Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

ωραια θεματακια κοριτσια!!!

εμεις με τον αντρα μου τα φτιαξαμε τον ιουνιο του 2003!!το 2005 αρραβωνιαστηκαμε κ το 2006 παντρευτηκαμε κ ενα μηνα μετα να τοοοο κ το μωρουλιινιιιι!!!!!!! :D:D

συνολικα ειμαστε μαζι7,5 χρονια!!!! 8-};;):x

εγω παλι το φανταζομουν οτι θα παντρευομουν τον πρωτο μου ερωτα!!το ενιωθα απ'την πρωτη πρωτη μερα που τον κοιταξα στα ματια!!!!!καλα θα με πειτε τρελη τωτα,το ξερω,αλλα ακομα εχω μεσα μου γνωριμο εκεινο το αισθημα που ειχα!!!!μολις τον ειδα,ενιωσα μεσα μου σαν να τον ηξερα ηδη,οτι δεν μπορει εχουμε ξανασυναντηθει εμεις κ επισης ενιωθα οτι εχουμε πολλα μπροστα μας,οτι δεν θα τελειωσουμε ποτε!!!οτι απ'την πρωτη μερα που θα ειμαστε μαζι,δεν θα μπορεσουν να χωρισουν οι ζωες μας!!!αχ νιωθω νοσταλγια οταν τα θυμαμαι!! :ymblushing::ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να τα χαιρόμαστε τα αντράκια μας. Να είναι γεροί και δυνατοί για να μας αντέχουν :lol::lol::lol::lol: . Εγώ πάλι όταν θυμάμαι την ημέρα που τα φτιάξαμε νομίζω ότι ήταν χθες κι ας έχουν περάσει 12 χρόνια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ καλε εδω ειμαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον χτες ξεκινησαμε να παμε σε κατι φιλους στο χαλαρο κ διοργανωθηκε ολοκληρο καραοκε παρτυ τρελος χαμος φυσικα τραγουδησα ο χαρακης χορεψε ζεμπεκια ενα τραγουδι του πλου εγω εβαλα τα κλαματα που χορευε το αντρακι μου :D:D:D:D μαζευτηκαμε σπιτι 3 το πρωι ελεος :D:D:D:D

σημερα το πρωι ειχα ενα ραντεβου ο μπαμπας δε δουλευε κ ηρθα κ τους πηρα κ πηγαμε στο καινουργιο mall στο αγ.δημητρη καναμε βολτα φαγαμε κ μαζευτηκαμε

καλα ηταν....τελικα κανονισαμε παρτυ στις 31 στο σπιτι των παιδιων που πηγαμε χτεςς εινα ο dj μας :D:D

καλε ποσα γραψατε απαπαπαπαπα γλωσσουδες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σας ελειψα παντως ε :lol::lol::lol::lol:

λοιπον εγω το αγορι μου το γνωρισα το ιανουαριο 2004 εγω μολις ειχα χωρισει κ ημουνα λιγο καπως αυτος με ειδε κ επαθε κ λογικο το βλεπω :lol::lol::lol::lol: εγω λεω αντε ο ερωτας με ερωτα περναει :lol::lol::lol::lol: κ απο τοτε δεσαμε παντρευτηκαμε το φλεβαρη του 2007 τον ιουλιο του 07 εμεινα εγκυος ε κ τα αλλα τα ξερετε :lol::lol::lol::lol:

αχ τι μου θυμισατε κ σε λιγο καιρο εχουμε επετειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιδρωσα παλι μεχρι να σας διαβασω γλωσσοκοπανες!!!!!! #:-s:lol:

Ανδριανακι μου το θυμαμαι οτι εχω την ιδια μερα γενεθλια με το Μαρακι σου απο ενα τικερ που ειχες βαλει καποτε με τις ημερομηνιες γεννησεων των μικρων σου!!! Α και θα εχουμε κι αλλο κοινο σε λιγο καιρο γιατι τη μπουμπου που ερχεται σε λιγο θα τη βγαλουμε Ανδριανα!!! ;):D

Βικουλινι και Ασπα μου κανατε τη καρδια περιβολι....τι εχω να τραβηξω η ερμη μανα με το που θα ερθει το 2ο;;;!!!!! :shock: Πλακα σας κανω...το ξερω οτι θα φαω ενα αγγουρι ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μετα συγχωρησεως!!! :o:lol:

Βικουλινι σε καταλαβαινω με τα νευρα...ειμαι κι εγω πολυ νευρικη και ωρες ωρες νομιζω οτι χανω τον ελεγχο!!!! :?

Η μικρη σου μωρε περναει και τη φαση της τωρα στα 2,5 που αρχιζει το συνδρομο της Ηλεκτρας(το αντιστοιχο του οιδιποδειου) ηρθε και ο μπεμπης και τη τρωει η ζηλεια...Ξερεις τι να προσπαθησεις να κανεις,αν και ξερω οτι οταν χανεις τη ψυχραιμια σου δεν ειναι ευκολο;; Να εισαι σταθερη στους "κανονες" και στα ορια που θελεις να της βαλεις...πχ 10 το βραδυ παμε για υπνο κι αυτο δεν αλλαζει(καλα εκτως εξαιρεσεων)! Να ακολουθειτε παντα μια στανταρ διαδικασια(πχ μπανιο,πιτζαμουλες,χαμηλα φωτα,παραμυθακι,γαλα κτλ) γιατι μεσα απο τη ρουτινα νιωθουν ασφαλεια και μετα στο κρεβατι και τελος..οσες φορες κι αν σηκωθει να τη πηγαινεις στο κρεβατι(με οση ηρεμια διαθετεις) να της δινεις φιλακι χωρις πολλα λογια και να φευγεις...Αν δει οτι δε προκειται να υποχωρησεις,οτι δε σε βγαζει απο τα ρουχα σου(γιατι πολλες φορες αυτο προσπαθουν να κανουν) κι οτι την αντιμετωπιζεις με σταθεροτητα και ψυχραιμια,θα δεις οτι θα το παρει αποφαση και θα κατσει στο κρεβατι της! ;) Κι ας μη κοιμηθει αμεσως..ας ειναι στο κρβετακι της κι ας παιζει με τη κουκλα της,παραμυθι της,κτλ μεχρι να τη παρει ο υπνος..

Στον Αλεξ παντως επιασε αυτο και τωρα μπορει να τον βαλω εγω κατα τις 9:30-10 στο κρεβατι κι εκεινος να κοιμηθει μετα απο μια ωρα,αλλα δε κλαιει ουτε φωναζει(οχι οτι δεν υπαρχουν καποιες εξαιρεσεις φυσικα...παιδακια ειναι οχι ρομποτ!)..Βεβαια μπορει εκει που καθεται στο κρεβατι του να φωναξει 2-3 φορες κι ενα μαμα-μπαμπα αλλα του λεμε απο το σαλονι πλεον "εδω ειμαστε αγαπη μου,κοιμησου να κοιμηθουμε κι εμεις" και ξεραινεται! :lol:

Φλωριανα μου εμενα το στριμαδι δεν ηθελε ποτε να κοιμηθει μαζι μας στο κρεβατι!!!! :shock: Οχι οτι ηθελα να τον εχουμε τα βραδια αναμεσα μας και να του γινει συνηθεια,αλλα ειναι πολλες φορες που ειτε ειναι αδιαθετος,ειτε θελω να χουζουρεψουμε μαζι τα πρωινα κι αυτο το αγκαθακι να μη καθεται με τιποτα!!! :?

Ουτε σα βρεφακι...αναποδο πλασμα σα τη μανα του!!! :lol::lol:

Βασουλα χαιρομαι που ειναι καλυτερα το αντρακι σου!!! :) Παντως εγω σας ζηλευω που εχετε εστω και μονο κρυο χωρις χιονια...εδω εχει ζεστη ρε γαμωτο...δε μου μυριζουν Χριστουγεννα με τετοιο καιρο... :?:(

Ερη μου καλα να περνατε στη Ξανθη και με το καλο η μεταναστευση να ξαναενωσετε την οικογενεια σας!!! Να σου ξαναπω οτι ζηλευω η περιττευει;;;; :lol::lol:

Κοριτσια εγω με τον ανδρα μου ειμαστε μαζι απο το 2001,παντρευτηκαμε το 2007 και καναμε τον Αλεξ το 2008! :x

Αν γυριζα ομως το χρονο πισω θα του ελεγα οτι για να παντρευτουμε θα επρεπε να βρουμε πρωτα τροπο να μεινουμε μακρια απο ΟΛΟΥΣ!!! Αλλα που να το ξερα η ερμη τοτε;;;;; :crazy::lol::lol:

Α και Βικουλινι συμφωνω με τη Τζοαννα και τα υπολοιπα κοριτσια!!το Σαββατο οταν σε παιρνουν τηλ να λες οτι ναι μεν το σπιτι ειναι ανοιχτο αλλα δε κανεις γιορτη γιατι εισαι πολυ κουρασμενη με τα παιδια!!! ;) Θα το πιασουν το νοημα κι οποιος παρεξηγησει στα παπα...ια σου!!!! ;) Εγω παντως θα το εκτιμουσα και θα το κατανοουσα απολυτα αν μου το ελεγε καποιος! Κι οποιος ερθει εχε κανενα ξηρο καρπο και κανενα γλυκο και τελος!!! ;)

Αυτα κοριτσια γιατι πρεπει να παω να ξυπνησω τον Ταλιμπαν να ετοιμαστουμε γιατι κανει γιορτη το καναλι που δουλευει ο Μακης(ο αντρας μου) και πρεπει να παμε!Θα εχει και Αγιο Βασιλη να μοιρασει δωρα στα παιδακια!!! Θα τρελαθει το σκατουλι μου!!! :-p

Πωπω εκθεση εγραψα παλι και μετα λεω εσας γλωσσουδες!!!!!! 8-}8-}:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως και τη Βικουλα!!!!

Καπως ετσι εγινε και με τον δικο μου!!!! μολις ειχα χωρισει.....ε ναι δεν ηταν ο πρωτος μου ερωτας κι εμενα....ουτε καν ο 2ος η ο3,4,5ος....ημουν ζωηρουλα η ατιμη!!!!! :oops::oops::lol::lol:

Παωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω ρε συ αλλα με καταφερεεεεεεε ο ατιμος αχ μπουμπουμπουκι με πηρεεεεε

καλα μας γουσταρω τρελα νομιζω οτι εχω την καλυτερη παρεα ρε κοριτσια ειμαι πολυ τυχερη παρτυ νουμερ 2 σημερα στο σπιτι μου τρελο γελιο ερχονται τα ηχεια μικροφωνα κ δεν συμμαζευετε σημερα η καθε μια θα φερει κ ταπερακι κ θα παιξει πλαστικο πιατο κ ποτηρι χαχαχαχαχαχαχ ε θα βαλω κ βιντεακι εχω απο χτες θα εχω κ απο σημερα να με δειτε τι ωραια τραγουδαωωωωω :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου δεν το πιστευωωω!!ανδριανα θα τη βγαλετε??/~!!!!!ουαααουυυυ!!ειναι κ ωραιο ονομα!!οχι δεν το παινευομαι,αλλα ειναι σπανιο!!!!χιχι!!! :mrgreen: αντε με το καλο το κοριτσακι σας!!! :D

βικυυυυυ αγαπημεενηηηη εγινες καλα κ μου τραγουδας τωρα ε??/!!χαχαχ!!ποιος σε πιανει!!!!!χαιρομαι που περνατε ομορφα!!!!κ ο χαρακης μερακλης ομως ε!!!??!!χιχι!!σε φανταζομαι πως τον καμαρωνες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραστικα να διαβαζω.................................................ειστε στα φορτε σας ετσι?θα σας πω και εγω της ημερομηνιες που μου αλλαξαν την ζωη...τι μελο ε?ετσι ειναι ομως λοιπον,το φεβρουαριο του 2002 τα φτιαξαμε το 2005 αρραβωνιαστικαμε το σεπτεμβριο του 2006 παντρευτικαμε και τον μαρτιο του 2008 ηρθε το πρωτο μας μπουμπουκακι στην ζωη αλλα η ιστορια συνεχιζετε γιατι το φεβρουαριο του 2011 θα ολοκληροσουμε την οικογενεια μας με το δευτερο μπουμπουκι μας,αυτα λοιπον καληνυχτα κοριτσια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια κοιμαστε;;;; εγω εχω αυπνιες και τρωω πικαντικους ξηρους καρπους!!! :oops::lol: και μετα απορω που εχω παρει 11 κιλα!!! :roll:

Βικακι παλι τζερτζελε θα εχετε;;;;; Τελεια!!!!!!! :D αν υπαρχει καλη παρεα ρε παιδι μου ειναι οτι καλυτερο!!!εμεις ειμαστε τρελοκομεια αλλα δυστυχως πασχουμε απο παρεεες.... :cry:

Ανδριανα μου κι εγω πιστευω οτι ειναι υπεροχο ονομα!!!!!Θα την εβγαζα ετσι ουτως η αλλως αλλα το εταξα κιολας πριν μπει χειρουργειο ο μπαμπας μου...

Α ξεχασα πριν να πω γεια στη Σισσιω που δεν εχουμε ξαναμιλησει ( αν και ειμαι κι εγω παλια αλλα ειχα παααρααα πολυ καιρο να μπω στο μαμμυ) ! Τι κανει η Χριλινα σου;;; Σε θυμαμαι γιατι μου φαινεσαι κι εσυ τρελοκομειο και πολυ τα συμπαθω τα τρελοκομεια!!! :lol::lol::lol:

Καληνυχτα τσουπρες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλα επεστρεψα επιτελους!!! Εχω ιντερνετ!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Χρονια πολλα σε ολες σας!!! Υγεια να εχουμε πανω απο ολα! Τι κανετε??

Σας διαβασα πολυ λιγο μιας και ειναι αδνατον να διανασω μηνυματα 2 εβδομαδων!

Τα νεα μας:: Μπηκαμε στο σπιτακι μας!! εγινε πανεμορφο και το χαιρομαι πολυ! Η γκαντεμια ειναι οτι εβγαλα ολη την μετακομιση με το χειροτερο κρυολογημα της ζωης μου! Και οχι μονο εγω αλλα ολη η οικογενεια.. :( Επαθα ωτιτιδα,μολυνθηκε το ματι μου συν ολα τα καλα του κρυολογηματος....ακομα περνω αντιοβιωση..εγω την πατησα χειροτερα απο ολους.Πως την εβγαλα καθαρη ακομα το ψαχνω!

Τα καλα νεα τωρα:: Γενναω την αλλη Τεταρτη!!! Θα σας χασω παλι γμτ..ποιος ξερει ποτε θα μπορεσω να ξαμαμπω... :( Ειμαι ομως πολυ χαρουμενη που κρατησω στην αγκαλιτσα μου επιτελους το αγορακι μου!! :)

Εσεις πως περνατε αυτες τις μερες??

Θα σας γραψω αναλυτικοτερα απο αυριο! Ξεσυνηθησα και με πονεσανε τα ματια μου στο πσ.Καλο βραδυ σε ολες!!! Φιλακια πολλα!! :YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια σημερα με πλάκωσε το παπλωμα και αργησα να ερθω στην δουλεια,εφτιαξα το καφεδάκι μου κ σας διαβάζω..

Σημερα απο οτι μας ειπαν θα εχουμε λιγη δουλιτσα τελευταια μερα ομως απο δευτερα παλι..........εκτος και αν χιονισει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βάσω, κι εγώ άργησα....τα παιδάκια μου φταίνε.

Ξύπνησα 4:00 να τα σκεπάσω και είδα ότι η Μαρία είχε πυρετό και την σήκωσα να της δώσω depon, εεε μας άκουσε ο Λεωνίδα και φώναζε τσίσα, σηκώθηκε κι αυτός, μετά ήθελε τσίσα η Μαρία, μετά ξανά ο Λεωνίδας.....και στο τέλος τους έπιασε ένας βήχας που τα ξαγρίπνησε......

Και ξανακοιμήθηκα 6:15....και το ξυπνητήρι χτύπησε 7:00..... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρυο πολυ -5 εχω παγωσει.

Πηγα στα τζαμπο εχτες και πηρα στην αδερφη μου το αεροπλανο της μπαρμπι

100ευρω :shock: αλλα τι να κανω της το υποσχεθηκα χαλαλι της,στο μικρο πηρα τον ελεφαντουλη με της πεταλουδες πολυ γελιο ολο το βραδυ με αυτο παιζαμε και σημερα εχει παιχνιδι με το αεροπλανο μιας και θα κρατησω το βραδυ την μικρη για να βγουν εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο καλά έκανες και της το πήρες. Πολύ μου αρέσουν η μπάρμπι και τα αξεσουάρ της. Κάθομαι κι εγώ και πάιζω με την κόρη μου, έχουμε το κάστρο και την άμαξα, καλέ τι ωραία που είσαι......τρέλλα.....

Καλά όσο για το κρύο σε φαντάζομαι.....θα ΄χετε ξεπαγιάσει εσείς εκεί πάνω, αφού έχει κι εδώ αρκετό κρύο.

Εχθές μαζί με τα μικρά φτιάξαμε τσηζ κέικ και μωσαικό για την παραμονή, θα μαζευτούμε όλοι σε εμάς....χαρηκανε πολύ τα μικρά που συμμετήχαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΕ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΓΥΡΗΣΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΠΑΛΙ!!!ΚΑΝΕΙ Κ ΚΡΥΟ Κ ΦΟΒΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΣΑΤΕ ΠΩΠΩ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ!!ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ;;ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ;;ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!!

ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ;;;

ΑΣΠΑ Κ ΒΑΣΩ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

ΑΣΠΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!!ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ ΧΤΕΣ Ε;;ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!

ΤΟΝΙΑ ΞΥΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ Κ ΠΙΚΑΝΤΙΚΟΥΣ;;;;;ΘΑ ΕΙΠΙΕΣ Κ 2 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΝΕΡΟ ΜΕΤΑ Ε;;;ΕΓΩ Κ ΣΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΕΣ ΑΝΑΛΑΤΑ ΟΛΑ....

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ!!!!ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝΑ ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ...ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΑ ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελα μια ζωη τρελα ετσι πρεπει...

Και εγω οταν φτιαχνω κανενα γλυκο η φαγητο με τον γιο μου το κανουμε τον αρεσει παρα πολυ θα τον κανω μαστερ σεφ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βικουλινη ντυθειτε καλα και βουρ έξω...

Εγω πάντως εχω ξυλιασει σημερα εδω εχω ενα καλοριφερ και δεν κανει τιποτα εδω μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕΡΙΚΑ...ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΑ ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!! :D

Και εγώ είχα κρατήση την bibibo, πωπω τι θυμήκα.....και την έδωσα στην Μαρία μου.....και απεβίωσε.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω μια μαυρη σακουλα απο τις μεγαλες γεματη με ρουχα που εφτιαχνα μονη μου για της κουκλες μικρες κ μεγαλες και όταν με το καλο κανω κορη θα τις κληρονομηση θα ειναι η προικα της :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα έκανες και την μοδίστρα εσύ εεε??? χαχαχα......

Όταν με το καλό κάνεις κόρη, να της τα δώσεις όταν θα είναι αρκετά μεγάλη ώστε να μην τα χαλάσει....κρίμα τόσο καιρό που τα φύλαγες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...