Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Σε καταλαβαίνω, αλλά αν δεν την βαζεις για ύπνο το μεσημέρι μετα θα είναι στη τσίτα και θα σε εκνευρίζει ακομα περισσότερο. Δοκίμασε να την αφήσεις να κοιμάται λιγότερο.

Εμένα από προχθες δεν θέλει με τίποτα να κοιμηθεί. Στο τέλος τον πέρνει ο ύπνος καθιστός στο καρότσι κούνα κούνα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ναι βασω μου σε καταλαβαινω απολυτα!!!!!αν κ εγω δεν τα φροντιζα κ πολυ!!!!πηγαινα σχολειο,ημουν κ ερωτοχτυπημενη με το τοτε αγορι μου κ τωρα αντρα μου!!! :D:D την πηγαινα σε κανα τζαμπο,καμια βολτα,ετσι απλα πραγματα!!δεν προλαβαινα κιολας!!!!

τον αδερφο μου τον εζησ;α μονο ενα χρονο..τον επομενο ειχα κ γω μωρακι!!!χιχι!!!!πολυ μ'αρεσει να μιλαω γι'αυτα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΣΤΑ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ...ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΧΗ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Η ΝΑ ΔΩ ΛΙΓΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ 9 Η ΩΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ...ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ Ε;

ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ...ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ Κ ΑΠΟΕΙΔΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.. :(

Ρε συ Βικουλίνι, αυτά έλεγα κι εγώ μέχρι πρότεινος. Δε λέω είναι δύσκολα τα πράγματα, και απορώ γιατί λένε να κάνεις παιδιά σε κοντινές ηλικίες, αφού σου βγαίνει το λάδι, τέλος πάντως.

Όσο κι αν ακούγενται κοινό ....μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις....θα ξεπεταχθούν και τα δύο γρήγορα, και μετά θα έχεις ας πούμε λίγο περισσότερο χρόνο για οτιδήποτε.

Αλλά σε γενικές γραμμές μην περιμένεις την ελευθερία που είχαμε κάποτε....αυτό πάει τελείωσε....τώρα είμαστε μανάδες.

Σε έχει φάει η κλεισούρα, γι αυτό και έχεις σαλτάρει....όλες όσες έχουμε από 2 παιδάκια και άνω, τα ίδια βιώνουμε.

Υπομονή και όσο μπορείς να ελέγχεις τα νεύρα σου....

Έχε υπόψη σου, ότι όσο πηγαίνουμε κόντρα στα παιδιά τόσο πιο πολύ αγριεύουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινη υπομονη κουκλα μου....Τι αλλο μπορει να πειι κανεις....

Μανουλα3 και εμενα μου αρεσει να μιλαω γι'αυτα

Λοιπον κορίτσια σας αφηνω τα λεμε αυριο φιλακια πολλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΣΠΑΚΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΛΕΝΞΩ..ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ... :shock: ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ σαλταρισμένη είμαι, μη νομίζεις.....

Αλλά σιγά σιγά στρώνουν και ειδικά τώρα που η Μαρία πάει παιδικό σταθμό.

Όσο για τα νεύρα, ας είναι καλά ο άντρας μου που με αντέχει και τα ακούει....

Αν με παρατήσει ποτέ θα ξέρω το γιατί....... :?:shock::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Ασπάκι κι εγώ το ίδιο λέω για τον αντρούλη μου. Προχθες που δεν κοιμόταν ο μικρός με τίποτα, του τον πασάρισα μεσα στα νεύρα και τα καντήλια που κατέβαζα. Καλά που είναι κι αυτός ήρεμος χαρακτήρας και εχει πολύ υπομονη αλλιώς θα είχαμε γίνει κουβάρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΕΥΡΑ :lol::lol::lol::lol: ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΟΣ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ""ΒΙΚΗ ΗΡΕΜΗΣΕ'''ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΜΕ ΠΥΡΑΥΛΟΣ!!! :lol: ΜΑ ΠΩΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ;; :shock:

ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ...ΠΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΘΕΟ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ.... :shock: ΕΚΕΙ ΠΑΛΙ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ Η ΔΕΝ ΘΑ ΜΗΛΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ...ΚΑΙ ΛΕΕΙ Η ΜΑΡΙΣΑ''ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΤΕ;;'' :?:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooooooo!ti kanete?

vasw kali ksekourasi!!!

aspaki perastika sas me to vixa ki elpizw na min paideutei allo to maraki...

bikoulini mou koritsaki mou...exeis dikio..iremise omws..oso mporeis diladi..egw sti thesi sou oute giorti den tha ekana..!exeis to treksimo sou,exeis polu mikra paidakia...ee poso na antekseis?kalutera na ta valeis ekeini ti mera apo nwris gia upno k na katseis me ton antrouli sou na pieis ta potakia sou..

flwrianaki s euxaristw gia ta omorfa logakia sou!!!i koilouba megalwnei..pali tofalos tha ginw..xaxa!!!me mia fora den tha xeis thema me to mitsara..alla oxi sxoini kordwni..giati ksereis ta paidakia!!kai min anusixeis o theos mas eplase etsi pou na xoume tosi ma tosi dunami gia na kataferoume ta panta!to thema einai mexri pou theloume na ftasoume!

andrianaki ki eseis kollima me to spaiderman??ki emena mia apo ta idia..exoume kai ena swvrako...kai den tolmaw na to plunw..prepei amesws na to foresei!!!ts..ts..ts!!

eraki mou xronia polla...kai suntoma enwmenoi kai pali..

bikaki pou gurnas simera???

lenaki,katerina,stamoulini pou eiste???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Τζοανάκι, καλά είσαι???

Βικουλίνι κι εμάς μας την λέει η μικρή μόλις φωνάζουμε.....το σκατούλι, άκου εκεί!

Φλωριάνα δυστυχώς δεν κάνουμε καλά όμως, ρε π@$στη μου κι αυτοί άνθρωποι είναι και έχουν αντοχές....αν τις ξεπερασουνε τι γίνεται???? οεο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΣΟΥ!!ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΔΥΝΑΤΗ ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΙ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΤΩ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ Κ ΝΑ ΦΥΓΩ :?:?:? ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΩ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΕ ΤΑ ΣΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΤΛ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΕΝΕΡΩΝΩ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΔΕΝ ΡΕΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΟΠΟΤΕ...ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΠΑ;;;;;

ΑΣΠΑ ΟΕΟ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΞΥΛΟ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ;;;ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΟ 2003 Κ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟ 2006 ...ΥΠΗΡΧΕ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ...ΗΤΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΜΕΤΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΕ Κ ΟΤΑΝ ΧΩΡΗΣΕ ΤΟΝ ΒΟΥΤΗΞΑ :lol::lol::lol::lol: ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝΑ ΠΟΤΕ...ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aspaki mou kalutera eimaste..an kai oi nauties epanilthan gia ta kala!!!asta na pane!!

bikoulini mou opoianou tou aresei!ee opoios se pairnei les ee..fetos einai mikra k ta paidia..pou kouragio gia giorti??kala na maste kai tetoia..xaxa!min paideuesai..kai idiaitera gia anthrwpous pou den aksizoun..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΠΑ;;;;;

Έλα μου ντε.....καλέ που είναι αυτή????

Λέτε να την τρόμαξα και να μην τις βγαίνουν καλά οι κοτσίδες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ Κ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ...ΚΑΜΙΑ ΠΙΤΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙ ΚΤΛ..ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΠΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΦΑΓΗΤΑ :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάλι είμαστε μαζί από το 2005 και παντρευτήκαμε το 2006!!!! Έρωτας κεραυνοβόλος…..μόλις με γνώρισε φοβήθηκε μην με χάσει και με καπάρωσε…..χαχαχαχα….

Τζοανάκι βάστα γερά κούκλα, θα περάσει ο καιρός…..έχει και το καλά του όμως, δεν θα πάρεις πολλά κιλά!!!! Σκέψου το κι αυτό…. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Joanaki μου κοιλουμπάκι μου!!!! Ναυτίες εεε;; Πωπω!!! Καλέ πότε περνανε αυτές;; Εγώ δεν είχα όταν ήμουν έγκυος(ευτυχως)!!!!! Λένε πως όταν ακούσεις το παιδί σταματάνε; Εσυ το έχεις ακούσει εε;;

Βικουλίνι μου, ταλαιπωρουλίνι μου. Εμεις γνωριστίκαμε με τον αντρα μου το 1998 και τα φτιάξαμε το 1999!!!! Αρρεβωνιαστίκαμε το 2002 και παντρευτίκαμε το 2005. 24/1/2011 κλεινουμε 12 χρόνια μαζί :shock::shock::shock: . Καλέ τώρα τα μέτρησα. Αμαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...