Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Καλά κι εγώ δεν θα τα κάνω όλα μόνη μου.

Εγώ θα φτιάξω ρολό κιμά με πιπεριές και τυρί, πιλάφι, γλυκόξινο κοτόπουλο, και γεμιστές πιπεριές.....α θα ψήσω και τις μπριζόλες.

Η μάμα μου θα κάνει σπανακόπιτα και κάτι άλλο αλλά δεν θυμάμαι....και η θεία μου κόκορα σούπα, για πρώτο πιάτο.

Χαχαχαχα...λιτοδίαιτοι θα είμαστε όπως καταλαβαίνεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεερααααα!!!!!!τι κανετε????

εγω κοριτσια λεω να φτιαξω τη βασιλοπιτα της βεφας!!!!ωραια φαινεται του παρλιαρου,αλλα ειμαστε πιο παραδοσιακοι!!!του παρλιαρου νομιζω ειναι σκουρα μεσα ε???!!!η' κανω λαθος???? :roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεερααααα!!!!!!τι κανετε????

εγω κοριτσια λεω να φτιαξω τη βασιλοπιτα της βεφας!!!!ωραια φαινεται του παρλιαρου,αλλα ειμαστε πιο παραδοσιακοι!!!του παρλιαρου νομιζω ειναι σκουρα μεσα ε???!!!η' κανω λαθος????

Καλημέρα μα καλα ολες οι χρυσοχερες εδω ειναι μονο εγω δεν κανω τιποτα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται χωρις την βοηθεια της μαμας δεν γινεται τιποτα χιχι ;)

Αχ ασε τι θα γινει μ αυτα τα κιλα δεν ξερω...τα χω που τα χω μαζεμενα απο την εγκυμοσυνη,επεσαν και οι γιορτες καπακι...αχ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Βάσουλα μη νομίζεις ότι κι εγω κάνω πολλά πολλά. Μια βασιλόπιτα έφτιαξα και το Σάββατο θα φτιάξω αυτό το κορμό με τα πουράκια που έκανε το περασμένο Σάββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Βασούλα, εικόνισμα τον έχω κάνει!!!! Είμαι πολύ γλυκατζού, ειδικά με τη σοκολάτα, αλλά όλα τα τρώω και μου αρεσει πάρα πολύ να φτιάχνω γλυκά!!! Με τον Παρλιάρο έχω βρει την υγειά μου. Ότι φτιάχνει μου βγαίνει ακριβώς όπως το λέει. Εχω και όλα τα βιβλία του!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Βασούλα, εικόνισμα τον έχω κάνει!!!! Είμαι πολύ γλυκατζού, ειδικά με τη σοκολάτα, αλλά όλα τα τρώω και μου αρεσει πάρα πολύ να φτιάχνω γλυκά!!! Με τον Παρλιάρο έχω βρει την υγειά μου. Ότι φτιάχνει μου βγαίνει ακριβώς όπως το λέει. Εχω και όλα τα βιβλία του!!!!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια τότε εσύ που ξέρεις, έχεις την συνταγή του κορμού με πουράκια που έφτιαξε το Σάββατο....δεν την βρίσκω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι μπες στο site του mega και πήγαινε στις ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΙΕΣ. Θα βρεις όλα τα επεισόδια που μπορείς να τα δεις και να τα εκτυπώσεις. Το πρώτο που σου εμφανίζεται είναι το τελευταίο επισόδειο, εκεί είναι και ο κορμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι μπες στο site του mega και πήγαινε στις ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΙΕΣ. Θα βρεις όλα τα επεισόδια που μπορείς να τα δεις και να τα εκτυπώσεις. Το πρώτο που σου εμφανίζεται είναι το τελευταίο επισόδειο, εκεί είναι και ο κορμος.

Οκ, σε ευχαριστώ θα το ψάξω από το σπίτι γιατί σε λίγο θα έρθουν τα bossssss..... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εγω δεν θα μπορεσω να βαλω φωτο γιατι δεν εχω ιντερνετ σπιτι εκτος και αν παω στο μαγαζι του αντρα μου με το γλυκο και σας βαλω... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εγω δεν θα μπορεσω να βαλω φωτο γιατι δεν εχω ιντερνετ σπιτι εκτος και αν παω στο μαγαζι του αντρα μου με το γλυκο και σας βαλω... :lol:

Ε καλά μην σε ταλαιπωρήσουμε κιόλας....αλοίμονο!!!!!! :shock:

Ότι και να μας πείς θα το πιστέψουμε..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κολαζομαι παλι!!!!!!ειδα στην διαφημιση εκεινο τον κορμο με τα πουρακια κ μου ετρεχαν τα σαλια...στην κυριολεξια!!!ρεζιλι εγινα!!!!! :lol::lol:

που θα βρω τη συνταγη βρε παιδια???πειτε μου κ μενα της σοκολα...σμενης!!!!!!!! :lol::lol: εγω λιγα γλυκα φτιαχνω,αυτα που πετυχαινω δηλαδη!!!κ λογω χρονου,προσπαθω να φτιαχνω οτι πιστευω οτι θα βγει καλο!!αλλιως δεν μπαινω στη διαδικασια να ταλαιπωρηθω!!!! :oops: μεχρι να φτιαξω εγω ενα γλυκο,το σαλονι κ τα δωματια ειναι σε κατασταση πολεμου!!!! :lol:

για πειτε κ κανα αλλο γλυκακι!!ετσι σοκολατενιο κ επιτυχημενο!!!!!σε σενα το λεω φλωριαννα που βλεπω παρλιαροεξαρτηση!!!!χαχαχα!!! :lol: κατι θα ξερεις δεν

μπορει!!!+ :P ++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...