Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

κ μιλαγα με τη συμπεθερα απο κατω αλλο νυχτοπουλι κ εκεινη...

κ μου λεει κερνας καφε κατα τιε 3μιση κ τις λεω αμεεεεε κ ανεβηκε κ με το μπουρου μπουρου πηγε 7...

:D:D:D

Καλέ ποιά είναι η συμπεθέρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασε τρελο γελιο ενα αλλο βραδυ που ηταν ο νικος ειχα κατεβει εγω κ παιζαμε ονομα ζωο πραγμα απο τις 3 παλι μεχρι τις 6 το πρωι

ασε κ αμα σου πω οτι ακομα δεν με εχει πιασει νυστα τσακισα κ ενα κομματι ζαμποτυροπιτα...

καλα το μεσημερι θα πεσω σε κωμα αμα με αφησουν τα αγορια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!! Τι κάνετε;;; Εμείς είμαστε καλύτερα !!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif]

Τη Κυριακή έχουν χριστουγεννιάτικη γιορτή ο μικρός στον παιδικό και θα φορέσουν και στολές. Σήμερα θα την παρουμε. Αχ θέλω πολύ να τον δω και να τον καμαρώσω :lol::lol::lol::lol:

ΣΤΑΜΥ μου,σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες και με πήρες τηλ. θα την γνωρίσω τη Χριστίνα την Κυριακή και ελπίζω να βρεθούμε για κανένα καφεδάκι τώρα στις γιορτές και με όλα τα κοριτσούδια βέβαια ;););) . Καλά να είμαστε.............

ΒΙΚΑΚΙ ξενύχτρο!!!!!!!!!! Πως είσαι βρε τη παλεύεις;;; Χαρά στο κουράγιο σου!!!!!!!!!!!!

ΑΣΠΑΚΙ μου, περαστικά σας!!!! Πως είναι ο μικρούλης;;;;;;; Ναι βάλτου βαζελίνη στη μυτούλα κι εγώ αυτό κάνω. Υπομονή κοριτσάκι μου.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι κάνετε;; Πως είναι τα μικρά;; Τα έπαιξες εχθές εεε;; Σε καταλαβαινω. Θα μεγαλώσουν που θα παει....

JOANAKI μου, εσεις πως είστε;;; Φουσκώνουμε; Αχ ποσο θέλω να σε δω τώρα που είσαι εγκυούλα!!! Και το μικρούλι κορίτσι θα είναι θα δεις. Αφου δεν φαίνεται μεχρι τώρα δεν θα εχει τσουτσουκάνι :lol::lol: . Εμένα τον Δημήτρη τον είχανε δει από νωρίς ότι είναι αγόρι, δεν κρύβεται αυτό :lol::lol::lol: .

ΕΡΗ μου, ηρέμησες στη δουλειά ή τρέχεις ακόμα. Αστα μωρέ αφού θα φύγεις έτσι κι αλλιώς. Τι κάθεσε και σκας;;; Αλλά δεν σε αφήνει η συνείδησή σου εε; Ετσι είμαι κι εγώ :lol:

ΤΟΝΑΚΙ μου, είστε και εσείς αρρωστούλια ή μπερδεύομαι με τόσες ιώσεις;;

Περαστικά σε όλες!!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμεις ειμαστε τα ιδια, βουλωμένη μυτούλα και λίγο βηχάκι..

Γκρινιάζει συνέχεια όμως γιατι τον πονάει και η μύτη του…

Ρε Βικυ εισαι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!! Φτουσου κοπελάρα μου!!!

Αν θες να σηκώσουμε τπτ πες ε!

Φλωριάννα τρέλα θα ειναι ο Δημητράκης με την στολη! Τι στολή θα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!!!

bikara se pawwwwwwwwwwww trela...!!na mena egw apo katw sou..na deis ti tha ginotane..xaxa!s euxaristw gia xtes!ton perimenw...pws k pws..kalo mas ekane auto to taksidi..xixi!

bikoulini mou ti ginetai??tin paleueis?tha amegalwsei ligo ki o mikroulis kai ola tha ginoun kalutera!!makia!!

eraki ponaei o kwstakis sou e?ouf!!aman pia me tis arrwsties..perastika sas mwre!!!

aspaki i mikroula sou kalutera?

flwriana polu xairomai pou eiste kalutera!!tha klais sti giortoula..etsi ekana ki egw pou upotithetai eimai kai skliro karudi!alla m auto to paidaki mou ta xw dei ola!atimes ormones...!oso gia to fouskwma..exei polu gelio..etsi opws me thumasai me ena mpalonaki..xaxa!elpiza na nai koritsaki..oxi alla tsou@@@@nia!!!

stamoula ola kala?pws eiste?i mama anarrwnei?

tonaki mou pws einai o alexandrakos sou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεερααααα!!!!ναι ναι ξερω χαθηκα... :roll:

κοριτσια δεν μπορω να τα διαβασω ολα....τελευταια φορα ημουνα στη σελιδα 6 κ τωρα ειναι 19! :shock::shock::shock: καλε τι κουτσομπολιο ειναι αυτο???!!! :lol::lol:

4 μερες δεν εχει σταματησει να βρεχει...καθολου ομως!!!!το ευχαριστιεμαι πολυ!!!!! :D

δεν πολυμπαινω αυτες τις μερες γιατι καθομαι κ χανω στη δηλωτη που παιζω με τον σπυρο!!!μ'εχει σακατεψει βρε κοριτσια!!! :lol::lol: εχουμε παιξει 30 φορες κ εχω κερδισει μετα βιας 4! :shock::shock::P εχουμε φτασει πια σ'ενα σημειο που του λεω ελα να παιξουμε κ μου απανταει ''τι να παιξουμε?/δεν υπαρχει νοημα πια...δεν υπαρχει ανταγωνισμος...''!!!!! :lol::lol: κ τοσο γυρναει το μυαλο μου κ παιζω...μα με προκαλει!!! :lol::lol:

ευτυχως περασε γρηγορα κ η ωτιτιδα της μαριας!λιγο συναχι εχουν κ τα 3,αλλα ενταξει οχι τρομερα πραγματα!!

αυριο εχουμε γιορτουλα στο σχολειο!!θα πει ποιημα ο νικολακης μου στο θεατρικο!!!!θα με παρουν τα ζουμια παλι!!! :D

αυτααααα!!σορι που δεν σας διαβασα,αλλα τοσες σελιδες που ειναι μεχρι να τις διαβασω θα λεμε καλη χρονια!!!αχαχαχαχα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ντυθεί μάλλον καποιο ζωακι από τη φάτνη!!!!!

Καλά λες JOANAKI μου μαύρο δάκρυ θα ρίξω!!!! Είμαι και ευσυγκίνητη εγώ..... Όσο για το μπεμπάκι κορίτσι θα είναι πάω στοίχημα έναν καφέ όπου θες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια ακομα αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πριν λιγο γυρισα..

φαγαμε μαζεψα κ θελω να ζεσταθει το νερο να κανω μπανιο γιατι θα φυγουμε παλι :D:D:D

τα ματια μου ειναι καπως ετσι βεβαια :shock::shock::shock: αλλα δεν νυσταζω θα πιω ενα εσπρεσακι κ ντουρα η βικουλα

ιωαννακη αχ κ να μενες απο κατω ετι θα γινοταν οχι απο μας μονο αλλα κ απο τους χαρηδες ειναι τρελος συνδυασμος κ οι 2 μαζι...

ερη πως ειναι ο κωστακης εσυ τι παλευεις...φιλακια πολλα κ με τ που εισαι καπως καλυτερα απο δουλεια κ ο κωστας να συναντηθουμε

φλωριαννα πρεπει να ειναι σουπερ η γιορτουλα

αντριαννααα φιλακιαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε εννοειτε δαγκωτο μ'αρεσουν γιατι ειναι αλανακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

τωρα εχω ξαπλωσει καλε κ το νικο το πηρε ο υπνος :shock::shock::shock::shock::o:o:o ο χαρης παιζει κ εγω δεν ξερω τι να κανω να τον ξυπνησω για να κοιμηθω η να τν ξυπνησω να φυγουμε???

τι ωρα ερχετε το αγορι σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!τζοανακι ακομα δεν εμαθες φυλο?συνηθως οταν δεν φαινετε τιποτα κοριτσι ειναι αλλα ποτε δεν ξερεις???βικη πολυ καλη η σοκολατενια πολιτεια πηγαμε τελικα εχθες αλλα καπως αργα και δεν κατσαμε πολυ νομιζα οτι κλεινει οπως και τα μαγαζια αλλα αυτο εκλεινε στης 8 παντως ο μικρος ξετρελαθηκε με τον αγιο βασιλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙΙΙΙ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩ ΕΙΝΑΙ!!!

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΙΑ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...ΜΕ ΕΦΑΓΑΝ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ....7 Η ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΠΙΤΣΕΣ!!

ΤΙ ΝΕΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxaaxaxaxaxa.....a re bikaki eisai ola ta lefta!!!

bikoulini mou oti kai na lew me noiazei na einai gero...alla ama katouraei kai kathisto den tha me xalasei!mono stoiximata den exoun pesei sto post mas e??xaxa!gia na doume..tha pesete mesa?asta ki egw otan peftw gia upno ta thumamai ola...

mammys love den mas kanei ti xari to nini na mas deiksei...mia koimatai kai den leei na ksupnisei mia exei kleista ta podia..asta na pane!!tespa gero na nai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...