Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Καλέ δε μπορω ακομα κοιμάται στη κούνια του. Εσενα πότε κοιμήθηκαν σε μονο κρεβάτι;; Δεν σηκώνονταν το βράδυ να κόβουν βόλτες μέσα στο σπίτι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α είστε ακόμα κούνια, τότε ναι δεν γίνεται...

Εμείς κοιμηθήκαμε στο κρεβατάκι μας από τα 2 μας!!!!

Αλλά ποτέ δεν σηκώθηκαν βράδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τον έχω βάλει σε μονο κρεβάτι ουτος η αλλως απο την κουνια του πηδουσε το βραδυ σπανια σηκωνετε και αν σηκωθει παω μεσα μαζι του μεχρι να τον παρει ο υπνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είστε πολύ τυχερες!! Εμένα ξυπνάει το βραδυ κι αν τον εχω χωρις κάγκελο φοβάμαι ότι θα αρχίσει τις βόλτες και μπορει να εχουμε κανενα ατυχημα μεσα στα σκοτάδια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είστε πολύ τυχερες!! Εμένα ξυπνάει το βραδυ κι αν τον εχω χωρις κάγκελο φοβάμαι ότι θα αρχίσει τις βόλτες και μπορει να εχουμε κανενα ατυχημα μεσα στα σκοτάδια!!!!

Τότε δεν είστε έτοιμοι ακόμα για κρεβατάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ είστε πολύ τυχερες!!

Ενα χρονο παιδευομουν για να μαθει να κοιμάτε μονος του

φοβάμαι ότι θα αρχίσει τις βόλτες

εμενα φοβάται το σκοτάδι και έτσι αν τυχει και ξυπνησει δεν σηκωνεται μονο φωνάζει για να πάω μέσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκε και ο ήλιος εγω παρακαλάω για χιονι και εδω έχει ηλιο τωρα θα μας τρελανει ο καιρος ειναι δυνατον μετα να μην αρρωσταινουν τα μικρα μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέχασα απο το νέο έτος μωρέ η έλπίδα πεθαινει πάντα τελευταια.

Τωρα μαζευτηκαν ολοι για να ψήσουν σουβλάκια κ.α. είναι η τελευταια μερα τους στην δουλεια οχι σαν κι εμενα που δουλευω και αυριο.

Θα φαμε καλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ρε Βασούλα τι να πω κι εγω που δουλεύω και παραμονη πρωτοχρονιάς;;; Όσο για το χιόνι, ακουσα στις ειδησεις οτι από Κυριακη έρχεται κύμα κακοκαιρίας από Μόσχα!!! Μέχρι και κεντρική Ελλάδα θα γίνει χαμός!!!! Αντε καλές χιονιές :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλεύω σε ένα λογιστικο γραφείο. Ξέρεις τέλη του έτους, κλεισίματα, χαμός!!!!

Θα έρθει και το ψοφόκρυο που θα παει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ;;;

Η ΜΙΚΡΗ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ 12 Η ΩΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΣΙΡΙΖΑ...ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ;;; 12,30 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ...Ε ΛΕΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ...ΑΜ ΔΕ...8,20 ΗΤΑΝ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΕ ΝΕΟ ΚΥΜΑ ΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Η ΑΜΟΙΡΗ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΔΙΑΡΚΩΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ...ΕΧΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑΡΘΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ;;ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΛΥΚΟ Κ ΒΑΣΙΛΟΠΟΤΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ;;ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΜΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΗΣ...ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ

Καλημέρα τι να κάνουμε κάπου πρέπει να τα πούμε και έμεις να ξεσπάσουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσακιαααα!!!οοοχιιιι δεν ξυπνησα τωρα!!!προς θεου!!!στις 10 ξυπνησα!!! :lol::lol: κ τωρα η ανεπροκοπη εβαλα στο φουρνο τα γεμιαστα!!!!!φαντασου τι ωρα θα φαμε!!! :roll:

βασω μου ειδα οτι εχεις μικρα αδερφακια ε????παρομοια κ γω!!!ο πατερας μου ξαναπαντρευτηκε,μια καταπληκτικη γυναικα να συμπληρωσω!!!υπεροχη!!!!!!!στα 20 μου που γεννησα τον νικολα η αδερφουλα μου ηταν 4 χρονων κ ο αδερφος μου 2!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!ειδικα οταν γεννηθηκε η αδερφη μου δεν την αφηνα καθολου!!!βολτες την πηγαινα,την κοιμιζα,μαζι καναμε τσισα!!!! :lol::lol: την εδινα τις τσαντες μου,τα καλλυντικα μου!!!

ε τωρα ειναι 8 κ ο αδερφος μου 6!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω μου ειδα οτι εχεις μικρα αδερφακια ε????παρομοια κ γω!!!ο πατερας μου ξαναπαντρευτηκε,μια καταπληκτικη γυναικα να συμπληρωσω!!!υπεροχη!!!!!!!στα 20 μου που γεννησα τον νικολα η αδερφουλα μου ηταν 4 χρονων κ ο αδερφος μου 2!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!ειδικα οταν γεννηθηκε η αδερφη μου δεν την αφηνα καθολου!!!βολτες την πηγαινα,την κοιμιζα,μαζι καναμε τσισα!!!! την εδινα τις τσαντες μου,τα καλλυντικα μου!!!

ε τωρα ειναι 8 κ ο αδερφος μου 6!!!!!!

Οπότε με καταλαβαίνεις πως νιωθω είναι υπέροχα και δεν μου αρέσει να τους χαλάω χατίρι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλώς τα τα κορίτσια!!!!!!!!!!!!! Ανδριανάκι γεμιστα ακούω γιαμι γιαμι!!!!!

Α ρε Βικουλίνι, πως σε νοιώθω και μενα ο μικρός 3 η ώρα ξύπνησε σήμερα και φωναζε μαμα μαμα :o:o:shock::shock::shock: . Βοήθα Παναγιά μου και μη χειρότερα. Καλέ εδώ δεν αντέχω με ένα που να κανω και δεύτερο!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΣΤΑ ΔΡΑΜΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ...ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΧΗ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Η ΝΑ ΔΩ ΛΙΓΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ 9 Η ΩΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ...ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ Ε;

ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ...ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ Κ ΑΠΟΕΙΔΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...