενα ποστ που το βλεπω αρκετες μερες στην μπλε δεξια στηλη

αυτη η κοπελα μου θυμιζει ενα παλιο μελος που ειχε γινει φασαρια αλλα δε θυμαμαι ονομα

οχι η χοοπ μια αλλη

ειχε γινει φασαρια παλι

κ ειλικρινα δε μπορω να το βλεπω αυτο το ποστ κ μου ερχεται να απαντησω πολυ ασχημα, που ποτε δεν το κανω κ βασικα δεν προκειται..

:lol::lol::lol::lol::lol: εννοείς το "φοβάμαι να κάνω το τεστ"

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι εγώ έστειλα μήνυμα στην Παναγιώτα και μου απάντησε και φαινόταν επίσης πολύ ευτυχισμένη και ήρεμη...Αν και γενικά πρέπει να είναι έτσι... :D:D:D:D

Ήθελα κι εγώ να την πάρω τηλ, αλλά φοβόμουν μην ενοχλήσω..... :oops::oops::oops::oops:

Λένα για ποιο θέμα λες;;;; Α ρε τσακάλι.....Όλα τα μυρίζεσαι εσύ.... :lol::lol::lol::lol:

Ρε Αφρο που είσαι όλη μέρα;;;;Έχεις λιώσει στον ύπνο επειδή χθες ξενύχτησες;;;; :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα γύρισες σπίτι;;;Εγώ πλέον τις έχω ακάλυπτες τις πρίζες και τα ντουλάπια χωρίς προστατευτικά....Επιτέλους δεν πειράζει τίποτα!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα βρήκα το σάιτ www.paidika.gr , έχει πολλές ζωγραφιές και άλλα για παιδάκι, σκέφτομαι να εκτυπώσω και να δώσω στα μικρά μου να ζωγραφήσουν καλά δεν είναι και για τον Λουκά? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια να σας πω κατι

ο αντρας μου μιλαει αρκετα γερμανικα στον μικρο

καποια πραγματα τα λεει στα γερμανικα λλα οχι στα ελληνικα

πχ το βιβλιο το λεει μπου (μπουχ στα γερμανικα)

το σκυλι το λεει ουν (χουντ στα γερμανικα)

υπαρχει περιπτωση να καθυστερει να μιλησει για αυτο το λογο?

μηπως τον μπερδευουμε???

εμεις δεν εχουμε ακομα κανενα χριστουγεννιατικο γλυκο στο σπιτι

αλλα ο αντρας μου του εδωσε χτες ενα κιντερ μπουενο κ εφαγε το μισο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...