Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

oute egw tis katalavainw!!!den me goustaroune..opote den tous goustarw ki egw!me apotelesmaa na min exoume sxeseis!apla sou eipa..opote pame..theatro..ki autoi ki egw..!kai oloi oi tsakwmoi mas me ton alex proerxontai ap autous..opote eipa g@@@ma to kai apla mia sto sto toso..pame gia na teleinoume..

GEIA SOU BIKARAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΕ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΕΣ..ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΠΡΙΝ ΚΑνουμε παιδια ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΣ...ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΡΧΟΝΤΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥΣ...ΡΩΤΑΝΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ''ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΡΘΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΔΩ''

ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ... ;) ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε εκανα μπανιο κ το χαρακη κ σε λιγο θα μπω κ εγω να κανω κ λιγο τα μαλλια μου που ειναι αθλια...

μπα μας θυμηθηκε η αδειουχα????????????

Τι έγινε τρελοκοτσιδού?????? πήραμε τα πάνω μας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω να κανω μια ανακαινηση στον ευατο μου να παρω κ λιγο τα πανω μου μηπως κ η μαμα μου η καλη μες το σαββατοκυριακο κρατησει τον εγγονο της κ ξεδωσω λιγο κ εγωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikaki nomiza oti legetai megalos m@@@@@kas..oxi megali kardia!!xaxa!tespa..

bikoulini mou..vrasta!!!alla pragmatika den ftaine autoi...alla ta antrakia mas..dustuxws..

Ω ΝΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΑΑ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΙΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΠΛΕΞΟΥΔΕΣ;;;;;;;;;;;; :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι, ναι....πες τη να βάλει φώτο να γελάσουμε....... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω να κανω μια ανακαινηση στον ευατο μου να παρω κ λιγο τα πανω μου μηπως κ η μαμα μου η καλη μες το σαββατοκυριακο κρατησει τον εγγονο της κ ξεδωσω λιγο κ εγωωωωωωω

ΤΙ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ;;;;:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικαρα ακομα δεν εχω μπει γιατι θα μου παρει τη θεση ο νικος κανονιζω κ ενα κονε στη κουμπαρα μου :lol::lol::lol::lol: αλλα θα τα κανω κοτσιδες να βγαλω φωτο αφιερωμενη στην αδειουχα μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α ρε ιωαννακη ασε κ εγω καμενη αλλα τα παμε κ πηγε ο καθενας στο δρομο το δικο του κ εκεινοι ο δρομος τους ειναι ο αγυριστος :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μαρη αδειαουχα θα σε φτιαξω εγω γιατι δεν ξερεις ακομα τη τρελα μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βικακυ θα κανω στον εαυτο μου μαλλια τριχες κ δεν συμμαζευετε θα ξεκινησω σε λιγο θα τελειωσω σε 2 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΟΥ ΛΑΠΤΟΠ!!!!!!!!!!!ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΔΩΡΑΚΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΤΙ ΝΕΑ????ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ!! :shock: ΠΕΡΑΣΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ,ΣΥΝΕΧΙΖΟΜΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΑΤΡΙΟ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ,ΑΔΕΡΦΟ-ΝΟΝΟ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ :twisted::twisted: ΤΕΛΕΙΑ Ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα κ σε σας σταμμυ μου καλα τραπεζωματαααααααααααααα [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μαρη αδειαουχα θα σε φτιαξω εγω γιατι δεν ξερεις ακομα τη τρελα μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lo

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ τι μας λές????

έχε χάρη που σφουγγαρίζω τώρα και δεν μπορώ να γραψω και πολλά.....τυχερή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...