Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΟΡΜΟ ΜΕ ΠΑΝΤΕΣΠΑΝΙ Κ ΚΡΕΜΑ ΤΕΛΕΙΟ ΟΥΤΕ ΨΥΧΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ!!!ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά κορίτσια με το τσιγάρο... κι εγω στο μπαλκόνι τη βγάζω κι αμα κρυώνω κλείνομαι στο WC που δεν πάει ο μικρός και το ντουμανιάζω. Εντω μεταξύ άμα με δει ο μικρός με τσιγάρο μου λέει σβηστο, σβήστο!!!! Είχα τον άντρα μου, τώρα έχω και το πιτσιρίκι!!!!!

ΒΙΚΑΡΑ με τη σοκολάτα έχω τρελό εθισμό!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριαννα μου μόλις το φτιάξεις στείλε και σε μενα άντε γιατί μετά τις γιορτές πρέπει να μπω σε πρόγραμμα μπας και χασω κανενα κιλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ;;;;ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΜΟΥ!!!

ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΡΧΗΣΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ;;;ΣΒΥΣΤΟ!!ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ...ΕΙΧΑ ΚΑΠΝΗΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ''ΦΥΓΕ ΒΡΟΜΑΕΙ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ ΣΟΥ'' :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να φτιαξω τραπεζι ομορφες τα λεμε μετα σας φιλω γλυκααααα

Καλή όρεξη!!!

Εχω και εγώ μια πεινα αλλο πράγμα ευτυχως που μαγειρεψε ο αντρούλης μου και θα βρω ετοιμο φαι μολις τελειωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκουράστηκες τουλάχιστον?

Δουλευω σε λατομείο κοβω δελτια στα φορτηγα με λιγα λογια καθομαι ολη μερα

εχω τηλεοραση ραδιο οτι θέλω χλιδα αλλα πολυ βαρετα γιατι ειμαι μονη μου ολη μερα

και τετοιες μερες που δεν εχουμε δουλεια ειναι δραμα η κατασταση ενα 8ωρο δεν μιλαω με κανεναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκουράστηκες τουλάχιστον?

Δουλευω σε λατομείο κοβω δελτια στα φορτηγα με λιγα λογια καθομαι ολη μερα

εχω τηλεοραση ραδιο οτι θέλω χλιδα αλλα πολυ βαρετα γιατι ειμαι μονη μου ολη μερα

και τετοιες μερες που δεν εχουμε δουλεια ειναι δραμα η κατασταση ενα 8ωρο δεν μιλαω με κανεναν

Δεν λές πάλι καλά που έχεις και το mammyland?????

Βικουλίνι, τι κάνεις κούκλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!!!!ti kanete??den tha to pistepse te!!pragmatika oi agies meres uparxoune telika...me pire i pethera mou k mou eipe oti tha erthei na mas dei!wow!3 xronia exei na erthei..vevaia to an tha ginei telika..

bikaki krata gera den masas!!egw mesa ta aplwnw ta rouxa mprosta sto kalorifer...alliws den uparxei periptwsi...

bikoulini ola kala?tsigarakia akouw ee??mi lete tetoia re koritsia...

aspaki min stenaxwriesai an den upirxe erimos den tha upirxe kai oasi...(douleia-adeia)..

vasw ki eseis me vixa?eee..einai i eksarsi twn iwsewn...xali mauro ola ta paidakia alla kai oi megaloi..

tonia28 thanks!exw ena gio to xari 34 minwn!kai perimenw to 2o to opoio mas kanei nazia...kai den kseroume ti einai!tin paraskeui tha paw..tha doume..

flwrianaki mou euxomai na pas kai na sou pei oti perase i paliowtitda..na iremisei kai o mitsaras ligo...

tonaki mou pws pas?eixa meres na mpw..ti egine me to giatro??

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε η ώρα μου θα σας αφήσω γιατι πρέπει να μαζεψω χαρτια και να κανω το κλεισιμο της ημέρας μιας και σκοτώθηκα στην δουλεια...

Φιλια σε όλες να εχετε μια ομορφη μέρα τα λεμε αυριο πρωι-πρωι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ;;;ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΚΑΠΝΙΖΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ;;;; :lol::lol::lol: Ε ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΗΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ :lol::lol::lol::lol:

ΑΣΠΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα τα έβαλα για ύπνο να ξεκουραστώ κι εγώ λιγάκι.

Του κόσμου τις δουλειές εχω κάνει από το πρωί και ακόμα φυσικά δεν έχω τελειώσει....αλλά βαρέθηκα, δεν μπορώ, τώρα τουλάχιστον, να κάνω άλλα.

Ωραία όμως είναι να κάθεσαι σπιτάκι σου με τα παιδιά και να ασχολείσαι μαζί τους.

Το Σαβ/κο είναι πολύ πιο διαφορετικά τα πράγματα απ΄ ότι τις καθημερινές.

Καλώς το τζοανάκι, τι κάνεις????? καιρό έχουμε να μιλήσουμε....

Αλήθεια η πεθερά σου που μένει και δεν έχετε βρεθεί 3 ολόκληρα χρόνια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala eimai..epitelous!!ki o xaris kalutera!

bikoulini den me eixes dei sti sunantisi?pafa poufa?otan me afine o xaris...twra omws...upomoni...

aspaki menei ligo pio eksw apo tin athina..35 lepta dromos me to autokinito!alla pigainoume emeis gia na doune to paidi giati autoi den erxontai..genikotera den endiaferontai...oute to gio tous den theloun na doune..ti na pw?apla paw opote pame kai paizoume theatro..afou den exoune deiksei pws me theloune..gia na min stenaxwrietai o antras mou..giati den pauoune na einai goneis tou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά ρε Τζοανάκι, κάτι τέτοιες συμπεριφορές δεν τις καταλαβαίνω!!!

Δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάνε κάποιοι παππούδες και είναι έτσι αντιδραστικοί και αδιαφοροι...

Και η δική μου πεθερά είναι λίγο κουκου-ρούκου, εεεε λίγο περίεργη κι εγώ....αλλά έχουμε άριστες σχέσεις και επαφές. Όχι για τυπικούς λόγους, αλλά επειδή το γουστάρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε εκανα μπανιο κ το χαρακη κ σε λιγο θα μπω κ εγω να κανω κ λιγο τα μαλλια μου που ειναι αθλια...

μπα μας θυμηθηκε η αδειουχα????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...