Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απο τα 30 ατομα που δουλευαν τωρα εχουν μεινει 15 ευτυχως που δεν μας μειωσαν τον μισθο θα φανει απο το νεο ετος ερχονται χειροτερα ειδικα για την οικοδομη που με αυτα δουλευουμε αντε να δουμε....

Εσυ δεν σε ρωτησα τι δουλεια κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δουλεύω σε εισαγωγική ιατρική εταιρία...ευτυχώς δεν έχουμε θέμα με μειώσεις και περικοπες....τουλάχιστον μέχρι στιγμής.

Όλα θα φανούν στο νέο έτος, όπου θα παραδυσκολέψουν τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! Τι κάνετε;;; Ψόφος εε;; Καλά Βάσω μου, φαντάζομαι το κρύο εκεί πάνω!!! Τουλάχιστον πεθαίνουν τα μικρόβια και οι ιοι!!!!!

Ασπάκι περαστικά σας ζουζούνα μου. Τι νύχτα κι αυτή εε;;; Αχ υπομονή!!!! Πως είστε σήμερα;; Έπεσε ο πυρτος;;;

Λενάκι με έναν πόνο καρδιά μου!!! Σε λίγο θα κρατάς και το 2ο μπουμπουκάκι σου αγκαλιά!! Τι κάλα!!!!! Πέρασες όμως δύσκολα με την ίωση εε;; Καλά βρε παιδάκι μου, πως την άρπαξες τόσο γερά;;;;; Καλορίζικο και το καινούριο σας σπιτάκι!!!!!

Τονάκι πως περάσατε στη γιορτούλα;;; Τον είδε ο μικρός τον Άγ. Βασίλη;; Του άρεσε εε;;

Βικακι - τρελλοκομείο!!! Καλά δεν μαζεύεστε με τίποτα εε;; Καλά κάνετε!!!!!!! Αντε ανέβασε κανένα βιντεάκι να σας δούμε :lol::lol::lol: .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου, μην ανυσηχείς για την μικρή, ντύστην καλά και δεν θα πάθει τίποτα. Ο μικρός πως είναι;; Συνήλθε καθόλου;;;;

Σταμυ μου. πως είστε;;;;;

Καλέ τελευταία μέρα του χρόνου άυριο!!!! Πάει και το ΄10!!! Αντε να δούμε τι μας επιφυλάσει το ΄11.

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλος πάντων....σε ρώτησα τι θα κάνετε πρωτοχρονιά???

Τιποτα το ιδιαιτερο θα παμε για φαγητο στην μαμα μου.

καλημερα Φλωριανα τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Φλωριάνα, ευτυχώς μωρέ έπεφτε αμέσως ο πυρετός...

Πρέπει αν πάμε στο γιατρό, δεν τον βρήκα χθές.....για να δούμε σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Βασούλα μου εσύ;; Ο μικρός καλύτερα έτσι;;;; Αντε να μας μπει καλά ο νέος χρόνος!!!!! Αύριο δουλεύετε;;; Εγω ναι :evil::evil::evil::evil: . Αλλά από σήμερα στέλνω τον μικρό στη πεθερά και αύριο θα πάμε εκει για αλλαγή. Όποτε home alone !!! Βέβαια έχω να πάω και στο βαφτιστήρι μου σήμερα....

Ασπάκι μου, λες να τον βρεις σήμερα;; Δύσκολες μέρες για γιατρούς ρε γαμωτο :shock::shock: . Τρέχουν και οι μυτούλες;;; Εμεις συνεχίζουμε την αντιβίωση για την ωτίτιδα :shock: , δεν έχει περάσει ακόμα τελείως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά αν δεν τον βρώ δεν ξέρω τι να κάνω????

Δεν θέλω να τα παώ στο Παίδων που θα γίνεται πανικός....πρέπει να βρώ γιατρό να έρθει σπίτι.

Έχουν άσχημο βήχα και τα δύο, λές και είναι καπνιστές. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πολυ καλυτερα ο μικρος ο βηχας εφυγε μονο φλεματα εχει μεχρι αυριο πιστευω να ειναι περδικη.

Εμενα ειναι η τελευταια μερα στην δουλεια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν βράσιμο;; Γιατί εμένα ο Δημήτρης είναι έτσι εδω και 4 μήνες από τοτε που πήγε παιδικό, όλο τρέχει η μύτη του και έχει βράσιμο. Ο παιδίατρος μας είπε ότι δεν έχει τίποτα και είναι από τις μυξούλες που συσσωρέυονται, αλλό καλό είναι να τα πας να τα ακούσει, γιατί αμα κάνουν και πυρετό μην εχουν τίποτα ακροαστικά :shock::shock: . Για δες αν θα τον βρεις σήμερα και αν δεν τον βρεις πήγαινε στον φαρμακοπειό σου και ρώτα τον να σου πει κανέναν άλλον γιατρό στη περιοχή σας, εγώ έτσι κάνω κι αν φύγει ο δικός μου, πάω σε άλλον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ,πως ειναι τα παιδακια σας?

και εμεισ δεν την γλυτωσαμε,ο μεγαλος εχει μυξες και παλευουμε για να του βαλω ορο...μακαρι να την γλυτωσει ο μικρος αν και πολυ το φοβαμαι.

ετοιμαζεστε για την αλλαγη του χρονου?εμεισ θα μαζευτουμε σπιτι οι γονεις μου,η αδερφη μου και αλλο ενα ζευγαρι.Ευτυχως θα με βοηθησει η μαμα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να τα παώ στο Παίδων που θα γίνεται πανικός....πρέπει να βρώ γιατρό να έρθει σπίτι.

Μονο για νοσοκομειο δεν ειναι χαμος γινετε παντα μακαρι να βρεις

Το σπιροπεν ειναι πολυ καλο απο οτι φανηκε ειναι για τον βηχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βήχα έχουμε κι εμείς σχεδόν από τότε που αρχίσαμε σχολείο....σταθερά.

Αλλά αυτόν το ακούω βαρύ, έχουμε πάει και κανα 2 φορές στον γιατρό και μας βρήκε καλά, δεν μας έδωσε τίποτα.

Θα ξαμωλυθώ το απόγευμα κι όποιον βρώ.

Καλημέρα Ελισάβετ!!! Καλά είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετε κι εσείς elisa μου!! Με το καλό ο νεος χρόνος!!!!

Βασούλα δε δουλευεις αύριο εε;; Α ρε τυχαιρούλα!!!!!!!!!!!! Εμεις εδω φυλάμε Θερμοπύλες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ασπα μου ,εδω σπιτι μ αυτον τον καιρο.

Καλυτερα να βρεις να τα πασ σε καποιον γιατρο για να μην εχεις αγχος.

Φλωριανα μου ευχαριστω πολυ και εσεις να περασετε πολυ καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τα 560γρ ασπράδι που λέει ότι είναι περίπου 16 αυγά, εγώ έβαλα 23 για να φτάσει!!! Πρέπει η γεύση του να είναι σαν καρυδόπιτα απλά με αμύγδαλο, έτσι μου μύρισε γιατί έχει πολύ αμύγδαλο και κανέλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...