Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

koritsakia mou ti kanete?sti germania rixnei tou skotwmou xioni...elpizw aurio na mporesei na gurisei kai o alex giati ta neura mou!!!

bikoulini mou..entaksei poso na antekseis ki esu??min niwtheis asxima...oso gia ta oikonomika as min to sxoliasw...polu duskola!!!ti na pw?kala na maste..ki emeis k ta paidakia mas!!

tonaki ki emena ta idia o xaris..tou xei katsei pws me to nero pernaei o vixas kai olo to vradu mama neroooooooooooooo!!!!asta na pane!simera einai kalutera..ante na doume!

bikaki ola kala??ontws polu kruo...to kalorifer exei parei fwtia..

eraki ti leei?o mikros sou?

mammys love pws pas?fouskwneis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalutera eimai...mono to vradu me pianoun alla gia ligi wra kai oxi toso entones!!!

ki emena klwtsaei arketa...vevaia otan eimai orthia den ta niwthw toso polu giati einai mikro akoma!!tin alli vdomada tha paw..fulo vevaia vlepw na mathainw sti b-epipedou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια πριν λιγο γυρισα σημερα δεν ειχα ορεξη να μεινουμε σπιτι ειμαστε κ μοναχουλια με το χαρη κ ετσι αλητεψαμε,φαγαμε κ εξω οποτε δεν εκανα τιποτα :D:D:D:D:D

μολις αναψα το τζακι πρωτη φορα μονη μου εχασα 100 χρονια απο το φοβο μου μη παρω καμια φωτια

τονια αστα να πανε δυσκολα τα πραγματα αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κ αλλιως...πως ειναι ο αλεξανδρουκος...

ερη μου σε ευχαριστω πολυ...

φλωριαννα βικακυ καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες, ειναι χαλια το μωράκι μου.. πολυ μυξα..!

Τον ποναει και η μυτη του απο το σκουπισμα και τους ορούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη επειδή έχει ξεραθεί η μυτούλα του από το πολύ φύσα...βάλε βαζελίνη για να μαλακώσει.

Και καλύτερα θα είναι ότι ήδη θα τον έχει πάρει ο ύπνος....

Περαστικά σας! ;)

Τρελοκοτσιδούμ....τι κάνεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι εγω περιμενω το χαρακη να κοιμηθει για να φτιαξω παστιτσιο για αυριο :D:D:D:D

καλε πολυ κρυο...μια χαρα τα καταφερα με το τζακι ειμαι πολυ υπερηφανη :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μου την δίνει το mammy, όλο κολλάει και με πετάει εκτός.

Το κάνει και σε σας, ή έχει να κάνει με την σύνδεσή μου???

Με χαλάει πολύ..... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν κοιμηθηκα :D:D:D:lol::lol::lol: εχω κανει τη νυχτα μερα ξεκινησα το παστιτσιο ανοιξα φυλλο εφτιαξα ζαμπονοτυροπιτα κ μετα μολις πηγα να ξαπλωσω κατα τις 3 μπαινω στο φεις κ μιλαγα με τη συμπεθερα απο κατω αλλο νυχτοπουλι κ εκεινη...

κ μου λεει κερνας καφε κατα τιε 3μιση κ τις λεω αμεεεεε κ ανεβηκε κ με το μπουρου μπουρου πηγε 7...

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...