Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Περαστικά σας μωρέ ...μακάρι να περάσει γρήγορα

Εγω να δω πως θα είναι ο δικός μου σήμερα οταν έφυγα κοιμόταν και ακόμα δεν ξύπνησε,

εφαγε πόλυ χιόνι εχθές αλλα το ευχαριστήθηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ένα χωριό λίγο έξω από την θεσ/νικη χιόνισε από εχθες τα ξημερώματα αλλα σήμερα έχουν λιώσει

σχεδον όλα :(:(

Από άυριο όμως είπαν πάλι χιόνια άντε να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες το ψέμματα....διαφορετικά δεν το βλέπω, θέλεις η καλοκαιρία, θέλεις η κρίση....δεν έχω καταλάβει τίποτα.

Πάντα τέτοιες μέρες πήγαινε βόλτες στα μαγαζιά, και πάντα όλο και κάτι ψώνιζα. Τώρα δεν μου κάνει κέφι...άσε που ο μισθός φεύγει για να αναγκαία σε χρόνο dt!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς κάπως έτσι είμαστε το κάλο είναι ότι ο δικός μου ο μισθός είναι στάνταρ

αλλά ο άντρας μου έχει καφετέρια και η δουλειά έχει πέσει κατα πολύ...

Φέτος οι γιορτές για όλους μας θα είναι κάπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς κάπως έτσι. Ο δικός μου μισθός σταθερός και πάντα στην ώρα του.

Ο άντρας μου όμως που είναι ελεύθερος επαγγελματίας και έχει να κάνει με επιταγές.....δεν παίρνει ποτέ λεφτά.... :evil::evil:

Αλλά ας μην γκρινίαζω, καλά είμαστε...και επλίζω έτσι να παραμείνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κουκλες τι κανετε????

εγω μαγειρευω ηρθε ο νικος κ πηρε κ το χαρακη κ πηγαν για κατι δουλειες...εγω περιμενω τη κουμπαρουλα μου...

ασπακι μου γλυκο τι κανεις περαστικα στο μαρακι!!!!!!

βασω καλημερα καλη δουλιτσα αχ τι ωραια τα χιονακια

που ειναι ολες οι υπολοιπες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω κάτι...την πάνα την κόψατε απο τα μικρά σας?

Εγω κάνω προσπάθειες αλλα τίποτα έχετε καμιά καλη ιδέα?

Να τον έχω όλη μέρα με βρακάκι?Δεν ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τι κοψαμε...

ειναι λιγο δυσκολη εποχη για το λογο οτι επειδη τις πρωτες μερες μπορει να εχετε ατυχηματα κ αν εχεις στρωμενα ειναι λιγο δυσκολα...καλυτερα ανοιξη προς καλοκαιρι

βεβαια εσυ αποφασιζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι δεν μασας εσυ.... :lol::lol::lol:

καλα μωρε τα ιδια καθε μερα τα ιδια τιποτα συνταρακτικο να μας κλονισει!!!!!!!!!!!

περιμενω τωρα τη κουμπαρα μου για πολυ μπουρου μπουρου γλωσσα δεν βαζουμε μεσα πως βρισκουμε να λεμε τοσα πολλα κ να σκεφτεις οτι μιλαμε καθε μερα απο το τηλ...

ο νικος δεν μας αντεχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω κάτι...την πάνα την κόψατε απο τα μικρά σας?

Εγω κάνω προσπάθειες αλλα τίποτα έχετε καμιά καλη ιδέα?

Να τον έχω όλη μέρα με βρακάκι?Δεν ξέρω

Εμείς την κόψαμε όταν έκλεισε τα 2, βέβαια ήταν καλοκαίρι και βοήθησε πολύ που τον είχα με το μαγιό όλη μέρα. Επίσης έβλεπε και την κόρη μου που είναι μεγαλύτερη να πηγαίνει τουαλέτα και ήθελε κι εκείνος να τα κάνει στο wc. Πόσες ώρες έχουμε περάσει όλοι μαζί στην τουαλέτα...δεν λέγεται, :lol::lol::lol: . Αφού να φανταστείς έχω κάρει και σκαμπό για να κάθομαι!!!!! :shock:

Αλλά εννοείται μέχρι να μάθει καλά, τα έκανε τα μισά πάνω του, ή όπου βρισκόταν (ευτυχώς έξω)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι δεν μασας εσυ.... :lol::lol::lol:

καλα μωρε τα ιδια καθε μερα τα ιδια τιποτα συνταρακτικο να μας κλονισει!!!!!!!!!!!

περιμενω τωρα τη κουμπαρα μου για πολυ μπουρου μπουρου γλωσσα δεν βαζουμε μεσα πως βρισκουμε να λεμε τοσα πολλα κ να σκεφτεις οτι μιλαμε καθε μερα απο το τηλ...

ο νικος δεν μας αντεχει

Τέλεια.....ε ρε κουτσομπολιό που θα πέσει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τώρα έφτασα στη δουλειά. 2 ώρες στο δρόμο της κακομοιρας γίνεται :shock::shock: . Εχω και τον μικρό με εμετούς από το βράδυ :shock::? . Έλεος πια.

ΑΣΠΑΚΙ και εμεις τα ίδια. Προς το παρόν δεν εχει πυρετό αλλά έκανε 2 φορές εμετό το βράδυ και μια το πρωι μόλις είπιε το γάλα του. Περαστικά σας!!!!!

ΒΙΚΑΚΙ μόνη εε;; Τέλεια. Καλά να περάσετε με τη κουμπάρα.

Φιλάκια σε όλες πάω να ξεκινήσω δουλειά γιατί με πήρε η μπάλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω βρε κορίτσια θα το παλέψω γιατι δεν θέλω να τον έχω ακόμα με την πάνα

και αν περιμένω μέχρι την άνοιξη φοβάμαι πως θα είναι ακόμα πιο δύσκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννακη περαστικα κ εσας ο καημενος μητσαρας ταλαιπωρητε κ εκεινος,ασε απο κινηση κ ο νικος εκανε μια ωρα να ερθει που αλλες κανεις 20λεπτα....

ασπακι ασε αν μας δει κανεις νομιζει οτι εχουμε παρει τιποτα μπορει να μιλαμε κ να θυμηθουμε κατι κ να γελαμε σαν χαζες κ ποτε δεν καταλαβαινουν οι αλλοι ξαφνικα τι παθαμε...

α μωρε η κολλητουλα μου...για αυτο κ ο χαρακης ειναι μες τη τρελη χαρα μια η μανα του μια η νονα του ψωνισε απο κουπες :lol::lol::lol::lol: καλα κ ο πατερας κ ο νονος του δεν πανε πισω

τι τραβαει κ εκεινος :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω βρε κορίτσια θα το παλέψω γιατι δεν θέλω να τον έχω ακόμα με την πάνα

και αν περιμένω μέχρι την άνοιξη φοβάμαι πως θα είναι ακόμα πιο δύσκολα

Μην αγχώνεσαι η κόρη μου την έκοψε καλά-καλά στα 3!!! Μεγάλη για κορίτσι που λένε ότι την κόβουν εύκολα. Αλλά έμαθε σε 1 εβδομάδα το πολύ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τώρα έφτασα στη δουλειά. 2 ώρες στο δρόμο της κακομοιρας γίνεται :shock::shock: . Εχω και τον μικρό με εμετούς από το βράδυ :shock::? . Έλεος πια.

ΑΣΠΑΚΙ και εμεις τα ίδια. Προς το παρόν δεν εχει πυρετό αλλά έκανε 2 φορές εμετό το βράδυ και μια το πρωι μόλις είπιε το γάλα του. Περαστικά σας!!!!!

ΒΙΚΑΚΙ μόνη εε;; Τέλεια. Καλά να περάσετε με τη κουμπάρα.

Φιλάκια σε όλες πάω να ξεκινήσω δουλειά γιατί με πήρε η μπάλα!!!!

Περαστικά και σε σας......σε όλους τους τομείς! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δεν το πιστευω! Εγραφα και κρασαρε στην υποβολή πάλι..!! :evil::evil:

Φλωριαννάκι μου, κουράγιο και περαστικά σας ρε συ!!

Βασούλα μου εγώ νομίζω ότι γενικά βολεύει πιο πολύ καλοκαίρι να ξεκινήσεις..

Εγώ πιστευω πως το καλοκαίρι θα καθαρίσουμε..

Βικυ πες ρε συ για το Village και την σοκολατοπολιτεία που ειπες.. Ειναι ωραία? Πες λεπτομέρειες..

Να κανονίσουμε να πάμε με τα παιδιά κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ ωραιο αλλα μικρο βεβαια για τα παιδια τελειο εγω το καταχαρηκα για ειδα τη χαρα του χαρη οταν ειδε τον αγιοβασιλη κ συγκινηθηκα κ λιγουλακη!!!!!!!

λοιπον ακου πως γινετε πρεπει να εχεις μια αποδειξει των 5ευρων να ναι απο το village ας ειναι κ απο το ψιλικατζιδικο...μπαινουν μεχρι 6 ατομα

με το που μπαινεις σου δινουν σοκολατες κ γλυφιτζουρια...

εχει αγιοβασιλη κ καλικατζαρακια εχουν ενα μηχανημα με σωληνες σοκλατας κ σε παει ο santa με τα καλικατζαρακια κ πατας ενα κουμπι κ καλα κ καθε παιδι φτιαχει τη δικια του σοκοφρετα μονος του

εχει τρενακη που πας βολτουλα

κ βγαζεις κ φωτο με τον αγιοβασιλη οπου στην εκτυπωνουν κ τη δινουν στα παιδια

αξιζει το κοπο για τα παιδια εμεις θα ξαναπαμε σιγουραααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...