Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

εγω οχι ιδιετερα πολυ βηχα δεν τη παλευω αλλο...

Παρε κανενα σιροπι να σωθεις βρε ο βηχας ειναι οτι χειροτερο εγω δεν τον αντεχω με τιποτα σε πονανε ολα μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι Βασουλα η αληθεια ειναι οτι τωρα στο 2ο ηθελα διακαως κορη κι εγω!!!! :D

Βικουλα ναι ρε πηγαινε σε κανενα γιατρο γιατι την εχω πατησει κι εγω μια φορα που το αφησα και μου γυρισε σε βρογχοπνευμονια... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕ ΑΛΛΟ.ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΠΙΘΥΜΩ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ Κ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ????ΚΑΛΑ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΤΩΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΠΡΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να μπλεξεις με τα νοσοκομεια παντα χαμος γινεται πας με εναν πονολαιμο και φευγεις με πυρετο μακρια......

Εβλεπα το θεμα με την Μαρινιω τελικα σταμυ πεφτει δουλεμα ε?αν ειναι δυνατον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προπαντων να ειναι γερο αλλα και τα αγορια εχουν την χαρη τους ειναι αγαπησιαρικα πολυ ολο ζουζουνιες ειναι οταν δεν τον πιανει η κριση του γιατι ειναι και αρκετα ζωηρος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!ΩΡΑΙΑ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΝΤΩΣ!!!ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ 2 ΝΙΝΑΚΙ??ΘΕΣ??

ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΒΙΚΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και θελω δευτερο και αν γινοταν τωρα θα το εκανα τωρα αλλα εχω θεμα

θελουμε να φτιαξουμε με τον αντρα μου σπιτι στο χωριο και να γινει συντομα η μαμα μου δουλευει και τον μικρο οταν δουλευω τον προσεχει η πεθερα μου και ηδη παραμιλαει που κραταει τον μικρο που να κανω και δευτερο αλλα θα το κανω και θελει δε θελει θα το κρατησει (δεν ειμαι κακια)αλλα ο αντρας μου δουλευει την προσφερει τα παντα γιατι ο πεθερος μου εχει φυγει απο την ζωη μεχρι να παρει συνταξη και το μονο που μπορει να προσφερει ειναι να μας βοηθα στο μεγαλωμα του παιδιου στο κατω κατω δουλευω για να ειμαστε ανετα και να της δινουμε και λεφτα,

μεγαλη ιστορια τα σκεφτομαι και τρελενομαι γιατι ολη μερα καθεται απλα θελει να περναει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΛΑ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΑ 30,ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΒΑΣΩ.ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ??ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikara kala kratei akoma o vixas sou ee??vasika kai ta siropia moufa einai..alla tespa!!

stamy me to kalo ena beboni to 2011...kounisou omws kai ligo eee!!!xaxa!

vasw oikonomika xalia eimaste oloi..dustixws omws den ginontai me paraggelia ta paidakia..gi auto vale mpros ki opote erthei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απόγευμα ξαναπήγα τον Λεωνίδα στον γιατρό....οξεία βροχιολήτιδα το πουλάκι μου!!! Εμ.... άκουγα εγώ το παιδάκι μου που υπέφερε.....ένιωθε δύσπνοια.

Αρχίσαμε εισπνοές aerolin, αλλά ρε γμτ κάνει ακόμα πυτερό...είναι 4η μέρα.

Αν συνεχίσει θα τον ξαναπάω για περαιτέρω εξετάσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΤΗς ΓΛΥΚΟΜΑΝΟΥΛΕς ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΤΟς ΜΑ ΠΡΩΠΑΝΤΩΝ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!οι γιορτες περασαν τελεια δωρακια ,αγκαλιτσες,φαι πολυ φαι και κεφι....αχ!μια εβδομαδα εμεινε για δουλεια και μετα καλοκαιρι θα πιασει για να με ξαναδουν τι καλα!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...