Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

tonaki28 i alitheia einai pws thelw koritsaki..ki emeis to xari ton eixame dei apo tin arxi..alla kserw egw??pantws ontws an mporeis ksaplwse ligo..

bikaki k egw evgala frudaki..kuria leme..to moustaki kurile..opote...koukla!!xaxa!

flwriana esu exeis to akrivws antitheto diladi e??appaaaapapaaapaaa..auto einai xeirotero!!makria k alarga..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΜΟΥ;;;ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;;;

ΜΕΛΑΝΧΟΛΗΣΑ [smilie=sad10.gif]

ΜΑΛΟΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ[smilie=sad10.gif][smilie=pain10.gif] ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΙΑ...

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΙ ΑΣΠΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΑΡΧΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ;;; :lol::lol:

ΤΟΝΑΚΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥΟΥΟΥ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΣΥ;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ιωαννακη κ γω ισιωσα μαλλι βαφτηκα κ οι αντρες κοιμουνται ελεος θελω να παω στη μαμα μου στο καινουργιο σπιτι με βλεπω να πηγαινω μονη

βικακυ αστο να περασει τωρα τετοιες μερες μην χαλιεστε κ μενα σημερα με νευριασε ο νικος αλλα λεω γ@@@@σετο μερες που ειναι να μην ακουσει το μπινελικι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΡΕ ΒΙΚΑΚΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΔΕΝ ΜΗΛΑΩ ΣΑΝ ΧΑΖΗ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ Κ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΑ;;

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko bikaki pes sti manoula...na gemisei me paidikes fwnoules!!!xaxa!

bikoulini an pragmatika ksereis ti sumvainei kai apla den milas giati den aksizei tote kala kaneis...min stenaxwriesai kai prospathise ...upourgeio eswterikwn ekswterikwn...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικουλινι μου μη στεναχωριεσαι....ειναι λογικο ρε συ να υπαρχει τετοια ενταση στο ζευγαρι οταν υπαρχουν 2 μικρα παιδια,δεν υπαρχει ιδιαιτερη βοηθεια και η μαμα ειναι μεσα στη πιεση και τη κουραση... :( Εγω με τον αντρα μου τους πρωτους μηνες ειδικα που ο Αλεξ ηταν με 24ωρο κλαμα και κοντευα να τρελαθω,μονο ξυλο που δε παιζαμε!!!!! :? Και τωρα δηλαδη τσακωνομαστε συνεχεια για μαλακιες γιατι ειμαστε και οι 2 πιεσμενοι και ξεσπαμε ο ενας στον αλλο.... :(

Παντως κοριτσια το να ξαπλωσω που μου λεγατε ειναι λιγο δυσκολο με τον Ταλιμπαν ολη μερα στα ποδια μου...μονο το μεσημερι που κοιμαται(τοτε που μπαινω και στο μαμμυ συνηθως) που αν δεν εχω καμια δουλεια να κανω την αραζω στο καναπε με το λαπτοπ! ;)

Ουφ λιγο εμεινε ακομη...αντε να φτασω 36-37 εβδομαδες που θα ειναι ασφαλη να γεννηθει το μωρο...σα το φανταρο μετραω τις μερες!!! :lol::lol::lol:

Παω να τον ετοιμασω για υπνο να ηρεμησω!!!! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας !!!!

Ειμαι στην Ξάνθη και δεν έχω ιντερνετ εδώ.. Δηλαδή έχω κάρτα αλλά δεν έχω σήμα γιατι ειμαι στο χωριό του μπαμπά μου..

Ο Βαγγ εφτασε Τορόντο, όλα καλα..

Ο Κώστας τρέχει εδώ και εκει, ειναι κολλημένος στον παπού του (οταν δεν ειναι κολλημένος επάνω μου..)

Να περάσετε τέλεια, αν δεν ξαναμπώ ως την παραμονή, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα!!ουφ....τελευταια κ καταιδρωμενη οπως παντα!!! :lol::lol: καλα ουτε συζητηση να προλαβω να τα διαβασω ολα!!τις 2 τελευταιες διαβασα!!!

ειχατε πολεμο βλεπω!!! :lol::lol:

βικυ καλοριζικο το νεο σπιτακι της μαμας σου!!!

τονια μου ναιιιιι εχετε την ιδια μερα γενεθλια με την μαρια μου!!!!καλα βρε θηριο που το ηξερες οτι εχει στις 28/5???!!το γραφω στην υπογραφη μου???λες???δεν ξερω.... :roll::lol::lol:

καλα κοριτσια σημερα περασα πολυ ωραια!!!σπιτι βεβαια,αλλα επιτελους μια φορα κ γω ειπα αστο καλο οι δουλειες κ εκανα οτι εκαναν στο πρωι μεσα σε 2 ωρες κ μετα ολη μερα επαιζα με τα παιδια!!!ειδικα κ με τον νικολα το μεσημερι που εκαναν νανι τα μικρα!!!!μου μαγειρεψαν πλαστικο ψαρι,με κερασαν κ αορατη κοκα κολα,εφαγα κ με ψευτικο πιρουνι!!! :lol::lol:

το μεσημερι λυσαμε με τον νικολα 7 παζλ των 100 κομματιων,κολλημενος με τα παζλ ομως ετσι!!!!!!κ γω τρελαινομαι για παζλ!!!!! :D8-}

μετα παιξαμε ενα επιτραπεζιο με αριθμους,ετσι να ξετριβει σιγα-σιγα!!!!εεε ενταξει πλεον αρχισα να το πιστευω κ γω οτι μετα το 5 ειναι το 8!!!!! :lol::lol:

μονο αυτο μπερδευει!!μα ποσες φορες το ειπα θεε μου???!κ ποσες ακομα το ξεχνουσε εκεινος!!μα τι πλακα που ειχαμε!!!

ε μετα ηρθε κ η μαρια που δεν καταλαβαινει ακομα τα παζλ κ νευριαζε κ....μας τα παταγε η' μας εκλεβε κανενα κομματι!!!!

κ μετα ηρθε κ ο θανασης που ελεγε συνεχεια μεσα στα αυτια μας ΜΑΑΑΑΜΜΜΜ ΚΑΙ ΜΑΑΑΑΜΜΜΜ!!!!!!!μα ολο να τρωει θελει καλε!!!! :lol::roll: κ εχει κ προτιμησεις τωρα πια!!οτι δεν του αρεσει γυριζει τα μουτρα του κ οταν θελει σοκολατοπατατακοειδη μου δειχνει το ντουλαπι που τα εχουμε!!!!δεν ειναι φοβερος????!!!!! :lol::lol:

την περασμενη βδομαδα πηραμε στον νικολα κατι παπουτσια σπαιντερμαν κοκκκινο-μαυρο κ εχει κατακολλησει βρε κοριτσια!!!! :roll:

οποτε τα φοραει κ παμε βολτα,οταν γυριζει παει κ τα σκουπιζει με μωρομαντηλο κ απ'εξω κ απο κατω! :shock::shock:

κ σημερα που τον εντυνα να παει σοπερ μαρκετ με τον σπυρο του εβαλα μια γκρι φορμα που παει σετ με μια μπλουζα γκρι-κοκκινο!κ του λεω θα φορεσουμε τα γκρι τα παπουτσακια που παει το χρωμα!!!εεε τι το θελα!βαζει τα κλαματα κ ελεγε ''θελωωω τα σπαιντερμαααανννν!!να να εδω η μπλουζα εχει λιγο κοκκινο στα μανικια!!πανε τα σπαιντερμαν!μπερδευτηκες???δεν το ειδες????!!''!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::o:lol:

μα τι πλακα που εχουν!!!

σημερα το πρωι ειχα φτιαξει 2 γουλεις γαλα της μαριας,επειδη μου βγαζει την ψυχη να το πιει!!!ειναι ικανη να μεινει στην καρεκλα ολοκληρο 2ωρο,παρα να το πιει στα γρηγορα!!!! :shock:

ε σημερα εκατσε κανα μισαωρο κ τσουπ ερχεται χαρουμενη κ μου λεει ''''πιαααα οοολλλοοοοοο'''!!δηλ το ηπια ολο!!!!!

το μισο τελικα το ηιαν τα ρουχα της κ το αλλο μισο το τραπεζομαντηλο!!!! :twisted::twisted: μουγκριζα απ'τα νευρα μου!!!!

κ μου το ειπε κ με καμαρι!!!! :twisted:

αυταααααα κοριτσια μουυυ!!!!σας ζαλισα παλι!!!!ετσι κ αρχισω να μιλαω για τα κατορθωματα των παιδιων,δεν κλεινει το στομα μου!!!! :lol::lol:

αντε παω για νανι τωρα,γιατι θα λιποθυμισω σε λιγο απ'τη νυστα!!!!

φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια παντα πρωτή ε?Θα μου πεις τρελές είστε να ξυπνάτε

απο τώρα?

Εκανα μιση ωρα να σας διαβάσω έφυγα εγώ και μπήκατε όλες.

Ο μικρός ΄το βράδυ με το σιροπάκι κοιμήθηκε σαν πουλάκι τι καλά μακάρι να του περάσει πιστέυω σήμερα θα είναι καλύτερα.

ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω στην δουλεια ειμαι αρκετα χαλαρα έχει πολυ κρυο και στεναχωριεμαι που δεν χιονισε,τζαμπα τοσο κρυο να τρωμε χωρις χιονι δεν λεει.

Εσυ ολα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, αν και με χάλασε λίγο που σηκώθηκε πρωί-πρωί και ήρθα δουλειά.

Το θέμα είναι να φύγω από το σπίτι, μετά δεν με νοιάζει.....λίγο γκρινιάζω. :?

Εν τω μεταξύ θέλω να πάω σήμερα την κόρη μου στον γιατρό, έχει πολύ άσχημο βήχα από την Δευτέρα και χειροτερεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρέ σε καταλαβαίνω οτι χειροτερο ειναι να έχουν τον βήχα εγω του έδωσα εχθες δυο φορες το σπιροπεν και ειδα μεγάλη διαφορα μπολικο ορο στην μυτη και αρχισαν να βγαινουν τα φλεματα του.Ακομη δεν με πήρε ο αντρας να μου πει πως ειναι θα κοιμουνται σιγουρα αυτο είναι θετικο,ηταν πολυ ταλαιπορημενος εχθες δεν κοιμηθηκε και το βραδυ εκει που παιζαμε τον πηρε ο υπνος ορθιο :)

Πανε παιδιατρο γιατι τελικα χωρις σιροπακι δεν γινετε τιποτα αντε μωρε περαστικα να είναι και γρηγορα να γινει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ να γίνει καλά γρήγορα η καημενούλα, μην χειροτερέψει μέρες που είναι....

θα 'χω και κόσμο σπίτι και παιδάκια, αλλά να δούμε τι θα πεί ο γιατρός και να ενημερώσω.....

Όσο για τον ύπνο, η καημενούλα κοιμάτε ακόμα, όλο το βράδυ ξύπναγε από τον βήχα και κλαψούριζε....την λυπήθηκα έτσι που την άκουγα, αλλά δεν μπορούσα να κάνω κάτι.

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι δεν έχει κολλήσει ο Λεωνίδας, ευτυχώς....αντέχει αυτός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι δεν έχει κολλήσει ο Λεωνίδας, ευτυχώς....αντέχει αυτός.

Παλι καλα....

Αντε να πανε ολα καλα και περαστικα

Εχω μια νυστα τι κακο πραγμα αυτο το πρωινο ξυπνημα δεν μπορω να το χωνεψω με τιποτα ηπια δυο καφεδες αλλα αντι να με τσιταρουν με νυσταζουν πιο πολυ.

Σημερα θελω να παω μια βολτα στα τζαμπο η αδερφη μου με ζητησε το αεροπλανο τις μπαρμπι και δεν θελω να τις χαλασω χατιρι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΣΠΑΚΙ μου, περαστικά και σε σας. Να πάτε στο γιατρο μη χειροτερέψει το ζουζούνι.

ΕΡΗ μου, καλά να περνάτε!!! Καλή εγκατάσταση στον αντρούλη σου στο Τορόντο. Φαντάζομαι πόσο θα σας λείπει!!!! Εσύ έχεις μαζευτεί καθόλου για τη μετεγκατάσταση;;

JOANAKI κουκλάρα εε;; Καλά και με άβγαλτο φρύδι πάλι κούκλα είσαι , ειδικά τώρα με τη κοιλίτσα.... γούτσου γούτσου!!!!

ΒΙΚΑΚΙ πως είσαι σήμερα;;; Έγιανες μωλέ;;;;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου, μην δίνεις πολύ βάρος σε όλα. Προσπάθησε να το παίζεις υπεράνω. Αυτό προσπαθώ να κάνω και εγώ. Κάποιες φορές τα καταφέρνω, κάποιες όχι ;);) . Βέβαια τώρα με 2 παιδιά, θα είσαι πολύ πιεσμένη. Θα έρθω και εγώ στη θέση σου (ελπίζω κάποια στιγμή) και τότε μπορεί να είμαι και εγώ πιο ευέξαπτη. Υπομονή γλυκιά μου, χρειαζεται και λίγη αναισθησία!!!!!

ΣΤΑΜΥ μου, πως είναι η μικρή;; εσύ καλύτερα;;;

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Φλωριάνα.....

Πήγαμε τελικά Ζάππειο και δεν μου άρεσε καθόλου. Άσε που πήγαμε Κυριακή και γινόταν χαμός.....το μετάνοιωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...