Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

[smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] με πουλας για την κουζινα :lol::lol::lol::lol: γμτ που να κοιμηθω ο χαρακης εδω τα σπαει δεν λυπαται την αρρωστη μανα του :lol::lol::lol::lol::lol:

ασε ρε κοπελια που λαδωσαμε κιολας χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΝΤΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΣΕ ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝΤΣΙΓΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΧΟΡΤΑΣΕΙ,ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κορίτσια για λίγο δεν μπήκα και από τότε διαβάζω 1 ώρα!!! Δεν σας προλαβαίνω!!!!! Τι έγινε έχουμε ματσάκι;;;;; Βικάρα θα πρωτάξεις τις κοτσίδες σου... αλλά και η Ασπα κρατάει σφουγγαρίστρα απ'οτι διάβασα εε;;; Αμφίροπος ο αγώνας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τρελοκομεια γλυστριδα φαγατε σημερα;;;;;;;;!!!!!!!!! :shock::lol::lol::lol:

40 ωρες εκανα να σας διαβασω!!!!!!!αλληθωρισα η γκαστρωμενη!!!!! :crazy:

Ασε που δε θυμαμαι και πολλα...ειναι και περιορισμενων δυνατοτητων ο εγκεφαλος.... @-)

Ανδριανακι μου κι εμενα μου ελειψες!!!!το ξερεις οτι ησουν απο τις αγαπημενες μου!!! :-*:x Ααα!!! το ξερεις οτι εχουμε την ιδια μερα γενεθλια με τη κορη σου;;;; :D 28/5 δεν ειναι η κανω λαθος;;;;

Πιασατε πεθεροκουβεντα ειδα....καλα πολυ γελεσα με τη πεθερα "ξυστρα"!!!!!!!

:)):)) Κι εμενα μια απ'τα ιδια!!!!! Αφου μια μερα που τα 'χα παρει στο κρανιο γιατι ειχα κουραστει παρα πολυ κι εκανα συσπασεις λεω του αντρα μου πανω στη κουβεντα "κι αυτη η μανα σου θα το ματωσει στο τελος απο το ξυσιμο!!!!!!" :lol::lol:

Αλλα δε πειραζει...οταν γεροξεκουτιανουν θα κανω κι εγω το παγωνι!!!! :evil:

Βεβαια εγω δεν εχω και πολυ βοηθεια ουτε απο τη μανα μου αλλα αυτο ειναι μια αλλη πονεμενη ιστορια...παντως εκεινη δε το ξυνει η αληθεια...αλλα επρεπε να μην ειμαι τοσο περυφανη και να εχω το θρασος της νυφης μου,του αδερφου μου και της κουνιαδας μου και να πηγαινα να τους παρκαρω το παιδι με το ετσι θελω...να σου ελεγα εγω ποσα απιδια βαζει ο σακος!!!!!! :evil::evil:

Ελα ομως που εχω καλυτερα να λιποθυμησω απο τη κουραση παρα να ζητησω βοηθεια(την αυτονοητη βοηθεια που δε χρειαζεται να τη ζητησεις)... :(

Anyway αφηστε γιατι αμα αρχισω κι εγω δε θα εχω τελειωμο..... X(

Οσο γι αυτες που δε κανουν τιποτα και λενε οτι κουραζονται κιολας.....Ας μη μιλησω καλυτερα!!!!! [smilie=angryfire.gif] Κι εγω εχω μια γυναικα μια φορα την εβδομαδα,αλλα ερχεται για 2-3 ωρες και κανει τα χοντρα(σκουπισμα,σφουγγαρισμα,μπαλκονια,τζαμια και τη ντουζιερα στο μικρο μπανιο γιατι δε μπορω να μυριζω το βιακαλ). Σιδερο ρε κοριτσια δε θελω να μου κανει..εχω κολλημα και δε θελω να αγγιζει κανεις αλλος τα ρουχα μας και ειδικα του παιδιου.. :? Ξερω ειναι λιγο κουλο αυτο,αλλα αμα μου κολλησει κατι... :oops:

Τζοαννακι να το χαιρεσαι το αντρακι σου και με το καλο να ερθει και το 2ο!!! :)

Να δεις που θα ειναι κοριτσακι γι αυτο δεν εχετε καταφερει να δειτε ακομη το φυλλο..κι εμενα ετσι εγινε με τη τσουπρα,ενω στον Αλεξ ειδαμε το τσουτσουνι απο νωρις! ;) Εσυ τι θελεις αληθεια;;;(εννοειται οτι πανω απ'ολα να ειναι γερο και δεν εχει σημασια!)

Σταμμυ εγω τα χω κοψει τα τραπεζια(οχι τα ειχα αρχισει ποτε.. :oops: )..Δε φτανει που δεν εχω βοηθεια απο πουθενα τα τραπεζωματα μου ελειπαν!!! ειπαμε ειμαι και λιγο τεμπελοσκυλο και ολιγον στριμενο αντερο... :oops:

Βασουλα περαστικα σας κι εσας... :( Αυτος οπαλιοκαιρος με τους νοτιαδες φταιει κι εχουν θερισει οι ιωσεις μικρους και μεγαλους!!! :evil: ποιο σιροπι σας εδωσε τελικα;;;

Φλωριανα μου οντως ειναι ωραιο μερος η Κρητη γιατι εχει πολλες επιλογες(καλα το Ηρακλειο δε λεει και πολλα..) αλλα το κλιμα εχει γινει πολυ χαλια...Αφρικη εχουμε καταντησει..μονο ζεστη και υγρασια... :|:( Θελω λιγο ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!! :((:((

Αυτα...δε θυμαμαι κατι αλλο απο τα τοσα που γραψατε κουτσομπολες!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα σε κοβω φλωριαννακη εμεις θα αλλαξουμε χρονο κ μετα θα φυγουμε, αλλα κ παλι αμα τη δω οτι ειναι κουρασμενοι δεν θα τον αφησω δεν χαθηκε κ ο κοσμος θα βγουμε την αλλη εβδομαδα...θα δουμεεεε

γεια σου τονιααααααααααααα τι κανειςςς???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αφήστε με τα πεθερικα. Εγώ εχω ακριβως το αντίθετο πρόβλημα. Πεθερά Κερκυραία, πεθερός ηπειρώτης!!! Αν καταλαβαίνετε τι εννοώ... όχι ότι έχω πρόβλημα με τα μέρη, μια χαρά είναι. Αλλά όταν λέμε αγύριστα κεφάλια το εννοώ!!! Ερχονται συνέχεια σπίτι, όχι ότι είναι κακό, το κακό είναι ότι κακομαθαίνουν το μικρό σε σημειο που να γίνεται γαιδουράκι!!!! Ότι και να τους λέω από το ένα μπαίνει και από το άλλο βγαίνει λες και μιλάω στον τοίχο!! Μέχρι και ο παιδίατρος το κατάλαβε μια φορά που έτυχε να τον πάμε μαζι και μου τα έχωσε!!!!! Στο κάτω κατω το παιδί είναι δικό μου και του Τασούλη, εκείνοι έκαναν τα παιδιά τους και τα μεγάλωσαν όπως αυτοι θεωρούσαν καλύτερα. Καιρός να μεγαλώσουμε και εμεις τα δικά μας με τον δικό μας τρόπο χωρις παρεμβολές (if you know what i mean)!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Βικουλα μου!!! :D Μονο που η μπεμπα εχει σκαρφαλωσει στα πλευρα μου και μιλαμε με εχει πεθανει στο πονο!!! :?

Εμεις δε βλεπω να βγαινουμε τη παραμονη γιατι ποιος θα κατσει στο σπιτι να κρατησει το μικρο;.... :cry: Κι αυτο το σκασμενο ετσι που δε το κρατουσε κανεις βραδυ,εχει μαθει να κοιμαται μονο στη κουνια του και δε κανει πουθενα αλλου... :?

Α καλα Φλωριανα αλλο προβλημα κι αυτο!!!!! :o κι εμενα τα πεθερικα μου και η ειδικα η πεθερα μου οταν ερχεται η παμε εμεις το καταστρεφει το παιδι!!!! μιλαμε οτι οχι απλως το κακομαθαινει!!!! αφου εχω αγχος τις μερες που θα ειμαι στο μαιευτηριο και αναγκαστικα θα περασει τις περισσοτερες ωρες μαζι της,οτι θα γυρισω και θα βρω τον Αλεξ αγριμι!!!! :o Αφου λεω να πανε ολα καλα και να φυγω πιο νωρις... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...