Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

γεια χαρα μαρκερ , διδυμομανα κ συ !

Βρε Ευη ακομα μαγειρευεις χωριστα για σας κ χωριστα για τα μικρα ? Δεν τρωνε φαγητο δικο σας ? Δεν λεω να φανε στιφαδο αλλα μπριαμ πχ , η ψητο η γεμιστα ..

Η Αριαδνη λατρευει τους ντολμαδες ..τρωει κ το μεσα αλλα κ το εξω ..Αφου οταν την πιανει ..κουζουλαδα ( ..στα κρητικα σημαινει τρελα .. :lol: ) κ το ριχνει στην απεργια πεινας η μανα μου παντα ψηνει ντολμαδες ..Ολο κ κατι θα φαει ..

Εμεις γκρινια εχουμε αν κ χτες κοιμηθηκε καλα κ ξυπνησε στις 0730 παρεα με τις αλλες δυο ..Νομιζω οτι βγαζει δοντι ..νομιζω οτι που κ που θυμαται τα παλια κ θελει να μου τα θυμισει κ μενα ..

Καποια στιγμη χτες το απογευμα ενω ειχα το μαυρο μου το χαλι με το κ@λοδοντο μου ηρθε κ περιοδος κ εδεσε το γλυκο ..Το τι χαρουμενη διαθεση εχω δεν λεγεται..Παντως κ παλι τον καραγκιοζη κανω γιατι τα κοριτσια εχουν τρελη πλακα οσο μεγαλωνει κ ημπουλουκα συμμετεχει κ αυτη στα παιχνιδια κανει τρελες κ μαζι τους τρελαινομαι κ γω ..Καλε σε μερικε μερες θα γινει ενος το μικρο μου δεν το πιστευω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρκερ χαιρομαι που σε διασκεδαζουμε!!!!χαχα πλακα κανω σοβαρα τωρα,ευτυχως που εχουμε η μια την αλλη κ ξεθυμαινουμε λιγο γτ δεν την παλευω μια!!!!!

ευα η μικρη δεν εχει ευτυχως βηχα αλλα απο μυξα ακομα..κ αυριο κλεινουμε μια βδομαδα.δεν ξερω γτ τοσο πολυ αυτη τη φορα....

κ εγω ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα γτ ολη μερα με τη μικρη αρρωστη εδω μεσα μονες μας κοντευει να μου στριψει..κ με πιανουν τα νευρα μου με τη μικρη,σημερα δεν εχει φαει σχεδον τπτ,δεν ηθελε να κοιμηθει για μεσημερι,κοιμηθηκε στις 5!!!!το βραδυ παλι ολονυχτια...

κ φωναζω κ μετα το μετανιωνω...

δεν ξερω τι να σκεφτομαι για να κανω υπομονη κ να μην ξεσπαω.....

κανω κ εγω τον καραγκιοζη αλλα καποια στιγμη δε μπορω..

κ δε θελω να φωναξω την πεθερα μου.

την βλεπω κ μου αναβουν τα λαμπακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..........

ο μικρος κοιμαται και ειπα να σας πω τα νεα μας

δυσκολη μερα φιλεναδες η σημερινη!!!!

το πρωι ξυπνησε στις 4:40!!!!

ηθελε το γαλα του,εκλαιγε και ελεγε συνεχεια 'μαμ-μαμ' ελα ομως που δεν επρεπε να του δωσω γιατι ειχαμε να παμε για υπερηχο το πρωι και επερεπε να το πιει εκει???

τελικα καταφερα να τον ξανακοιμησω στις 6

πηγαμε στις 9 στο ιατρειο και δεν επινε με τιποτα το γαλα του...ουτε καν νερο....ουρλιαζε τοσο που μας ακουσαν ολοι!!!!!

τελικα δεν την καναμε την εξεταση...........

το απογευμα πηγαμε σε καινουργιο παιδιατρο(αυτον τον ειχε ο αδερφος μου οταν ηταν μικρος)

πολυ καλος,σχολαστικος,με ενδιαφερον και καθαρο ιατρειο

μας εδωσε σιροπι(αυτο το επινε και μικρος)για το στομαχι,παραπεμπτικο για γαστροσκοπηση και εξετασεις στομαχου(επειδη μυριζει πολυ το στομα του)και μας μετρησε

ειναι 94εκ και 12400

τωρα η αλλη τον ειχε βγαλει πριν ενα μηνα 12700 χασαμε βαρος!!!

μου υποσχεθηκε οτι θα κανει τα παντα για να επανελθει ο σπυρακος στα παλια φυσιολογικα και να τρωει καλα

πολυ τον χαρηκα αυτον τον γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12 παρα κ ακομα να κοιμηθει ο τυραννος!!!!!!!!!προβλεπεται δυσκολη νυχτα...ευτυχως δεν βηχει!!!!!!!

αναστασια μπραβο!!!πολυ χαρηκα βρε που εισαι ευχαριστημενη,,πολυ βασικο να νιωθεις οτι ο γιατρος ενδιαφερεται πραγματικα να λυσει το προβλημα του..

οσο για το βαρος καθε ζυγαρια ειναι διαφορετικη...το θεμα ειναι να ζυγιζεται στην ιδια....

ολα καλα θα πανε!!!!!

σας αφηνω κ μακαρι να κοιμηθουμε καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

να τα πουμε;;;

για καλο και για κακο, κολησα χαρτακι στο κουδουνι να μη χτυπανε μεχρι τις 10 μην ξυπνησουν τα μωρα...

Αναστασια μακαρι με τον καινουριο γιατρο να βρειτε μια ακρη και να μην ταλαιπωρειστε αλλο...

Καλυψω... οπως λες και εσυ... που θα παει, σε λιγα χρονια θα παντρευτει και θα ταλαιπωρει τον αντρα της!!!! ως τοτε... κατσε κατω απ'τη μπαραααααα!!!!

Ευα ποτε χρονιζει η μικρη;;; ειδες πως περασε ο καιρος;;; θα γινουν και οι 3 κοπελαρες ομορφες κρητικοπουλες και θα τις περιμενει στο μπαλκονι ο μπαμπας οταν βγαινουν βολτα!!!

Αγγελικη, Νασια.... αλοχα!!!!!

αν δεν προλαβω να ξαναμπω, γιατι θα φερουμε τη μαμα μου, σας ευχομαι απο καρδιας, Καλη και Ευλογημενη Νεα χρονια να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα........

vagman να μας τα πείτε, να μας τα πείτε.....

εμείς ντυθήκαμε αγιοβασιλίτσες και περιμένουμε τα παιδάκια για τα κάλαντα!

Αναστασία χαίρομαι που βρήκατε έναν σωστό γιατρό γιατί είναι πολύ σημαντικό να σου εμπνέει εμπιστοσύνη ο γιατρός ειδικά αυτός που αναλαμβάνει το παιδί σου!

Εγώ έχω τραπέζι απόψε τα πεθερικά (το αφήνω ασχολίαστο προς το παρόν, θα σας πώ αύριο) και τους γονείς μου, την αδερφή μου και τον παππού του άντρα μου! Χαίρομαι που θα μαζευτούμε όλοι εδώ...αρκεί να μην κάνει η πεθερά καμιά κοτσάνα!

Ξέχασα να σας πώ...προχθές το βράδυ την έβγαλα στο νοσοκομείο, με έπιασε ένας πολύ δυνατός πόνος στο στήθος ψηλά στο στέρνο, ήμουν μόνη στο σπίτι και δεν μπορούσα ούτε την Μαρία να σηκώσω αγκαλιά. Φοβήθηκα ότι παθαίνω έμφραγμα! Μου έκαναν καρδιογράφημα, αιματολογικές και ακτινογραφία θώρακα, όλα φυσιολογικά. Τελικά μου έδωσαν μισό λεξοτανίλ και μου είπαν ότι μάλλον έχουν ψιλοκλατάρει τα νεύρα μου. Οπότε και επισήμως πια καταρρέωωωωωωω!!!!!! Το καλό είναι ότι έκανα κι έναν έλεγχο τον αιματοκρίτη μου που είχε πέσει στο 26 όταν γέννησα και τώρα ανέβηκε στο 44. Τέλος καλό όλα καλά!

Μανουλίτσες γλυκιές σας εύχομαι Καλή Πρωτοχρονιά, με υγεία, ευτυχία και χαρούμενα μωρά! Και ήρεμους ύπνους το 2011!!!!! :-*:YMHUG: [smilie=occasion16.gif]

Φιλάκια πολλά

θα τα ξαναπούμε του χρόνου!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

το πρωτο κουδουνι ξερετε τι ωρα χτυπησε????8 παρα 5!!!!!

εχουν φρικαρει τα παιδακια!!!!

η αγγελικη κοιμηθηκε μια ηωρα χτες!!!!κ ειναι 11 κ κ ακομα κοιμαται......

απο τριτη μπαινουμε στο προγραμμα παλι...

ευτυχως λεμε πως ειναι καλυτερα!!!!!!

εμενα η μεση μου δεν υπαρχει πια....

νασια μου περαστικα ευχομαι ,κ εγω ειχα χτες ενα τετοιο πονο στην καρδια ξαφνικα αλλα μαλλον ηταν νευροπονος....

παντως ο αντρας μου τα παιξε.....

ετσι για να βλεπει τι τραβαω!!!!!

αντε καταρρεουσες μανουλες κ μη,ευχομαι καλη χρονια να εχουμε,να ειναι καλα τα παιδακια μας κ πανω απο ολα να ειμαστε καλα εμεις για να τα προσεχουμε κ να τα αντεχουμε κ μακαρι να ειναι πολυ καλυτερη χρονια απο το 2010 γτ μας .....αντε να μην το πω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα !

Παραμονη πρωτοχρονιας σημερα ε ? Αντε να φυγει αυτος ο χρονος ..Δεν ξερω για σας αλλα για μενα ηταν πολυ δυσκολος ..το μονο ευχαριστο ηταν η γεννηση της μπουλουκας κ το οτι τα παιδια καθημερινα παρολες τις τρεχαλες κ τον κακο χαμο καταφερνουν κ φτιαχνουν την διαθεση..

Αναστασια θα συμφωνησω κ γω με τις κοπελιες , ειναι πολυ σημαντικο να νιωθεις τον παιδιατρο κοντα σου στα ευκολα κ στα δυσκολα ..Δεν φτανει μονο ενα τυπικο ζυγισμα κ γενικα μετρησεις ..Να μπορεις να του μιλησεις βρε παιδι μου , να πεις τον προβληματισμο σου , να παρεις μια συμβουλη παραπανω ..Απο την στιγμη που ο καινουργιος σας παιδιατρος σας καλυπτει ολα καλα λοιπον !

Νασια τι επαθες βρε κοπελα μου ετσι ξαφνικα ?! Ευτυχως ηταν περαστικο ..Παιδια αστεια αστεια ολη η κουραση καπου μας βγαζει στα ψυχοσωματικα , νευροπονους κτλ ..Μεταξυ μας που κ που το λεξοτανιλ το σκεφτομαι να το παρω κ γω ..

Εμας μας ειπαν τα καλαντα ευτυχως σε νορμαλ ωρα αν κ αυτο που εκανε η Ευη ομολογω οτι ειναι καλη ιδεα ..Τα πιτσιρικια τετοιες μερες εχουν ξαμολυθει απο τα χαραματα κ ποιος τα πιανει :lol:

Χτες βραδυ εμεις ειχαμε επισκεψεις ..ηρθαν τα πεθερικα κ καπακι μια θεια ακαλεστη βεβαιως βεβαιως με την κορη της ..Τα πιτσιρικια πηγαινουν στις 9 για υπνο κ ιδιαιτερα η μικρη αν δεν την βαλουμε στην ωρα της θα μας φαει ζωντανους ..Πειτε με παραξενη κ χαζοστριμενη ομως δεν αντεχω με τιποτα τα συγγενολογια που αγνοουν για παραδειγμα οτι υπαρχουν μικρα παιδια τα οποια δεν μπορουν να μεινουν στο ποδι μεχρι αυτοι να αποφασισουν οτι ειναι ωρα να την κανουν ..Οχι τοσο για τις μεγαλες οι οποιες πλεον θα πουν καληνυχτα κ θα πανε για υπνο αλλα για το μικρο τπου μια τζαναπετια την εχει..Εφυγαν στις 9 κ 10 γιατι νυσταξαν κ μετα αγωνας ταχυτητας για μενα για να πανε κ οι τρεις για υπνο γιατι οπωσδηποτε αρχισε να μας βγαινει υπερενταση ..το μικρο επεσε ξερο αφου ηπιε 150μλ οι μεγαλες κουκουλωθηκαν τις κουβερτες κ δεν προλαβα ουτε καληνυχτα να τους πω ..Γυρω στις 11 η μπουλουκα πατησε κατι τσιριδες ..δεν ηρεμουσε με τιποτα ..αφου την ταισα κ πιο νωρις ενω μαλιστα επεμενα στον Νικο οτι δεν πεινουσε αλλα κοριτσια μιλαμε οτι ηπιε ενα 250 αρι σε χρονο απιστευτο μεχρι κ τον αφρο κ μετα ξεραθηκε μεχρι τις 8 το πρωι ..

Θα μας τρελανει στο τελος αυτο το πιτσιρικι ..

Αυριο μεσημερι θα παμε για φαγητο στα πεθερικα .. :S

Αν δεν καταφερω να ξαναμπω το βραδυ σας ευχομαι ολοψυχα οτι επιθυμειτε για τον καινουργιο χρονο ..Να ειναι καλυτερος κ πιο ανθρωπινος απο τον προηγουμενο ..Για ολους μας ..Να χαιρεστε κ να σας χαιρονται οσοι σας αγαπουν

καλη χρονια κοπελαρες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα κι εγω να σας ευχηθω

ευχομαι να εχουμε νια καλη καινουργια χρονια με λιγοτερες ιωσεις και περισσοτερο υπνο!!!!

οτι ποθειτε να σας φερει ο νεος χρονος

υγεια,αγαπη και ευτυχια!!!

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά, Ευτυχισμένο το 2011, Υγεία και Χαρά σε όλες μας, στις οικογενείες μας και σε οσους αγαπαμε!!!

Επίσης... μωρά που κοιμούνται ολη τη νύχτα, που αρωσταίνουν σπάνια, που είναι φρόνιμα, παντα χαμογελαστά και προ παντων χωρίς γκρίνια!!!

happynewyear1.gif[/attachment:1q3uaa8l]

post-6-13873935927909_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!

με υγεια, χαμογελα, ηρεμια, υπνους τρελους και πολλα γιούρο στη τζεπη!!!!!

εμεις παραλιγο να χαναμε την αλλαγη!

η μαμα μου απο ωρα ροχαλιζε στην πολυθρονα, εγιρε και ο αντρας στον καναπε, αγκαλιτσα και εγω και ευτυχως κατα τις παρα10 αρχισαν τα βεγκαλικα και οι πυροβολισμοι και ξυπνησαμε!!! ευτυχως δεν ξυπνησαν τα μωρα!!!

περισυ τα ειχαμε ξυπνητα στην αλλαγη. λετε να επαιξε ρολο;;;;;

τα κοτσια σιγοψηνονται στο φουρνο και μοσχοβολανε.... μμμμμμ...

η μαμα κανει τζατζικι, ο Σπυρος οσο περισσοτερο θορυβο μπορει για να ξυπνησει τη Μαριαννα!!!!

αντε και του χρονου κοριτσια να ειμαστε καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα !

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πως τα περνατε κοριτσουδια μου ? Εμεις γυρισαμε πριν λιγο απο τα πεθερικα τιγκα στο φαι κ εβαλα τις ζουζουνες για υπνο τον Νικολα μου επισης κ καθησα να ηρεμισω λιγακι..

Περπατησαμε !!!!!! Απο χτες το απογευμα αρχισε εντατικα κ εκανε ενα δυο τρια βηματα μετα κατω ..κ συνεχεια αυτο μεχρι που πηγε για υπνο ψοφια απο την κουραση ..Σημερα δεν το πολυεπιχειρησε αλλα ηταν απολαυση !!!

Παω να πιω το καφεδακι μου να κανω κ ενα τσιγαρο επιτελους κ τα ξαναλεμε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2011!!!!!

Με υγειέστατα μωράκια, ήσυχα, και υπναράδικα!!!!!!!

Ευα μου και μένα η Ελένη μου έκανε 5-6 βηματάκια εχθες!!!!Τι ωραίος τρόπος να αποχαιρετήσεις τον παλιό χρόνο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια κοπελαρες μου!!!!μακαρι αυτη να ειναι η χρονια μας!!!!!να κοιμομαστε ολο το βραδυ....να ειναι υγιη τα παιδακια μας....να εχουμε δουλεια κ λεφτα κ πανω απο ολα την υγεια μας!!!!!!

η αγγελικη κοιμηθηκε χτες βραδυ στις 2.30!!!!!εσπασε καθε ρεκορ...το πρωι την σηκωσαμε με το ζορι στις 12 κ την κρατησαμε ολη μερα ξυπνια...επεσε ξερη στις 9...μα δεν αντεχεται αλλο αυτο το πραγμα....θα μπει παλι σε προγραμμα!!!

σας φιλω κ θα τα πουμε απο δευτερα...

αυριο θα παμε να φαμε με το σοι παλι!!!!!

πολυ φαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ..που λεει ο λογος γιατι κοντευει να μεσημεριασει.. :D:D

τι μου κανετε ? Εμεις ειμαστε στο ποδι παλι απο τις 7 το πρωι κ οι τρεις τους .. :shock: Πολυ πρωινοι τυποι τα κοριτσουδια μου ..

Ρε κοριτσια το μικρο δεν ξαναεπιχειρησε να κανει βηματακια ..αυτο ηταν δηλαδη ? Πηραμε μονο την χαρα κ τωρα τιποτα ..Δεν θυμαμαι τις μεγαλες μου να το ειχαν κανει ετσι ..Αυτη τεμπελιαζει παρα πολυ ...Τι να κανω ?

Τι θα φατε σημερις ? Εμεις ψητο αρνακι με πατατες κ με σαλατες φουρνοπατατες κ σπιτικη τυροπιτουλα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλε που ειστε ολες ?!

μπηκα να πω ενα γειαααααα

τα κοριτσια μου πηγαν παιδικο τελικα σημερα ..το περιμεναν με λαχταρα οι καημενες ..Εγω ψαχνω πλεον εντατικα στις εφημεριδες για δουλεια αλλα τζιφος ..Απογοητευομαι λιγακι ..

Το μικρο μας δεν θελει να επιχειρησει ξανα βηματακια κλαψ ..Μα τοσο πολυ βαριεται τι να πω ..προτιμα να μπουσουλαει ..δεν βλεπω να τολμαει ξανα το μεγαλο βημα ..συντομα τουλαχιστον οχι ..

Καλημερα ξανα , παω να κανω καμια δουλιτσα με την Αριαδνη παρεα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα....

ελα βρε Ευα, θα περπατησει, μη βιαζεσαι...

αχ... μολις μς πηρε μια κοπελα [που ειχαμε γνωρισει στην εκκλησια και ενδιαφεροταν για εξωσωματικη.... εκανε πριν τα Χριστουγεννα τη 2η προσπαθεια και σημερα εκανε τη χοριακη και βγηκε 300και....!!!!!!!

αρα μαλλον διδυμα

!!!!!!!!!!!!!!

τελεια!!!! πολυ χαρηκα!!!!!!

τι καλα... με το καλο να γενηθουν υγειη μωρακια!!!!!

φτου φτου σκορδα της!!!

με πηραν τα ζουμια....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα

Ευη ποσο μεγαλωσαν τα μικρα σου ! κουκλακια ειναι να τα χαιρεσαι ! Ο Σπυρακος σου εξακολουθει κ εχει το υφος το πονηρο χε χε ..

Κοριτσια δεν μπορω ..η Αριαδνη εχει παλι μυξες ... ~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά! Κουκλιά τα δίδυμα! :D Περαστικά στα αρρωστούλικα μωρά!

Εμείς καλά, κάνουμε πάρτυ τις νύχτες, κυρίως 2-5 προτιμάμε να κάνουμε βολτίτσες στα κρεββάτια :? Βγάζουμε τραπεζίτες, ο Δημήτρης έβγαλε ήδη τον 1ο οπότε καταλαβαίνετε τί μας περιμένει...... Ο δε Γιώργος κάνει τη μέρα τα 1α του βηματάκια, οπότε από τη χαρά του μάλλον θέλει να τα συνεχίσει και μέσα στον ύπνο του! :shock:

Κατά τα άλλα καλά..... σπίτι μόνοι πάλι, τελείωσε η άδεια του μπαμπά .... :cry:

Καλή χρονιά σε όλες τις ταλαιπωρημένες μανούλες και στα γλυκά ζουζουνάκια μας! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη, κουκλια ειναι τα παιδακια σου! Συμφωνω με την Ευα ομως οτι ο Σπυρος σου εχει ενα πονηρο-αλητικο υφακι... να τον προσεχεις αυτον... μεγαλη λερα θα γινει!

Ευα, τι κανεις εσυ? Θα περπατησει η μικρη σου μη σκας, εχει καιρο ακομα. Για τις μυξες πιστεψε με συμπασχω! βλεπω μυξες και με πιανει τρεμουλο... ειναι σαν να βλεπω τη συνταγη με την αντιβιωση για την ωτιτιδα μπροστα μου. Ο Ιασωνας εκανε 2 μερες διακοπη απο μυξες μολις ειχε τελειωσει η αντιβιωση για την τελευταια ωτιτιτδα και επανηλθε με πυρετο και αμυγδαλες, ευτυχως χωρις νεα ωτιτιδα!!! Τωρα ειναι καλυτερα παλι με ελαχιστο βηχα, χωρις μυξα απο χθες και απυρετος. Αλλα την αντιβιωση για 2 μερες τη σταματησαμε και συνεχισαμε την ιδια για τις αμυγδαλες... ακομα παιρνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα....

ευα μου εμας οι μυξες ειναι πλεον μονιμες...πανε 12 μερες τωρα...δεν ειναι ιωση...ειναι απο την υγρασια..εσας σας πειραζει ο νοτιας,εμας ο υγρος καιρος..οποτε απλα συνεχιζουμε ορο κ αναρροφητηρα κ τελειωνει το θεμα...αφου πλεον κανουμε κ κολπο κ δεν κλαιει οποτε δεν παραπονιεμαι...

σημερα ξεκινησαμε παλι προγραμμα υπνου,,την ξυπνησα 9.30,κοιμηθηκε μεσημερι 1-3 κ παλι την σηκωσα εγω κ τωρα το βραδυ επεσε ξερη στις 10.αυριο θα την ξυπνησω λιγο νωριτερα...ελπιζω να μην αρχισει να σηκωνεται απο τις 7 σαν τα δικα σου!!!!

για τη δουλεια ειναι νωρις να απογοητευτεις...

η αριαδνη θα ξανακανει τα βηματα καλε,μην αγχωνεσαι..εσυ να την ενθαρρυνεις να ερχεται σε εσενα κ συντομα δε θα σταματαει!!!!!!!!

αγγελικη μου αυτος ο παιδικος σας εχει ρημαξει..

κ147 υπομονη....οι τραπεζιτες ειναι μεγαλο βασανο..κ εμας εβγαλε μαζι πανω κ κατω κ γινοταν χαμος στο σπιτι καθε βραδυ,,ξυπναγε 399 φορες!!!!!αλλα ηρεμησαμε καποια στιγμη,,δωσε κ κανα ντεπονακι.....

βαγκ ειναι κουκλακια τα μικρα σου..

χτυπα αλλα 2 διδυμα αφου ζηλευεις!!!!!για να ολοκληρωθει η οικογενεια βρε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες...

Καλή Χρονιά σε όλες με γερά και χαρούμενα μωράκια...και ξεκούραστες μαμάδες!

Περαστικά στα αρρωστούλια μπεμπάκια! Και η Μαρία μου ήταν αρκετά βραχνιασμένη όλες αυτές τις μέρες αλλά δεν έκανε καθόλου πυρετό και σκέφτομαι μήπως τελικά η βραχνάδα ήταν από την υγρασία ή την πείραζε το τζάκι που ανάβουμε όλη μέρα.

Vagman τα παιδάκια σου είναι κουκλάκια, να τα χαίρεσαι και να τα καμαρώνεις πάντα!

MamaEva μην στεναχωριέσαι για την μπουλουκίτσα θα ξανακάνει βηματάκια, τώρα είναι στη φάση που δοκιμάζει, έτσι έκανε και η Μαρία μου...τρία βηματάκια τη μια μέρα, δύο βηματάκια μετά από μία εβδομάδα, τέσσερα βηματάκια μετά από είκοσι μέρες και στο τέλος έφυγε από το ένα δωμάτιο στο άλλο εκεί που έλεγα ότι ξέχασε να περπατήσει. Όσο για τις μύξες...μήπως είναι αλλεργική σε κάτι που αναπνέει? Σου μιλάω εκ πείρας δηλαδή, όταν με πιάνει αλλεργική ρινίτιδα είμαι χειρότερα κι από άρρωστη!

Καλυψώ μου τί τραβάτε μ'αυτές τις μύξες...ταλαιπωρείται η καημενούλα, ελπίζω να συνέλθει το μπουμπουκάκι σου, δύσκολα είναι να είσαι μονίμως μπουκωμένη. Περαστικά σας!

Σας είπα ότι το φλουρί έπεσε στην πεθερά? Ε ρε γλέντια! Ξίνισε τα μούτρα της ακόμα και γι'αυτό!

Κοριτσάκια μου σας καληνυχτώ, νυστάζω πάρα πολύ!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

καλα πως τον πηρατε πρεφα το Σπυρακο μου;;; :?

απο τωρα ειναι λερα Αγγελικη! καταλαβαινει τα παντα! και μας δουλευει ψιλο γαζι πολυ συχνα!

η μικρη εβγαλε τα δεξια πανω κατω μεγαλα δοντια πισω και τωρα βγαζει τα αριστερα... ποναει η δολια αλλα ως γυναικα αντεχει...

ΝΑσια μηπως η πεθερα περιμενε χρυσο φλουρι και της κακοφανηκε;;;

αλλα ρε συ... αναβετε τζακι;;; εμεις απο του χρονου γιατι και εδω σρο μαμμυ και απο αλλου εχω διαβασει οτι και η ελαχιστη καπνια απο το τζακι μπορει να δημιουργησει προβλημα στα μωρα.

του χρονου φυσικα και με την ακριβια του πετρελαιου θα αναψουμε, αλλα σκεφτομαστε να δωσουμε καπου 2100Ε να το κανουμε ενεργειακο και να βγαλουμε μπουρια καλυμενα με γυψοσανιδα στο χωλακι του πανω οροφου και στα δωματια των παιδιων. ετσι ωστε καλοριφερ να αναβουμε μονο τη νυχτα, εκτος και αν κανουμε βαρδιες θαλαμοφυλακες για να βαζουμε ξυλα!!!

κοριτσια με τις μυξες τοσο καιρο δεν πατε και σε εναν αλλεργιολογο;;;

εγω γκρινιαζα που μας ειχε δοσει τοσα φαρμακα αλλα σε 2-3 μερες η μικρη ηταν περδικι και δοξα τω Θεο δεν ξαναειδα μυξα! ως τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...