Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον αν δεν το κανω σημερα αυριο θα το κανω σιγουρα ευκαιρια να μην παω

και με αδεια χερια στην μαμα μου (οχι οτι θα με παρεξηγηση)

Κοριτσια στο fb εχετε σελιδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω σελιδα στο fb!!κατσε θα σου στειλω μνμ για να μην το δουν ολοι!!!οχι εσεις....οι απ'εξω!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!αν κ οσες εχουν fb απο τις μαμαδες 2008,τις εχω φιλες μεσα!!!σου στελνω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα μου σοκολατοπιτα εχω ξαναφτιαξει ,αλλα οχι του παρλιαρου!!!

τωρα εβλεπα τον κορμο με τα πουρακια!!βρε κοριτσια εχω μονο μια τετοια φορμα,σε μαυρο χρωμα για κεικ...ξερετε!!!κανει αυτη για τον κορμο??! :?:

η σκολοτατοπιτα ειναι δοκιμασμενη????!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω αλλα δεν μπαινω και πολυ συχνα πιο πολυ εδω

εχω βρει αρκετους συμμαθητες απο παλια το μονο θετικο

η χαζομαρα ειναι οτι αν διαγραφτεις δεν μπορεις τα στοιχεια σου

ειναι ολα μεσα και μπορει ο καθενας να τα βρει,και εγω στην αρχη

απο το σουσουρο που εγινε κ ειχαν ολοι ειπα να κανω κ εγω με ζαλισε και

η κουμπαρα μου με την φαρμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κι εγω σοκολατοπιτα απο το συνταγες της παρεας ειναι τελεια και την κανω συχνα...αν μπεις στο σαιτ θα την δεις ειναι στα 5 καλυτερα ευκολη και νοστιμοτατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα βρε βασωωω δεν μπαινεις fb????? το εχεις απενεργοποιημενο τωρα???

Οχι καλε ειναι οκ αλλα δεν μπαινω συχνα γιατι δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι

μονο οταν παω στο μαγαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μπορείς να την κάνεις στη φορμα του κέικ και θα σου πω κι ενα κολπάκι. Στρώσε πρώτα μεμβράνη και μετά ρίχνεις τη γέμιση, όταν τη βγάλεις από τη κατάψηξη απλά βγάζεις τη μεμβράνη. Είναι πιο εύκολο και αφου από πάνω βάλεις πουράκια δεν θα φαίνονται οι ατέλιες που αφήνει ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες γεια σας μολις σχολασα αν μπορεσω σημερα το απογευμα θα μπω

αλλιως αυριο για να ευχυθω κιολας.

Υπομονη σε ολες οσες δουλευουν αυριο.

ΦΙΛΑΚΙΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μη το λές Ανδριάνα μου, κι εγω έχω αποτύχει πάμπολλες φορές να ξεφορμάρω ένα γλυκο καλά και στο τέλος μου ήρθε φλασιά!!!!!!!!!!!! Ξέρεις τι είναι μετά από τρελλή όρεξη να φτιάξεις γλυκό, να σου έχει φύγει ο πάτος, να μην μπορείς να το βγάλεις από τη φόρμα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πολυλογουδες ποσα γραψατε παλι δεν θυμαμαι να σχολιασω τοσα πολλα....

λοιπν χτες το δυαλυσαμε κατα τις 3,30 ειχε πολυ πλακα χορεψαμε ταγουδησαμε ηπιαμε κ εγινα περδικι :D:D:D:D:D σημερα το πρωι δουλευα ευτυχως ηρθε η κοπελα σπιτι οποτε αυτη με ξυπνησε κατα τις 10 :shock::shock::shock: κ μετα ξεκινησε ο γολγοθας δουλειες στο σπιτι κ εφτιαξα κ βασιλοπιτα...

πονανε πολυ τα ποδαρακια μου γιατι αραγε???

να κανω ερωτηση για να βαλεις βιντεακι πρεπει να το βαλεις πρωτα you tube??

σας φιλω ολες γλυκαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε;;;;

Καλα λεει η Βασω...ολες οι χρυσοχερες εδω μαζευτηκατε;;;;;;; Βασω κι εγω τιποτα δε κανω!!!!!!ειμαστε τα τεμπελοσκυλα της παρεας!!!!! :lol::lol::lol: Αντε θα κανω βασιλοπιτα αυριο για να μη λετε..... :ymparty:

Φλωριανα μου πολυ ωραια περασε ο μικρος εχθες και ηταν το μονο παιδακι της ηλικιας του που δε φοβηθηκε τον Αγιο Β. ειδικα οταν του εδωσε και γλυφιτζουρι...τον ΛΑΤΡΕΨΕ!!!!!! :lol::lol::lol: Τα υπολοιπα εριξαν πολυ κλαμα....

Ασπα περαστικα στα παιδακια σου! :cry: αμαν βρε παιδι μου φετος με αυτες τις αρρωστιες...μη τον αφησεις ομως το βηχα..πηγαινετα στο γιατρο να τα ακουσει γιατι μπορει να τους γυρισει σε καμια βρογχιτιδα...

Καλως την και τη βικυ τη μερακλου!! Μωρη τα κοκαλακια σου θα αφησεις με τοσα ξενυχτια τρελο νιατο!!!! :lol::lol: Καλα το κανεις μη με ακους..Ζηλευω!!!! :lol::lol: Για βιντεακι και τετοια μη με ρωτας ειμαι παντελως ασχετη!!! :?

Λενακι τι κανεις;;;;δε ξερω αν με θυμασαι,εγω σε θυμαμαι με τη κουκλιτσα σου! :)

Ερχεται κι εσενα το αντρακι σου ε;;; αντε με το καλο!!!!ευχομαι να μη ταλαιπωρηθεις καθολου! Γιατι καισαρικη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως που εχω μπολικο κρεας :lol::lol::lol::lol::lol::lol: σημερα δηλωσα δεν θελω να παω πουθεναααα θελω κατσω ηρεμαααααα να δω θα με αφησουν να αγιασω???

τι κανεις εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω!!!!ημουν 3 μερες με 39 πυρετο εμετους και ζαλαδες!!!!ναι ναι ναι αντεξα...να ναι καλα η μαμακα μου που ηρθε απο την αθηνα να με κανει καλα!!!βεβαια ακομα νιωθω μια αδυναμια αλλα που θα παει θα γινω κα΄λα!!!!εσεις τι κανετε??εγω αυριο το απογευμα θα φτιαξω την βασιλοπιτα ο νικος δουλευει αυριο απογευμα οποτε θα κανουμε νανακια νωρις!!!τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κατσεις μεσα Βικακι;;;;;;;παραξενο μηπως εισαι αρρωστη;;;;;;;!!!!! :lol::lol:

Τονιαχαν κι εσυ αρρωστη;;;;;;αμαν βρε παιδακι μου... :( Εισαι και εγγυος...αλλα ολα καλα ε;;;...Να ναι καλα η μανουλα σου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λεει η Βασω...ολες οι χρυσοχερες εδω μαζευτηκατε;;;;;;; Βασω κι εγω τιποτα δε κανω!!!!!!ειμαστε τα τεμπελοσκυλα της παρεας!!!!! Αντε θα κανω βασιλοπιτα αυριο για να μη λετε.....

Τονια μου οντως ετσι ειναι πρεπει να αρχισουμε και μεις να κανουμε κατι γιατι

καηκαμε :)

οιπν χτες το δυαλυσαμε κατα τις 3,30 ειχε πολυ πλακα χορεψαμε ταγουδησαμε ηπιαμε κ εγινα περδικι σημερα το πρωι δουλευα ευτυχως ηρθε η κοπελα σπιτι οποτε αυτη με ξυπνησε κατα τις 10 κ μετα ξεκινησε ο γολγοθας δουλειες στο σπιτι κ εφτιαξα κ βασιλοπιτα...

Καλοπερνας ετσι γλεντα οσο μπορεις ;)

Κοριτσια εγω ειμαι στο μαγαζι του αντρα μου και γι αυτο μπηκα ειμαι μαζι με τον μικρο και πρωτη φορα που καθεται ηρεμος και με κοιταζει

πονανε πολυ τα ποδαρακια μου γιατι αραγε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι πεταχτηκα τελικα μεχρι τη μαμα μου τωρααααα θα λιωσουμε σπιτι...τελικα θα τον κρατησει τα ετοιμασε ολα η ατιμη για να βγουμε εμεις με σκλαβωνει...

θα ερθουν να αλλαξουμε χρονο κ μετα θα φυγουν εκεινοι θα φυγουμε κ εμεις ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...