Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ Εράκι μου. Άντε να δούμε ποτε θα συνέλθουμε κι από αυτό. Ελπίζω να μην κολλήσουμε κι εμεις μόνο :?:?:? .

ΒΙΚΑΚΙ καλέ που στο allou γίνονται αυτά. Στο παιδικό λούνα πάρκ;;; Αμα συνέλθουμε ως τα Χριστούγεννα σκέφτομαι να πάμε κι εμεις. εντω μεταξυ έχει και την παραμυθουπολη στο Γκάζι στο Τεχνόπολις που λένε ότι είναι πολύ ωραία. Έχει 12 ευρω το άτομο με 1 παιδί. Δεν ξερω βεβαια αν εδίκνεται για την ηλικία των δικών μας παιδιών ή αν είναι για πιο μεγάλα, αλλά θέλω να παω να δω.

ΒΑΣΟΥΛΑ και εγώ δεν εχω ξεκινησει προσπάθεια να βγάλω τη πάνα ακόμα, σκέφτομαι να το κάνω από την ανοιξη για να μπορεί να γυρνάει με το βρακάκι και να μην τα κάνει και όλα χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ.

ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ Κ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΩΣΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ Κ ΦΥΓΑΜΕ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ''ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ ΠΟΛΥ Κ ΣΤΕΝΧΩΡΗΘΗΚΑ'' :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ;;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟ ΝΑΖΑΚΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕΑΝ ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΥΣΗΧΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ...ΕΜΕΝΑ ΕΚΛΕΓΕ Κ ΚΛΑΙΕ ΑΚΟΜΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ;;;

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΝΑΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ;;;ΝΟΜΙΖΩ Η ΒΙΚΗ Κ Η ΙΩΑΝΝΑ ΕΚΑΝΑΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ;;ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!

ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ..

ΑΝΤΕ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ???

ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ 5!!!

ΕΡΗ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΑΣ.ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ Κ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ,ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ,ΔΟΥΛΕΥΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ???

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ??ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ,ΤΟΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ Κ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ???ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΣΤΟ ΝΗΣΙ??

ΒΙΚΥ ΣΟΥΠΕΡ Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ.ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΦΑΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ Κ ΘΕΙΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΥΚΛΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ???ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ Κ ΗΜΕΡΑ Κ ΜΕΡΟΣ!!!ΚΑΠΟΥ ΖΕΣΤΑ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!koritsakia mou gluka ti kanete?o xaroulis den einai kai sta kalutera tou..opws vlepw kai ola ta paidakia tou post mas e??perastika se olous k oles!!

bikoulini asta apo twra skeftomai pou tha pame sta petherika gia tis giortes!! :evil::evil: opws eipa kai stin katerina emeiis meiname pisw logw sxoleiou k den eimai to kalutero metro sugkrisis!tin alli evdomada tha paw k meta ton ianouario gia b-epipedou!!!den nomiza na mou pei sti b-epipedou tha doume :roll::roll::roll:

bikaki den me fovasai ee??xaxa...poso kala me ksereis...kanenas de me fovatai mono egw me fovamai ee??

aspaki pou xathikes??perastika sas ki esas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμμυ μου καλα ειμαστε βρε εσεις...για που λες κ ποτε λες??

ιωαννακη δεν μασας ρε εσυ εισαι βραχος :lol::lol::lol::lol: εισαι η μανα του λοχου :lol::lol::lol::lol: περαστικα στο χαρουληηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σταμούλα. Τι κάνετε;; Πως είναι η μαμά σου;;; Η μικρή;;;

Να συναντηθούμε βρε παιδί μου, αν γίνουμε καλά μεσα στο 2010, γιατι μας βλέπω να μας βρήσκει το 11΄ κρεβατομένους :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να μην αρρωστήσετε ποτέ Βικάκι μου. Όσο για τη κυρά δασκάλα, βρε μήπως το παιδί θελει να σου πει ότι θέλει να πάει σχολείο;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα...

να σου πω την αληθεια καθε απογευμα γραφει στο τετραδιο τα μαθηματα του λεει κ εχει κ τσαντα σχολικη ετοιμη...

μακαρι οταν παει να εχει τον ιδιο ζηλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα απο το πρωι ο χαρης με φωναζει κυια κακαλα(κυρια δασκαλα) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι αλλο θα ακουσω απο αυτο παιδι γελαω μονη μου σαν τη χαζη....

χαχαχαχαχα!!!! Ειναι πολύ γλυκούλης!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο το παιδί. Μαθητάρα!!!!!!!!!!!!! Εγω πάλι νομίζω ότι ο Μητσάρας θα γίνει ακριβώς το αντίθετο. Δεν μπορεί να συγκεντρωθεί σε τίποτα πάνω από λίγα λεπτα. Βεβαια είναι μικρούλια ακόμα, αλλά απ την αρχή φαίνονται αυτα!!! Α ρε τι έχω να τραβήξω... οχι οτι θέλω σόνι και ντε να γίνει επιστήμονας, είδα και αυτούς με τα πτυχία, ετσι που γίναμε σουβλάκια θα τυλίγουμε όλοι (αν υπάρχει κι αυτο) αλλά τουλάχιστον να μην μας βγάινει η ψυχή να περνάμε τα μαθήματα!! Τι κάθομαι και σκέφτομαι η μάνα :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αφήνω κοριτσάρες πάω σπίτι να δω τι κάνει το αρρωστούλι μου. ΑΝ φτάσω σήμερα με την κίνηση που έχει :shock::shock:

Φιλούρες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa!

bikaki etsi me lene oi files mou~!mana tou loxou!xaxa!o xaroulis sou ti glukos!!!mallon to xei to onoma ti na pw?olo koufa petane...

flwrianaki asta...edw kai 2 xronia plenw...plenw...emetous...ti na pw?perastika sas!

stamoula ola kala?gia peite mipws kataferw na erthw..kapou pio kentrika re koritsia..na min kanw ki egw taksidi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.Η ΜΙΚΡΗ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΕΤΕ!!ΧΑΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΧΑΛΙΑ!!!ΑΣΕ ΔΡΑΜΑ,ΕΣΥ ΕΣΤΡΩΣΕΣ??

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΑ!!

ΙΩΑΝΝΑ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ??ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΡΩΣΤΟΙ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΙΟΞΙΑΣ.

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ??ΒΟΛΕΥΕΙ Κ ΤΟ ΜΕΤΡΟ Κ ΕΧΕΙ Κ ΤΣΑΜΠΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΡΚΙΝ!!ΕΧΕΙ Κ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ Κ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ!!ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 12!!! Η ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!!!!Ε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω καταπασα πιθανοτητα ναι εχει κ ο νικος βαρδεια οποτε θα ειμαστε μοναχουλια...ανεβαινεις τη καλαμακιου κ ολο ευθεια ειναι αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εκει που λες εσυ εχει ενα παιδοτοπο βικακι,καποτε δουλευα εκει!!και εκει αν θελετε παμε!!Αλλα ανοιξε κ στην λ.βουλιαγμενης ενα μολ καινουργιο,οπου βολευει δεν εχω προβλημα ,δηλαδη εσυ μπορεις ε?αλλα τα δυο μας θα παμε??? η ερη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΕΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΘΑ ΤΑ ΦΑΩ Κ ΘΑ ΠΑΧΥΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Κ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΔΙΠΛΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΓΛΥΚΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ειναι μεγαλος πειρασμος....

δεν εχω καταλαβει πως πας σε αυτο εμπορικο εγω ενα ενα 80 τις εκατο μπορω μιλαμε κ μετα κοριτσια κ κανονιζουμε εξηγησε μου λιγο που ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...