Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Επειδή δεν ξέρω για πόσο θα είμαι ακόμα online, να σας ευχηθώ….χρόνια πολλά, καλή χρονιά, με υγεία και αγάπη στις οικογένειές σας.

Καλά να περάσετε ότι κι αν κάνετε, όπου και να πάτε….

Χρόνια πολλά και στις εορτάζουσες…ίσως αύριο να μην μπορέσω να μπώ.

Να ΄στε όλες καλά….και τα παιδάκια σας καλύτερα!!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή δεν ξέρω για πόσο θα είμαι ακόμα online, να σας ευχηθώ….χρόνια πολλά, καλή χρονιά, με υγεία και αγάπη στις οικογένειές σας.

Καλά να περάσετε ότι κι αν κάνετε, όπου και να πάτε….

Χρόνια πολλά και στις εορτάζουσες…ίσως αύριο να μην μπορέσω να μπώ.

Να ΄στε όλες καλά….και τα παιδάκια σας καλύτερα!!!! @};-

ευχαριστουμε ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Ετοιμη η βασιλοπιτα μας απο χθες! Καλη πρεπει να εγινε αν και πρωτη φορα εκανα αυτην την συνταγη.Βρηκα μια απο τις συνταγες παρεας και εκανα.

Μιρλιτσα μου περαστικα στα μικρα σου! Ετσι ειμασταν και εμεις τα Χριστουγεννα και ακομα να συνελθουμε τελειως οικογενειακος..Ευχομαι η καινουρια χρονια να ειναι καλυτερη απο θεμα ιωσεων για εσας!

Ελιζα περαστικα και σε εσας!

Ανδριανουλα τελικα πως βγηκε η βασιλοπιτα?? Και εγω αυτη που εκανα ειχε σταγονες κουβερτουρας μεσα και βγηκε πουα! :) Μαλλον την ιδια πρεπει να καναμε γιατι μια κοπελα ελεγε πως αυτη ειναι η συνταγη της Βεφας.

Βικουλινι μου απο εσενα περνω δυναμη καθε φορα που σε διαβαζω! Τι με περιμενει σε λιγες μερες! Κοραγιο κοριτσι μου και ολα θα στρωσουν καποια στιγμη.Να μου φιλισεις τα μικρα σου!

Φλωριανα μου τι κανετε??

Βρε αδερφουλα που χαθηκες εσυ?? Πλακωσε δουλεια ε??

Τονια μου νομιζω σε θυμαμαι! :oops: Εισαι η Τονια απο την Κρητη αν δεν κανω λαθος?? :oops: Θυμαμαι που εγραφες και πιο πολλα και μου ησουν πολυ συμπαθης! :)

Ιωαννακι πως πας με την εγκυμοσυνη??

Τονακι μου εσυ?? Συνηλθες τελειως??

Βικακι μου!!!! :-*:-* Πολυ σας χαιρομαι!! Ετσι να περνατε παντα τελεια!!

Θα μπω και αργοτερα για τα χρονια πολλα! φιλακια σε ολες! Παω για τα τελευταια ψωνια! χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα ΄σαι καλά βρε Λενάκι, κι εσύ με το καλό να γεννήσεις την επόμενη εβδομάδα.

Καλορίζικο και το καινούργιο σας σπίτι!!!!

Θα σας βρεί η νέος χρόνος πανέτοιμους....με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! :-*

Ψαχνω συνταγη για βασιλοπιτα,γιατι αυτη που εκανα μεχρι τωρα ειανι πολυ απλη και θελω μια αλλη ετσι για αλλαγη! ;) Τωρα το τι θα βγει θα δειξει!!! 8-}:lol:

Λενακι μου ναι αυτη ειμαι η Κρητικια!!!! :lol: Κι εγω σε συμπαθουσα πολυ!!! :D

Ασε κι εγω ακουω τη Βικουλα με περιση προσοχη για να δω τι με περιμενει σε λιγο καιρο!!! Μου φαινεται θα κλαιγομαστε παρεα Λενακιιιιι!!!!! :lol::lol::lol:

Βικουλινι βαστα γερα να μας δινεις θαρρος!!!!!! :lol::lol: Γελασα με την απορια σου για τη πιτα!!!!!lol: :lol: :lol

Ανδριανακι τι εκανες τελικα με τη βασιλοπιτα;;; Εγω παντως λεω να μη βαλω σοκολατα... :roll:

Ελιζα και Ασπα μου περαστικα στα μικρα σας ... :(:(

Φλωριανακι και υπολοιπες φιλια τα λεμε αργοτερα...παω να δημιουργησω!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ;;ΤΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ..ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥΠΛΟΚΑ ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΘΑ ΚΕΡΑΣΩ ΜΕ ΠΑΓΩΤΑΚΙ...Η ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΑΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΚΕΙΚ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΑΛΕΥΡΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΕΚΛΕΓΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΑ Κ Η ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΕΠΑΘΕ ΚΑΘΥΖΗΣΗ(ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΕ;;):shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΣ ΦΩΝΕΣ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΙΣΗ ΚΛΑΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΥΦΑΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΡΥΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Κ ΜΕΝΑ ΚΡΙΣΗ Κ ΞΕΛΑΡΥΓΓΙΑΣΤΗΚΑ :?:(:(:lol::lol::lol::lol: ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΚΛΑΜΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΑΥΤΑ!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ...ΙΣΩΣ ΞΑΝΑΜΠΩ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Βικουλίνι μου γλυκό, τι τραβας και συ πρωτοχρονιάτικα!!! Τιμωρία τη βάζεις καθόλου τη μικρή;;; Ξέρεις time out.

Εγω να δεις τι έχω πάθει σήμερα. Εκει που μας έλεγε το αφεντικό ότι θα φύγουμε στις 12 είμαστε ακόμα εδώ και κάνει μασαζ!!!!!!! Η πεθερά μου που θα κράταγε τον μικρό, τον πήρε από χθες και τώρα μας πήρε τηλ να πάμε να τον πάρουμε γιατί λέει ότι δεν μπορεί να κάνει τις δουλειές της :lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον την εκανα τη πιτουλα μου και μου φαινεται βγηκε πολυ καλη!!!! :-bd

Βικουλινι εισαι στα προθυρα νευρικης κρισης πουλακι μου ε;;;; Την εχει φαει τη ζηλια μωρε και τη δικη σου μικρουλα...Μη ξελαριγκιαζεσαι ομως γιατι δε κερδιζεις τιποτα..κι εγω βαζω τις φωνες οταν με βγαζει απο τα ρουχα μου αλλα βλεπω οτι τα κανω χειροτερα! :? οποτε προσπαθω να κραταω τη ψυχραιμια μου(οσο γινεται) και ναι μεν του μιλαω πολυ θυμωμενα αλλα προσπαθω να μη φωναζω...επισης οταν ξεφευγει πολυ η κατασταση τον βαζω στο δωματιο του και του λεω να κατσει εκει και να τζιριζει οσο θελει κι οταν ηρεμησει να ερθει! Σχεδον παντα πιανει αυτο! ;)

Ή σε περιπτωσεις σα τη σημερινη που ηθελε η κορη σου να βγει εξω στο κρυο και δε καταλαβαινει τι του λεω(μωρε μια χαρα καταλαβαινουν αλλα δοκιμαζουν τα ορια μας!) του ανοιγω και του λεω "αντε βγες μονος σου στο κρυο εσυ θα κρυωσεις"! Μια φορα ηθελε να βγει ντε και καλα στη βροχη,ε με τα πολλα του ανοιξα,βγηκε εγινε μουσκεμα,μπηκε μεσα σχεδον αμεσως,τον αλλαξα χωρις πολλα λογια για να καταλαβει οτι ειμαι θυμωμενη κι εληξε εκει το ζητημα! ;)

Καλα ειναι φορες που δεν εχω τη ψυχραιμια κι εγω και γινομαι μαυρη σκυλα!!! :lol:

Βικουλα εσυ ετοιμη για το βραδυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!!Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΘΥΑΥΡΘΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!ΠΙΚΡΑ ΣΚΕΤΗ!!!ΜΟΝΟ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΟΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΤΙΣ 13:00 ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΕΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΡΡΩΤΙΕΣ!!!ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ !

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ :(

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ...

ΤΟ ΚΑΛΟ ;;Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΓΕΥΜΑ ΣΤΗΣ 12 :shock::shock::lol::lol::lol: ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου μπηκα στα γρηγορα για να σας πω να εχουμε μια καλη χρονια με υγεια και πολλυ αγαπη καλα να περασετε οτι και να κανετε.

Φιλια τα λεμε απο Δευτερα στην δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ;;;; ΑΝΤΕ ΑΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ!!!!

Κ Α Λ Η Χ Ρ Ο Ν Ι Α !!!

ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΕΣ!!

ΒΙΚΑΡΑ & ΒΑΣΩ1234 ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥΧΡΟΝΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ! :ymparty:@};-:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ κ βασω χρονια μας πολλα πολυχρονες οτι επιθυμουμε εμεις κ η οικογενειες μας

κοριτσακια σε ολες μας ευχομαι μια καλη χρονιαααααααααα....

τι κανετε πως τα περασατε???εγω μολις ξυπνησα γυρισα 10 το πρωι :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!

Βικουλες να σας χαιρονται,να ειστε παντα ευτυχισμενες με τις οικογενειες σας!!!!:YMHUG:

Ευχομαι το 2011 να ειναι για ολες μας μια υπεροχη χρονια!!! :D

Βικακι 10 το πρωι;;;;;;!!!!!! :o εισαι πολυ τρελο νιατο λεμε!!!!! :lol::lol::lol:

Εμεις φαγαμε στο σπιτι μου τελικα με τους γονεις μου,τα αδερφια μου,τον αδερφο του αντρα μου και ηρθαν και η Ποπη(ΤΕΟCOOL) αν τη θυμαστε και περασαμε πολυ ομορφα!!! :D Παιξαμε χαρτακι,τα πηρε ολα η Ποπιτσα $-) και κοιμηθηκαμε κατα τις 4! Ο μικρος ξυπνησε 9:30 οποτε οπως καταλαβαινετε κουτουλαω σημερα! (-|

Α και η Βασιλοπιτα μου εγινε πολυ καλη,ετσι για να μη με λετε ανεπροκοπη!!!! :lol::lol::lol:

Α μου ετυχε και το φλουρι!!!!!!! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΗΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΑΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΑΓΑΠΗ,ΕΥΤΥΧΙΑ,ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!!!!

βασω κ αγαπημενη βικυ χρονια σας πολλα!!!!να χαιρεστε τη γιορτη σας κ να ειστε παντα ευτυχισμενες!!!!!

βικουλινι γιορταζεις κ συ???ρεζιλι εγινα παλι...δεν ξερω.... :oops::oops:

τονιαχαν περαστικουλια!!

λενακι κ γω απ'τις συνταγες της παρεας πηρα τη συνταγη για βασιλοπιτα,αλλα οχι αυτη που λεει της βεφας!!μια αλλη που ειχε πολλα πιρουνακια κ καλα σχολια!!!κοριτσια να μην το παινευτω,αλλα εγιναν τελειες!!!!!δεν το περιμενα!ηταν σαν αγοραστες!!!τα γραφω στον πληθυντικο γιατι εφτιαξα δυο,μια δικη μας κ μια της γιαγιας μου!!!!!

το ενα φλουρι επεσε στον σπυρο μου κ το αλλο στον παππου μου!!!! :D

καλα χτες κ σημερα ψοφησα στην κουραση!με ποναει ολο μου το σωμα!!!χτες στις 3 το μεσημερι,μετα το φαγητο αρχισα να φτιαχνω τις βασιλοπιτες!!μαντεψτε τι ωρα τελειωσα με την κουζινα κ ολο το βουνο τα πιατα κ ολο το βουνο απο παιχνιδια που ειχαν κουβαλησει τα παιδια???!!!!!!!στις 8 το βραδυ τελειωσα!!!!θα καταρρευσω οπως ειπε κ η μανωλιδου!!!! :lol::lol: τα παιξα!!κ σημερα καναμε το τραπεζι στη γιαγια κ στον παππου μου!απ'τις 9 ξεκινησα τις ετοιμασιες!!1 :shock:

παντως παρα την κουραση περασαμε πολυ τελεια!!!ευχαριστηθηκαμε!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...